Взуття: догляд і проблеми

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Златка, 14 Жовтень 2008.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То має бути дуже велика майстерня, а швидше навіть індпошив взуття, бо потрібна колодка на яку затягнути босоніжки. Нова танкетка має бути з такою ж висотою припіднятості п"ятки (каблука) + не факт що вдасться акуратно повідривати ремінці босоніжок так щоб можна було знову затягнути + майстру треба буде робити нову основну і вкладну устілку і ще купа нюансів. То в майстерні буде вартувати дууже великих грошей (я думаю більше як 300 грн+сама танкетка десь 100 грн). Добре подумайте чи варта "шкурка вичинки" :girl_wink:, ще з дорогими шкіряними чоботами можна було б бавитися, а з босоніжками - навряд. Хіба маєте добрих знайомих які займаються індпошивом взуття, то може зроблять дешевше. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Щось буде, але от що не знаю. Мамі десь років 10 так міняли підошву у чоботах (стара підошва потріскала). Але поміняли як кажуть шило на мило. Поставили дуже не зручну колодку і мама більше в чоботи взутись не могла. Так що Вам треба буде дуже добре підбирати і танкетка має бути приблизно такої самої висоти, як була в оригіналі. В іншому випадку напевно буде дешевше пошити нове взуття.
    Якщо чесно, я б вже більше таким ніколи не зайнялась, не думаю що Вам вийде дешевше купити якісну колодку і її поміняти ніж купити нові босоніжки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну власне колодку купувати не треба:girl_smile: - тільки саму підошву чи танкетку. Колодка то, грубо кажучи, така пластмасова бамбула у формі ноги яку вставляють у взуття щоб з"єднати верх з підошвою


    Тому я і кажу що таке зроблять в ательє індпошиву - щоб можна було поміряти вже готове взуття затягнуте на різні колодки і вибрати собі зручну. Але ще раз кажу що то дороге задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на одній парі вже відірвано.не питайте як))) ніби акуратно. ремінці цілі і підошва також.
    Ось така модель(майде ідентична)
    [​IMG]
    Тобто ота коркова танкетна окремо є, а підошва разом з пришитими до неї ремінцями - окремо. Я хочу просто той верх "нахлобучити" на нову більш міцну танкетку.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не все так просто як здається :girl_smile: основна устілка (то те що Ви назвали підошвою) до якої якраз приклеєні ремінці на 99% не співпаде по периметру з новою танкеткою + швидше за все буде різниця у висоті каблука. Можна пробувати бавитися - відривати обтяжку устілки, підпилювати її або доточувати під ширину нової танкетки, приклеювати обтяжку назад і оте все "нахлобучувати" на нову танкетку, ну але то так, кустарщина трохи:scratch_one-s_head:
    Тобто сама танкетка Вам зручна, не подобається лише корок? Бо той корок то найімовірніше просто тоненький шар на пластиковій танкетці. Може простіше буде попросити в майстерні обдерти його і обтягнути танкетку шкірою або замінником? То буде знааачно дешевше і за таке візьметься практично будь-яка майстерня. :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я переробляла так пару шкiряних чобiток - була шпилька з гострим носком став стiйкий каблучок з округлим носком ;) Роботою дуже задоволена, майстер зробив практично нову пару взуття i вартувало то менi всього 150 грн. - правда ще до того скачка валют.Робили менi то на взуттэвiй фабрицi Левус, що на Уманськiй, цiлком офiцiйно , не пiдпiльно :) Можете до них передзвонити i поцiкавитись чи вони ще таким займаються.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А у мене така ситуація... Мала намочила замшеві уггі. Я їх помила, а коли вони підсохли були такі тверді тверді...начиталась інтернету протерла оцтом і тримала над парою стало трошки краще. От я думаю може то мені їх у мильній воді так добре намочити випрати а аж тоді посушити. Це не пошкодить замшу?
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Akina знову я до вас за порадою))) є чоботи, шкірзам, якісний, високо пряма модель, без замків, декору тощо. Чи можна їх обрізати на нижчу модель? Наскільки то звична робота для майстерні? Чи треба шукати індпошив?
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Швидше за все можна і досить легко. Несіть в звичайну майстерню :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Кеди можна прати? Має малий кеди джинсові, носить на босу ногу, запах відповідний і купа бруду на устілці. Я майже щодня то відчищаю, замахалась вже. Як то відчистити?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я свої конверси перу в пралці. У дочки якісь ноунейм теж перуться спокійно. Кросівки адідас сина теж прала. Нічого не порозклеювалось.
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якщо під устілкою нема картону (Я колись не подивилась, випрала, потім ледве то всьо з пралки подіставала). Але то були дешеві кеди.
    І бажано прати "з чимось", з спортивками, джинсами, ганчірками, і т.п, тоді менше буде "стукати" по пральці.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1