Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Арт-крамничка не працює точно. а ще точно не працює Акцент, Артдеко і Бонтон.
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    З нагоди відкриття нового магазину Аґрафка в Інтерсіті на Сихові з 12 до 20 лютого при покупці надається знижка і картка постійного клієнта.
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Була нині проїздом на Сихові, вирішила ще й забігти в нову Аґрафку. Магазинчик світлий і просторий, асортимент той же, що й в цумі. Помітила багааато чорнилок КолорБокс, в т.ч. і райдужні кольори. І нові набори паперу 15*15см по 48грн, дуже класні (на жаль не запам'ятала виробника).
    А ще казала Катя (продавець), що планують розширювати асортимент товарами для декупажу.
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2012
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    була сьогодні в новій Аграфці: чорнилок ColorBox дійсно більше, по 57 гривень набір, гарні набори паперу від Echo Park 24 аркуші 15х15 по 48 гривень, розсортовані наборчики по 25, набори Neighbourwood 48 аркушів по 55гривень. Працюють теж до 20ї.
    Казали скоро будуть діроколи від Марти Стюарт, за тиждень має бути всяке різне класне для декупажу.
     
  6. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    А я сьогодні заскочила в АРТДеко, в них штампи зявилися(з наших Сп-шних, здається "з любов"ю"), досить багато, ціни не космічні, помітила вензель за 7,5грн, абетка велика здається 69, якщо конче треба, а СП нема, то можна взяти. Купила собі акварельні олівчики :) Буду завтра малювати :)
     
  7. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Якщо вже порівнювати ціни то це трохи дорого,ще й пертися на Сихів,чорнила я купуваля по 56грн. та набори Echo Park по 45грн. бачила не буду повторюватися де.
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    якщо комусь пертися з Сихова, то й не сильна економія, бо й на маршрутку тратиться. Тим більше в честь відкриття в них дають картку і 5% знижки відразу
     
  9. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Хіба по великих святах ;) В новому ЦУМі рідко коли о 19:30 ще відкрито :sad: Один раз був рекорд - забігла туди о 19:25 і поцілувала двері :sad: Попри це, там ще дуже гарні наборчики штампиків по 14 грн, квіточки, сердечки, букашки,- невеличкі, але гарнюні
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    плюс, не факт що десь інде, дешевші чорнила чи папір будуть саме ті, що треба. Наприклад Колорбокси найдешевші бачила в Бонтоні - по 52, але лише два види Silks 'n' Satins і ще якийсь.
    В сихівській Аґрафці бачила 7 чи 8 видів. В Новому Цумі там теж бачила лише два-три.
    А взагалі, найліпше ж то орієнтуватися що і по скільки є у всіх магазинах. Тоді дійсно вдасться хом"ячити розумно

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    та нуу...коли не заходжу після роботи(а це якраз після 19.30), то може бути хіба шторка опущена, але за секунд 30 прибігає продавець)))
    до речі, оті штампики по 14 мені щось не дуже. Не зовсім рівний в них відтиск.
     
  11. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    може, то моє таке щастя. Я сердечки взяла і квітки з метеликом, то гарно вийшли - якраз там і колорбокс купила - золото-срібло- бронза -мідь +біла, то ними гарно вийшло, як на мене, але я початківець, то мене все тішить, як дурну :) :) Там зараз є купа різних наборів колорбоксівських
     
  12. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Нарешті вчора побувала в Аграфці на Сихові,прикупила набір паперу гарненького за 135грн. Гарний магазин,але жаль нема вибору всілякоі дрібноти для скрапу
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    дівчата, а які з цих магазинів працюють в суботу? знаю що Аґрафка, а ще? дуже мене цікавить центр паперу і світ папірусу...ну і акцент. хочу собі завтра зробити тур) можна і а бонтон і артдеко зайти.
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    АРТДеко(до 17) та Світ папірусу(до якої точно не скажу, але була там в суботу) працюють.
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    У суботу всі магазини працюють.
    Канцтовари на Гавришкевича закриваються, можливо, найшвидше, о 15 00 (а може й о 14 30, гарантувати не можу), але працюють.
    Акцент до 18 00 чи й до 19 (не впевнена). Світ паперу до 17 00. Аґрафка до 19 00.
    В Арткрамничці якось в суботу було зачинено з "перепрошенням". Але після відгуків що там все подорожчало, я туди вже й не забігаю))
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2012
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    я пару днів тому забігла в Арткрамничку. Ціни там певно найдорожчі. Мала вмовляла мене взяти папір 30х30, але він там дорогущий(принаймні той що доня показувала коштував по 12-13грн), але мені там подобається брати обрізочки, от набрали трошки, деколи ще підвісочки гарні, але зараз переважно лишилися любовної тематики, діроколи переважно китайські і дорогі(в них нийменші по 20, а в Світі папірусу по 10-15). Потім ще зайшли в рукодільний магазинчик біля памятника Грушевському за стрічкою. Але вже в пару рукодільних питаю за шовкові нитки або нитки для вишивання то поки не знайшла.
     
  17. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Була сьогодні в Акценті. купила славнозвісний клей Паско за 6 грн. Хотіла ще купити чорнила фолія, але продавець сказала , що всі розкупили, будуть не скоріше ніж за 3 тижні((
    Доречі, на дироколи DoveCraft там досить поміріні ціни, не доржче, а навіть дешевше ніж в інтернет магазинах.
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)



    ---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:49 ----------

    ДІРОКОЛИ)) :girl_crazy:(щось забулася)
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    нині була в канцтоварах на Гавришкевича. купила там вощеного шнурка трохи (3,50/5м, є досить багато кольорів), ще забрала в них останній 2-колірний шнурок (ніде до цього не зустрічала, 8грн/5м), не вистарчило мені грошей на півперлини (є набір за 17грн різних кольорів, ще й кожного кольору перлини різних розмірів). є досить багато штампів різних, в тому числі маленькі наборчики давкрафтівські по 14грн, на них зараз знижка 5%. скрап-паперу є багато, різного, різних форматів. але там дуже мало місця і моя Катруся там майже відразу починає сваритися(