Все про колготки та панчішки :)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 23 Грудень 2013.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене питання про розрекламовані Еласлім
    Нервущиеся колготки ElaSlim (ЭлаСлим) купить в Киеве с доставкой по Украине
    Як носяться? Тестування в інтернеті бачила, дівчата ножицями , ножами, пилочками штрикали - затяжки йшли. А якщо не штрикати, а носити в звичайному режимі? Є різниця між ними і звичними колготками?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я з ущільненою стопою часто бачу колготки на ASOS, там якраз любить та стопа бути або з узором, або гофрована.
    Ще з ущільненою стопою є українські колготи НІКА Камея, але там і стопа і шорти не такі як у вас. Колись були на Галицькому Перехресті, зараз не знаю, бо колготки рідко ношу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    чи бачили у продажі такі шкарпетки? або чисто люрексові?
     

    Вкладення:

  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в Calzedonia (ТЦ Форум) мають бути подібні
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скажіть мені, хіба купити непрозорі матові чорні колготи під коктейльну сукню - це дійсно АЖ ТАКА проблема?
    Не можу знайти того, що мені б підійшло на 100%
    Купила в Гатті якісь плюс-мінус, але вони все одно трішечки просвічують і мають блиск.
    А мені тре не прозорі, але й без начосу з невеликою щільністю (бажано менше 100 ден, щоб я не зварилася в них на вечірці).
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та ніби ні. Проста мікрофібра рулить , тільки носочок пошукати той що треба. Ну принаймі для мене. Я купляла біля себе в простому косметичному магазині, фірма інтуїція (укр), ще ніби голден леді є.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    були в ашані по акції чорні, сині, коричневі, вишневі по 100, матові, не просвічуються і поки норм. носяться.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Плюсуюся, купувала в Ашані тілесні, то власне не були отакі противно блискучі. Раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kroshka Enot я розумію, що вже не актуально, та може колись згодиться. Я скористалась порадою Лєни Галант - купувати непрозорі плотні колготи на розмір більші, тоді точно не просвічуватимуть :) працює!

    А я з питанням. Де є хороший вибір заколінків? Тих, що підколінки, лиш вище коліна :)
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2018
    • Корисно Корисно x 1
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    спробую оживити темку трохи:connie_pull-pigtail
    дівчата, розкажіть які колготки і де ви купуєте на зиму. хочу щось дуже тепле.
    є якісь термо колготки?
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    є шерстяні колготки. я гатту недовбивала за 10 р, тепер взяла щось укр - чи легка хода чи щось таке
    а загалом nипу мо[ер бачила на закордонних сайтах.
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    гріють норм?(я дуже мерзну))
    десь офлайн чи в інтернеті?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    там комбінація бавовни і шерсті, тому я б не сказала що на морози. ну і питання, з чим носити. в мене на зиму шесртяні сукні і шерстяні спідниці.
    шерстяні колготи - то хіба janus
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Сама взимку плаття і колготи не ношу, але вже 3 роки купляю на Миколая колготки "Акцент" з візерунком "ялиночка" . Не термо, але на 75% бавовна. Бувають 3 кольорів, особливо подобається графіті. З опису вони ажурні, хоча насправді досить щільні, якісні, не кошлатяться. Купляла в магазині білизни в "Арсені". Але бачу, що онлайн є більший вибір і нові моделі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Khrystik, я під шерстяні чи бавовняні колготи вдіваю теплі капрони, зручно і тепло
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Потрібні безшовні капрони, може хтось знає якісь точки в районі центру, щоб був вибір? Може хтось такі купує, порадьте фірму.
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    На Асді є термоколготки, котонові
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи є у Львові десь магазин з величезним вибором колготів? Треба якісь цікаві - текстурні, рельєфні, в косичку чи з блискітками, кольорові. Одним словом щоб прийти і довго вибирати всяке-різне)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Talkalife

    Talkalife Member

    прикольно, оце ви придумали!!! А я купую капрони 100 і більше ден, бо шерстяні зо 2 рази попрала і кошлатяться. Тому тільки дома їх ходжу під штани, щоб ніхто не бачив)))). Згодна, стосовно того з чим носити, якщо вдягаю тепле довге (по коліна) плаття, і чоботи, то і не так і холодно, особливо якщо вітру немає. Ну але якщо на зупинці автобуса чекати, то що не вдягни, замерзаю.