Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    але чомусь цінник був ще з старої поставки ;)
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)


    У мене теж негативне враження від магазину Бонтон. Поки ходила по магазину роздивлялась всякі дрібниці, продавець ходила за мною, ніби я щось вкрасти хочу. А коли я принесла товар до каси, щоб розрахуватись, то попросила дати мені ще клей, на що продавець відповіла: "Я не продам вам того клею, бо тоді в мене здачі вам не буде":8: Ше такого не чула:beee:
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    От мене теж це цікавить.
    І ще чи ціни в магазинах такі самі як на сайті. Бо бачила в них явну невідповідність. Раніше(десь біля місяця тому) заходила в Аґрафку на сихові і звернула увагу, що набір паперу Давкрафт 15х15 64 листа коштував 110грн., а на сайті 90грн.(на даний час). Як на мене різниця суттєва... До того ще раніше бачила в Аґрафці в НЦ цей самий набір по 100грн, ну може бути, що постачальник підняв ціну, але чому у тоді не всюди? Ціна на різак наприклад була і в магазині і на сайті однакова.
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  6. vika in lviv

    vika in lviv New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Яв Бонтоні була лиш один раз і враження дуже негативні,особливо обслуговування.В Аграфці також побувала,сподобались тканини по 25 грн. і обслуговування на пристойному рівні,біля лялькового театру хороший магазинчик,багато всяких дрібничок але вибір малуватий,доречи там ще зараз знижка на всі товари 10% до кінця місяця
     
  7. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Мабуть, більшість з вас знає,що я близько місяця працюю в магазині Аґрафка(ЦУМ), тому вважаю за необхідне прояснити ситуацію з покупкою bilo4ka. Переоцінка товару відбулась без присутності іншого продавця-консультанта(була не її зміна). Вона порахувала Вам згідно ціни,що видав компьютер. Не буду вас грузити всіма нюансами бази, просто однозначно спрацював людський фактор. Дуже шкода,що Ви поспішали і не виявили це на місті. Ми готові повернути кошти та забрати килимок назад.
    І для загальної інформації- ціни в обох магазинах та в інтернет-магазині- ОДНАКОВІ! Дякую за зауваження по наборам паперу.
    Радію спілкуванню з вами в магазині! Готова на любі ваші запитання щодо нашого асортименту та його застосуванні при реалізації ваши творчих задумів!
     
  8. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    не віддам килимок, він мені потрібний ;))
    буває ) просто мені не повезло і я попала в незручну ситуацію)
    І ще питання, а чого так ціна зросла на килимок, майже в 2 раз? Якщо на ньому була ще стара ціна, то він явно не з нової партії, купленої по дорощій ціні.
    А взагальному мені обслуговування в Аграфці подобається. Всі дівчата привітні і доброзичливі.
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    На жаль, не маю достатньо часу на посиденьки через основну роботу, тому не маю змоги відповідати на усі запитання пов"язані із Аґрафкою.

    Людський фактор полягав не лише в тому, що продавець зняла цінник і не попередила вас про зміну ціни, а й у тому, що ціну продавець поставила на товар з пам"яті, а не подивилася в накладну... (у нас рідко бувають зміни в ціні, тому продавець і поклалася на свою пам"ять) в базі ціну продавець змінити не можу, і лише при продажі вона виявила, що поставила неправильну ціну. Дякую за інформацію, продавець отримала свою догану і просимо вибачення у вас за це непорозуміння.

    Чому так змінилася ціна - не можу дати вичерпної відповіді, бо ціна змінилася в постачальника (щось там в митному законодавстві Європи змінилося і ці гумові килимки попали в іншу категорію товарів із більшим ввізним митом). Саме через ці килимки зросла ціна і на машинку для тиснення у формі сумочки (бо той килимок входить туди до складу). Ми як офіційні представники Сіззікса в Україні декларуємо найнижці ціни на цю продукцію, хоча ми теж не застраховані від змін ціни в більшу чи меншу сторону. Але усі замовники, які замовили килимок в період поки його не було на складі, отримали його за оголошеною ціною в 48грн., хоч то й було нам в збиток.

    Ще раз прошу вибачення за таку ситуацію і раджу наступного разу телефонувати безпосередньо в Аґрафку (телефон є й тут у першому дописі), щоб отримати вчасно вичерпну відповідь.
     
  10. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Я сьогодні зранку трохи пробіглася по магазинчиках :) На Гавришкевича обслуговування як завжди на висоті, паперу було багацько 30х30 від 4грн, квіточок вже не дуже багато, але достатньо, ще взяла трохи мережива досить широкого по 3 грн. Діроколів, штампів і маленького паперу мало, правда.
    В Арткрамничці є ще залишки шеббі стрічок по 2,25грн ну і обрізочки :) Продавець так само дуже приємна.
    Ще на хвильку забігли в Монпасье за підвісочками :)
    А от в Бонтон не попали, бо працює він виявляється аж з 12.00!!!
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    це теж одна з причин чому не люблю цей магазин. з 12 - по 19 (а то й самовільно раніше закриваються) із графіком роботи з 10-по 19 туди втрапити - нереально.
     
  12. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Забігала сьогодні на хвильку в АртДеко, до них приїхав новий папір від Echo Park з наклейками, ціна набору 30х30 96грн, є хлопчачий, літній і ще парочку і ще є папір 15х15 тої ж фірми. Ціна листочка з наклейками 20грн. Але в Echo Park наборів 20х20 немає, я так чекала приходу, щоб награбати наборчик 20х20 :)
     
  13. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Крута відповідь!
    І треба всім так робити, але мабуть з такого шоку я б не знаю що зробила
    Перший раз теж прийшла в 11-тій, поцілувала клямку і пішла, а другий раз такий неприємний осад залишився від тієї жінки, веде себе так ніби ми їй щось винні і вона лише чекає, коли ми з того магазину підемо.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    я так бачу що скоро всі посиденьки оголосять бойкот Бонтону)))
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    І я сюди "обгадити" Бонтон. Коли була там крайній раз, була з чолоіком. А там якась пані папір вибирала. Ну і його трохи скаладала, дивилась чи величина підійде. Сам папір не м"яла, але чомусь власниці це не сподобалось і вона голосно заявила, що та пані має тепер весь той перепробуваний папір купити. Я не просто була в шоці. Я була в глибокому ступорі від такого. Звісно, вона печеться лише про свій бізнес, але з таким підходом до клієнтури вона скоро без нього буде. А мій чоловік в жарт запитав, що це за ганчірочки шерстяні (про фетр), то вона так фиркнула, що мол в них "гарчір"я" нема, що мені захотілось їй чимось по писку заїхати, таким тоном вона це сказала. Просто капець. Думаю треба зібрати делегацію, і піти їй в магазині "відірватися" за всі хамства))))
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Переглянула тему, але може десь і пропустила. Хочу розказати про новий магазин канцтоварів, що відкрився на Шуварі. Називається "Школярик". Там є багато фігурних дироколів. Гарні ціни.
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Заходила туди пластику вибрати і фарб акрилових, які закінчились. Ну, ясно, що мені хочеться взяти баночку чи палетку і подивиттсь ближче і інші речі я також люблю на дотик спробувати і ближче подивитись. То та пані ходила за мною як охоронець в Ватсонсі і тож щось фиркала коли я перебирала різні кольори пластики.
     
  18. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Попросила я чоловіка про допомогу, дала зразки паперу для основи листівок, які Він мав купити в цьому магазині. Коли прийшов туди і дав цій пані зразки з проханням допомогти знайти, то вона відповіла: " Що Ви в мене хочете? Маєте зразки то ідіть в той зал і шукайте собі". Чоловік був шокований таким хамством і звісно ж пішов в інший магазин. З таким відношенням до бізнесу і при такій великій конкуренції вони і справді довго не протримаються на цьому ринку.
     
  19. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Сьогодні знов була в Бонтоні:connie_pull-pigtail Вже обіцялась, що останній раз, але ну дуж тре було паперу одного, який виділа лишень там. Так от, стою я собі коли стендів з папером, вибираю... А коло мене пані стоїть і розглядає декупажні карти... Та кура непатрана (власниця :)) до неї таким злобним тоном: ну скільки можна дивитися, треба очима, очима, а не руками то все перебирати (ціквао як, якщо там стопка лежить)...
    А та пані певно культурна, ще і каже, що мовляв, яке гарне, а що це?
    Власниця далі "віджигає": як не знаєте, то чого дивитися, то дороге... за пару сеукнд, додає, що то декупаж.
    Парні далі: а як то робити?
    Власниця: Та в інтернеті подивіться, а як не знаєте, то ніц не вийде в вас, нема що дивитися так довго. (та пані далі розглядала).
    Далі красапєта до мене вже: а ви що шукаєте?
    Я: та папір ось, і ще чи є в ас картон грубий пивний?
    Вона: Та що, не бачите, що то картон під дорогим папером, картону нема в нас. А той папір не мацайте, порвете, он вже пом"яли, тепер купуйте!
    Я була в шоці, бо папір не м"яла, але той папір ручної роботи дуже тяжко запихнути назад у лотки, бо він м"який, то той листок верхній трохи звисав...
    Я кажу, що я клієнт, і як вона не змінить тон, то я нічого не купуватиму взагалі.
    Вона: Купите, бо нема що тут розглядати і не купувати, бо то не галерея.
    Далі злість мене обуяла, і я, скомкавши всі папери, які були в мене в руках, запустила їй то до писка, розвернулась і пішла... Це була остання крапля...
    От тепер конструктив: дівчата, а може щось зробити, щоб отаке припинити? Бо магазин хороший, власниця - дура. Я от знаю, що її чоловік власник Арт скрині поряд. Може влаштувати такий собі флеш-моб, висловлювати по-черзі йому невдоволення ставленням до клієнтів цієї красапєти... Він вродь адекватний... Міг і "пояснити" їй вдома. Бо як я одна буду жалітися, чи щось в тому роді, то подумають, що просто хвора клієнтка на голову, а як всі незадоволені будуть щось робити, там книга скарг, чи йому... То мо щось і буде з того...
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    в книгу скарг можна писати, та. чи то щось дасть? не знаю. власників може змінити хіба банкрутство - ось моя думка. отже, не ходити туди взагалі :)