Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Наскільки зрозуміла з коментарів, в Аґрафці ціни такі ж як на "Зроби сама", але мінус доставка.
    Я власне того 30х30 не купую більше. Тільки 15х15, дуууже рідко 20х20. Останнім часом ще купила 11x16, і такі власне й роблю листівки.
    30х30 мені файний для коробочок, листівок-торбинок...
    Щиро кажучи, я собі чомусь думала, що можна обмежитися "живими" магазинами, без лінків (а то від спамерів потім відбиватися доведеться). :blush:
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка, дуже дякую за таку темку, для мене це просто клондайк!!! І по матеріалам і по їх використанню. Підкажіть ще "чайнику" який це однотонний папір(фото, ссилочку, навіть не обовязково з ціною!)
    І ще по відгуках я так зрозуміла, що той мій вуличний магазинчик (АРТ-Деко) не поганий, по ціновій категорії не є захмарний, враховуючи мої поки що зовсім невеликі обєми закупівель. Бо дійсно якщо беру в інет магазині товару на 50-70-100грн і ще за доставку платити, то простіше, а деколи і дешевше піти в сусідній магазинчик і купити що треба. Наприклад на ножниці, деякі діроколи та чорнило ціни в ньому менші за інтенетівські.
    От дуже хочу килимок собі прикупити і клей порядний (а то купила ПВА та олівчиком, а вони нідочого) і трохи однотонного паперу, але я поки що брала однотонний тільки великих форматів (А3 здається) звичайний та з невеликою шершавістю (вибачайте поки не знаю як це називається...).

    ---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    Та і чорнилко для штампіків, які зараз робляться :)
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Мушу ще якось запланувати собі і туди вибратись, бо після вчорашніх відвідин Арт-крамнички в мене волосся на голові рухалось від їхніх цін.
     
  4. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Хоч я ще не виставляла ніколи робіт на посиденьках, але часто роблю відкриточки для друзів на прохання чи просто когось привітати. Закуплялась переважно в Арт-крамничці. Але після останніх відвідин минулого місяця більше туди не піду. Таке враження, що ціни зростають у них кожного тижня, хоч асортимент паперу, штампів і особливо чорнилка досить таки невеликий. Скористаюсь порадами і буду замовляти в нет-магазинах.
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    з часу як я почала ліпити і миловарити у мене також почала розвиватися хом*ячна хвороба. Особливо боротися не стала. Тим більше що щомісяця з сімейного бюджету вділялася певна сума яку я могла потратити за власним бажанням (кава з подружками, косметика і всякі інші штуки). Але каву попити я могла і дома, а від косметики взагалі відмовилася. Зате віривалася на силіконових формочках для мила... купувала шо маломудра і тепер маю їх цілу коробку, а деякі жодного разу навіть не користувала (хіба галіретку заливала у них). В пориві "менітогодужетреба" маю також гурму масел різних, які вже мушу повикористовувати бо лише до липня придатні.
    Почала я ліпити... от тут мені пощастило більше. Чоловікові родичі і мої подруги з радістю дарують мені всілякі штуки для біжу. А муж коли хоче потішити то просто заводить мене у магазини де продають всякі чічі... і я ледь себе стримую... але мушу купити всерівно шось на тему "незнаюнашонотреба".

    Я зробила для себе висновок що скуповувати всякі штуки можна тоді, коли хоббі само на себе заробляє. І то купувати тра то шо дійсно згодиться і думати перші ніж витратити гроші. Бо моя коробка з силіконовими формочками росте, а вот часу намиловарити бракує... Купа фурнітури лежить, а руки до неї шось ну ніяк не встигають...

    А ше колись купувала фарби безпробудно... і мусіли в мене бути пензлики всіх товщин і форм... ше є.

    Всюди потрібна міра.
     
  6. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Сьогодні була в Арт-крамничці, то ціни там після моїх останніх відвідин значно підросли. Я дивилася там на штампик за 12, тепер він там 16грн.
    Інколи замовляю в "зроби сам", там не сильно кусючі ціни. В мене тепер виникла думка, а чи вигідно буде закупитися на Ебеї?
     
  7. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А де то є? Я завтра планую навідатися у всі магазини з такими приколами. тож не хочу щось пропустити))
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Ой, а я останній раз не нахомячила, а накосячила! Перший раз купляла в інтернет магазині, вирішила не реєструватись а замовити "скоренько"(більше так робити не буду), бо потім переглянути замовлення та стан його виконання майже нереально. плюс замовлення треба робити без дрібноти на хвості(робила вечором, відволікали діти, прям як зараз :)) і уважно переглядати замовлене. Прислали мені все з замовлення(єдине що висічки сніжинки мали бути 2 білі і 2 голубі, а приїхало 3+1) ще й мікс висічок в подарунок :), АЛЕ я ж замовила собі замість 3 клеїв в пістолет і 1 пачки упаковочок для листівок 1 клей і 3(аж 75шт) упаковочок!!!! Я стільки і за пару років не використаю!!! Сніжинок хотіла замовити по 1, а вийшло по 2(але то я пристрою :)) і картон тиснетий не додивилася розмір, думал він А4, а він 10*15. Короче накосячила!
    І ще питання. Я брала папір 15х15. в наборі 16шт(це виходить як 4 листи 30х30 по обєму) заплатила 23,65+доставка, а поштучно беру папір 30*30 по 5-6грн за лист, тобто я переплатила, от тільки виграла в кольорах єдине.
    Які набори треба брати, щоб реально економити. І ще одне, я листівки роблю мало, тобто мені деколи не вистачає листків 15х15.
    PS: Можу поділитися упаковочками для листівок, бо мені дуууже забагато, або помінятися на квіточки з Веланиного СП(мені вони до свят не дісталися) :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчата, опишіть будь ласка львівські магазини, аби новенькі знали, де варто, а де не варто купувати.
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Оскільки з цим магазином уже були прецеденти у форумлян, то доводжу до відома.

    джерело
     
  12. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Моє повідомлення на користь Аграфки! Великий асортимент, приємні , освідчені продавці, адекватні ціни на якісний товар!
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    ніколи б не повірила, якби не прочитала пості коментарі...чи то поки мені щастило ттт, чи як, але все отримувала вчасно і належної якості ттт))
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    може то в тему Хом"ячимо розумно, тоді перенесіть плз)

    пробіглася магазинами.

     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2011
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Я нині бігала тим самим маршрутом і хотіла те ж писати, що і hrobak:). Тільки уточню, що в Артдеко папір має розмір 15*15 см, а в Арткрамничці і Бонтоні 20*20 см. В Арткрамничці папір 30*30 см коштує від 4,50 до 13 грн, залежно від щільності і одно/двосторонності, в Бонтоні 30*30 см по 5 грн (не придивлялась який він). Бонтон має багато польських діроколів і пару давкрафтівських. Ще мають чорнило Колорбокс по 54 грн. В загальному, гарний магазинчик. Ще була в Акценті. А на ярмарок в Аґрафку не встигала:sad:, бо мала вже гнати Артема із садочка забирати.
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    ггг, я знаю куди я йду тішити свого хом"ячка :girl_crazy:
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Бонтон - це на Ференца Ліста, 3.
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Розчарував мене нині Акцент. Скрап-паперу були залишки ще з літа (я там купувала на кавову конкурсну) по 7 грн 30*30см (односторонній, тонкий). А такий саміський папір в дорожезній Арткрамничці був сьогодні по 4,50. Декору на листівки в Акценті майже ніякого, тільки пару квіточок і дорогих скелетованих листочків. Є польські діроколи, але в Бонтоні вони дешевші. Єдине за чим туди можна йти, то за канцтоварами (я купила металеву лінійку, бо свою десь діла) і за ажурними паперовими серветками. Їх є великий вибір і ціна гарна (від 25 коп/шт).
    Забула написати, ще в Акценті є папір з блогу Штампи з любов'ю (як і писала Інсоленс), але якість мені не сподобалась, ціни не питала.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2011
  20. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?