Хороші справи для безпритульних тварин

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем algo, 23 Червень 2015.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Маю честь представити до Вашої уваги один притулок для тваринок. Знаходиться він в м. Городок і опікується ним п. Наталя Драч. Вона в своїй квартирі завжди має не менше 30-ти 40-ка котиків. Один з тих котиків живе зараз в мене) Я дуже хочу щоб якнайбільше дворових котиків здобуло свій дім!
    Група в ФБ https://www.facebook.com/groups/1459067594332766/?__mref=message_bubble
    Група в ОК http://ok.ru/horowispravu
    Група в ВК http://vk.com/club58831198

    Є постійна потреба в кормах, вакцинах, ліках і домівках для котусиків.

    Буду в цій теми писати про мешканців перетримки і про їх потреби.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Друзі...Поки що і надалі під моєю опікою залишаються ось такі кумедні,неймовірно красиві три цуценятка..
    Приблизний вік 2,5 міс. усі троє хлопчики..
    Здорові,жваві...
    Чекають..Ой як вони чекають кожен на своє щасливе майбутнє )))
    Бо минуле у малюків зрадливе від людей..Їх просто викинули на трасу,де постійний автомобільний рух...Було 4..Один дуже щасливо прилаштований..
    Подаруйте частинку своєї людської теплоти цим крихіткам...
    БУДЬ ЛАСКА !!!
    Коли виростуть будуть середніми,приблизно до коліна...

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    12366455_753861868078299_3027204600933844750_n.jpg 12310680_753861354745017_2414094851112773986_n.jpg 12316345_753860778078408_8950656968940331195_n.jpg
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Сумне минуле та жахлива доля спіткала цю собачку..дівчинку...
    Через те що народилася дівчинкою її підкинули ще 1 грудня під один з продуктових магазинів у нашому місті..Я коли вранці йшла на роботу завжди брала у пакет корму щоб погодувати малечу...Навідь сфотографувала...на першому фото можна побачити як вона жила ось у такенькій коробочці ночувала...Та одного разу коли я вранці проходила біля цього магазину собачки я не застала..пройшовши ще кілька метрів..я почула писк..пішла в ту сторону звідки це скавчанння роздавалося : я просто оніміла,і розгубилася якийсь алкаш ледве стоїть на ногах,та б"є цуценятко по голові з не розбірливими словами я почула: ( Я тебе заб"ю,більше красти не будеш !!!)
    Тут у мене спрацьовує не знаю що ? Чи це захисна реакція,чи злість ? Я штовхаю алкаша він падає..я вхопила цуценятко та тікаю... у цуценятка з чола між очками тече кров...Алкаш в слід іде..добре що був сильно п"яний..ну і не получалось йому швидко та нормально йти..саме завдяки тому мені і вдалося втекти..можу лише уявити що б було як би він мене наздогнав..добре відірвавшись від нелюда..я почала оглядати цуценятко..воно дихало але нереагувало ні на що..
    Попередила на роботі що запізнюсь..Відвезла додому...проколола..постелила у коробочці...та пішла працювати..коли я ввечері повернулась додому відразу пішла до собачки..собачка ходила по кімнаті..хиталася ..поносила,рвала..Але жива...Я з сльозами на очах згадувала як я її рятувала.і усміхалася коли цуценятко боязко підходило до мене та облизувало мені руки..
    Викликала вет.лікаря...усі симптоми вказували на стус мозгу...
    У групах нічого не писала...бо собачка була така слабенька..Що я на 90 % була впевнеа що вона не виживе...
    Та після тривалого лікування здоров"я у цуценятка наладилося..
    Малеча повірила людям,хороший апетит..Дружить з котиками,любить діток..Правда коли спить то здригається та навіть іноді скавчить..мабуть сняться йому ці жахіття які малеча пережила..
    Та дорогенькі мої...у мене повстає знову не простий вибір..
    Або випустити собачку десь у менш більш безпечне місце(та мені цьог б не хотілося)або прилаштувати..
    Хто побував у мене в гостях,той все бачив на власні очі,і не осудить мене...
    Але я мрію,і цуценятко мріє..що до собачки прийде святий Миколай...та подарує йому найцінніше..Люблячих,відповідальних,дбайливих господарів..
    Песик пережив холод,голод,людську зраду,та жорстокість...
    Як гадаєте він заслуговує на щасливе майбутнє у люблячій родині..
    Стать дівчинка,приблизний вік до 4 міс..великим не буде..чемний,розумні та вдячні очка.
    При досягнені відповідного віку допоможу зі стерелізацією...Собачка прекрасно поводить себе у квартирних умовах,та й в особнячку думаю адаптується..(не на прив"язь)

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    252217_756085897855896_54483183843116195_n.jpg 12373435_756088717855614_3760037898228022285_n.jpg 12391424_756086197855866_1097262201864752974_n.jpg 1477894_756088657855620_3389887089583230521_n.jpg 10426693_756088571188962_5532639712936057841_n.jpg
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    НЕБУДЬТЕБАЙДУЖИМИ
    ПОТРІБНАВАШАДОПОМОГА
    Шановні,дорогенькі учасники нашої групи
    " ХОРОШІ СПРАВИ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН"
    та усі не байдужі люди які читають це прохання..
    На нашому утриманні знаходиться більше як 40 котиків,та 6 стареньких собак...Які потребують в першу чергу харчування...А у нас на перетримці знову закінчується корм..вчора відкрила останній мішок 10 кг,на таку кількість тварин вистарчить на 2-3 дні..
    А далі не знаю що й робити...Через слово (не хочу) але звертаюся та прошу Вас не для себе ,а для братів наших менших...
    Будь ласка зробіть фін.пожертву на нашу карточку !!!
    Кожен по мірі своєї можливості..допоможіть прогодувати цих нещасних,врятованих нами,з самих різних складних та жахливих життєвих ситуацій,скривджених людьми тваринок...
    Якщо б це було 2-5 котиків..та кошти б витрачалися лише на харчування,то повірте !!! Я б не просила Вас про допомогу..Бо прогодувати змогла б сама...Але ж не таку кількість..
    Котики на нашій перетримці у більшості випадків з"являються на прохання людей.які телефонують та просять забрати з вулиці де загрожує небезпека,чи потрібна допомога у лікуванні тощо...
    Люди які привозять котика до нас на перетримку в більшості випадків привезли,поспівчували,та й забули...але ж не відмовляю...бо у таких випадках думаю про біду тваринки..(хто як не ми допоможе ?)
    А це ж потрібно і лікувати,і годувати,і купати,і увагу приділити..
    Половину свого сімейного б"юджету витрачаю на потреби бездомних тваринок...це в середньому 2000-3000 у міс....друзі та більше нажаль не маю можливості..Бо і як у кожного з Вас є і ком.послуги,є сім"я троє діток,та чоловік...Я працюю на двох роботах,чоловік теж...Це зранку до пізнього вечора..по між роботою то у вет.клініку потрібно,то ліки закупити,то корм..то десь тваринка потрапила у біду потрібно рятувати..
    І ось знову зустрілася віч на віч з проблемою не хваткою корму...А це Новий рік,Різдвяні свята по переду...та й місяць січень важкий фінансово..думаю що не лише для мене...Потрібно закупити чи мало корму ? Щоб наші підопічні могли святкувати ситими..
    А немаю за що..ще й руденький котик у вет.клініці..і туди кошти потрібні..
    Знову почалися у мене безсонні ночі...хвилювання як бути..як прогодувати ?
    Прошу Вас ..кожного хто це читає,долучіться копійчиною,не ігноруйте..Поширте це повідомлення у себе на сторіночку..Не погордіть..Якщо є можливість помістіть у групи,розкажіть друзям,чи на роботі що є ось така перетримка..покажіть відео..з нашими підопічними...
    Годую наших підопічних сухим кормом ЙОЗЕРА(для кошенят)

    _____________________________________

    P.S. Майже кожного разу коли пишу про збір коштів на корм,отримую у приватні повідомлення питання чому я не варю кашку котикам..От хто був у нас на перетримці той знає,та розуміє..Що працючи на двох роботах..З 8:00 до 20:00.+ сім"я + така арава котиків..то це не реально...+догляд за тваринками + лікування...
    Тому дорогенькі на такі питання та коментарі..Ще запитують чому Йозерою годую...
    Друзі та тому що дешеві корми типу м"яу,кітікет і т.д.це яд сповільненої дії...А мені хочеться не труїти тваринок,а рятувати..Взагалі я по житті така людина,що якщо я щось роблю то совісно,якісно..А не для галочки..
    ______________________________________

    Ви можете самостійно купити сухий корм Йозеру(для кошенят) та привезти до нас на перетримку,чи залишити за адресою : місто Львів,вул.Городоцька 175.(вет.аптека) біля ТЦ СКРИНЯ...з позначкою для Наталії Драч.
    Якщо щось залишили повідомте мене у повідомленні,або за номерами телефонів..

    мої номери телефонів.

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ :
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти закупити корм,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення.
    ___________________________________
    додаю сьогодні візняте відео наших підопічних..котиків..загалом їх більше 40,але на відео не усі потрапили,важко усіх зібрати,та більше 30 таки є...
    тут відео натискайте на посилання :
    https://youtu.be/fOsSvg3kTg8

    тут Ви можете побачити на що витрачається Ваша фін.допомога,усі чеки та виписки з вет.клініки.
    https://www.facebook.com/media/set/…

    1923269_758066277657858_2230765565673300334_n.jpg 12366260_758066244324528_2961978472530769_n.jpg 10442990_758066217657864_861736872181083266_n.jpg 704608_758066167657869_7318487134459112796_o.jpg
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ось так описує газета Високий замок..Одного з наших підопічних ))
    Кіт-блондин у суперечки не встрягає і настрій позитивний завжди має
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2015 ---
    УВАГАПОТРІБНАДОПОМОГА
    Друзі вчора сьогодні в ранці висипала останній корм для наших підопічних котиків.По грошах не вистарчає ще 1800 грн.щоб замовити 5 мішків сухого корму для котів(по 10 кг)та 1 мішок(15 кг) для собак..За ними потрібно їхати мені на склади,заправити машину..пальним.тому потрібно забрати усе замовлення одразу і розрахуватися..У борг не дають..Прошу Вас людоньки не погордіть !!! Не будьте байдужими !!!
    Допоможіть фінансово !!!
    Я не справляюся з такою кількістю котиків (((

    мої номери телефонів.

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ :
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,але читаючи це оголошення хочуть допомогти закупити корм,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення.


    10422965_759884307476055_4132315466988050791_n.jpg
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2015 ---
    Смайлик «wink» УРАААААА Смайлик «wink»
    Друзі радію,і з Вами ділюся новиною..Собачку не прийшлось випускати бо прилаштована )))) Ура....
    Забрала чудова сім"я в особнячок на Сихів..Львів )))
    Ще залишається вирішити питання з закупівлею корму..Та знайти перетримку,а ще краще дім рижику цьому що у вет.клініці...
    12391039_760020410795778_1487175723167217328_n.jpg
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2015 ---
    ЛЬВІВПОШИРТЕБУДЬЛАСКА
    Шикарна ,ніжна молоденька киця..Приблизний вік до двох рочків.
    Пухнаста,попелястий окрас ,білі носочки,та білий комірець,приємна на дотик шубка...
    Киця стерелізована,вакцинована..бездоганно ходить у лоточок..
    Лагідна..Харчується кормом...Бездоганно користується котячим туалетиком )))
    Ця краса ось вже другий рік чекає на своїх єдиних люблячих господарів.
    Подарую відповідальним людям у домашні а точніше у квартирні умови без самовигулу..
    (не думайте,що якщо доросла киця то буде наприклад важко не звикне,це звичайний міф)дорослі тваринки так само як і маленькі хочуть уваги піклування..І прекрасно адаптовуються у нових уважних господарів...(знаю з власного досвіду)
    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964 8796_756435267820959_9108982693926449567_n.jpg 946828_756435167820969_5526296376627508050_n.jpg 12359868_756435207820965_7210449136677351261_n.jpg
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Давно не писала в темі! є багато новин, нових тварин, нових потреб
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2016 ---
    ЛЬВІВПОШИРТЕБУДЬЛАСКА
    Друзі хочу Вам нагадати,та попросити Вас !!!
    У вет.клініці на стаціонарному утриманні знаходиться ось це маленьке кошенятко..(маленького хтось безжально викинув на вулицю,потім малеча десь травмувався)..пережив операцію...
    Подивіться скільки всяких бід звалилося на маленьке крихітне кошенятко..
    І вже ніби все погане по заду...Малечу можна забирати з вет.клініки..
    Щоб не сиділо у цій кліточці-боксі..Потрібно лише робити раз у день перев"язки..та раз у кілька днів носити чи возити на огляд..
    стаціорне утримання обходиться 100 грн у добу...порахуйте за тиждень.
    На початках обіцяю допомагати оплачувати огляд перев"язки у вет.клініці,.
    Малеча радіє коли його беруть на руки,бавляться з ним..так радісно муркоче...
    А у кліточці постійно плаче,виглядає ось так постійно..щоб хоч хтось підійшов,погладив.
    Обідно за це малятко...візьміть собі чудового,маленького котика.
    стать хлопчик,вік 3-4 міс...
    З сумним минулим,та сподівається на щасливе майбутнє..

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ :
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Клініка знаходиться за адресою
    м.Львів. пл.Князя Святослава,5 (біля цирку )
    тел.(032) 233 80 12

    P.S.на даний час після цього як на моїй сторінці побував СПАМ,не можу з групи поширювати оголошень..адміністрація пише що до 9 травня..Бо надіслала багато повідомлень..але насилала їх не я а спам..тому прошу Вас заходити у групу,та максимально поширювати наші пости..запршувати друзів у групу...
    13000232_814357422028743_2415757398091714492_n.jpg
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2016 ---
    ПОТРІБНАВАШАДОПОМОГА
    ПРОШУМАКСИМАЛЬНОПОШИРИТИ
    НЕІГНОРУЙТЕБУДЬЛАСКА
    Дорогенькі людоньки...шановні помічнички наших знедолених,бездомних звіряток..Прошу Вас не прокручувати цього оголошення,а допомогти кожному хто бачить та читає цей пост.
    Напишу про кожну тваринку на фото :
    _______________________

    1.Рея- наша підопічна собачка...яка пережила багато лиха,та завдяки кожному з нас..здавалося б усе погане по заду..
    Але ж ні...Рея до 25 квітня на тимчасовій перетримці..потім її немає куди дівати..вона не долікована до кінця..тому на вулицю таку собачку не бажано б випускати...та ще й після цього як собачка заново навчилася довіряти людям,але якщо ніхто не зголоситься..у мене не буде вибору...забрати я її не зможу..як би мені цього не хотілось.
    Тепер фінансова сторона питання Реї.
    У вет.клініці закінчилися кошти (400 грн) які я залишила на огляд та перев"язки ...
    у вівторок Рею привезуть знову на перев"язку..+ на суботу призначений ренген..щоб побачити як зростається лапочка(точніше кісточки).
    Одже фін.допомога для Реї дуже актуальна,також чекаю на тел.дзвінок від людей які зможуть взяти Реїчку 25 квітня до себе бодай на тим часову перетримку.
    ___________________________

    2.На другому фото киця яка також зназнала численних переломів,опіків.у киці вже було дві операції,перша-зашивали рвану рану,друга- ампутували передню лапку..завтра у вівторок буде третя операція- складатимуть перелом ще однієї лапки.
    Дууже потрібні кошти на операцію,та стаціонарне лікування для цієї киці.
    __________________________

    3.Маленьке трьох місячне кошенятко у якого був перелом передньої правої лапки,також була операція..на даний час у кошенятка стоїть апарат зовнішньої фіксації,який фіксує перелом,кошенятко можна хоч сьогодні забирати з вет.клініки,єдине що йому потрібно це робити раз у день перев"язки..та раз у 3-4 дні возити у вет.клініку на огляд.
    оплачуємо щоденно 100 грн за його стаціонарне утримання.але в утриманні у вет.клініці вже немає необхідності....кошенятку потрібні люблячі господарі.
    ____________________________

    4.На нашу перетримку вчора переїхали відразу троє котиків у яких померла господиня..котиків хотіли у понеділок(сьогодні)усипити..
    Не могла я ніяк не відреагувати..тому забрала їх до нас на перетримку.
    Смугаста дівчинка..вік 14 років здорова.(не стерелізована)не вакцинована.
    Два пухнастики..хлопчики віком по 7 років(кастровані) не вакциновані.
    Та котиків перед тим як випускати до інших наших котиків потрібно вакцинувати..
    Та я немаю чим..вакцина у нас на перетримці закінчилася..
    шкода бачити що сидять бідолахи у кліточці,та немаю права ризикувати 42 нашими підопічними котиками..
    Потрібна чеська вакцина Біофел(зі сказом) - 6 доз...
    та вакцина ВАКДЕРМ..також 6 доз.(на кожного котика по дві дози)

    Вакцину можна купити самому та залишити у вет.аптеці за адресою:
    м.Львів,вул.Городоцька 175.
    або допомогти фінансово,після закупівлі вакцини виставлю чек у нашій групі.
    _________________________

    Людоньки для мене це все не реальне навантаження...забагато звалилося..фізично,матеріально дужу важко..
    Я перестаю справлятися з цим усім..
    руки опускаються від таких безвихідних ситуацій..
    Що робити ? як це все витягнути ?
    (дуже розходиться у перетримках,для Реї,та кошенятка !!! Прошу відгукніться)
    Інакше все зроблене нами буде марно.
    Пишу цей пост сльози градом..я дуже втомилася рятуючи цих бідолах..
    Іноді ловлю себе на думці...Що як би хтось інший цим зайнявся то я б допомагала зі сторони фінансово,та порадами..та ж чомусь ніхто не хоче..
    У наших групах тисячі учасників...Не вже ніхто неможе допомогти з перетримками,чи навідь взяти тваринку на постійно..
    - Та у мене є двоє тваринок скажете Ви !!! друзі але ж під моєю опікою більше як 50 тваринок..
    Тисячі учасників..кожен взяв би по одному котику,є 6 собачок разом з Реєю,хтось подарав би дім одній з собачок..і все..наша перетримка б розгрузилася..
    Але це тільки мої та наших підопічних мрії...Про люблячих господарів для кожного з них..
    ________________________

    Навіть якщо взяти фінансову сторону..тисячі учасників..Кожен читаючий долучився б по мірі своєї можливості..скільком ще б котикам чи собачкам можна було б допомогти ?..
    Але так нема..мені і надалі телефонують просять допомгти тій чи іншій тваринці..поки що відмовляюся,хоча серце крається знаючи що котику чи собачці болить..а я не можу нічого зробити..та я реально більше неможу на себе взяти..поки ми з Вами до кінця не пролікуємо та прилаштуємо,тих травмованих тваринок,які є на даний час..під нашим з Вами крилом.
    є кілька десятків сердешних людей...які активно допомагають..і все.
    також я завжди прошу поширювати наші оголошення,запрошувати друзів у нашу групу,це також допомога..а ось хтось з нових учасників допоміг би,забравши Рею,чи кошенятко..
    та багато людей встидаються щоб у них на сторінці були такі бідолашні тваринки..
    Людоньки прошу Вас !!! БЛАГАЮ ВАС !!! Давайте подумаємо хто чим може допомогти..
    Перетримки,люблячі господарі..найактуальніше,та найпотрібніше.
    І дуууже,дуже потрібна фін.допомога.

    Клініка знаходиться за адресою
    м.Львів. пл.Князя Святослава,5 (біля цирку )
    тел.(032) 233 80 12
    Мої номери телефонів..

    КИЇВСТАР : 0981956577
    ЛАЙФ : 0631837217
    МТС : 0663720964

    РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ :
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,та маєте змогу хоч трішки допомогти,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення.
    ___________________________________

    (на основній моїй сторінці поки що фб.поставив обмеження,у зв"язку зі зломом та заспамленням,роблю все для цього щоб як найшвидше відновити..тому прошу Вас поширюйте якомога активніше,та допоможіть..хто чим може !)

    13006619_123738588027378_411471900899948744_n.jpg 12991100_123738728027364_8782047880961716154_n.jpg 12963650_123739031360667_1906362375605438236_n.jpg 13000182_123739808027256_201745563856105179_n.jpg 12974349_123740844693819_8007451544849138420_n.jpg
     
  7. natalena

    natalena Member

    А
    А реквізити лишились ті самі, що тут вказані?
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    так, картка не змінилась.
     
  9. natalena

    natalena Member

  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    ДУЖЕТЕРМІНОВО
    ПОШИРТЕБУДЬЛАСКА
    Прошу дуже Вас уважно прочитати..
    З березня чи квітня Рея під нашою з Вами опікою та крилом.
    Коли я привезла цю собачку у вет.клініку..(Рея приїхала з Самбору)Перелом тазу+ перелом лапки...понос..худюще..не їла..зневоднена..Вет.лікарі розводили руками..І говорили що швидше за все собачку прийдеться усипити..(типу гуманна евтаназія)Бо на вряд чи їй доможуть..собачка критична..Я дивилася на собачку..а вона пронизливим поглядом дивилася мені в очі..
    І от не змогла я дати такої згоди щоб усипити...І Ви люди якось усі так активно допомагали..підтримували Рею..Собачка пережила дві складні операції..Довго усе гоїлося..пережила вже дві тим часові перетримки.
    Сьогодні прийшло дві дівчинки у вет.клініку допомогли потримати на ренген..+ допомогли фінансово..І більше нікого не було..Ніхто не прийшов.
    Слава Богу лапочка(точніше кісточки,перелом) нарешті зрослися)..
    На понеділок призначена операція ..Будуть виймати цей апарат що фіксував лапку,і ще на тиждень накладатимуть шину..це вже по верх лапки.через 7 днів знімуть...І все..лікування цієї собачки закінчиться..
    Тепер у мене "жорстке" питання до Вас, учасників цієї групи:
    невже не шкода цю бідосю? І зможете спокійно спати та їсти, знаючи, що вона буде на вулиці? Може, треба тоді цю групу покинути? Так, як і до церкви перестати ходити - особливо тим, що мають подвір"я... Бо я живу в квартирі..

    Хочте вірте, хочте ні - але ми всі до тих пір будемо так жити, як зараз, поки КОЖЕН не вб"є в собі байдужість! І ваш перший крок - це допомога Реї! Просто боляче що я не можу достукатися до кожного з Вас...

    Люди, та відгукніться хтось! Це ж колись вам зарахується:
    Бог спасе вас та ваших діток від напасті, хвороб та злих сил! Я це знаю, як ніхто... Не раз переконувалася.

    Хто готовий допомогти?!!!

    У неділю ввечері Рею привезуть у вет.клініку на стаціонар..У понеділок 25 липня ..о 10:30 призначена операція..
    І після потрібно забрати Рею..
    На даний час Ірина ще взяла Рею до себе..Тале уже чемодани зібрані.Ірина з сім"єю як раз у день операції 25 числа їдуть відпочивати.....
    Рея така гарненька,довірчива песя..вірна..Пронизливий погляд...
    Так шкода буде якщо після усього пережитого.із за людської жорстокості.Реїчка знову опиниться на вулиці..І буде знову бездомною..
    Еххх.А Реїчка так вірить людям (((
    13775812_864875320310286_6691270306582817286_n.jpg 13781942_864875383643613_4016183487689722972_n.jpg 13697163_864875433643608_5147090442653344179_n.jpg 13709970_864875590310259_1864495821542116943_n.jpg
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    Поки я сьогодні перебувала у вет.клініці з нашою Реїчкою,то до мене телефоном звернулася жінка.Яка розповіла..Що в районі південного на травичці лежить знесилений кіт..
    що з ним вона не знає..Ну я попросила привезти котика у вет.клініку..Я ж там..
    думаю та відразу оглянуть..зробимо ренген.
    Ну чекаю кота..жіночка привозить.відкриває коробочку..
    Та не кіт..а мале кошенятко,приблизний вік 3 міс...
    Мордочка вкрита личинками опаришів..пробує встати а не получається малюкові..зробили ренген щоб пересвідчитись чи немає травм..
    немає.....
    попередній діагноз : пневмоторакс,виснаження.температура 33,9(понижена)
    жіночка яка привезла котика залишила 50 грн.
    200 грн..дала я з особистого гаманця..а решту з нашої карточки.
    Та лікування лише почалося..
    Сьогодні було найважче фінансово..бо ренген+ уколи+крапальниця(ставили катетр)..обробляли від цих гидких личинок..тому всього до оплати 625 грн.
    з завтрішнього дня буде дешевше..стаціонарне утримання 140 грн+ лікування.
    Але погодьтеся допомогти цій манюні потрібно..що ж кошенятко робитиме без нашої допомоги ?
    Давайте гуртуватися знову..Бо разом Ми сила !!!
    І вже не один котик врятований завдяки нашим спільним зусиллям !!!

    РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ :
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,та маєте змогу хоч трішки допомогти цьому руденькому,,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення.
    ___________________________________

    ще кошти можна залишати у вет.аптеці за адресою :
    Городоцька 175(біля ТЦ СКРИНЯ.)

    Клініка знаходиться за адресою
    м.Львів. пл.Князя Святослава,5 (біля цирку )
    тел.(032) 233 80 12

    Кошти можна піднести і у вет.клініку.
    у вет.клініці на лікуванні знаходиться і наш з Вами підопічний руденький котик....Одже два котики потребують нашої людської та фінансової підтримки.
    (додаю фото сьогоднішнього котика+ ренген+ чек про оплату+ відео..щоб Ви побачили що ця тваринка дуже потребує лікування..)
    13728973_864845393646612_1101515899957024991_n.jpg 13769553_864845326979952_8015230595030144933_n.jpg 13781810_864845293646622_1977248184404618096_n.jpg 13731486_864845190313299_8695208061139752671_n.jpg
     
  11. Cypress

    Cypress Active Member

    Хто має таку можливість - допоможіть, будь ласка, з прилаштуванням!
    [​IMG]ОСТАННІЙ[​IMG]КРИК[​IMG]ПРО[​IMG]ДОПОМОГУ[​IMG]
    Друзі..два дні залишилось..І песиків просто вб"ють..У понеділок я вже нематиму доступу до них........
    З шести собачок !!!залишилося 5...і це за два місяці.......
    Люди де ж Ви ? Подивіться в очі цим тваринкам ..Вам не шкода ?
    Особливо питаю у людей які живуть в особнячках ?..
    Не вже Вам заважатиме на подвір"ї нехай уже друга собачка ?
    Не вже хоч би два рази у день не знайдеться чим погодувати ?
    Чого Ви мовчите..чого ж не допоможете ?
    Сьогодні роблю останню спробу їм допомогти !!!
    Ось....основний пост.......
    [​IMG]ПОШИРТЕ[​IMG]БУДЬ[​IMG]ЛАСКА[​IMG]
    Життя чи смерть ? Вибір за кожним хто бачить цей пост !!!
    Пам"ятаєте пост з цими собачками ?
    Хто не знає ..То ще раз коротко :
    У Городку померла жіночка пенсійного віку...Хороша така була завжди годувала бездомних собачок..ділилася з ними своєю мізерною пенсією...
    Я час від часу старалася купити їй продуктів..корму..Та я знала що Вона в дома теж має собачок...та ніколи руки не доходили зайти в гості подивитися та познайомитися з тваринками..які проживають у цієї жіночки...
    Та пані Наталя(так звали жіночку) померла ((( І півтора доби пролежала мертвою в своїй оселі разом з собачками..Бідолахи були голодними..Коли прийшла міліція то собачки чемно лежали кругом ліжка жінки....Були виснажені,голодні.але тіло господині не чіпали.
    Після смерті господині уже минуло 40 днів.

    Мені зателефонували люди які є співласниками житла обіцяють заплатити алкашам.щоб повбивати тварин.. І досить серйозно сказали що не пізніше ніж 10 жовтня..я цих собачок більше не побачу.
    А там колись вже таке було коли покійна п.Наталя потрапила у лікарню...то собак які жили у неї безжально повбивали за бутилку горілки.
    Тому я вірю що все повториться...
    Людоньки...ми можемо зробити неймовірне врятувати відразу 6 життів.
    Я тут безсила..бо живу в квартирі..і маю двох собак..
    Боже..Ви знаєте це вище моїх сил..Зайшла сьогодні до собачок..Та вони чекають на господиню..подивились що це не вона...і розійшлися кожен по своїх схованках..І під час того..коли я фотографувала у кожної з собак на очах сльози...
    Серце стискається від жалю..І як ? Скажіть як пояснити цим німим створінням що господиня..яка їх так любила більше не прийде? (((
    Які все ж таки собачки вірні та чуйні Божі створіння...
    Але ці бідолашки не зі своєї волі колись були викинутими хто маленьким у смітник,хтось на ринку..І їх усіх покійна Наталя..(господинька собачок)врятувала з вулиці..приютила..
    Але тепер коли померла їхня рятівниця та годувальниця......
    Собачки нікому не потрібні !!!
    Та подивіться скільки нас людей..Скільки учасників у наших групах..тисячі !!!!
    І лише 6 собачок..Не вже дамо пропасти ? Не вже дамо померти ?
    На перших трьохьох фото..собачки маленкого росту вагою не більше як 3-4 кг..
    1...Дівчинка дружелюбна..леститься..бавиться..
    2...Руденький хлопчик поки що не підпускає людей..гарчить...
    3...Чорна дівчинка на ім"я Муся..найстарша собачка..Приблизний вік 8 років..
    Перелякана,недовірчива..Але не кусає...Навідь маленька дитина її може погладити..(також маленького росту вагою 4 кг не більше)

    (ці троє кімнатні песики) у будку не надаються...
    4.Коричневий з білим песик..(хлопчик..Ім"я має..та я не запам"ятала..
    Дружелюбний..постійно дає лапку..навідь якщо його не просиш..облизує руки...може жити як у квартирі так і у будинку...
    5.Собачка на ім"я Лапка..Найбільша собачка..дівчинка...росту німецької вівчарки..Дуже налякана..постійно ховається..І постійно плаче.......(((
    Витираю їй сльози...і за секунду знову мокрі очка...
    Таке бідолашне..так тужить..дуже хороша...

    Друзі...змилосердіться над собачками..Їхня доля залежить від кожного хто прочитав цей пост.
    Є серед цих хто читає..багато людей що живуть не у квартирі.а у власному будиночку..візьміть по одному тих більшеньких..хто в квартирі цих манюнь..і все ..знову буде зроблена ще одна хороша справа.....
    Зголосіться будь ласка...

    мої номери телефонів.

    [​IMG]☎ КИЇВСТАР : 0981956577

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Cypress

    Cypress Active Member

    Собачок на фото № 3 і 5 заберуть люди. Лишаються 3 собачки і завтрашній день на вирішення їх долі. :sad:
     
  13. Cypress

    Cypress Active Member

    Друзі..ще кілька слів по наших собачках..
    Сьогодні після обіду приїхала у Городок машина з ЛКП..
    Працівники ЛКП..забрали трьох собачок..які залишилися..
    Одже собачки поїхали у ЛКП..-ЛЕВ..
    Не перестаю надіятись що і цих трьох собачок заберуть хороші господарі..
    Бо ж кожен день перебування платний..152 грн.за одну собачку..а їх троє..одже.Утримання= 456 грн(доба)..
    Завтра поїду провідати собачок..Та потрібно оплатити кошти..Одже фін.допомога ще дуже актуальна......

    [​IMG]РЕКВІЗИТИ ФІН,ДОПОМОГИ [​IMG]:
    гривневий рахунок Приват банку (карточка)
    5168 7420 1408 1040
    Драч Наталія
    __________________________________

    Також кошти можна перераховувати на рахунок нашого благодійного фонду.

    БО БФ " ХОРОШІ СПРАВИ НАТАЛІЇ ДРАЧ"

    ЄДРПОУ 39949013
    Рахунок : 26003053830898
    Городоцьке відділення ПАТ КБ Приват Банк
    МФО 325321

    ___________________________________
    ще кошти можна залишати у вет.аптеці за адресою :
    Городоцька 175(біля ТЦ СКРИНЯ.)

    Учасники нашої благодійної групи,які знаходяться за кордоном,та маєте змогу хоч трішки допомогти .цим собачкам...,це можна зробити будь яким банківським переказом,усі дані напишу у приватні повідомлення.
    ___________________________________

    завтра напишу решту новин..зроблю нові фото..І додам чек чи квитанцію про оплату.....
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]