Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    І ми вирішили поїхати в Карпати, але не Славськ..т.д, а щось дике, біля лісу і щоб грибочки позбирати. Бажано якийсь приватний мотельчик, може щось чули, знаєте?
     
  2. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а ми були в Карпатах Славське в приватному секторі, то якщо зараз номер від 100 до 160грн, то на новий рік ми питали до 300грн,але я думаю прийде новиймрік ціни будуть космос, люди вже позабивали місця:girl_in_dreams:
     
  3. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Нє, ну капець. А як же краза? Вони там що, того не враховують?
     
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми збиралися два тижні в Берегово, а сьогодні я черговий раз переконалася, що ніхто мені не може сказати, коли ж їхній басейн термальний все-таки відкриють...
    Тому їдемо собі на Синевир... з фотоапаратом :) Інформацію про проживання брала знову-таки з того ж карпати.інфо
     
  5. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми були минулого року в Берегово, наприкінці жовтня. Купались.

    Проте враження не найкращі. Всю приємність від купання зіпсувало радянський рівень сервісу, радянський інтер"єр...

    А ми цих вихідних були таки в Карпатах. Ночували тут. А фото і розповіді - у моєму блозі. ) (Якщо нині буде час).
     
  6. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А у мене від Берегова зовсім інші, позитивні враження. Так бассейн - радянський. Але рівень сервісу у готелях і кафе - мені дуже подобався. Я відчуваю себе у Закарпатті, як не у нашій державі, за смішну ціну в 100 грн. у вас номер з євроремонтом, гарячою водою, кондіционером, іонізатором, телевізором, холодильником, москітними сітками та сніданком. У готелі сенсорне освітлення і така сантехніка, що довелося подумати як користуватися краном :girl_flirt: І такий сервіс як мінімум у двох готелях Берегова, і далі за Тячівом ночували у такому ж самому, за ті самі 100 грн.
    А щодо бассейну. То краще їхати в Яноші, там термальні купальні. Хоча з дитиною - бассейн ідеально бо там є "лягушатник".
    А, ще у Берегово є моя улюблена піццерія, ми завжди там обідаємо коли відпочіваємо. У звичайній піццеріі офіциант поводить себе, так як не в кожному ресторані, повірте - приємно.
    А ще кава... Ммммммммм, яка у Берегово кава.:girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    В Славське дорогу майже зробили! Тепер туда не так страшко їхати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ага. ми у Берегово зупинялися у готелі "Золотий павлін"- за смішні гроші номери з джакузі, а вресторані можна було недорого і дуже смачно поїсти (це було рік тому)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Зробили??? від повороту з траси до Славського??? Якщо так, то це ж просто неймовірно, :girl_claping: скільки років жаліюся на ту дорогу, їздити не хотілося через отой невеличкий шмат дороги, яким їдеш більше як півгодини, з машини знущаєшся.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Та я саме про басейн.

    Закарпаття я дуже люблю, але щоб не повторюватись, про враження від Берегово можете прочитати тут.

    А "Золотий пав" справді непоганий готель, у співвідношенні до ціни.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Не зовсім. Здається, нова дорога починається за Гребеньовим і до Славська. Але в самому Славську все як в старі добрі часи:girl_haha:. Машини ще стоять, значить будуть продовжувати стелити асфальт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Може хтось порадить контакт якогось котеджу в Карпатах, подалі від цивілізації - Микуличин, Татарів, Ворохта,Косів, Космач чи ін. Невеликий на 2 сімї і з вигодами ???
     
  13. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    також буду дуже вдячна за будь-яку інформацію про котеджі,які ще вільні до Нового року!!!!!!
     
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Можу порадити проживання в Космачі http://www.karpaty.info/ua/uk/if/ks/kosmach/houses/lyndyuk/

    Були там влітку і дуже-дуже задоволені!

    а також - якщо згодні проживати в одному будинку з господарями, - ось це http://www.karpaty.info/ua/uk/if/ks/kosmach/houses/klaptsunyak/
     
  15. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Є одна родина в Микуличині, я їх дуже люблю: 676336302 і 343439564, Тарас і Наталля. Якщо хтось поїде, передавайте привітання від Ісабель :)

    І ще в тих були, я подивлюсь, чи добре даю телефон, але то недалеко від Косова, по-моему, Космач, Любомир: 974575905 Чудово, хатка під лісом, все село нижче. Не знаю, чи вони ії перебудували, але тоді було - як попав в дитинство :)
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2009
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    і мені дуже треба інформацію про можливість проведення Нового року в Карпатах!!! Підкажіть будь-ласка щось цікаве, недороге, але зручне і щоб добратися, і щоб там було цікавенько))) десь на 6 чоловік
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Нам теж потрібен котедж на Новий рік. На 6 осіб. З вигодами і кухнею. Щоб без господарів. Приблизно на 3 доби. Може хтось сам їздив і може порадити!
    Будь-ласка!!!
     
  18. meros

    meros New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    ой дівчата, на Новий рік я думаю вже місця ні в кого не має, хоча.... там на два-три місяці на перед замовляють!
    Завтра пошукаю номер телефону і скину кому треба, звертайтесь в ПП.
     
  19. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Порадьте куди краще їхати в Карпати. Хотілося б чогось тихого, з прекрасною природою. І порадьте будь-ласка якісь садиби чи готелі, але обовязково щоб в кімнаті були вигоди і ціни орієнтовно 150 грн кімната
     
  20. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    можу порадити котеджне містечко в Славську "12 місяців" біля підніжжя гори Тростян. Гарно, тихо, вище цих баз вже більш нікого нема.Краєвиди просто супер.Недалеко є канатна дорогу на Тростян. ми відпочивали з донечкою коли їй був лише місяць.є можливість виористання кухні (якщо ви хочете самі готувати), на літо є басейн,качельки і пісочниця. маю пару знимок, якщо цікавить пишіть