Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    оооо, мені сподобалося... що скажете про нього, який ви номер замовляли, як харчування... чи є де дітям погуляти?
     
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    якщо вже зберетесь туди, то вони вам все детально пояснять, якщо не маєте підходящого транспорту,то вони вас самі заберуть з найближчого села.
    а зі Львова там повно маршруток ходить, так що з тим проблем нема
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2009
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    замовляли самий звичайний стандарт. біля готелю є невеликий дворик,де можна розважатися, але ми ходили на річку, яка буквально в 30 метрах-там місця вдосталь. На річці організовували собі і шашлички. Харчувалися за 4 дні у готелі лише один раз- обідали борщиком і дерунами- смакота!А так- ми любителі посидіти ще й самій Яремчі у ресторані "Колиба" - там теж смачнюще меню!
    Що ще добре- буквально при в їзді на вулицю, що веде до готелю є яремч. супермаркет "Фаворит"- якщо щось треба прикупити,то є можливість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Були на вихідні в Карпатах у Славську. Я більше полюбляю Яремче і околиці, але їхали да знайомих. Славськ запамятався мені в лижний сезон натовпом киян і "прідпріїмчівістю" місцевмх мешканців, які бачать не тебе, а що з тебе можна витягнути.:girl_sad:
    Але влітку Славськ мені сподобався більше - лижників нема, відпочиваючих менше, тому сервіс набагато кращий :girl_claping:
    День провели у "Перлині карпат" - сервіс хороший, особливо якщо ви з дітьми, є навіть дитяче меню, дуже гарна територія, навіть коли падає дощ є куди подітись бо є дитяча кімната. А от ціни на проживання - зависокі, навіть гарна територія не оправдує ціни за номер.
    [​IMG]

    Наступні два дні ми провели у дуже затишному пансіоні - Альпійський двір - сімейний пансіон, гарні номери з сейфом!, власники ідуть назустріч, якщо не хочеш брати пансіон а платиш лише за номер. А ще там є таке чудо, як качелька, ми там мало не заснули

    [​IMG]

    Готель стоїть на горі з якої відкривається ось такий краєвид. Медитувати можна:girl_smile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    супер, а як ціни
     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Підкажіть гарну приватну садибу у Славську,з річкою поблизу і з кухнею,бо їдемо з компанією,а вони хочуть готувати самі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    ось сайт Перлини з цінами - http://www.perlyna.com/prices/
    А ось Альпійського двору http://www.alpenhof.com.ua/index.php?id=prices
    В Альпійському дворі можна замовити проживання без харчування що значно дешевше а в Перлині тільки разом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    хтось їздить в Східницю??? Бо батьки зібралися, а я нічого підказати не можу.... що там і до чого.... може щось підкажете, вони ще й водички хочуть попити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а в Розлучі хтось був? хочу туди на пару днів..
     
  10. Hanka

    Hanka Active Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Розлуч підходить тим, хто хоче відпочити від міста. Там є де пасивно відпочити і погуляти горами. І є готель, де влаштовують класні бойківські вечорниці - http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/ss/yasenytsya/hotels/bojkivskyj.dvir/
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми відпочивали тут http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/sk/slavsko/houses/slavik.i.mariya/
    Дуже задоволені. Але господиня бере переважно сім"ї з дітьми (для дітей там всі умови є), тобто веселі і шумні (на всю ніч) молодіжні компанії там не відпочивають. Можна готувати самому, або замовити. На подвір"ї є альтанка з мангалом, два басейни більші і маленький надувний для діток, пісочниця, гойдалки, лежаки, гамак,тенісний стіл, поле для міні-футболу і волейболу.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Я була ще підлітком у таборі - незабутні спогади, хоча умови були самі розумієте мінімальні - колиба і туалет на дворі. А недавно поїхала туди з чоловіком, обновити спогади, так класно!!! Та є три мінеральні джерела - з содовою водою біля центрального (і єдиного:girl_smile:) ресторану, нафтуся і така риженька вода з залізом. До Турки недалеко і великий плюс що там небагато туристів, не настільки популярне як Славськ, Яремче. А там де мало цивілізації - справжні Карпати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    повернулася я з Східниці... відпочивали ми в http://www.shidnitca.com/index31.html дорогувато, харчування все дієтичне, нічне(вечірнє) життя відсутнє... басейнів немає, хіба два криті на всю Східницю.... їздили на річку.... відпочиваючих дуже багато:girl_in_dreams:.... ціни кусають... Хотіли покататися на конях... то там їх немає, як і корів:girl_cool:... певно мешканцям там досить продати воду з джерела, здати житло щоб нормально жити... Ми мали їхати туди з батьками надовго, але не вийшло тож ми поїхати просто в розвідку... Щодо джерел то той край справді унікальний, стільки джерел в одному місці:girl_claping::girl_claping::girl_claping:... та й все таки то 600м. над рівнем моря оточених лісами... Короче лікуватися там чудово, але нам треба розваг:girl_haha:...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Дуже гарно виглядає на фото, ще мене зацікавило, чи ви ходили кудись: на річку, чи в гори? Чи далеко до річки? І скільки коштує там проживання?
     
  15. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    До річки не далеко, практично в кінці вулиці, я особисто не ходила, але чоловік казав, що річка трохи брудна (може через те, що перед нашим приїздом два дні падав дощ). Гори також близько, наші сусіди бабуся з 10-річним онуком частенько ходили, а з нашими малими дітками далеко не зайдеш, то ми під"їжджали машиною і там собі 1-2год. вже гуляли. А, ну і там дальше в горах річка чистіша. Проживання в тих кімнатах, що ми жили - 130 грн за номер, тобто 65 з людини. В інших номерах не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Хто був недавно на Говерлі. Хочемо поїхати, зупинялися раніше з палатками перед шлагбаумом на території недобудованої бази, над річкою. Кажуть там вона зараз вже діє,. де є ще місця щоб з палатками зупинитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А я була три дні на Боржаві (з палатками звичайно). Маршрут не складний. Відпочили дуже класно. Оце думаю, з якого віку діток можна брати в такі походи. Хтось вже перевіряв ? :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Я в тій Боржаві років 5 поспіль з батьками відпочивала, я там навчилась плавати!!! А ж спогади приємні нахлинули!!! Мене туди почали брати, коли мені 6 років було.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Я говорила про Боржавський хребет, а ви? А ну продайте секрет, де там можна вчитись плавати?
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а ми їздили вчора на Синевір.Красота неописуєма!!!!!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    хтіли десь заночувати,але повернулися до Львова,бо почалася гроза,а в таку погоду не знаєш шо робити з мацьопством:sad:
    Харчування.Заїхали в Колибу пообідати-чекала кращого,але грибова юшка-смакота була.
    [​IMG]
    Вражена була неохайністю наших людей(а може то москальські туристи),викидають мусор поза смітник або і взагалі в кущі.навіть на самому озері бачила по кущам сміття.
    Але природа-просто вражаюча,свіже повітря-люкс!!! всім раджу,хто ще не був.
     
    • Подобається Подобається x 6