Хімічна (і не тільки) чистка килимів

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Steba, 27 Липень 2012.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    я також як здавала клим, то по прогнозу подивилась коли там кілька днів спеки без дощів, і в ці дні здала, килим був без запаху і сухенький повністю...
     
  2. Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Крайне недоволен ФАБРИКОЙ ЧИСТКИ КИЛИМІВ.

    Сдавал им 2 ковра на чистку. Какими их туда отдал, такими и получил. Такое ощущение, что их просто куда-то отвезли, они там полежали, максимум их вытряхнули, завернули в целофан и привезли назад. Не понятно, за что взяли немалые деньги. Один из ковров какой то псиной теперь воняет, второй развернул, так из целофана песок посыпался. И самое интересное, что претензий предъявлять некому, по тем номерам, что размещены на сайте, отвечают, что они служба доставки и по качеству чистки обращаться непосредственно нужно на фирму, у которой даже нет адреса на сайте. Ни тебе акта выполненых работ, но зато, когда звонишь заказать чистку, тебя сразу подкупают доставкой, мол не нужно никуда ничего самому возить. Возникает вопрос в законности деятельности этой организации. Домен сайта закреплён за каким то тихоокеанским островом Палау. Вообщем ребята попахивает это всё каким то лохотроном, в нашей стране такое сплошь и рядом. Не советую никому чмстить там свои коврики.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Січень 2014
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    ну от натрапила я на цю темку..
    на сусідній гілці форумчанка радила чистити на "фабриці..." . я так втішилась, що нарешті почищу килим з дитячої..
    реально додзвонитися до них дуууже трудно, береть трубку за десятим разом.
    відкладають з дня на день, не відзвонюють...
    як я їм дзвоню, то вони кажуть , що вони лише служба доставки, а як звязатися саме з "чистильщиками" дають невнятну відповідь.
    короче я знову в пошуку. може в когось є нова інформація по чистці килимів
     
  4. Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Користувалась чисткою килима в Євроклін. (кому цікаво)

    Всім привіт, щойно зареєтрувалась, чудовий форум. Щодо цієї теми я літом чистила килим! то приїжали до мене додому і за годину почистили і килим і диван. ФІрма здається називалась Євроклін, кому треба в гуглі пошукайте. АБо звертайтесь до мене я маю їхню візитку дам номер.
     
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Хімічна чистка килимів.

    Щось всі відгуки не дуже хороші. Може хтось ще десь чистить?
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    не знаю чи втрапила в тему, але порадьте)
    чим можна добре почистити килим? ми собі на радість купили білий килим на підлогу, такий з високим ворсом. ну і вже видно на ньому такі "доріжки", траекторії кудою найчастіше ходимо))) Я маю гель для килимів Милам, але він взагалі не помагає. Вчора дивилась на засіб від Амвей, кажуть що універсальний, але я не знаю чи то щось вартісне... Чи краще почекати літа з сонечком і на вулиці керхером то все діло мити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я свого часу витралила купу грошей на засоби для чистки килимів. Вже марок не пам,ятаю, давно було. Але дуже добре пригадую сморід від тих засобів і нуль ефекту. Тому здали ми килим в Єврочистку. І дуже були задоволенні. Пригадую, що на той час чистка обійшлась в 54 грн. Правда зараз цін не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Підкажіть хто почистить диван білий , бо вже нема ради(
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Порадьте, чи реально в домашніх умовах почистити шеггі-килимок, бо в нас дійсно в місцях. де більше ходиться, вже все збито-затоптано. Чи до того треба керхер, чи на автомийку здати, чи хімію якусь? Після вибивання на снігу ніби ще гірше стало.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чи користувався хтось послугами компанії "Маріо-сервіс"? Хімчистка килимів і м'яких меблів?
     
  11. chstoin

    chstoin New Member

    Здаю на чистку килими тут. Ніразу не підвели, роблять професійно, тому і вам раджу. Також там завжди здаю одяг в хімчистку.
     
  12. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    самореклама?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. basia

    basia Well-Known Member

    Я шукала таку чистку,щоб не мені везти. Але все з довозом було досить дорого. Врешті знайшла людину,яка на заробітках займалася цим у Чехії, а тепер тут працює. Почистили мені м"яку частину і 2 килими. Коштувало дешевше ніж у хімчистках. Хімія була спеціальна, все відчистилося, меблі як нові. ( як побачила,що виливали, мало не зомліла) Цього року буду кликати знову.
    до того часу пробувала мити на подвір"ї кархером. Намучилися піднімати ті мокрі килими,що важать тонну. Та й сохли вони довго навіть в спеку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @basia , поділіться контактами в приват,буль ласка.
    Замовила чистку білого дивану. Диван був бруднющий. Чистка освіжила меблі, прибрала всі нескладні плями, майже скрізь усунула "зашурганості". Але результатом я не задоволена - менеджер по телефону запевняла, що складні плями працівники чистять вручну, спец.засобами, щітками. На практиці хлопчина весь процес здійснив за допомогою пилососа ( насправді то щось складніше, воно і чистить, сушить, і миє, і сушить), до складніших плям рук не докладав, так вони і залишились. Також він пропустив кілька ділянок де був затертий диван. Поки мокрий був не помітили, висох - вже було пізно. Ну, але був би сумлінніший працівник результат, мабуть, мене б потішив.
    Ну і якщо хтось надумає - обов'язково відсувайте меблі від стіни, при меблях застеліть підлогу і скрутіть подалі килими.
     
  15. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Basia, а за скільки часу віддають чистий килим?
    І також попрошу контакти, якщо можна.
     
  16. xtm

    xtm New Member

    @basia, і мені будь-ласка контакти в приват. Дякую.
     
  17. basia

    basia Well-Known Member

    Чистять вдома. Я і хотіла не таскатися з ними. І меблі теж не навозишся.
    Ледве знайшла, аж стерпла вся--відписала всім бажаючим
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я б теж дуже попросила Вас про контакти.
    Один раз викликали хлопчину для чистки кутка чотири роки тому. Я не дуже задоволена результатом((
    Скажіть, а ортопедичні матраци вони чистять?
     
  19. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Чистять порохотягом миючим?
     
  20. basia

    basia Well-Known Member

    Найбільше ця штука схожа на полотер ( колись у великих помешканнях ним полірували пастований паркет). Сподобалось, що ворс килимів не кошлатиться, а стосовно світлого дивану я задоволена 100%. Хочу попередити, що килими і дивани були вогкі, про що мене попередили майстри (а я вас), але через добу все підсохло, нічого не затхнулося. Чистила я в травні- щоб можна було відчинити вікна і влаштувати протяг. Цього року теж планую в травні ( ну і що, що вже після Паски)))