Хлібниця, бути чи не бути... або де ми зберігаємо хліб

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Samhayne, 7 Квітень 2015.

?

Де Ви зберігаєте хліб?

  1. В хлібниці металевій

    3 голосів
    6,7%
  2. В хлібниці дерев"яній

    7 голосів
    15,6%
  3. В хлібниці пластиковій

    6 голосів
    13,3%
  4. В шухляді

    6 голосів
    13,3%
  5. В торбинці на столі

    10 голосів
    22,2%
  6. В холодильнику

    8 голосів
    17,8%
  7. Свій варіант

    5 голосів
    11,1%
  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Цікавить, хто де і як зберігає хліб, розважне печиво і інші хлібо булочні вироби? Бо влітку стараюсь брати півбуханками, щоб менше псувався і тримаю в холодильнику, а от в прохолоднішу пору, в мене на столі часом бувають завали: хліб, ттри недоїджених шматочки, булка, розвісне печиво. Чоловік проти хлібниці категорично, каже там швидше псуватись буде. З холодильника холодний хліб, мені якийсь не такий. В батьків хліб хліб лежить в кульочках, в шухляді пеналу. А оті кульочки мене дратують страшенно, і що робити?
     
  2. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    тостовий хлібчик - -завше в холодильнику, домашній - -в торбинці з натуральниої тканини в хлібопічці, печиво і інші вироби - -в плетеній хлібниці.
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В нас всі хлібо-булочні продукти лежать в холодильнику.
    Якщо вже зовсім не смакує, то можна той кавальчик, який з"їсться за день загорнути в кухонний рушник і тримати по-за холодильником.
    В пластикових пакетах хліб псується найшвидше. Краще зберігати в паперових пакетах.Або завертати в кухонний рушник.
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Про рушник ще не чула. Дякую. Все шукаю якись прийнятний варіант для себе... Я то хочу хлібницю дерев"яну. А оті пакети десь купити можна? Бо ж державні хлібзаводи в паперові пакети не пакують.
     
  5. basia

    basia Well-Known Member

    в мене є. Я там вітаміни тримаю, а хліб чогось не прижився.Ми печемо хліб в ХП і він не черствіє 3-4 дні. На більше запасів не робимо. А солодке- печиво,булки-зберігати нема що.:girl_blush2:
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В магазинах продаються різного розміру паперові пакети, на них переважно пише: для сандвічів або для сніданків.
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Була у нас хлібниця, пластикова. Але зламалась. Тепер зберігаємо у торбинці. Досить практично.
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    то він лежить відкрито на столі і не завітрюється?
     
  9. basia

    basia Well-Known Member

    Вибачайте,тільки проголосувала. Доки гарячий,з ХП, стоїть накритий лляним рушником(скажімо з вечора),а як добре вистигне, то в кульок-майку. І видно,коли закінчується, я планую наступний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас хлібо-булочні вироби лежать у кошику. Хліб у папері (але швидко сохне), тому потім ще й у кульку. Хотіла хлібницю - не було на неі місця, а тут подарували великий кошик. Якраз чудово вписався на поличці з усяким смачненьким.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. В мене хліб в шухляді в торбинці шматяній. А печиво тримаю у великих жестяних герметичних банках.
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    А я то думала, що тільки ми без хлібниці живемо. В нас в кошику з лози хлібо-булочні вироби. Кошик накриваю рушником.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас наразі в тумбочці на тарілочці. Все планую купити хлібницю, але от почитала тему і задумалася над плетеною корзинкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В нас свіжоспечений накритий рушником на решітці, якщо йому вже півдоби, то в плетеній корзинці.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    В нас хлібчик в холодильнику прижився часто печу в хлібопічці, от повністю вистигає, пакую в пакетик і в холодильник, зберігається до тижня
    А печенька в тарілочці або менажниці двохярусній
    Надіслано з мого tapatalk
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    В плетеній відкритій хлібниці загорнутий в лляний рушник
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А яка то плетена відкрита хлібниця?
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ми тримаємо в отакій пластиковій хлібниці
    [​IMG]
    Зручно, бо видно. Є контроль доступу повітря, довше стоїть. Колись купила через інтернет, за 100гривень грубо кажучи, ще як долар був по 8
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    В нас хліб зберігається в хлібниці, мені подобається. Переважно стоїть не більше 2 днів, бо печу в хлібопічці і стараюся щоб завжди був свіжий. А на печиво є плетена мисочка, але з моїм чоловіком солодкаїжкою воно на довго не затримується)))
     
  20. mariiatsapg

    mariiatsapg m@shusm@nk@

    А ми живемо в селі і маємо класний "пєц", ну тобто пічку. Хліб печемо раз в тиждень, в основному в суботу. В неділю кладемо його в корзину і накриваємо його рушником з льону. Не черствіє, не сохне і не плісніє. Одним словом натур продукт. Мені дуже жаль тих людей, які не мають такої можливості(окрім тих, які такий хліб не люблять). Правда через літо печемо двічі на тиждень, бо на жарі хліб такого виробництва може пробродити.