хіхоньки над зірками

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем amurka, 24 Червень 2010.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    я не вважаю її зіркою, принаймі мене бісить насаджування моральних і фізичних каліцтв тандемом акі норму або майже обов*язкову зіркову складову і втюхування цього "продукту", змушування прийняти його як частину НОРМАЛЬНОГО життя (ну вже вибачайте за офф, накипіло)
    але якщо оно розглядати як експонат паноптикуму, цирку, шоу тощо, то можна похіхікати (знаю, що це жорстоко, але ну дуже кумедне те, що мало б бути обличчям).
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Я погоджусь, тут хірурги наче перестраховуються. Якщо операція вдасться - будеш красава, какіх свєт нє відавал, а не вдасться - не плакаєм, можна зробитись зірковим фріком і дефілювати зі скособоченим ротом і різноплановими цицьками. То мені нагадало роман Г'юго "Людина, яка сміється" - на кожен товар свій покупець)
     
  3. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    КРАСАВЦИ :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  4. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Ужас, мені ті їхні ідеально білі фарфорові зуби щось такі огидні і неприродні. Набагато приємніша здорова і красива, з природнім відтінком своя усмішка!
     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    я незнаю чи то недопотошопили, чи перефотошопили, але смішно
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2011
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Певно я недооцінила слово "мукля", коли мені його перший раз сказали і пояснили його значення. Бо такого я не чекала :girl_crazy:
    [​IMG]

    А ото з показу мод якогось відомого львівського дизайнера Назара Хіцяка

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Нє, ну на найвищому рівні всьо :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2011
  7. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    :shok::scare: йой, шо то з дівчатами? особливо з тією в якої фіолетові тони по обличчю. З таким виглядом хіба побої знімати...
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Або в фільмі жахів зніматись, або дітей тих що не чемні лякати... Все що хоч, тільки не по подіумі ходити.:xaxa:
    Та то якийсь капець, а не панянка.:8: Фільми жахів, що тут скажеш.
     
  9. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Та я якби побачила то сама б налякалась, що вже говорити про дітей:8:
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Давно 2 рази спілкувалась з Назаром по роботі. Таким приємний хлопець! Аж мені дивно бачити те фото...
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Я також знаю багато приємних людей, у яких не все гаразд зі смаком. Якби там не було, а фото - жахливі. Все таки він дизайнер і повинен був затвердити макіяж перед виходом і якщо "таке" було випущено на сцену, значить він одобрив.
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Я мала на увазі його особисте фото.
    Ну а його колекція - його колекція)))
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    [​IMG]
    в лопес туфлі скотчем примотані))) ржу
     
  14. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    ясно, так ногами вимахувати...цікаво там степлером нічо більше не причіплено?
     
  15. Відповідь: хіхоньки над зірками

    Там ще на піднятій ніжці під каблуком якийсь дивний ремінчик.. Напевно, теж для надійності.
     
  16. Just me

    Just me Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Та який же це скотч?:girl_haha::D Це силіконова полоска (щось приблизно такого роду, як мають бюстгальтери для суконь з відкритими спинами). Щоб ноги в туфлях міцно трималися. Подібні туфлі дуже зручні. Маю схожі замшеві, лише полоска не силіконова, а зі спеціального стрейчевого матеріалу, і в тон взуття.
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2011
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    ну ми мадами нєгламурниє, на каблах не розуміємось
    шо вижу - то пишу
     
  18. Відповідь: хіхоньки над зірками

    І ця смужка у вашому взутті проходить аж по підошві? Щось мені думається, що той скотч чи силіконова смужка не частина задуму дизайнера цього взуття, а щось додумане вже самою Дженіфер Лопес. Для зручності. От як силіконові вставки на устілки взуття з високим каблуком.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    може це кадр зі зйомок якогось фільму і їй потрібна була та смужка, щоб копаючись(чи що вона там робить), не злетіли мешти :)?
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: хіхоньки над зірками

    Ні:xaxa: В мене такої взагалі немає, але я часто бачу таке взуття, та полоска за каблуком, здається, може перечіпатися на ногу (обвід щиколотки).