хіт-парад непотрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем olenkastar, 23 Листопад 2010.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    мішечок для спання. Купила аж декілька з відкритими ручками. добре, що маю кому віддати "у спадок". Думала, що в наших гостьових поїздках з ночівлями ця штука буде потрібна (в селі ковдри прати ніхто для нас не буде, а в нас зі шкірою ті нюанси були, хотіла чистенького). Мураха думала інакше :)
     
  2. Vika

    Vika Well-Known Member

    мені з середнім дуже пригодилися. він як почав повзати то падав з ліжка. а в спальнику не міг повзти.
     
  3. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Наразі ліжечко пустує уже 2,5 міс. надіюсь пригодиться і використовуватиметься!
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    якшо то геть маленьке - то не факт))0
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    в нас на разі візок щось слабо використовується) пару раз спав на дачі і пару раз пробували гуляти)
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Найнепотрібніше, бо балдахін (хі-хі-хі) і тримач до нього - навіть не розпаковувались.
    А ще ліжечко, перші тижні малий там часом спав, потім перебрався до нас в ліжко, де і досі спить. А ліжечко, через брак меблів ми використовуємо геть не за призначенням - в нас там попрані лахи лежать, а ще висять :).
    А ще слінг не дуже згодився, найбільше носились восени, а потім він не захотів на мені висіти...
     
  7. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    аспіратор
    молочко і різні креми, олійки для тіла
    крем під підгузник - нам допомагав тільки судокрем
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Речі якими ми фактично не користувались свого часу: молоковідсмоктувач, силіконова накладка для грудей, аспіратор (може 1-2 рази користувались), крем Бепантен (пару раз мазала собі тріщинку від годування грудьми Пуреланом), кремами під памперс, кремом від морозу, загалом дитячими олійками-кремами, молочком та ін. (була трохи алергія то користувались тільки гелем чи милом Адерма і кремом Екзомега для алергічної шкіри, і то рідко), присипкою (мали Деситин і він був найкращий при почервоніннях), пінами до ванн, слінгом взагалі не користувались, дитячими рукавичками маленькими зимовими, шерстяними грубими шкарпеточками, теплими безрукавками, дитячими тапочками теплими на байці (бо в хаті тепло і нога просто парилась), не одягали звичайних тапок (фасон як дорослі кімнатні без п'ятки), не зручно, бо з ніжок злітали, різні брязкальця на візочок (мали багато, а користувались переважно одними), набір щіток для дитячого волосся (гребінцем не зручно чесати ще дитину, а щітка з щетини зам'яка і ні до чого), непроливне дитяче горнятко, і досить скоро відмовились від пляшечки з соскою, мала хотіла все їсти з ложечки, то я навіть молоко, і кашки дитячі їй ложечкою вже давала))
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2014
  9. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Олійка і молочко для тіла зараз стоять, раніше трошки користувалась, але вичитала, що шкіра дитини має природню змазку, і якщо нема проблем зі шкірою, наприклад, сухість, то використовувати косметику нема необхідності.
    Дитячий халат теж непотрібен, і сліпік наразі лежить невикористаний!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Молочко для тіла, креми - непотрібні, а ще в нас непотрібні - це ...музикальні іграшки, такі що їздять, (машинка, собачка і т.д.), маємо багато таких, дитина бавитись нелюбить)
     
  11. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А нам не підійшов ніблер - 1-2 рази давала малому банан в ньому і то без толку. Смакувало йому їсти або гризти шматками фрукти.
     
  12. yacht girl

    yacht girl Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Для нас непотрібними виявились олійки, молочко для тіла, музичні іграшки, мали їх кілька, а бавиться лише однією, спальний мішок.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Присипка-ні разу нею не користувалася,мобіль над ліжечком- разом не цікавий,а як розібрала то маленькими іграшками почала бавитися,стільчик для годування- маленька дзига в ньому не сидить))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А для нас це необхідна річ. Любить в ньому сидіти - даю фломастер, листочок-мазюкає щось, кусок хліба або печенько-жує собі, якісь кришечки, баночки перебирає. А я за той час посуду можу помити, їсти щось доварити. При тому всьому ми спілкуємось, розказую, що я роблю - так цікавіше:) А якщо по темі, то з непотрібного в нас: пеленальна дошка, ніблер, непроливайка, підставка в ванночку, присипка.
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Дитині вже 3,5 рокіи, час написати свій список непотрібного:
    1. Ліжечко (добре, що ми його хоч не за свої гроші брали). Планували, що буде куди класти доню на денний сон (оскільки вдень складаємо диван, бо в розкладеному вигляді займає майже всю кімнату), а вона до 2,5 років спала або на руках, або в слінгу.
    2. Пустушки, пляшечки. Пустушку купив мій тато, я її викинула; пляшечку чоловіка змусили купити бабусі, ну бо стандартно "дитина кричала бо голодна" (ну ми їх одразу попередили, що то даремно викинуті гроші), але жодного разу не використовувалась, потім її спіткала доля пустушки :)
    3. Візок. Ми гуляли в слінгу або на руках.
    4. Креми, олійки, присипки, оскільки користувались багаторазовими підгузниками або ніякими, відповідно більшість дитячої косметики навіть не купувалась, а з'явилась у вигляді пробників, які роздавались в пологових, поліклініках і т.п.
    5. Аспіратор. Коли в доні нежить, легше її просто вмити теплою водичкою і позмивати сопельки. А так вона не любила і не любить, щоб їй лізли десь всередину. Гадаю, це навіть на краще.
    6. Чоловічки-сліпи, оскільки висаджувались і зручніше було, коли доня була з голою дупцею або в штанцях.
    7. Шапочки на зав'язках.
    8. Речі, які ми не купували і навіть не думали купувати: ходунці (бо шкідливі), манежі (бавились на підлозі), ніблери (давала їжу одразу шматочками), непроливайки (доня пила з горняток або звичайних пляшок, не з тих що з сосками), дитяче харчування (бо на гв), молоковідсмоктувач, спальник, розпашонки, взуття до року, стільчик для годування (спершу доня їла, сидячи в нас на колінах, потім навчилась сидіти за столом самостійно)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Та ну, незамінна річ коли тре поміряти кількість води до швидкорозчинноі каші, а бо ж ту саму кашу - пюрешку туди запакувати, бо вона ідеально з ложкою в термопакування влазить. І бабусі не возмущаються, а чого це я пляшечкою не користуюсь.
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    Я,як купляла постіль,то там йшов балдахін в комплекті,і ще за сімдесят грн купили тримач,то він був лиш для краси перший місяць..ото точно без потреби..
     
  19. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    А нам не пригодились ходунки, кенгурушка,мобіль,дитячі коврики з тими всякими прибамбасами, пустушки, ніблер, а от без бутилочки-непроливайки, точніше навіть, горнятка-непроливайки не уявляю як, бо беремо завжди на вулицю, в дорогу.
     
  20. skai

    skai Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    У нас виявилися непротрібними:
    дитячі ножниці (ними взагалі нічого не можливо врізати),
    прорізувачі (мали цілий вагон, а дитина жодного не брала до ротика (до речі і перша дитина, і друга - теж якраз період прорізування зубів, а прорізувачі лежать без діла));
    мобіль (з мобілем я протупила. Забула, що з старшою дитиною він був без потреби. А ще ліжечко гойдається і той мобіль треба постійно знімати. причепити деінде - не знайшли місця);
    манеж - там хіба подушки та ковдри лежали;
    слінг;
    платячка на 0-6 місяців.