Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Можна ще додати канцтовари у супермаркеті ВАМ на вул. Науковій. Там є трошки діроколів і фігурних ножниць фірми DP Craft
     
  2. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    і ще є гарний магазин- здається Еврика на другому поверсі над Сільпо на Сихові.
    Там багато всього є
     
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    не знаю чи сюди.

    як виявилось, в швейно-фурнітурних магазинах є так звані залишкові гудзики, які коштують значно дешевше, ніж зазвичай. наприклад в магазині на поч.Франка вони по 20коп./шт. - при сьогоднішній ціні на гудзики то майже як задурно :) але в них треба про таке питати, бо вони їх чомусь ховають кудись під прилавок )))

    отакого добра я купила нині аж на 3 (!!!) гривні :)

     
  4. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А я знову заходила в АРТДеко в них новий завіз(ще вчора не було!) є розпаковані 4 чи 5 наборів паперу. Один з вже прорізаними тегами фірми EP echo pakr paper co, US. вінтажна любовна колекція 30х30(по 6грн за шт.) та декілька нових 20х20 односторонніх та двосторонніх з глітером(по 4 грн за шт.) оце вже не знаю фірми нажаль. Хіба сфоткати та виставити, може хтось впізнає. І квіти в них зявилися букетиками по 7 грн і металево пластиковий набір "сердечної" тематики. А от заготовок під АТСки в них ніколи навіть не було, питалися що це таке:) Впринципі заради них і пішла в магазин :) Ось покупки Перший ряд двосторонні(крім тегів), нижні з глітером, зелений двосторонній.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2012
  5. Vika

    Vika Well-Known Member

  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Спитали мене в чому причина мого розчарування копіками.
    По-перше ціна, по-друге ціна наповнювачів. По-третє, вони так придумані, що не маючи 200 кольорів, а то й більше, почуваєшся як без рук, бо можливостей не так багато. Я маю коло 75 кольорів, то це вважається "дуже мало". Так воно задумано, щоби заарканити людину й тягнути з неї гроші. :xaxa: Купити всі 4 набори - то треба мати мужа-мільйонера.
    А до того ж до них треба спеціяльний папір, бо на звичайному так не розтушовується й нема такого ефекту, як на тому, що для них призначений. Я наприклад його принципово не купую наразі, але на звичайному трохи доводиться мордуватися. Ну й отаке. Суцільні "треба, треба, треба".
    Он роблю листівку якусь у пастельних тонах, а пастельних кольорів маркерів нема. А купити треба не два чи 5, а кожного відтінку по 3.
    Я копіків раджу купити "шкірні" кольори і для щік, а решту або олівцями, як моя кума, або он є чудова альтернатива в прекрасній гамі кольорів. ;)
    Сподіваюся, що Гольцові маркери будуть тим, що мені треба. Зважаючи на гаму кольорів - не сумніваюся.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    була б дуже добре, якби в першому пості ще вказали графік роботи магазинів. Я наприклад була неприємно здивована, як побачила що Бонтон працює з 12 по 18(чи 19), тоді як Аграфка працює до 20ї
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Порадилася нині з мужем. Він мене почав переконувати, щоби я збирала гроші на копіки й під кінець лютого купила 25 кольорів копіків, аніж 37 Гольцівських. Я задумалася... А потому дійшла висновку, що якщо мені кожен копік буде коштувати майже $5, а до нього ще наповнювач $6, то 200 кольорів вийдуть просто золотими. Так що збирати цю "золоту колекцію" я продовжу, коли буде стабільний заробіток, або принаймні стабільний дохід із листівок. То буде років через 5 найменше. :xaxa: Але мені не спішно... :girl_crazy: Так що беру курс на Гольцеві фломастери. ;)
     
  9. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    То певно тільки Аграфка до 20, бо АртДеко з 10 до 19, Арткрамничка до 18,30. Це те що точно знаю, бо звертала увагу.
    Я попала в Монпасьє накінець-то. в неділю була в Кінг Кросі. Приємні ціни на стрічки, взяла ширшу(2см) по 1,5грн за метр. і металізований шнурочок, тоненький(для підвісочок) по 1грн за метр. А всього решта теж дуже багато, очі аж розбігаються, але там вже ціни побільші наприклад за 4 м. стрічки я заплатила 5 грн, а за 5 невеличких деревяних бусинок(80коп за 1гр) та 6 різних пластикових(по 69коп за 1 гр) 8,40. Взяла на пробу :) Металеві підвісочки 2,5грн за 1гр. Єдине що мені там не дуже сподобалось, це те що вибирала я 5хв.,а на касі стояла 10-15 :)
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    В Аґрафці з 1 лютого знижка 30% на новорічний товар.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    теж була сьогодні в Аграфці..Побільшало паперу, з"явилося трохи діроколів, але бордерні якісь нецікаві були..чуть штампиків появилося(прикупила собі наборчик на ірладську тематику - буде відкритка коханому, він на Ірландії поведений), фетру побільшало..якось так..
     
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я ще вчора купила набір стрічок зі знижкою 30%.:girl_claping:
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    а в АртДеко знижки на новорічний скрап-папір, лист 30*30 коштує 4,80 (замість 6,0), аркуш 20*20 - 2,80 (замість 4,0)

    до речі про знижки. в тому ж таки АртДеко при купівлі на суму 100грн. дають накопичувальну картку, при накопиченні суми 1000грн видають пластикову на знижку 5%. а що чути з картками в інших магазинах, хто знає?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Беручи участь у форумних скрап-конкурсах, ви маєте всі шанси отримати 5% знижку в "Аґрафку".
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2012
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Була сьогодні в АртДеко. Приїхали діроколи багато, поки що лежать в коробці тому питайтеся я сьогодні з дозволу дівчат порилася там і купила одну квіточку і бодюрний. Є багато нового паперу. Є набірза 84грн, я вмовила дівчат один розпакувати :) 2 грн шт. є ще нові менші набори 11х16 по 1,6грн. Є стразики та півперлинки клейові ДПКрафт(поки що в коробці, дівчата обіцяли на понеділок розібрати, бо людей багацько, не встигають, так що питайте). Діроколи взяла такі бордюрний 70.30грн, простий 30,30грн. Цей завіз в них вони трохи дорожчі приїхали, але все одно дешевше ніж в інет магазинах.
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    одноразову? чи пожиттєву? :)
     
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    була вчора в тернополі в магазині " канцелярка ". ніби не поганий магазин. купила бордюрний дірокол за 75 грн. папір дорогий, двохсторонній по 2.50, з глітером 3.00, розмір 15/15. набір ножниць фігурних взяла 8 шт за 60 грн. але вдома вже передумала, якість не дуже. напевне сховаю, подарую якісь дитині. чорнило давкрафт чорне за 32 грн купила. набір штампів 6 шт за 38 грн.
    великий мінус в цього магазину, це продавець. вона зовсім не розуміється на товарі. нічого підказати не змогла. я хотіла штамп для розмальовування, то вона не знала що такі є, хоч на вітрині кілька було. на жодне запитання стосовно товару не відповіла.

     
    Останнє редагування модератором: 5 Лютий 2012
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Двомісячну. ;)
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    в продовження теми про люверси. вчора була в магазині з фурнітурою на вул.Гонти (Ляльковий театр, збоку, та вулиця, по якій їде трамвай). там є поштучно багато люверсів різних кольорів та діаметрів, по 50коп./шт кольорові, і по 20-30коп/шт. білі та золоті. поруч є майстерня, де можна поставити, до речі. то я так думаю, коли комусь не треба то у великих кількостях, запросто можна йти туди :)

     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    питання про ембосинг: у Бонтоні бачила за 26грн чорнило для ембосингу. Десь є дешевше? І по скільки пудри коштують і теж де їх можна купити? Бо заглядаю в основному в Аґрафку(вона і біля роботи поруч, і довше працює), а там щось не бачила(чи то я сліпа). А за інші магазини толком не знаю - ото тільки сьогодні нарешті заглянула в Бонтон