Маю честь представити до Вашої уваги один притулок для тваринок. Знаходиться він в м. Городок і опікується ним п. Наталя Драч. Вона в своїй квартирі завжди має не менше 30-ти 40-ка котиків. Один з тих котиків живе зараз в мене) Я дуже хочу щоб якнайбільше дворових котиків здобуло свій дім! Група в ФБ https://www.facebook.com/groups/1459067594332766/?__mref=message_bubble Група в ОК http://ok.ru/horowispravu Група в ВК http://vk.com/club58831198 Є постійна потреба в кормах, вакцинах, ліках і домівках для котусиків. Буду в цій теми писати про мешканців перетримки і про їх потреби.
--- дописи об"єднано, Jun 23, 2015 --- Руденьке сонечко у білих носочках з біленьким комірцем..Готовий переїхати до люблячих господарів,щоб своєю маленькою душею осяяти та наповнити Вашу домівку теплом,радістю,та позитивом.. Кошенятку приблизно 1 міс.від народження,чоловічої статі.. Здорове, чемне, грайливе, муркотливе.. Нуууу і дуже файнюще !!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jun 23, 2015 --- До Вашої уваги котик,у якого був перелом щелепи,та за якого ми усі так хвилювалися коли він знаходився на стаціонарному та після операційному догляді у вет.клініці.. Ось вже скоро місяць,а може й більше як приїхав на нашу претримку.. Найскладніший догляд вже позаду, котик повністю здоровий. травма пошкодила котику праве очко,воно трошки сльозиться але Слава Богу бачить на обидва ока. харчується сухим кормом Йозерою, так як і інші наші підопічні...(тобто не потрібно вже годувати з шприца, щелепка добре загоїлася) Та от як би мені хотілося приділити йому більше уваги,та не получається..(перетримка наша переповнена котиками,кошенятами) Тому видно що цей котик страждає від браку уваги та ласки... Роблю ще одну спробу знайти для котика відповідальних та люблячих господарів...Не вже серед такої кількості людей у наших групах ніхто не хоче !!! Допомогти відчути котику який вже так багато натерпівся саме із за людської недбалості, Вашу турботу та любов ?! Не вже шкода трішки місця у Вашій оселі ! Не вже Вам буде заважати якщо котик вмоститься на Ваших колінах,та Ви його трішки погладите? Добрі люди !!! Де Ви ? Котик чекає !!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 (на третьому фото,котик після аварії у вет.клініці) --- дописи об"єднано, Jun 23, 2015 --- Особливий котик,для особливих людей !!! Цей котик потрапив на нашу перетримку ранньою весною з м.Буськ.. Не люди,підлітки цигаркою випалили око цій живій істоті.. Почалося сильне запалення та загноєння очної порожнини.. Тваринку було прооперовано, видалили залишки очка та вичистили гній.. Тепер цей бідолашний бачить усе навколо лише одним очком. І це одне очко має не стримне бажання побачити людину.. Доброго господаря чи господиньку, які приїдуть та заберуть його у свою домівку, будуть піклуватися та просто любити.. Найкращі умови для цього котика - це квартирні без самовигулу.. Незважаючи на те які людські тортури пережила ця тваринка, він навчився заново довіряти людям.. Життєрадісний та грайливий.. Полюбляє муркотіти притулившись до кожного хто приділяє йому хоч трішки уваги.. Приблизний вік котика 10 міс.хлопчик,не кастрований... Якщо Ви зможете трепетно,та з любов"ю піклуватися про цього малюка.Телефонуйте будь ласка.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jun 23, 2015 --- Кошенятко що на фото викликало у Вас посмішку ? Чи не так ? А тепер уявіть собі якщо таке миле маленьке щастячко проживає у Вас вдома.. І кожного ранку коли Ви прокидаєтеся та бачите це маля Ви посміхаєтеся.. Це ж означає що початок дня уже вдалий,правда.+ додати, що Ви ще й хорошу справу зробили, а саме відкрили своє серденько для цієї крихітки... А ж усім відомо що добра справа рано чи пізно повертається сторицею.. Хто бажає хорошого настрою ? Ось це кошенятко буде Вам дарувати його..А в замін котику потрібно не багато, просто щоб його любили, та ніколи не зрадили !!! Вік 1 міс.хлопчик.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Наталія Драч 23 год. ПРОЧИТАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ПОТРІБНЕ МАСШТАБНЕ ПОШИРЕННЯ ⚠ ПОТРІБНА ⚠ ДОПОМОГА ⚠ Сама не приємна тема для мене ,морально це мене просто вбиває.. Але змушена переступати через свою мораль,та все за ради тваринок...бо не можуть страждати через мої моральні принципи наші підопічні... Ви наші дорогенькі помічнички бачите самі яка ситуація у мене на перетримці..Постійно прибувають нові котики..Тепер ще два травмовані,це чорно-біла киця(для якої збираємо на інвалідний візочок) сіамочка яка успішно проходить лікування,та знаходиться на нашій перетримці.. Усього під моєю та Вашою опікою знаходиться 39 котиків..Та 5 стареньких собачок.. Коли я відкрила тему на збір коштів на корм то відразу через день я вже везла у вет.клініку першого травмованого чорного котика,і через кілька днів ще одну чорну кицю з переломом щелепи(думаю Ви пам"ятаєте)..Тому за корм мені вдалося заплатити лише половину суми,а решту коштів було спрямовані на операції та стаціонарне лікування киць..Потім відразу переключилися на котиків з переломами хребтів..(чорно біла та сіамка).. Та я знову змушена була брати корм в борг.. Загалом борг 4800 грн. Ось у такій халепі наша перетримка.. Та зважаючи що це майже 40 котиків...10 кг.мішок вистарчає на 7-8 днів...завтра буду відкривати останній мішок.. Відразу.... P.S. На рахунок готування для тваринок..Не маю можливості варити їсти для тварин,так як працюю на двох роботах,виховую троє діток,є чоловік..Тому за ледве встигаю приготувати для своєї сім"ї.. + прибирання+лікування + та догляд за такою кількістю тварин+ написання оголошень в соц.мережах..Маю один вихідний неділю..Та і це як получиться.. Інколи у мене в голові крутиться думка..Залишити усі ці хороші справи.Мати у своєму помешканні два котика,одну собачу чи дві.. І жити як усі люди..Але коли з ранку йду на роботу та бачу велику кількість бездомних собак,на сміттєвих баках сидять котики чекають чергової партії сміття щоб вибрати звідти щось їстівне.Сльози навертаються на очі,Та розумію що я їм потрібна,що ми люди їм потрібні.!!!..Адже усі бездомні тваринки це жертиви людської недбалості та жорстокості..Не (люди)викидають,вивозять ,підкидають і т.д.як собачок.так і котиків..А вони ж бідолахи страждають.. За зиму та весну на нашу перетримку потрапило 6 дорослих киць,5 з кошенятками ,та одна вагітна..Народила відразу за два дні після приїзду..На даний час дуже доречно було б їх простерилізувати.. Це і кошенятка не будуть множитись,та стерилізовану кицю прилаштувати реальніше.. Але на стертлізацію потрібні кошти.. Також наша перетримка постійно оновлюється новими котиками..Тому усіх потрібно вакцинувати...Також повинна бути планова вакцинація раз в рік усім мешканцям нашої перетримки.. Це робиться для цього щоб коли на нашу перетримку не дай Боже потрапив новий котик на вигляд здоровий..А насправді є носієм якоїсь інфекції..такої як наприклад : чумка,кальцивіроз,хламідіоз(смертельно не безпечні хвороби для тварин)то тоді б було нереально врятувати таку кількість котиків які б заразилися..з сьогоднішніми цінами.. Тому дуууже потрібна,просто життєво необхідна вакцина.. А це також не дешево..(для 40 котиків) ________________________________________ Шановні учасники нашої групи це не обов"язково потрібно надсилати кошти..Можна купити самому те що потребує наша перетримка. А потреби ось такі.. МЕДИКАМЕНТИ.. ---------------------------------------------------------- 1.Вакцина МУЛЬТИФЕЛ приблизна ціна за 1 амп.60-80 грн.потрібно хоча б 30 ампул..(зважаючи на кількість тварин) 2.Чеська вакцина БІОФЕЛ(зі сказом)приблизна ціна за 1 амп.до 50 грн..Потрібно 30 амп. 3.Вакцина ВАКДЕРМ (проти лишаю) приблизна ціна 35 грн..потрібно хоча б 40 амп. Така кількість ампул тому, що якщо нові котики і жодного разу не вакциновані...Вакцинувати потрібно повторно..бо інакше бажаного результату не буде... 4.Паста КАНІВЕРМ (проти глистів) ціна за тюбик до 40 грн.потрібно хоча б 10 упаковок(тюбиків) 5.Мазь ОКСИТЕТРАЦИКЛІНОВА(очна) 15 грн..за тюбик..Хоча б з два тюбики.. 6.Глобфел(сиворотка) хоча б 5 амп.прибизна ціна 80-90 грн за 1 амп. 7.Шприци "2".та інсулінові.. 8.Циклоферон(противірусний) УВАГА..У людській аптеці..хоча б 5 амп. 9.Пеленки одноразові(середнього розміру) КОРМИ... ----------------------------------------------------- 1.Сухий корм ЙОЗЕРА для кошенят.. 2.Мокрі корми у пакетиках,та баночках..Кітікет,віскас,мяу.. РІЗНЕ.... ------------------------------------------------------ 1.Переноска для котиків (велика)можна дві одну меншу,одну більшу. На краківському бачила є гарний вибір і можливі ціни.. 2.Кігтеточки хоча б 3-4 на таку кількість котиків.. 3. Можливо хтось має хатки для котиків (не потрібні) чи лежачки...?! З радістю приймемо в подарунок.. + ВЕЛИЧЕЗНИЙ БОРГ 4800грн + збираємо кошти на інвалідну калясочку... Ви все перечитали..Мабудь Ви в шоці..правда ?..А у мене такий шок кожен день..Лягаючи спати ,важко заснути..Все це не виходить з голови,де взяти? Як нагодувати ? Як полікувати ? Для мене одної це все просто не доступне !!!! Тому в надії на Вашу фінансову підтримку звертаюся до ВАС.. Перегляньте свої можливості,купіть хто що може для наших підопічних..Будь ласка !!! Все що Ви купите можна залишити у вет.аптеці за адресою м,Львів вул.Городоцька 175 (біля ТЦ.СКРИНЯ)..Доречі,там і можна купити все написане,досить помірні ціни. Або ж можна самому привезти на нашу перетримку..(УВАГА,якщо Ви купили вакцину,то зберігати її потрібно у холодильнику ,не правильне зберігання може нашкодити тваринці,також це стосується сиворотки ГЛОБФЕЛ) Іноді мене запитують я не з Львівської обл.А наприклад з Києва..А хоче людина щось купити.. На сьогоднішній час є НОВА ПОЧТА..Тому можна переслати посилочкою Ваші подаруночки..Усе крім вакцини(зіпсується). Не у всіх є можливість бігати купляти,тому подаю і..... РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. ___________________________________ мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Якщо Ви щось залишили у вет.аптеці,відписуйте мені,або поваідомляйте телефоном. __________________________________
Молоденька киця.вік 1 рік.дівчинка..стерилізована.. Вірить та надіється, що вона також буде домашньою улюбленецею.. Киця самостійна,не потребує особливого догляду...Лише краплинку людської уваги..Підійде людям які хочуть котика у свою оселю,але багато працють,і не мають часу гледіти маленьке кошенятко.. НАРОД..КИЦЯ МРІЄ ПРО ЩАСЛИВЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ !!! Здійсніть її мрію,для цього лише потрібне Ваше бажання допомогти цій красуні..Та набрати номери телефонів.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Милі кошенятка віком 1 міс.Хлопчики та дівчатка.Потребують хороших ручок та люблячих господарів.. Можна приїхати та обрати собі котика.. А вибір величенький. Детальна інформація за телефонами : ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jun 26, 2015 --- Кілька днів тому,наша перетримка поповнилася ще одною мешканкою,ось такою кицею.. Файнюще жваве мале..бавиться усім що бачить..це і папірці..і м"ячики,навідь копійки..Кошенятко справно ходить у лоточок. Приблизний вік 2 міс..стать дівчинка..здорова. Подаруємо це кошенятко відповідальним людям.. Телефонуйте будь ласка,та приїзджайте знайомитись !!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Кошенятка різного віку,та статі..Доглянуті,чемненькі.. Подаруємо відповідальним людям...Які розуміють що це не іграшки, а живі створіння , які потребують людської турботи та любові.. На усі запитання відповім за номерами телефонів... ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jul 1, 2015 --- Киця. Пережила багато образ та знущань,від людей... На початку весни приїхала на нашу перетримку, були проблеми з очками... Пережила операцію на очі, відразу була стерилізована.. Не зважаючи на не зрозумілий окрас та простенький вигляд - дуже мила, лагідна.. Киця після пережитого нарешті навчилася заново довіряти людям.. Потребує небагато догляду та уваги.. Харчується домашньою їжею, іноді полюбляє поласувати мокрими кормами у пакетиках.. Приблизний вік 2 роки.Лоточок знає на відмінно !!! стать дівчинка..Стерилізована !!! КИЇВСТАР : 0981956577 ЛАЙФ : 0631837217 МТС : 0663720964
Хочу Вас познайомити з новим маленьким мешканцем нашої перетримки,та попросити Вас допомогти мені прилаштувати це малятко.. Це миле створіння має симпатичний окрас,насичено попелястий колір прекрасно доповнює білосніжний ... Котик активний,здоровий..Лоточок знає на "5"... Приблизний вік 2 міс.. Якщо Ви підшукуєте кошенятко для душі...Впевнена шо цей малюк задовільнить Вашу душу !!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jul 5, 2015 --- Сьогодні перший раз мала можливість побачити як прощалися дві сестрички (цуценятка)..Вражало до сліз.. Вулична бездомна собачка народила 7 цуценят..І коли вони підросли ,звісно хлопчиків ми прилаштували відразу та без проблем.. Та по трошки прилаштовувались і дівчатка.. Та от до сьогоднішнього дня їх залишилось двоє..Коли приїхали нові господарі за руденькою дівчинкою, то сестричка та що коричнева жалібно скавчала,не хотіла розлучатися, і тулилася , і дивилася в очі.. Таке прощання мене вразило до сліз.. І мамочка собачок прийшла попрощатися... Це все написане Ви дорогенькі учаснички нашої групи можете побачити по фото.. І от залишилася самотня маленька собачка,але хоча цуценятко мале та вона все розуміє - розуміє, що так буде правильно, адже це щастя знайти люблячу родину... Не розуміє тільки одного, як вона тепер одна?Звичайно у неї є підтримка мами, але вона така нестійка. Мама полюбляє самотність і лише на деякий час приходить відвідати дітей. Дівчинка просто чудова, і вона буде Вам справжнім другом, якщо Ви зможете подарувати їй сім'ю. Правду кажуть що собачки(дівчатка)розмніші ніж кобельки, такого прощання між кобельками я не спостерігала.. В подальшому придосягненню певного віку допоможу зі стерелізацією ! Народ !!! Погляньте які віддані та вірні ці тваринки...Допоможіть Цьому цуценятку знайти відповідальних господарів.. Вона дууууже чекає... ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Наталія Драч НОВИНИ... Наша перетримка сьогодні поповнилася ще двома підопічними.. Ось цією кицюнею...Кицю привезли з Рівенської траси(дорога на Київ)..Підібрали її добрі люди..кицю збила машина,Слава Богу переломів немає..Були на УЗД, сильне забиття,трошки внутрішня кровотеча.. Накололи її ще у вет.клініці..прописали ліки додому, вкололи щось снодійне, киця поки що спить, якщо житиме день, другий, тоді все буде гаразд.. Ліки усі маю в наявності,тому просто Вас інформую. Як буде проходити лікування,обов"язково Вас проінформую... Друге малесеньке кошеняко було сьогодні знайдене у центрі Львова на траві, хтось просто викинув...Також привезли на нашу перетримку, так як маємо годуючу кицю...Спробуємо разом з кицею(прийомною мамою)виходити це малятко).. Як бачите дорогенькі ,мені скучати не доводиться !!! --- дописи об"єднано, Jul 8, 2015 --- Молоденький котик віком 1 рік.Метис породи роійська голуба.. Чомусь ось уже більше як пів року засидівся на нашій перетримці.. Характеристика : насичено попелястий окрас на світлі переливається голубим, дуже м"якенька шубка... Життєрадісний, здоровий..(поки що не кастрований) ...у лоточок ходить без промаху.. Ну не місце такому котику на нашій перетримці !!! Цей красень заслуговує більшого,ніж жити у величезному котопрайді. Йому потрібна увага,піклування..любов..ласка. Хто не скупий на ці 4 пунктики ? І вам подобається котик !!! Телефонуйте та приїзджайте знайомитись... ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Чи пам"ятаєте ? Не давно я писала що на нашу перетримку привезли кицю,яку збила машина... Та яку я взялася лікувати... Чесно я мала сумніви, думала що ця красунька не виживе, бо була дуже слабкою... Цілий час під час лікування киці була на зв"язку з вет.лікарем, чітко дотримувалась рекомендацій.. Слава Богу все позаду.. Кицюнька жива, здорова... Пухнаста.. красива.. лагідна.. Можливо є люди які зможуть подарувати домівку та людську турботу саме цій тваринці,яка отримала другий шанс ЖИТИ !!! Зі стерелізацією допоможу..Можлива доставка в межах Львова.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jul 15, 2015 --- Ось таке малятко було викинуте на промисловому ринку у м.Городку.. Приблизний вік 1,5 міс. дівчинка.. Здорова.. Кому потрібне кошенятко.. Телефонуйте будь ласка.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Jul 15, 2015 --- Подаруємо у відповідальні ручки кошенятко.. Хлопчик.. Приблизний вік 2,5 міс. Профілактика проти бліх, глистів зроблена.. У лоточок ходить бездоганно.. На всі Ваші запитання відповім за номерами телефонів... ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
За цей тиждень наша перетримка суттєво поповнилася.. Прилаштували лише одне кошенятко. А приїхало 9 дрібненьких кошеняток з різних куточків міста Львова. У всіх свої сумні історії.. Дуже прошу Вас в першу чергу.. Друзі, не роздавайте моїх номерів телефонів... Адже майже 50 котиків у нас на перетримці.. Це ж не жарти... Усі хочуть їсти,багато хто з них потребують лікування.. Тому я буду кожному хто телефонує просто відмовляти, у мене просто немає вибору..Якщо б прилаштовувались кошенятка,та дорослі котики,я б могла забирати на нашу перетримку інших котиків потребуючих нашої з Вами допомоги... Повірте !!! З прилаштуванням просто жах якийсь..Жодного тел.дзвінка,як тільки хтось телефонує то це означає що хочуть привезти на нашу перетримку кошенят.. Друзі не візьму жодного, поки не прилаштую хоч трохи.. Друге моє прохання до всіх не байдужих людей..У нашій групі є перше оголошення про купівлю вакцини,медикаментів,кормів і т.д. Народ я просто в шоці з такої кількості тварин...Не давно купила корм 5 мішків по 10 кг,два мішки вже з"їли тваринки. . Закінчується антибіотик Синулокс ,шприців вже немає, противірусний препарат циклоферон дуууже потрібен... Імуностимулюючий препарат КАТАЗОЛ.. очна мазь ОКСИТЕТРАЦИКЛІНОВА ... Те що Ви мене рекомендуєте як добросовісного волонтера,я Вам звичайно вдячна за довіру... Але будь ласка допоможіть трішки фінансово... Я катастрофічно не справляюся... можна також купляти самому усе що написано у першому оголошенні у нашій групі і залишати за вказаною адресою.. Я просто благаю Вас про допомогу !!! На нашій перетримці є кошенятка з іфекціями,та віусами такими як ..ринотрахеїт,хламедіоз,інфекційний коніктевіт,якщо я не буду мати змоги їх лікувати,вони ж просто помруть.. Навіщо тоді це все ?..Що ж це буде за добра справа..?! додаю фото нових кошенят(але це ще не всі,хвореньких змушена тримати окремо,що здоровим не нашкодити) РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. ___________________________________ мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Якщо Ви щось залишили у вет.аптеці,відписуйте мені,або повідомляйте телефоном. __________________________________ Детально що потрібно для нашої перетримки у першому оголошенні у самому верху нашої групи..
Наталія Драч От субота,усі люди в тому числі і я готуюся до неділі.. Телефонний дзвінок..нарушив усі мої плани... Нашої з Вами допомоги потребує ось цей котик.. Зателефонувала жіночка з вул.Стрийська.. Лежить котик,уже цілий день,обсіли та кусають його мухи..підвестися не може,та до себе не підпускає..шипить..Божечко,народ після цього телефонного дзвінка я втратила спокій... Вже знайшла машину,їду дивитися та рятувати,викликала вет.лікаря на місце.. Людоньки !!! Дорогенькі !!! Я зашиваюся з тими бідолашними котиками,на лікування цього котика немаю коштів... Будь ласка хто скільки може !!! Пожертвуйте цьому живому живому створінню,воно ж бідолашне мучиться...Травмоване,спека..біль..Уявіть собі як йому !!!! РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Оновлено: І так,коротенько опишу новини по нашій з Вами підопічній кицюні.. Приїхала я приблизно о 20:00 у р-н Стрийської,(біля податкової), киця лежала чи сиділа не знаю навідь як правильно сказати..кругом кружляли величезні мухи,особливо багато їх було біля хвостика,коли я спробувала підійти до неї,та киця почала гарчати та шипіти..погляд її мене чесно кажучи лякав..Не ризикнула сама,дочекалися вет.лікаря пана Андрія,який взявши рукавиці спробував взяти кицьку,щоб перекласти у переноску,та киця захищалася,кидалася на руки,мабудь так захищала себе...Та все ж таки вет.лікарю вдалося. Помістивши у переноску,вет.лікар оглянув кицю...Мухи нанесли личинок,вже було кілька десятків опаришів...Це така гидота..Кицю вет.лікар проколов усім необхідним..І я забрала до нас на перетримку,лікар приїхав також... По описанні людей які знайшли кицю,повзала та тягнула задні лапки,я хвилююся щоб це знову як з попередніми нашими підопічними,не був пошкоджений хребет... Але киця рухає задніми лапками коли кололи вн.м"язево..тому надії я ще не втрачаю,..що можливао просто сильний забій... Киця не дає до себе підступити,шипить,кусає,б"є лапками,тому після огляду..вет.лікар Андрій вколов наркоз для того щоб кицю постригти,бо опариші вже вкривали усе тіло киці включаючи очі,вушка..Почали стригти та побачили що киці тіло вкрите не лише опаришами,але й великою кількістю бліх.. Ще до того коли підстригли,я плекала надію що киця домашня,та просто загубилася,або випала з вікна багатоповерхівки..Та побачивши яке воно худюще,дике,блохи...Зрозуміла що це чергова бездомна тваринка...Яка потребує нашої з Вами допомоги та захисту.. Так як зараз вихідні киця буде перебувати під моїм наглядом... У понеділок максимум у віторок кицю потрібно завезти на ренген,щоб побачити що з задніми лапками ? Чому киця їх тягне ? Прошу усіх небайдужих людей допоможіть будь ласка фінансово.. Ці хто зі мною знайомий особисто,та побував на нашій перетримці то бачив яка величезна кількість тварин на даний час на нашій перетримці.... Людоньки !!! Я не справляюся !!! Просто руки опускаються... Так багато бездомних тваринок,так хочеться їм допомогти,але без Вашої допомоги це просто не реально !!!! Не відвертайтеся від цієї бідолахи,давайте знову зробимо ХОРОШУ СПРАВУ !!! РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. ___________________________________ мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 (додаю фото,на перших двох киця на місці де її знайшли,на інших у нас на перетримці під дією наркозу,якщо збільшити фото можна побачити усю цю гидоту(опариші,блохи) Ось так виглядає киця на сьогоднішній день..трошки даю їй крапельки "кіт баюн",агресія зменшується,але все ж киця час від часу,шипить та кидається на руку ,коли пробую погладити на ренген поїдемо у вівторок,треба ще б день почекати,щоб крапельки КІТ БАЮН заспокоїли нервову систему.. Киця тягне задні лапки,але й рухає ними Тому лише після ренгену напишу Вам подальші свої дії та лікування для цієї нашої підопічної..
Наталія Драч Подивіться будь ласка це відео : Сьогодні коли везла кицю на рентген, возила і це цуценятко.. Друзі це плакати хочеться від побаченого.. Цуценятко з Черлян (Городоцького р-н) Спочатку маля шкутильгало на одну лапку,а вчора вже не могло встати на обидві передні лапки. Лапки згинаються в колінках у різні сторони.. Це просто якийсь жах,досить що народилося бездомним та ще так страждає...Зробили рентген.. Показували вет.лікарю.. Слова лікаря : може бути спадковим,так як цуценятка мама шкутильгає на лапки,або ж нехватка кальцію,+ рахіт.. Приїхавши додому мені подзвонила дівчинка з Черлян (там де ці бездомні цуценятка)і розказала, що ще один цуцик починає шкутильгати.. Боже Люди !!! Що робити ? Ну не можу я привезти вет.лікаря, і просто так усипити.. Не можу !!! Розумієте ? Можна спробувати лікування ,та проблема в тому що цуцики живуть у підвалі, це може бути перший признак звідки рахіт.. Тобто щоб розпочати лікування,потрібна перетримка (можна платну,але в межах розумного)та догляд.. Лікування, вет.лікара, харчування(це не проблема)потрібна людина чи люди які зможуть взяти до себе.. Потрібно до лапок прив"язати еластичним бинтом (тобто накласти )шини..слідкувати щоб цуценятка харчувалися добре, робити уколи.. Я це точно не потягну зі своїм ритмом життя.. Тому дуже прошу... Благаю.. Відгукнутись не байдужих людей.. Хто зможе під час лікування,перетримати та доглядати цуценятко.. мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Після лікування цуценят заберу..Це я обіцяю !!!
ПОТРІБНА ⚠ ДОПОМОГА ⚠ Друзі знову звертаюся до Вас про допомогу... На нашій перетримці знову закінчується корм,цього що є вистарчить на 2-3 дні...А це означає що більше як 40 котиків,будуть голодні... Прошу Вас допомоги !!! Якщо б це 2 чи 5 котиків...то я б сама могла їх прогодувати...А от 40 не потягну... Наші підопічні котики харчуються сухим кормом ЙОЗЕРА...(купляємо для кошенят,так як кошенятка у літній період на нашій перетримці конвеєром) (відразу ремарочка : готувати для наших підопічних не маю змоги,бо працюю на роботі,сім"я,чоловік ,троє діток,та більше 40 підопічних тваринок,а це + прибирання,лікування)Хто побував хоч раз на нашій перетримці той все бачив на власні очі) Ще іноді наші підопічні котики смакують мокрими кормами.. Увага..Корм можна купляти самому..Помірна ціна на корм Йозеру у вет.аптеці м.Львів,на Городоцькій 175..Я за цією адресою закупляю... Або ж можна допомогти фінансово.. Після закупівлі корму обіцяю виставити чек про оплату.. Усі наші чеки можна побачити у нашій групі ось тут: https://www.facebook.com/media/set/… ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. __________________________________ РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія
ПРИВІТ... УСІМ ВАМ... На сам перед вибачайте що я ось так на довго зникла... Я відчайдушно боролася на нашій перетримці з смертельно небезпечною інфекцією панлейкопенією..А це щоденно потрібно було робити 50 уколів котикам..Тому ранок починався у мене з шприців,потім робота, після роботи прибирання за тваринками + знову уколи..на писанину та інтернет вже не залишалось часу... Одже яка ситуація у нас на перетримці.. З 45 котиків..Залишилось 39 котиків..Шестеро нажаль померли,це 5 маленьких кошеняток яким ще по віку неможна було колоти ні глобфелу ні інших препаратів..І померла одна доросла киця.. Слава Богу смертність котиків зупинилася ще два тижні назад.. Але я не спішила писати,уважно стежила за станом здоров"я наших підопічних...Тепер вже думаю можна сміло написати що все погане на нашій перетримці позаду.Котики ще слабенькі,ходять такі як причмелені,багато сплять..Видно що імунітет ослаблений,але не у всіх. Тепер потрібно закупити терміново вакцину і усіх наших підопічних провакцинувати.. З прилаштуванням тепер до вакцинації потрібно почекати.. Ось такі новини.... Для закупівлі вакцини дуууже потребую Вашої фін.допомоги. Або ж можна самому купити та залишити за адресою : м.Львів вул.Городоцька 175 вет.аптека (біля ТЦ СКРИНЯ)... Якщо залишаєте щось повідомте мене будь ласка у повідомленні або телефоном : РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. ___________________________________ мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Наталія Драч Друзі вчора я забрала з реєстраційної палати документи .. З учорашнього дня я офіційний засновник(директор) Благодійоного фонду який має назву "Хороші справи Наталії Драч". Ще сьогодні,завтра маю завершити кілька юридичних моментів,і обов"язково виставлю усі документи у нашій групі... На даний час я ще працюю над орендою приміщення під притулок.. Друзі...Якщо і получиться з приміщенням,то потрібно щоб місце де будуть перебувати тваринки було в належному стані.. Тобто ремонт(хоча б мінімальний,електрика,вода,вольєри,будки,та і це ще далеко не все) Тому будь ласка зголосіться у приватні повідомлення хто має свої магазинчики,або щось таке де можна поставити благодійні скриньки для збору коштів... Це буде надзвичайна допомога допомога..Групи які у соц.мережах не потягнуть фінансово такої масштабної роботи,тому можливо є люди які частково нам допоможуть спонсорством ? ! У впорядкуванні майбутнього притулку ... Усі пропозиції прошу озвучувати мені за номерами телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 На днях у наших групах виставлю усі офіційні документи...Та рахунок в банку.. Допрацьовую.
Друзі..прошу Вас звернути увагу ось на це миле створіннячко..Та максимально поширити це оголошення.. Ця кицюнька знаходиться на одній з моїх додаткових перетримок..Забрали її з вулиці коли малечі було приблизно три тижні від народження..Кошенятко було кволе,з закислими оченятами.Не вміло їсти самостійно.. Дівчинка у якої на даний час кошенятко,лікування ,харчування та догляд взяла на себе... Все б нічого..Але у дівчини яка опікується кошенятком..алергія на шерсть...І якщо у літку це було не дуже помітно,то зараз осінню загострення...Коли розмовляю з нею по телефону,людина не перестаючи кашляє..На жаль арелгологи тут безсилі,єдиний вихід забрати з дому кошенятко..(це заміжня дівчина двоє діток,чоловік яким потрібна здорова мамочка та дружина) Бачите як буває хтось ризикує здоров"ям,щоб допомогти бездомній тваринці..А інші навіть перепост оголошення зробити не хочуть ?! Звертаюся до усіх не байдужих,максимально розповсюдити оголошення,та попитати у друзів,знайомих чи родичів,можливо комусь потрібна киця.. Характеристика кошенятка: стать - дівчинка. приблизний вік 3 міс. Здорова,профілактично оброблена від бліх . Весела,грайлива.муркотлива. Чемно ходить у лоточок. кремовий окрас. У майбутньому при досягнені відповідного віку частину витрат за стерелізацію зобов"язуюсь взяти на себе.. Народ..Зробіть хорошу справу !!! Хто шукає собі котика..Телефонуйте,та приїзджайте знайомитись.. Я впевнена ця малеча обов"язково Вам сподобається !!! мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Sep 9, 2015 --- Ось ця кішечка-Марта, залишилася сиротою. Бабуся, яка доглядала за кішечкою померла. Ось чому киця зараз живе на дворі, під кущем калини біля вікна в квартиру, де колись вона проводила щасливі дні. Тільки не розуміє, чому її туди вже не пускають. Кішка декілька місяців тому народила кошенят і народила в траві біля вікна, бо не розуміла що трапилося і що далі робити. Звісно, "добрі люди" попіклувалися, щоб кошенята не жили. Син на прохання забрати кішечку (бабця її дуже любила) відповів, що в нього вже є дві (хоча проживає у селі)... Марта - чудова кішка, лагідна і дуже віддана. Велечезне прохання до тих хто бажає завести собі чотирилапого друга- приглядіться до Марти, вона на дворі не вижеве!!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Сьогодні коли я прийшла з роботи..На мене біля під"їзду мого будинку чекавось такий сюрприз... Підкинули двоє ручних кошенят які повністю довіряють людям,дітям,які вже тягали малюків то за лапки,то за живоик..Стояла я біля малюків хвилин 5... Не могла наважитись забрати їх до себе на перетримку...Зважаючи на недавню смертельно не безпечну інфекцію панлейкопенії(чумки)яка була у нас місяць назад..Тому й не можу брати на перетримку на даний час котиків,особливо таких малесеньких.. Але як бачите люди цього не розуміють,підкидають думаючи що вони рятують кошеняток...Але такі манюні за вдяки інфекції,яка ще розгулює у повітрі нажаль приречені... Так от поки я роздумувала,що робити з малечею..Почула крик дітей.. Алабай зірвався !!!(має сусід собаку породи Алабай,який постійно зривається...Та доволі агресивно налаштований як до людей, а тим паче до котиків..Він не просто душить котиків,а ще й з"їдає ... Тому почувши крик дітей,повернувши голову за метрів три я побачила що Алабай біжить саме на кошенят.(ті вже на йожились шиплять)от я просто вхопила малюків і встигла забігти додому (цю собаку я сама дуже боюся,бо бачила на власні очі що витворяє ця собака,і яка вона небезпечна)... От так по збігу обставин кошенятка опинились на нашій перетримці. Відразу вколола малюкам сиворотку Глобфел...щоб зменшити ризик захворювання... Та це не вихід...Якщо вдастся за 2-3 дні прилаштувати,після 14 днів від моменту коли вколола глобфел вакцинувати..(з вакцинацією звісно допоможу)Тоді малюки житимуть.. І тішитимуть своїх люблячих господарів...а в іншому випадку малеча помре.. Людоньки будь ласочка...Дайте кошеняткам ШАНС.. Я зробила все що я змогла...Допоможіть цим милим створінням і Ви !!! Кошеняткам приблизно 2 міс..Обидві дівчинки..Попелясто - смугастого окрасу,у одної біленькі кінчики лапок,та руденькі плямки,можна сказати особлива трьох колірочка,а інша просто попелясто - смугаста,біленька мордочка..Обидві красуні та й годі... Здорові..від бліх оброблені,після вечері чемно сходили у лоточок.. У майбутньому при досягнені відповідного віку допоможу зі стерелізацією... Я дуже сподіваюся на Ваші тел.дзвінки.. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
УВАГА УВАГА ❤ ПОТРІБНЕ ❤ МАСШТАБНИЙ ❤ ПЕРЕПОСТ ❤ Друзі сьогодні я у відчаї ,бо висипала останій корм для наших підопічних котиків,і в обід мені довелось побачити благальні,та голодні очка більш як 40 тваринок.... Не витримала взяла карточку та пішла у Барвінок купила кілька пачок вагою у 0.200 ,у 0.400 гр...корму..Витратила бльше як 200 грн..та котики та собачки більшу половину уже з"їли..Ще буде дуже скромна порція на вечеру...(після таких кормів зазвичай у наших котиків ще й діарея,та рвота)У нас в Городку всюди лише маленькі пачечки корму,досить що корм не якісний прийшлось купити ,то ще й так дорого ... А в мене немає виходу,та немає вибору,на карточці коштів на корм залишилося після сьогоднішніх покупок 756 грн..Навідь на 1 мішок(10 кг)не вистарчить.. Болить мене душа за цих бідолах,вони вже достатньо на терпілися,щоб ще й тепер голодувати... Але повірте я тут безсила,таку кількість котиків я сама не прогодую.. Друзі я Вас просто благаю про допомогу...Я вже не можу без сліз дивитися як ці бідолашки просять їсти.. Звертаюся до кожного хто це читає,допоможіть кожен по мірі своєї можливості !!! Додаю сьогоднішні,та вчорашні чеки.. РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія __________________________________ Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення. ___________________________________ мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Тимчасова перетримка забезпечена на 7 днів...Далі на малят чекає знову вулиця...Подивіться уважно фото...Погляньте яка краса ? Які ж вони хороші,та милі... Прошу Вас не допустіть що така малеча пропала.. Перегляньте свої можливості...Візьміть кожен по одному.. стать усіх- хлопчики..приблизний вік 1,5 міс..усі здоровенькі..профілактично оброблені. По досягнені відповідного віку допожу при потребі із кастрацією.. Можлива доставка в межах Львова !!! Людоньки..Ну де ж Ви ? мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 --- дописи об"єднано, Nov 24, 2015 --- Друзі..хочу Вам нагадати що у нас у вет.клініці знаходиться на стаціонарному утриманні кошенятко..(з діагнозом кальцивіроз).. На сьогоднішній день борг становить 500 грн.. Прошу Вашої фін.допомоги... Ніби на сьогоднішній день є дівчинка яка хоче його забрати.. Якщо ж цього не станеться.. А більше ніхто так і не подзвонив..Прийдеться кошенятко просто відпустити у якийсь безпечний район..Бо такому кошенятку на нашу перетримку не можна..Кошенятко може проживати лише там де немає котиків,або ж якщо є то вакциновані..(собакам та людям кальцивіроз жодної небезпеки не несе !!! У вет.клініці також просять забрати кошенятко..Бо через нього не можуть лікувати інших потребуючих допомоги котиків.. Сьогодні приблизно о 17:30 буду у вет.клініці..Якщо до цього часу ніхто не зателефонує...Я кошенятко змушена забрати..так як лікування повністю пройдене..тим більше що потреби нашої перетримки зростають що дня !!!Тому немає сенсу оплачувати по 300 грн.кожен день..І все залежить від кожного з Вас..Чи буде це миле кошенятко домашнім..чи ще одним нещасним бездомним котиком !!!! мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Кошенятко знаходиться на лікуванні за адресою : м.Львів, пл.Князя Святослава 5 тел.(032)233 80 12... РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ : гривневий рахунок Приват банку (карточка) 5168 7420 1408 1040 Драч Наталія --- дописи об"єднано, Nov 24, 2015 --- От не знаю..Чого я така везуча ? Сьогодні у свято Михайла ..Люди як люди..відпочивають..ходять у гості..А мені не виходить перепочтити навідь у свята !!! Запросили мене у гості..ну думаю йду,розвіюся трішки..Та в гостях посиділа рівно 20 хв...Телефоний дзвінок зруйнував мій вихідний день..Але цей же дзвінок врятував ..(сподіваюсь !!!) Цих беззахисних маленьких знову викинутих створінь.. Цуценяток викинули на одній із зупинок..(нашого міста Городка) малявки порозповзалися..по трасі водії сигналять..А ці бідачки на стільки налякані..що навіть не могли тікати..Трусяться..від холоду та переляку..Таку картину мені описав чоловік який один із усіх проїзджих не залишився байдужим...До мого приїзду цуценяток забрали з проїзджої частини.. Навіть налили молочка.. Подивилась,оглянула малюків.. Друзі усі 4 ХЛОПЧИКИ.. Приблизний вік 1,5 міс.Дуже гарнюні..Буть ростом до коліна.. Забрала до себе під балкон..Є будка.Бо самі розумієте що чотирьох до хати не візьмеш..?!.(та я Вам писала що маю кількох стареньких собак на утриманні,котиків сприймають нормально,а от собак навідь цуциків можуть просто пошматувати,кілька років назад був уже такий випадок).. Та під балконом також на цуценят чекає сусідська небезпека.Бо люди не взахваті від таких мешканців під балконом..цуценятка скавчать..Хто був сьогодні на вулиці той знає чого..Досить холодно.. Прошу Вас масово поширити це оголошення !!! Завтра неділя..Я Вихідна..То захищу малюків від сусідів..Але у понеділок працюю.Після роботи можу малечу вже не застати..Люди тепер злі,та жорстокі стали !!! Усе їм заважає !!! Народ !!! Це ХЛОПЧИКИ !!! Кому потрібен 4 лапий друг ? Телефонуйте !!! ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964 Вчора взяла цуценят до хати щоб трошки зігрілися ввечері...Та за одно зробила нові фото.. Та вони відіспалися відігрілися..нагодувала..та віднесла назад під балкон у будку..мерзнуть бідолашки...шкода мені їх..Та я зробила для них усе що я змогла...А Ви ? Просто дивно..Що цуценятка усі 4 хлопчики..і жодного дзвіночка..?! Телефонуть..хіба що діти.. Поглньте у ці сумні очка..Вони ж чекають !!! Люди ну що ж Ви !!! мої номери телефонів. ☎ КИЇВСТАР : 0981956577 ☎ ЛАЙФ : 0631837217 ☎ МТС : 0663720964
Друзі..Просто жахіття..я в розпачі..Сьогодні вже від ранку наша перетримка 46 котиків..та собачки голодні.. Купила два кг.корму 4 лапи..котики його не їдять..лише деякі..трошки поїли..Дивляться усі мені в очка...А я не знаю як можна пояснити цим бідолахам..Що немає коштів щоб їх нагодувати !!! Та й просити я вже не маю сміливості... Просто описала Вам ситуацію..Прикро дивитися на таку безвихідну ситуацію !!!