Все про каву...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Все про каву...

    купила глиняну турку і скільки не пробувала варти каву - весь час збігає, то глина непридатна для такого чи варю неправильно (забираю з вогню перед тим, як має рідніматися)?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про каву...

    ну воно ж ніби й має підніматися.Але вогонь має бути дуже маленький.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про каву...

    А для чого кип*яченою водою заливати?
    До речі, крім джезви з маминого дитинства ще у мене невиходить оте піднімання. Може хтось знає де зараз можна купити якісну джезву?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все про каву...

    а хто ж його зна :) - як мама навчила так і роблю

    ---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    а в мене виходить, джезву купила 100 років тому в Арсені
     
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Все про каву...

    :girl_in_dreams:
    і я в такій роблю каву кожного ранку, але додаю вершки або молока трохи,в шлунку вона не бродить мені, смакує мені і з солодким десертом і з канапочкою з сиром, і просто з сиром, гггиии і навіть буває з ковбаскою:girl_haha:колись мала пристрій, що збивав молоко гаряче на пінку і робила капучіно, але зламався він і обходжусь без нього....:girl_in_dreams:
     
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про каву...

    Мідь? Латунь? Азербайджанська?
     
  7. GYK

    GYK New Member

    Відповідь: Все про каву...

    Народ підскажіть будь-ласка де у Львові можна випити Шейкерато???
     
  8. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Все про каву...

    Я теж роблю каву в такій кавоварці. Нам колись подарували родичі з Італії, але та кава була така міцна, що в мене потім серце вискакувало. То ми спробували і запхали її в шафу. А зараз ми її перепросили і готуємо в ній ячмінну каву - дуже смачна кава виходить.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Все про каву...

    ага, за що її і люблю. Після неї запарена кава, чи зварена в турці, вже якась не така
    А я щось і не подумала, що в ній можна ячмінну каву робити. Дякую за ідею!!
     
  10. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Все про каву...

    Спочатку ямінну каву ми просто залили водою, то нам не сподобалось, а в тій кавоварці вона дуже смачна.
     
  11. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Все про каву...

    Оскільки люблю каву латте, то готую каву в тій італійській кавоварці і одночасно грію молоко, а тоді в горнятко наливаю молока, а в нього виливаю гарячу каву. (Не латте з кав"ярень, але мені смакує :girl_yes: )
     
  12. Setta

    Setta Member

    Відповідь: Все про каву...

    Смачнюща кава захопила розум,
    Думки втекли в розлиту темну ніч,
    Я пережив гірку життєву прозу,
    Смакуючи віршем цим віч-на-віч.

    Без перебільшень, - удалася кава,
    Читаю вірш, - в душі приємнй щем,
    Октаві, безперечно, - "браво!"
    І хочеться, іще, іще, іще...

    автор сховався за ніком Ніхто
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Все про каву...

    Як заклята кавоманка, в такій кововарці варю досить рідко, коли треба швиденько "взбодрнутса", називаю її стретто-стретто:girl_wink: А зранку і на щодень готую запарену каву в горнятку. Запарюю крутим окропом зразу з додаванням цукру і воду спочатку вливаю тільки щоб покрила каву, а за пару секунд решту. Тоді виходить дуже гарна пінка:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Все про каву...

    все,пішла робити каву:morning1:
     
  15. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Все про каву...

    Люблю різну каву: з молоком, морозивом, просто чорну каву і мрію коли нарешті придбаю хоча б напівпрофесійну кавоварку :)
     
  16. Marinonka

    Marinonka New Member

    Відповідь: Все про каву...

    а хто знае смачні рецепти кави?
     
  17. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Джерело youtube: Тріо "Крайня хата" та гурт "Високий Замок" пісня "Коліжанка"


     
  18. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Доброго ранку, вітає нас день!
    Доброго ранку, кажем ласкаво!
    Годі вже спати, співаймо пісень!
    Але спочатку – вип'ємо кави!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Якраз п'ю каву і почитую тему . Кави в моєму житті багато , я іі навіть на перегляд фільму з собою беру . З останніх добрих відкриттів - топлений кортадо і апельсиновий кортадо .
    Але мені кава без атмосфери доброї довкола не смакує .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Порадьте, де можна купити хорошу джезву для заварювання вдома кави? От купила колись з нержавійки, ручка з покриттям, а спробувала і виявилось що незручна мені, нагрівається ручка. Тому якщо роблю каву то просто запарюю в горнятку (в великому:girl_smile:, бо багато хто каву з елегантних малих горняток п'ють). Ось теж хочу навчитись варити по-справжньому каву. Може і з маленького горнятка така смакуватиме. А розчинну не беру, хіба пару видів привезених ззакордону добрі були, бо те наше "Нескафе" наприклад, то взагалі не то. Ще мали глиняну турку то так нею і не користувались. Ще питання до знаючих людей - у мами в джезві горлечко широке було. Це зручно напевно коли вариш на газі, а подивилась продають джезви з спеціально завуженим горлечком, то так краще? Хіба з маленької поверхні вона не швидше "втече" при кипінні? Чи то не суттєво?
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2016