Хочу приготувати домашні сосиски

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем itan, 3 Грудень 2019.

  1. itan

    itan Member

    Шукаю рецепт домашніх сосисок, бо подивилась сюжет ТСН і тепер боюсь купляти. Допоможіть будь ласка!
     
  2. Lady in Red

    Lady in Red Member

    Швидкий та простий рецепт приготування ДОМАШНІХ сосисок. Складові для приготування є простими та доступними кожному! Сосиски получаються ніжні, соковиті та ароматні! ***** Складові: Куряче філе - 600 г. Масло - 40 г. Яйце - 1 шт. Цибуля - 1 шт. Приправа для курки - 1/3 ч. л. Сіль - 1/3 ч. л. Червоний перець - 1/3 ч. л. Приготування: 1). Філе ріжемо на кусочки та кладемо в чашу блендера. 2). Туди ж добавляємо цибулю, яйце, молоко та масло. Збиваємо до консистенції пюре. 3). Добавляємо приправу для курки, червоний мелений перець та сіль. 4). На робочу поверхню кладемо вирізаний з рукава для запікання прямокутник. На рай кладемо 1 ст. л. нашого фаршу та формуємо сосиску. Краї скріплюємо дротиками від рукава для запікання або міцною ниткою. З даної кількості продуктів получається 12 сосисок. 5). Викладаємо сосиски в кастрюлю з киплячою водою, та варимо 15-20 хвилин. 6). Сосиски можна їсти в вареному вигляді, а можна обсмажити на вершковому маслі до рум'яної скоринки. Смачного! *****
     
    Останнє редагування модератором: 4 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • Корисно Корисно x 1
  3. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще пошукайте на ютубі в архівних випусках передачі "Все буде смачно" (колись йшла по СТБ), точно памятаю було чи то про сосиски/сардельки, чи про варену ковбасу, а може, і те і інше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Робила за цим рецептом,дуже смачні
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, я не зрозуміла про смаження. Їх що, прямо в тому рукаві для запікання/харчовій плівці смажити? Чи якщо зняти з сирих, то не розваляться?
     
  7. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Я смажила варені(варила в плівці,а смажила без)
     
    • Подобається Подобається x 2