Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Вони подавали заяву з проханням прийняти документи. Але цього робити не варто. Слід просто подавати документи згідно переліку і в разі неприйняття - пистаи скаргу на дії працівників ДМС на ім'я начальника. Приклад приєднано до повідомлення.
     

    Вкладення:

  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Це російський закон, у нас такого не знайшов.
    З фото все просто. Згідно "Правил" (постанова 231-95) ви повинні самі принести фото, заплатити тільки 170 грн. і отримати паспорт. ДМС вас обдурює і змушує платити їм 87,15 за їхнє фотографування і 120 за бланк. Запитайте їх де написано, що ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ фотографуватися у них. І почитайте 231-95 (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/231-95-п). А ще краще - роздрукуйте, згорніть в трубочку і бийте їх тим згортком по голові, може хоч так дійде до них суть законодавства)

    Фотографування за 87,15 - це бізнес загальноукраїнського "розливу". Уточніть, які документи ви подавали, скільки і за що платили?
    Якби ви зробили фото заздалегідь в фотосалоні і вдома заповнили нескладну заяву, то вклались би ще швидше. І зекономили 207,15 грн.
    Тим не менше, цілком припускаю, що комусь простіше скористатися послугами ДМС (хоча навіть звучить по-дебільному, відколи "міграційники" стали фотографами?). Але ДМС повинна запропонувати про право вибору. Натомість, як мені розповіли по телефону, в одному фотоательє сказали, що "в них забрали право робити фото на закордонний паспорт" Уявляєте??? Забрали право робити фото 3,5х4,5!! Маразм...
     
  3. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Репортаж Критичної точки: http://youtu.be/LxHt7PWQ-7k
     
  4. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Сьогодні Житомирський окружний адміністративний суд вкотре довів, що вартість виготовлення закордонного паспорту - 170 грн.!!!

    Ще минулого року Іван подавав документи до ВГІРФО (наразі Державної міграційної служби) згідно чинних правил оформлення та видачі закордонних паспортів. Проте, інспектор, який був відповідальний за прийняття документів, неправомірно вимагав надання додаткових документів та сплати грошей, не передбачених правилами:
    фотокопій документів,
    надання довідки “про несудимість”,
    квитації про сплату за послуги ВГІРФО 87,15 грн.,
    квитанцію про сплату за “бланк паспорта” 120 грн.

    Тоді інспектор відмовив у прийнятті документів житомирянину, а Іван пішов до суду. За підтримки всеукраїнської кампанії СТОП свавіллю в паспортних столах хлопець особисто у судовому порядку оскаржив неправомірні дії чиновників.

    Після 5 судових засідань суддя Житомирського окружного адміністративного суду задовільнила позовні вимоги та іменем України визнала неправомірними вимоги надати додаткові документи та відмову у прийнятті документів згідно затверджених правил працівником ВГІРФО.

    [​IMG][​IMG]

    До речі, для тих, хто вважає, що це довго і дорого:
    Щоправда, як визнав сам Іван, часу довелось трохи затратити, всього процес йшов 3 міс і 6 засідань.
     
  5. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    на днях зустріла однокласницю-вона йшла з овіра(чи як воно там зараз зветься), так от мала намір подати докум на закорд паспорт, там зібралася купка людей(це Франківс район), був якийсь активіст. який звернувся до ЗІКу, щоб зняти репортаж і таким чином заставити їх прийняти докум при наявності тільки квитанції 170 грн.Не знаю чим це обвінчається-дізнаюся, відпишуся.

    п.с. я ,звичайно ,пишаюся людьми, які мають нерви і терпіння тим займатися)
     
  6. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    На наступний тиждень піду оформляти закордонний паспорт. Хотілося б звісно за 170 грн., оплативши тільки державне мито.

    Проте у сюжеті Критичної точки, на яке давали посилання, йдеться про те (здається згадував голова ДМС Ковальчук М. М.), що платні послуги також регламентуються відповідними постановами КМУ. Глянула на сайті ДМС - там справді платежі 87,15 грн і 120 зазначені, як обов"язкові. І - посилання на Постанову КМУ від 4 червня 2007 р. N 795 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання" та Постанову Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг».

    Хтось щось може підказати з цього приводу? Йду розбиратись зі змістом тих постанов.
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    сайт ДМС нам не указ.
    в
    чітко сказано, що послуги надаються, але за попереднім проханням громадянина. Тобто Ви повинні написати заяву що таки хочете отримати такі послуги. нав*язувати Вам їх ніхто не має права.
     
  8. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Абсолютно вірно. Крім цього, наприклад, на сайті ДМС вказано, що залізничний відділ знаходиться на Городоцька, 121, а насправді він на Я.Мудрого, 13. Тому згідно сайту в залізничний ніхто б ніколи не подав)))

    А ще, основні правила, згідно яких подавались документи на паспорт (ПКМУ 231) відмінена 29.03.13, а сайт ДМС про це "не в курсі". Більше того, навіть в ДМС про це не в курсі, просто атракційон невиданої тормознутості)

    вважають, що це вказано в п.4 ПКМУ 1098, відкрийте постанову, там цифра 120 не зустрічається)
     
  9. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Дякую, що допомогли розібратись.

    Можете розповісти детальніше або кинути посилання на цю постанову.


    Так, відкривала, зміст тих постанов такий "тугий", що щось зрозуміти дуже непросто.
     
  10. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    нечинна 231: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/231-95-%D0%BF
    чинна 185: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/185%D0%B0-2013-%D0%BF
    новий порядок видачі закордонного паспорта: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/185%D0%B0-2013-%D0%BF/paran565#n565
     
  11. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Чат-конференція із начальником Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Ярославом Дмитровичем Скибою на тему «Міграційна служба Львівщини. Проблеми і перспективи розвитку».
    http://zik.ua/ua/chat/121

    Йому кілька разів задавали питання по вартості паспортів , але плюєш йому в очі, а він каже, що то дощ... СУМНО
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Пишу, будучи у черзі на вул. Зеленій, 20.
    Ой, скажу, що тут дурдом!! :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
    Оплатила я лише дві квитанції: 170 грн. і 87 грн.
    Решта людей платять приблизно 450 грн.
    Надіюсь, мене приймуть, я ж бо озброїлась законодавством і не буду терпіти, щоб над мною знущалися і вважали мене дурною!
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Проконсультуйте, будь ласка, на рахунок довідки про несудимість. скільки часу її роблять і у якому випадку вона є безкоштовною. Дякую.

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

    Бажаю успіху !!!
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Немає в законодастві, пов'язаному з видачею закордонних паспортів навіть слів таких "довідка про несудимість". Перевіряти вашу "несудимість" - обов'язок ДМС, який вони перекладають на громадян.

    Офіційна позиція начальника ГУ ДМС у Львівській обл. Скиби Я.Д.: Якщо ви хочете "звичайний паспорт", тобто за 30 днів - пишете заяву на обробку персональних даних і ДМС зробить все безкоштовно.

    Якщо термінове (10 днів), то у зв'язку із технічними проблемами ДМС рекомендує або взяти довідку самостійно або замовити в ДП "Документ".
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Сьогодні будучи в міграційній службі (Пустомити), помітила листок А4 на стіні про перелік проплат за закордонний паспорт. 170+87+120грн. І народ платить. І слова не каже. Або не зають, або просто не хочуть виділятися з толпи.
    А що це за
    ?
     
  16. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Це паразити (в біологічному сенсі цього слова), які нав'язують свої непотрібні нікому послуги. У всіх відділеннях ДМС коли заходите у приміщення, ви думаєте, що спілкуєтесь з інспектором ДМС, а насправді потрапляєте до рук працівника цього ДП, який вводить вас в оману щодо документів, платежів і т.д. А потім коли ви вирішите поскаржитись, то ДМС буде "свята та божа", бо вони жодного відношення до ДП "Документ" не мають.

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    І як успіхи?
     
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    на Липинського подаєте запит і через 2 тижні забираєте. Я12 квітня маю свою забирати. Така послуга безкоштовна.
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    а де саме, підкажіть, будь-ласка
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Так ось: документи у мене прийняли, однак сказали, що не розпочнуть саме виготовлення паспорту, оскільки я не заплатила 120 грн.
    В термін до 15 днів мені має прийти лист з офіційною відмовою (чому саме не почата процедура виготовлення паспорту), бо "пані за столом" не змогла пояснити на підставі яких актів я повинна платити 120 грн.
    Я їй намагалась пояснити і довести до відома, що закордонний паспорт взагалі вартує лише 170 грн. (держ. мито), але вона мені каже: "Що ви тут тицяєте папірчиками з інтернету?!", "Виходіть, в мене робочий день закінчився!"
    Останню фразу я ще можу зрозуміти, бо це вже була 17:50-18:00, АЛЕ: чекати з 11:00 до 17:40 (ще й обідню перерву у 2 год.) ще треба мати силу!
    Загалом, я як завжди розчарована у наших державних інституціях :girl_sad::girl_sad:
    Коли прийде офіційний лист, відразу напишу.

    P.S. "Пані за столом" пропонувала мені підійти до її безпосереднього керівника, оскільки сама не могла відповісти на жодне моє питання, що стосувалось вартості оформлення ЗП. Ага, піду я! Щоб ще там прочекати n-ну кількість годин!
     
  20. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Мені цікаво чому в цієї установи так багато вихідних і такий довгий обід? Ніяк не можу забрати свій готовий паспорт, бо тоді коли я можу, вони або вихідні або їдять.