Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    ясно, що все законодавчо так, але я би поберегла свої нерви за ті гроші
     
  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Прекрасна громадянська позиція. Аплодую стоячи...
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    http://www.youtube.com/watch?v=XTnVR67Df6Q

    Це якраз туди я днями ходила здавати документи. Фігу здала. Після кожного випадку спілкування з тими чиновниками без чинів настає стійка блювотна реакція. Фу.
     
  4. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Ось детальніше про той похід, що на відео:
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Дякую за приклад!
    В мене ще є питання щодо заяви:
    1) місце проживання вказувати як те місце, де я проживаю, чи місце прописки??
    2) ім'я, яким Ви користувалися раніше - що це означає?

    Надіюсь, мені вдасться завтра подати документи на закордонний лише за сплату офіційних платежів :girl_smile:
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    По ідеї місце прописки, те, що в паспорті.

    Це якщо змінили дівоче прізвище на чоловікове.

    Уточніть, куди саме йдете?
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Подаватиму на вул. Зеленій, 20.
    Цю заяву роздруковувати на одному аркуші чи на двох скріплених??
     
  8. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    На сайті http://zahyst-prav.com.ua/zakordonniy-pasport/syhivskyy-rayon/ я запровадив збори організованих груп для дружніх походів до ДМС. Поки в Сихівський район ніхто не зголошувався, але можете залишити повідомлення, раптом хтось приєднається.

    Не впевнений, мабуть краще на одному, щоб, як писалось вище, "не доколупались")

    Можливо згодиться, писав вчора інструкцію знайомій, яка зібралась подавати документи, але не мала уявлення, що й до чого:
    Процедура:
    1. Залатити платежі, які є бажання оплатити (тобто або 170 грн або 170+87,15 або 170+87,15+120)
    2. Підготувати перелік документів згідно п. 10 постанови КМУ№ 231-95-п:
    -заява-анкета встановленого зразка;
    -паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років) (після прийняття документів повертається);
    -копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи;
    -дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;
    -квитанція про сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від його сплати.
    2. Прийти в районний відділ ДМСУ
    3. Запитати умови отримання закордонного паспорту
    4. Отримати антизаконну інформацію щодо обов'язковості фотографування у них, необхідності оплатити бланк, довідку про несудимість, тощо
    5. Запитати чому вони "собі гонять", опираючись на норми законодавства, які я наводив вище
    6. Написати їм дозвіл на обробку персональних даних (щоб вони могли "несудимість" зробити самостійно".
    7. Отримати чітку відмову в прийнятті документів.
    8. Запитати, на підставі чого вони відмовляють в прийнятті документів, адже згідно постанови 231 все в наявності, а прайс їхніх послуг, якими являються насправді постанови 795 і 1018 питання прийому документів НЕ РЕГЛАМЕНТУЄ.
    9. Спробувати отримати від працівника ДМС письмову відмову або принаймі усну в присутності свідків і на камеру.
    10. Звертатись до начальника ДМС у Львівській обл - раптом усно вирішить всі проблеми, а як правило він каже "пишіть скаргу".
    11. Написати скаргу, дочекатися відповіді, оскаржити її в прокуратурі, подати в суд.
    12. Заплатити все що вони хочуть і отримати паспорт, а потім через суд просити повернути витрачені гроші або чекати рішення суда - це біля року часу може затягнутись
    11.03.13
    11-12 ще досконально не вивчені, до кого саме звертатись, що саме писати.
    але 1-10 можна зробити.
    Успіхів вам і чекаєм на результат!
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Ой, велике спасибі :)
    Надіюсь, все получиться!!
     
  10. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    поділюсь своїми думками: чомусь мені здається що все це можна зробити спокійніше, аніж показано на відео. там свідомо провокувався конфлікт. Звичайно, отой пан начальник дуже неправий, але можна обійтись і малою кров*ю. якщо вони так хочуть довідку про несудимість, а заява про дозвіл на доступ до персональних даних все одно не діє, то таку довідку можна взяти самому і прийти до них вже зі всіма паперами. так само і з фото. анкету роздруковуємо у кількох екземплярах і варіаціях (на одному листку. на двох, на трьох, догори ногами і задом наперід).
    довідку про несудимість можна отримати у управлінні інформаційних технологій при УМВС безкоштовно протягом 2 тижнів, подавши попередньо заяву. Якщо хочете терміново то оплата 30 грн. Тоді вона буде готова через 3 дні.

    я чомусь налаштована миролюбиво, хоча закони читаю)))
     
  12. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Там на відео вже завершення розмови, можливо вони спочатку пробували по-хорошому. Але загалом не клієнт має бути "спокійнішим", а надавач послуг. Але пробувати "по-хорошому" спочатку однозначно варто.
    Тут вже питання принципу і часу - чи є бажання робити замість ДМС їхню роботу.
    Це дуже правильно)))
     
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Я спробувала по хорошому, вирішила бути свідомою громадянкою, поїхали на горезвісну Залізничну, черга...на вулиці під дощем:girl_mad:Це як розуміти? Далі, вилізло якесь рило і сповістило, що вони сьогодні "принімают" до 16.00, а з 13 до 15 в них обід. Нотаріус на бічній вулиці хотіла злупити 200 грн за перехресну згоду між батьками на вклеювання фото дитини фото в обидва паспорти, вирішили тільки в один тоді вносити за 100 грн. Развод? Виявилось так. На цьому моя свідомість закінчилась, поїхали звідти від гріха подалі, бо єдині емоції це злість, відраза і бажання підірвати ту рагулятню.
    Сьогодні вже як " несвідомі громадяни"поїхали в овір( чи як там воно називається), один дзвінок і документи здані, фото зроблені, дитина записана в двох паспортах . Заяви- згоди не потрібно взагалі:girl_claping: поїхати ту куріцу нотаріуса тепер нею нагодувати чи що?
    Питання. Які треба мати нерви і скільки вільного часу, щоб бути " свідомим".
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Вона тут ні до чого, ви попросили оформити згоду - вона оформила, а те, що вона не потрібна - так це нотаріус не зобов'язана знати.
    А що заважало в районному ДМС (бувший ВВІР) хоча б СПРОБУВАТИ бути "свідомими"? Тим більше, що в районних відділеннях і черг таких немає і на вулиці стояти не треба і начальники ввічливіші.
    А скільки треба нервів, щоб розповідати всім про їх права, давати консультації, а в підсумку людям ліньки відстоювати свої права? Я вас не звинувачую, але образливо за НАС і страшно за майбутнє наших дітей...
    P.S. Скільки вам обійшовся паспорт?
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Ні, ми не просили оформляти згоду, ми прийшли на консультацію щоб дізнатись чи потрібні ті згоди взагалі при такій ситуації і вона зобов" язана знати, бо вона юрист по перше, а по друге нотаріус біля тої контори і 100% що звідти вона і стриже гроші. Вона просто збрехала, напевно має відкати .чи навпаки платить якійсь курці з залізничної. Так, реально за дітей страшно...тому треба дати їм багато звязків або виїхати звідси.
     
  16. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Не є спеціалістом з юстиції, але не впевнений, що нотаріус зобов'язаний давати такі консультації. Хоча якщо ви запитали, а вона відповіла, що треба, значить збрехала. А стригти їй не треба нічого, ви ж їй напряму платите гроші.
    Щодо зв'язків - наївно так вважати. "Виїхати" - дуже сумно, що ви саме такий висновок робите... Здаватись навіть не пробуючи поборотись - це... ну якось неправильно. Імхо.
     
  17. Novyzna

    Novyzna New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    я може трохи недоречно вклеюся у вашу розмову, але хочу поцікавитися: дівчата,ви не в курсі, що там з цими діометричними паспортами? Роблять їх, не роблять? Якщо зараз виробити звичайний, но не виявиться через рік-два,що його міняти треба?
     
  18. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Таки недоречно:) Але відповім. Біометричні паспорти будуть, закон є, механізмів і конкретних термінів нема. Але зазвичай при введенні нових бланків старі залишаються дійсні до кінця терміну дії.
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорВиїхати" - дуже сумно, що ви саме такий вист за 170 грн!

    Мені теж сумно від такого висновку, бо таки це моє рідне місто і рідна країна але ті ж сучасні бюрократи - аферисти теж є громадянами країни і нашими співвітчизниками, а складається враження що це вороги і це вже не москалі винні:girl_mad:
    А з приводу не пробувати боротись- мені на жаль вже не двадцять років і навіть не тридцять...майдани, голодування студентські 90- х вже пройшла, поборолась. Толку? Нуль. Повне розчарування в державі і людях українцях. Добре що є вузьке коло оточення яке можна вибирати. Жаль. Висновки зроблено.
     
  20. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Не згоден. Категорично! І за майданами і поїздкою на виборах на схід абсолютно не жалкую. Отримані емоції вартуваоли того. А те, що потім наше надбання прос...ли - це інше, і це не применшує зроблене.

    Прийму це за аргумент, якщо вам 90 і у вас "паркінсон" і радикуліт. В протилежному випадку - рано розчаруваєтесь в державі. Держава - це ви в т.ч. А самоусуваючись ви не те, що не заважаєте "режиму", а й сприяєте йому. Не за те колись люди в тюрмах сиділи десятиліттями... Але це все тема для окремої і тривалої розмови...