Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка, давайте зробимо так. У цю тему пишемо про знижки, та відгуки про магазини зі списку вище, будемо додавати нові, якщо є потреба. А про те, хто що де купив, пишемо в оцю тему.
    Бачу, що часто дописи пишуть навпаки.
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    мене назва все збиває з пантелику :) ну бо тема називається Де купити - а я вже купила, того і пишу, що де скільки коштує :)
    перенесіть тамтой мій допис, ок?
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Прийшла sms-ка: в Аґрафці до свята 8% знижки.
     
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    мені теж прийшла, але приходить вона очевидно тільки тим, в кого картка(бо ж при отриманні картки ми заповнювали анкетку)
     
  6. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    пару хороших слів про канцтовари на Гавришкевича :) купувала в них минулої суботи чорнило, вдома прочитала що воно повільно сохне, дуже засмутилася. порадили тут на форумі поїхати і повернути. мало вірила в успіх, але поїхала, в п"ятницю (тобто пройшов майже тиждень). повернула без проблем, причому коли запропонувала щось взяти замість грошей, відповіли - як хочете, можемо просто віддати гроші.

    ще порадувало, що різні розпаковані по кульочках прибамбаси (півперлинки, краплинки, гудзики) - можуть ділити навпіл, якщо треба. тобто не мусите купувати аж 50 краплинок одного кольору, або 100 півперлинок, а можете купити половину. і вибір отих краплинок-перлинок-гудзиків непоганий там. і квіточок багато. ціни, само собою, зовсім не СП-шні, але як дуже треба і нема коли чекати?
     
  9. vasno

    vasno New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    От і я ще раз підтримаю,нині зайшла квіточок там купити і приглянулися мені пару наборів паперу,то виявляється що в них можна ще пів набору любого паперу купити тут Остапа понеслоооо
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я ще хочу сказати
    але про АтрДеко.
    Купляла в них недавно колорбокси "котяче око". Виявилося, що перший і останній практично не дають кольору. Наступного разу коли прийшла в магазин, пожалілася дівчатам, вони сказали приносьте або поміняємо, або вернемо гроші, або дамо велику знижку на інше чорнило на вибір. І таки поміняли :) Взяла такий самий колорбокс(цей вже кращий, правда перший колір-жовтий все одно практично не малює), сказали, якщо щось не так знову принести. Хотіла замість нього понабирати потрібні кольори від Фолії, бо їх чорнило мені з дешевших подобається найбільше, але наразі в них не було потрібних мені кольорів, тому вже більше міняти не буду, а жовтий добре піде на тонування. І навіть просили казати, якщо якись товар не відповідає якості, що вони будуть мати розмову з постачальниками.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    заскочила сьогодні в Аґрафку: всякі різні бордюрні діроколи від Марти Стюарт, максимум до 210 гривень. Популярний Doily lace по 155 коштує, великий метелик - 210. Є набори паперу 30х30 від Гольца (коричневого кольору, гарно піде на вінтаж і стімпанк), баночки-спреї minimister в наборі з 3штук по 42, глоссі і кракле акцент по 51, кардсток і заготовки тегів від Manila, очищувач штампів від Ranger по 45 здається, гранжпапір від Гольца ще, і губки для змішування чорнила.
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Їх продають поштучно, я вже собі одну таку заникала:girl_dance:
    Згадала ще: надійшла інформація від Умці, що незабаром в магазині будуть машинки:khomyak: З того приємного шоку не пам'ятаю, які саме))) Але зрозуміла, що вже цього місяця! Хоч подивлюсь на них вживу, для початку:)
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2012
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    та мабуть найпопулярніші - катлбаг і сіззікс.цікаво, а ножі будуть? бо бачила спелбіндерс на гавришкевича, але якісь нецікаві
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Планувала зайти в АртДеко, а попала перший раз на Гавришкевича :) Гарні, приємні дівчата, магазинчик, як і всі цієї тематики, малесенький, але все видно :) Є квіточки, по приємній ціні(від 5,5грн), вирубки від 13грн за набір(купила собі один), є папір поштучно, але ціна коливається від 1,25 до 2,8 за 15х15 і погано що вони пишуть на самому папері ціну. Розсортованих наборів не було :sad: За ними як раз і йшла, та чесно сказати наборів взагалі було дуже мало 1-2 30х30 і 3шт 15х15. були ще півперлинки та марблз розсортовані(так само одну взяла). Магазин гарний, але вибір не є великий, діроколів теж раз-два і все, а от стрічки є досить багато на метраж. Взагалом враження приємне :)
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    йой, дівчата..заскакувала в Аґрафку, то там вже є машинки! Сіззікс рожево-чорна(1100) і маленька блакитна для тиснення(здається 350). Купа всіляких ножів від Сіззікс, папки для тиснення...краса неопісуєма)))
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    В неділю була перший раз в сихівській Аґрафці. Ділюся враженнями :) Досить просторо, не так як у звичних маласеньких магазинчиках, але в той самий час і пустувато, вибір маленький. Ціни досить великі. Навіть більші ніж в новому ЦУМі(хіба вони і там підняли вже). Помітила давкрафтівський набір паперу 15х15 по 110грн(раніше в першій Аґрафці бачила їх по 100грн), може хіба і там вже більше. З плюсів те що ділять набори по дизайнах, але тільки дорожчі. Хотіла взяти з дешевших чоловічій(є пару чоловічіх на вибір!!!!), але зупинило те що там по 5 дизайнів кожного виду, мені то дуууже забагато. Загальні враження не погані, але спеціально їхати мені туда не вигідно, хіба по дорозі кудись...

    ---------- Додано в 12:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

    А ще один великий плюс - працюють в неділю! :)
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  18. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Недавно була неприємно вражена хамством продавців у рукодільному магазині на вул. Краківській. Мені був потрібен один колір бісеру, світло лимонний, (обшукала всі магазини і не знайшла) на металевій основі. Я так продавцю і пояснила. На що він (мужчина) познімав мені з вітрини всі жовті які у них були і каже - вибирайте. Я дивлюся - всі з мальованою серединкою, значить полізуть, на картину би пішли а на сорочку не годяться. Ще раз кажу, шо мені треба з металевою серединкою, бо ці полиняють при пранні, на шо мені мужчина відповідає, шо такого бісеру не буває! Ех, шо тут почалося! З підсобки вискочила якась женщіна, як відкрила рот, шо у них ЧЕСЬКИЙ бісер і не линяє, на шо я їй кажу шо шила з набору і полиняв, а вона - де ви купували набор? через інтернет? Ну то шо ви думаєте шо там чеський поклали? Словом, я в шоці! І від некомпетентності продавців і від ставлення до клієнта. Не розумію, як можна сподіватися налагодити бізнес з отаким підходом?
    Благо є за рогом Лелітка. Там знайшла те що треба, вертаюся по Краківській і на вулиці стоїть цей дядечко, бісерний гуру :). Гріх було не підійти :) кажу я всеж знайшла те що шукала, можу вам показати, що бісер із металевою серединкою всетаки буває! На що він ухмильнувся і відвернувся в інший бік. Але це вже в Рагулі :)
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    а я маю свої фе до Бонтону. не хотіла писати, але мене то муляє. всюди пишуть що працюють вони до 19:00, неділя вихідний. на календарі маємо 19 травня, субота, на годиннику 17:00. я приходжу і бачу що продавці закривають вже ролети. питаю: ви ж ніби до 19:00? відповідь: ну сьогодні ж субота... то як мінімум непрофесійно з їхнього боку.
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    і що з того? якщо вважають що субота, то чого б не поставили графік що працюють до 17ї?
    взагалі Бонтон якийсь балуваний. Працюють з 12ї, тут в суботу самовільно закриваються...Такими темпами вони скоро закриються.
    Аґрафка чому другий магазин вже відкрили? Та бо працюють і в неділю, і до 20ї, і асортимент постійно розширюють і покупців радують МК ще й сайт забацали. В тому плані в них дуже гарно продумано з менеджментом і маркетингом.