Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Не тільки, я як раз брала там 20х20 по 4 грн односторонній з глітером, а 15х15 як раз і не було тоді. Брала ще там 11х16 з глітером дуже класними малюночками по 1,60грн.
    Треба буде ще при нагоді забігти в Бонтон, бо була там давно і тоді паперу там було буквально пару шт.
    Я це ще раніше пропонувала, але щось поки що нічого немає :)

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    В Артдеко так само вони є по 53(чи рівно чи з копійками точно не знаю), от як раз думала купити, але зараз трошки сутужно з грошима, свята та ДН в доні та чоловіка :)

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

    Давкрафтівські були здається по 63 чи 64грн бордюрні. так само зауважила на них.
    В артдеко вони по 60
    Сьогодні може піду з малими в Антошку, то може попаду в арткрамничку, якщо малий не буцде вередувати(дуже тішу себе тим :))
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Була в обід там. Папір від First Edition колекцій Love Letters, Spring Feast та Lydia від GCD Studios розміром 20х20 см по 3 грн за аркуш. Ще було внасип паперу розміром 30х30, не перебирала, але на око - колекція Lydia від GCD Studios. Чорнило давкрафт по 18 грн.
     
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?




    купила кілька в Артдеко, і ше пару штук в Бонтоні, якраз переміряла перед тим, як тут писати, всі 20*20 :yes:
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

     
  5. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Я вчора таки попала в арткрамничку :) перший раз долізла з малими.
    Чесно сказати очікувала я трошки більшого. Як на мене Арт-Деко маленьке, але арткрамничка взагалі манюсенька, а враховуючи, що я з малим на пузі, то ми там (особливо в проході все зносили ногами-руками). Ціни там однозначно більші ніж в артдеко(порівнюю з ним, бо переважно саме в ньому скуповуюсь) на папір від 25коп до 1-2грн, до того ж такого паперу як я брала в атрдеко по 6грн 30х30 я в арткрамничці не бачила взагалі. Діроколів там багато, але більше половини китайські, які зразу ж заїдають(дівчинка при мені як раз перевіряла), а давкрафтівські дорожчі аж на 10грн(по 70грн.). багато всяких цікавинок в проході, але добре не роздивилася, бо тяжко було там просунутись(там ще як раз дівчата стояли). В результаті набрала трохи гарних обрізків по 25-50коп(дорвалася до халяви), трохи квіточок та пару підвісочок.
    Ще дуже хочеться попасти в аґрафку, але малий не любить їздити, а пішки мені далеко. А в центрі є палатка Аґрафки на ярмарку? Туда я з дрібнотою доберуся.
    підкажіть мені турку ще раз, які ще магазинчики в районі центру, крім Арткрамнички та Бонтону?
     
  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Акцент на Пекарській і канцтовари на Гавришкевича біля лялькового театру. Є ще
    художник на Вороного, але там всього не дуже багато.
    Мало не забула про світ паперу на Левицького:) і Азур на Дорошенка навпроти хореографічного училища
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2011
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити все для листівок, альбомів?

    Палатка Аґрафки в центрі є, але там більше всього для тільд і вишивки, паперу я не бачила, хіба що погано дивилась...
     
  8. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Азуру вже немає.закрився
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчата, напишіть хтось список магазинів у "чорний" та "білий" список за цінами, вибором, обслуговуванням для першого допису.
    Наприклад "назва магазину, адреса - вибір - "х" балів з 10, обслуговування - "х" балів з 10, ціни - "х" балів з 10. Ну чи з 5, то вже як кому краще писати.
    Я би написала, але не у Львові закуповуюся. :blush:
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я знову трошки підзакупилася під свята і зробила собі новорічний подарунок у вигляді кутового дірокольчика 3 в 1 від DPCraft, ось такий. Віддала за нього 74,80 у Артдеко, ще взяла трохи паперу 20х20(з глітером по 4грн) та 11х16(там дуже класні малюночки по 1,6грн). Тішу себе надією зробити презентики друзям на НР (якщо малі дадуть!!!!). Гофрокартон формату А4 в них по 3,5грн. купила набір для квілінгу "краски №16" 7 кол. 3мм за 13,40 грн.
    Вони привезли нові стійки в магазин, можливо будуть асортимент розширювати з нового року.
    Ще дуже хочу дірокол метелика. Мені дуже сподобався в артдеко великий ажурний метелик (певно см5) за 143грн, так на нього заклядаю... Хочеться і колеться. І головне вже другий раз не можу фірму розгледіти, бо стоїть низько. В них до речі є невиставлені діроколи, бо сьогодні мені з під прилавку діставали, показували.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2011
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    дешевші і десь за такими ж цінами(30-70 грн) є їх діроколи в канцоварному магазинчику у Вамі на Науковій.
     
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А де в Артдеко стоять/лежать діроколи? Бо я там була двічі і щось не помітила. І ще: куди їм нові стійки, як там і так тісно?!
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    На вітрині, зразу при вході з лівого боку. Можна ще попитати, бо мені вчора діставали з під прилавку(може тільки прийшли і ще не виставили)
    В них DPCraft діроколи від 24грн. Є ще Давкрафт, URSUS, ще пару фірм. Китайських в них немає. Якщо тикнете носом(ссилочку), то можу глянути чи попитати чи є саме такі.
    От і так подумала, може в другу кімнату, там де акварельний папір? Вчора в них був прихід товару, бо коробки розпаковували
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Сьогодні забігли по дорозі зі школи в магазинчик на Коперника з фурнітурою за стрічками, знайшла шнурочки по 1,5грн, та зигзагоподібні стрічки(на резиночку подібні) теж по 1,5грн, є ще дуже багато всього. ціни не є маленькі, бо брала в іншому магазині прозорі тоненькі стрічки, типу як з органзи по 1грн за метр а тут такі по 1,5грн, але вибір дуже великий. А от обслуговування бажає кращого, жіночка видавала все з кислою миною, аж кривилася, ще їй не подобалось що я питаю які ще є кольори та ціну. Бачила, що з малим на животі, вона мені як спеціально виставляла подалі, щоб я тягнулася чи нахилялася, потім гроші вже взяла, здачу дала, я питаюся, а де стрічки, вона на мене так косо подивилася і дістала їх з під якоїсь папки(це типу я мала сама їх там шукати). Я вже ледве не психанула!

    ---------- Додано в 20:34 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

    Були ще в Артдеко, то в них перестановка йде повним ходом, якщо йдете за чимось конкретно, краще зразу питати в дівчат, а то можна і не побачити :)
     
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Вчора по дорозі зі школи заходили в Бонтон(на Ліста). З того часу як я там була останній раз вибір майже не змінився, сподівалася, що буде більше вже всього, хотіла чорнило Фолія взяти, але по 1 шт не було, а були тільки набори, діроколи ДР ті що в АРТДеко по 74 з копійками тут 89! Чорнило давкрафт правда по 18грн, по такій ціні поки що не бачила ніде. Але підвісочок, квіточок і всяких прикрашалок практично немає, паперу на стійках мало, були ще стопочкою складено, але там мені з малим було зовсім не зручно дивитися, тому навіть не рухала, в результаті майже не нахомячила, купила скотч двосторонній та клей(pebeo Touch deco), який виявився акриловою фарбою і я тепер навіть не знаю відкривати його чи ні. Попросила клей для півперлинок та стразів :)
    А сьогодні випадково попала накінець в Аґрафку і чесно кажучи трохи розстроїлась. Наскільки я люблю хомячити, не купила нічого! Те що могла би взяти, було дороге, те що хотіла купити, не знайшла. Багато всього Тільдового, але дорогеее .... Казали, що перед всятами майже все розкупили, а оновлення ще не було, мені як завжди щастить! Назад з малими ледве доїхала. Синуля зробив ґвалт в трамваї, довелося виходити на 2 зупинки раніше, бо кричав жахливо і перлися решта дороги пішки, мала натерла ногу. Короче прогулялися ...
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    підозрюю, що то у них перманентний стан =)) бо хочеться товару багато напхати, а місця нема ((
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка, давайте робити списочок для першого посту! Бо до сих пір ще плутаюсь в магазинчиках.
    Ось трохи

    Давайте добавляти і формувати :)
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
    Останнє редагування: 20 Січень 2012
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка, додала ще голосувалку. Там багато варіянтів і відкрите голосування. Так що можна зразу побачити, хто й що радить. ;)
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Ще один магазин згадала:):
    Канцтовари вул.Гавришкевича, 8, тел. (032) 243-62-27, (096) 415-07-99.