Хатня робітниця

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Юкола, 23 Вересень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Давно вже хочу знайти людину. яка б 2 рази на тиждень приходила б на пару разів допомогти мені з домашньою роботою: вікна помити, попрасувати і т.п.:girl_spruce_up:
    Хто має досвід співпраці з помічницями по господарству, поділіться: де шукали, на що треба звернути увагу при виборі людини, скільки зараз коштує це задоволення...
    ************************
    Застереження! Тема не призначена для конкретних замовлень чи пропозицій! Для них є інша тема і ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 4
  2. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Далі шукаю помічницю для прибирання раз на тиждень. Дівчата, порадьте перевірених будь ласка, бо страшно незнайому людину пускати додому, а сама вже з дітками на прибирання ради точно не дам.
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Порадьте будь ласка хорошу хатню робітницю.
     
  4. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Шукаю хатню робітницю, а може й хатню робітницю/няню, ще незнаю точно, наразі 1-2 рази на тиждень, надалі частіше, а то й на кожен день. Живемо в квартирі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Шукаю помічницю по прибиранню квартири, 1 раз в тиждень. 2-х кімнатна квартира.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть як то файно мати помічницю. Поділіться досвідом. Потребую допомоги в прибиранні. Щоб отак хтось раз на тиждень прийшов пропилесосив, помив, повитирав порохи, помив плитку, сантехніку, рідше холодильник. В інші дні буду підтримувати чистоту . Дитині потрібна адекватна виспана мама, чоловік вже не стягує по ночах після роботи помагати вимивати закутки.
    Єдине, треба розрахувати чи потягну фінансово таку свою маленьку мрію. Можливо хтось має вже таку допомогу, то підкажіть скільки зараз приблизно вартує прибирання однокімнатної квартири площею 50кв.м?
    А також де шукати тих "фей"? Бо я трохи перелякана зовсім чужих отак до своєї фортеці пускати. Може хто поділиться контактами перевірених людей?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. butik ledi

    butik ledi Active Member

    Привіт і я пошуках хатньої робітниці,
    Порекомендуйте хорошу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хто зараз має постійну помічницю по господарстві, зорієнтуйте мене в ціні. Двічі на тиждень прибрати кухню, два санвузли і коридор, зварити і їсти на 3 дні на сім‘ю.