Ходить гарбуз по городу...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Анута, 28 Жовтень 2012.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...



    Замість картоплі? я от думала саме рагу спробувати. Кинути до всіх тих овочів ще й трохи гарбуза. Може тоді той смак не буде таким...специфічним, як на мене.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    ну напевно я неправильно тоді пояснила.
    бо рагу - то чисті овочі.
    а "жаркое" - то для мене коли є мясо, картопля і овочі.
    тобто я мала на увазі, що коли я робила "жаркое"+гарбузик- не пішло
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Для мене таке, чисто овочеве, називається або лечо, або рататуй :) Навіть, якщо воно не запечене плястерками, хранцузи всеодно кажуть на то рататуй.

    А жаркоє, то мені навіть слово таке незрозуміле. :)

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    А мені найбільше засмакував просто печений гарбуз. Американці називають - роастед. Береш гарбуз, краєш на кубики, поливаєш трошки оливою, солиш, перчиш, посипаєш улюбленими травами (мені засмакував sage) і печеш в духовці до готовності. Було СУПЕР!!!
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Навіщо ж Ви його тоді готуєте :girl_crazy: ?

    Якщо Ви давали картоплю, то це вже не за моїм рецептом :girl_nea:.
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Так як гарбузів на дачі виросло купа, то теж маю проблему куди їх дівати..
    Робимо фреш гарбуз-морква- яблука, запечена свинина з цибулею і гарбузом, додаю пюре гарбузяне до тіста на налисники з мясом, це нам найсмачніше..всі інші страви з гарбуза не йдуть моїм хлопцям:girl_in_dreams:
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    бо невгомовна - людям же смакує (може, я просто не вмію його готувати :) ) + корисний же)) маю сдвиг на корисних продуктах))
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    а я написала- за мотивами:girl_wink:
     
  8. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    ой, а може спробуйте палюшки з гарбуза? в конкурсних роботах з гарбуза є перепис Дани "гарбузята". дуже смачні, особливо зі смаженою цибулькою, ммм.. чоловік і малий не могли від"їстися!
    о! то якраз то про шо питалася вище! Марусю, а то на відкрито, чи у фользі, чи накрити кришкою? і шо це таке?
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Мені сирий теж більше подобається))). Теж даний здвиг присутній))).
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    зробила оладки за рецептом який квВітка в карму кинула. (ням-ням і дякую!)

    *я пишу в розділ "на кухні" - сама з себе в шоці*
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    А я робила млинці за рецептом Касі. Мнямка. Дуже ніжні і смачні. Правда не дуже хотіли перевертатись, але то таке. Софія їла з задоволення, а то "дорогого стоит)))"
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    А що за рецепт? Може і з нами поділитеся?
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    і я робила.))
    я маю добрий чіткий перепис млинців. де на 220 грам муки йде -550 мл. рідини.
    тому я дала пюре гарбуза в мірку ( з 250 грам гарбузика було пюре) і просто долила молока до 550 мл.
    все вдалося.

    а загалом - перепис такий що під кожного можна підлаштувати))
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    так нам бабуся в дитинстві робила, або з солодкий або з сіллю...але тут важливий сорт гарбуза шоб сам по собі був добрий. ми їли, ням.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    Зробила сьогодні Осінні барви від Карапуза. Смакота!
    Дякую за перепис!

    Мої домашні здивувались від ідеї гарбуза з мясом. Якийсь стереотип, що гарбуз має бути солодким. Але вийшла смоката, ммм
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    мені за рецептом відразу вдались :girl_yes:
    ось тут про них смачненьких писала :)
    спекла, але він мені вдався не такий крутий як минулого разу, списую на іншу якість гарбуза:girl_in_dreams: (але ті шматочки, що на тарілці щойно втоптала гг)
    [​IMG]
    рада, що смакувало, тільки не сварись, бо то перший ліпший рецепт з нету, я прикинула що вродь ті самі інгрідієнти з яких я готувала оці
    [​IMG]
    - прості і нямка, малий 2,5 штуки відразу з"їв
    найбільше я мордувалась з "оладками для малят" від Карапуза бо довго вгадувала з консистенцією і навіть сковорідку 3 рази змінювала, але як вже все підібрала то було смачно-смачно:girl_yes2:
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    питають мене в кармі про перепис гарбузових хрустів, щоб не відписувати всім пп, відповім тут)

    чіткого перепису в грамах не буде, бо страва виникла вже в процесі експериментального чаклування на кухні), але результат мені і рідним дуже засмакував

    отож, я взяла великий корінь селери, і приблизно такий ж по розмірах (або трішки більший шматок гарбуза).
    Потерла їх на найбільшій терці, скропила лимонним соком, додала збите виделкою яйко, спеції – сіль, перець та каррі (ми його в сім’ї любимо – тож дала так, щоб добре відчувався і смак, і колір), потім всипала трохи борошна, так щоб забралась зайва рідина...

    Смажила на олії на два боки, хрусти остаточно файно схопились на пательні, до того мені видавалось, що вони можуть розвалюватись)))
    так сонячно вони виглядали на пательні -


    До композиції спецій раджу додати часник та сухий тим'ян, якщо ви його любите, вони дуже доречно впишуться до каррі/гарбуза/селери. Я цього разу не давала.

    ну і дуже простий йогуртовий соус – натуральний йогурт без смаку, спеції, зелень (в мене був кріп)... Зазвичай до такого соусу я ще даю каперси та солений чи свіжий огірок, але сюди, як на мій смак, ці складники б не пасували)
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    сьогодні потерла гарбуз на великій терці, дала пшона, ізюму, дві ложки цукру, залила то все молоком і в духовку...смачно.
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    А пшоно сире?
    Я готую смачну гарбузову кашку з пшоном, то спочатку його добре промиваю, потім заливаю водою, доводжу до кипіння, воду зливаю, заливаю свіжою на два пальці вище крупи і на маленькому вогні варю до готовності. В той час варю гарбуз, зливаю воду і мну на пюре, додаю гарбуз до пшона і вливаю молоко, додаю родзинки, ваніль, цукор, корицю, тут багато варіантів і варю ще 5 хвилин, каша нямка:) Ага, гарбуза десь 800 г, пшона 100 г, молока пів літри.
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ходить гарбуз по городу...

    я робила вчора, так досить багатенько, о сьогодні зранку доїли, правда у мене трохи по-іншому вийшло(бо давала туди ще соус з меду і гострого перцю), то навіь мій муж, який скептично ставиться до гарбуза так мене хвалив і казав, що не думав , що буде так смачно во;)