хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Воно само по собі мабуть зручно, але, на мій погляд, річ з розряду "витребеньок" -
    -я і зі звичайними (жорсткими, щоправда) подушками зовсім не відчувала потреби ще в "годувальній".
    А з молодшим сином ми якось більше лежачи годувались, то і звичайними подушками дуже мало користувались. А відколи сидить, то вже напівсидячи їсть.
    Так що то на перші місяці, якщо довго годуєте сидячи, чи якщо дитинка спить на руках, і не маєте зручних альтернатив вдома (ну це моя позиція, бо не люблю малофункціональних та ще й габаритних речей в маленькій квартирі) - тоді я б розглянула таку покупку.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я як була вагітна , придбала подушку для вагітних і зараз трохи користуюся нею , коли годую, особливо в позі лежачи і дитина зверху. Лягаю в ту подушку як в кокон. Або при годувані сидячи, використовую як додаткову підтримку для спини. Спеціально для годування не купувала б. Мінус в тому, що дуже габаритна, і коли не користуюся, перекидається по всій хаті.

    В мене питання щодо шезлонгів. Чи потрібна річ, як і коли використовуєте?
     
  3. khorosha

    khorosha Well-Known Member


    так як у нас не було машини і відповідно автокрісла, то шезлонг був чудовою річчю. Можна було піти на кухню, в іншу кімнату щось робити - а дочку ставила в шезлонг тоді. Вона його полюбляла. Як була трошки більша, то до іграшок тягнулася. Я задоволена цим девайсом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Скільки часу користувалися? Думаю взяти в оренду цей девайс.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О-о-о,то в мене №1 зараз річ. Мала переважно в ньому спить вдень, я тягаю шезлонг за собою по всій хаті і гойдаю ногою поки мию посуд чи картоплю чищу :girl_crazy:
    З Владом користалися десь до 5-6 міс поки почав повзати і тікати з шезлонгу, але ще місяців до 8 (поки не сів) часом там валявся, іграшки скубав і слухав що я йому розказую поки душ приймаю :girl_haha:
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Покажи , будь ласка, яка в тебе хоч приблизно модель?
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми купили десь в місяць-півтора і до 7 орієнтовно користувались, далі вже дитину в прив'язаному вигляді складно втримати)Теж на кухні стояв.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    І нам шезлонг дуже допомагав. То був супер девайс до 6-7 місяців. Далі крісло для годування.
    Але, зараз я б брала крісло для годування лежаче, для 0+
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене китайська підробка на Fisher Price :)
    Музика в іграшках і вібро в кріслі там паскудні, але все решта - ок, вже другу дитину мені гойдає. Іграшки я Владу туди потім інші чіпляла

    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2018 ---
    Мені здається шезлонг вигідніше таки купити б\в ніж брати в оренду на 5-6 міс. То всякі килимки розвиваючі і штовханці через місяць вже не актуальні стають, а крісло все-таки трохи надовше. Дехто знаю замість шезлонга вдома ще автокрісло використовує :)
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    маємо подарований
    дитині 1 місяць і вона не любить в ньому лежати. Можливо ще не час
    а можливо то не всім дітям подобається
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Оренда - зручно. Можна різні моделі спробувати. А ще заколисуючі центри різні...
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нам шезлонг підходив до віку, поки навчилась перевертатися. Далі завжди хотіла перевернутися і шезлонг рятував може на 5 хв максимум. Вважаю то зайвою здоровою річчю. На тих 5 хв можна і в автокрісло покласти
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    В оренду 100% краще взяти, бо невідомо чи дитина захоче там сидіти. Ну і для діток до 3 місяців зовсім інші шезлонги.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Ми користувалися до півроку. Але в нас модель від фішер прайс розрахована до 18 кг, то ще і зараз деколи на пару хвилин залазить)
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я шось не можу визначитися чи потрібен мені пеленатор. Після малої пеленатор порвався по швах (ми мали б.у.), поролон вилізав і чоловік його просто викинув. І я шось тепер не можу оприділитися чи треба він чи ні, чи купувати новий чи обійдемося.
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Мені був дуже потрібний. Після купання малу там одягала, та навіть зараз після ванни несу на кухню на пеленатор, мажу кремчиком, одягаю. На ліжку ці процедури було робити незручно, дуже низько.
    Він не дорогий, 200 грн., думаю, можна і бу знайти в ідеальному стані, наш за 8 місяців як новий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тоже пару слів черкану):
    1. Пеленатор. Ми купили відразу пеленалтний столик. Поставили у ванній (вона в нас досить велика). То це просто супер штука! Помила, перевдягала, просто полежала, поки не переверталась могла душ прийняти. Короче, дуже пригодилось.
    2. Шезлонг. Мали 2 в 1. Гойдалка і шезлонг. Теж користувались і тим, і тим. Мені та річ служила майже 9 місяців. Не бачу резону брати на прокат. Потім продала без проблем.
    3. Вага. Теж купили. Один місяць користувались прокатною. Але ми набираємо дуже повільно вагу, тому вона нам ще досі актуальна. Потім теж продам. В нашому випадку однозначно не вигідно було брати на прокат.
    4. Молоковідсмоктувач. Теж купляла))). Теж згодився))). Теж продала))).
    Ось такий в мене вийшов коловорот дитячих речей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені теж здається, що прокат вигідний для тих речей які послужать місяць, ну може два. Все що довше - краще купити (навіть б\в) і потім ще й продати майже за ті ж гроші, бо не так вони і зношуються оті дитячі девайси :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Просто часто буває, що дитина відмовляється лежати в шезлонзі, це досить індивідуально, тому краще взяти на 1 місяць, спробувати. Ми брали на прокат, нам вийшло 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    такий великий офтоп.
    у мене дитина впала з ліжка (лежала далеко від краю) в півтора місяці! я була в тій же кімнаті, тобто не залишила її саму надовго.
    не рекомендую залишати дитину без нагляду.

    якщо хата велика і є де все ставити, то можна і пеленатор, і шезлонг, і все мати.
    якщо є проблема простору - добре подумати чи воно насправді треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6