Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. svoboda

    svoboda Member

    Надумали також відпочити в приватному секторі, плануємо готувати самі, діти старші, гарно плавають, тому цікавлять міста без довгих пологих заходів в море, досить затишні, без шаленого натовпу туристів. А також прохання скинути посилання на норм.сайти пошуку житла, дякую за поради)
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Шукаємо завжди на місці. Маємо лише позитивний досвід. Їздимо вже багато років. Мені подобається бачити апартаменти "вживу", сісти на ліжко, вікрити кухню та ванну. Фото цього не передає, ну і такі ньюанси як поруч бар, під вікном кущі( де повно комарів), поганиї доїзд на фото не видно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. svoboda

    svoboda Member

    З дітьми це реально?
    Скільки часу приблизно займає пошук житла в високий сезон?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Скажу від себе- ми їздили коли малому було 2 з хвостиком і 3 з хвостиком. Це важко. А ще мій чоловік не любить пригод) Тому букінг наше все. Ризик є завжди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Плануємо цього року їхати в Макарську або Тучепі (містечко поряд), машиною за кордон їдемо вперше, тому цікавить все,
    від перетину кордону до проживання.
    Планується, що нас буде 3 сім'ї, передивившись сайти бронювання букінг і адріатік, то важко щось знайти на 6 дорослих і 3 дітей, щоб всім було зручно, а якщо хтось має координати таких апартаментів, то будемо вдячні за скерування.
    Таки певно будемо шукати варіанти, щоб жити 2+1, десь поряд.
    Період відпочинку орієнтовно 2 половина липня.
    Готувати будемо самі, тому цікавить, що можна везти зі собою з продуктів?
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Denebola

    Denebola New Member

    Ми теж дуже хочемо цього літа поїхати з сім'єю в Хорватію. В нас меншому 2,5 роки тому страшно їхати і шукати на місці...
    Порадьте будь ласка, де можна пошукати якийсь економний варіант з кухнею і звісно не далеко від моря??
    Знаю лише про букінг і аербнб...але там щось не знайшла поки ідеального варіанту.
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @mokhnatska lesia, із власного досвіду, знайти нормальні апартаменти на місці у гарячий сезон буде не просто. Щоб і ціна була хороша і до моря не далеко. Я з Хорватією так не ризикувала б. Минулого року ми у Болгарії шукали, теж 3 сім'ї. І це було востаннє, коли я шукала апарти на місці. У Хорватії є непогані супермаркети. Можна купити все, що потрібно. З дому взяти макарони, крупи, що хто любить. А на місці докупити рибку свіжу або м' яско і буде пристойний обід.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2019 ---
    @Denebola, ще тут можна глянути. Якщо розглядаєте Брелу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Я вже з тим зіткнулася, але проблема в тому, що ніяк не можемо визначитися з датою поїздки. Сподіваюся до середини червня визначитися і таки щось забронюємо на 2 половину липня.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2019 ---
    З харчуванням певно так і будемо робити
     
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Denebola
    спробуйте пошукати на адріатіку Ми через нього бронювали кілька разів, варіанти були дуже класні і всі фото відповідали дійсності.
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2019 ---
    @Rodionochka
    Ми їздили в таке невеличке селище біля Задару (ну як "біля", десь 40 км) - Старіград Паклєніца. Народу мало, великий готель лише один, решта - кемпінги і приватні апартаменти. Зразу в селищі є дорога на парк Паклєніца, можна туди сходити або з’їздити, 10 хв. від Старіграду є ферма, де вирощують мідії і устриці ;)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Глянули нарешті де то є). А як там пляжі, море, сосни? Чи не буде там зимна вода вже на цьому тижні)? І що там цікавого в тому парку? Можна гуляти з візком? Є майданчик дитячий? Які орієнтовно ціни на житло? Буду дуже Вам вдячна за будь-яку інфу! Що робили, куди ходили, чи сподобалось там)))?
     
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В сам парк веде дорога асфальтована, цілком можна з візочком ходити.
    Ми жили біля міського пляжу, де сосни були біля самого моря, там ще таке мілке місце є, де можна навіть з малесенькими дітками льопатися))) дитячий майданчик є на території готелю і кемпінгу.
    От щойно запитала чоловіка, що там доброго, а він сказав: там спокій!
    За житло ми платили 50 євро, як раз через дорогу від пляжу (маю фото, пошукаю вам). Ми були там разів 3 чи 4,в різний період, вода завжди була тепла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @AdFeja, дякую! Спокій - то супер). Бо нас і так багато вже бажаючих назбиралось. На сьогоднішній день вже 4 сім‘і точно. Ще одні ідуть в Брелу. Вони вже купу років їздять саме туди, в Брелу, бо кажуть, що там найкраще. А що думаєте Ви? Яка частина Хорватії подобається Вам? Бо здається, Ви там тоже частий гість).
     
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Rodionochka
    фото кількарічної давності, але не думаю, що там щось кардинально змінилося. Матимете уявлення, на скільки там спокійно. На першому фото - міський пляж, той, про який я писала вище. Якщо іти далі, то можна дійти до ще одного пляжу.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    У нас найважливіший критерій - невеличке містечко, або село і мінімум шуму. Були в різних містах, але максимально південно доїхали до Трогіру, далі ще не були. Загалом всюди, де були - мені сподобалося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я писала на попередніх сторінках, і зараз додам ще, може комусь та інформація буде новою
    в Хорватії ніхто не стоїть з табличками здаю номер, принаймі я реально обїздила північну половину пару років тому і такого не бачила (ну у великих містах можуть спитати, але то квартири не спокійного відпочинку, а типу центр Одеси)
    якщо на апартаментах пише - здаю апартаменти і тд, то в 99,9% випадків в нього зараз немає вільних апартаментів
    але в кожному селищі є туристичний центр, куди ви можете звернутися і в них є інформація про наявність вільних номерів станом на сьогодні
    з тим що я стикалася конкретно - це номери такі собі по якості і розташуванню, а коштують дорого
    знайомий їздить дуже багато років то торгується дуже жорстко))
    мені особисто значно приємніше виловити щось на букінгу, і я бачу рейтинг, читаю відгуки, дивлюся фотки на гугл картах, тому сюрпризів не так багато
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хоч ще апартаментів не маємо заброньваних, але їдемо у Хорватію. Порадьте, будь ласка, що можна брати зі собою на дорогу, щоб перекупити. Мені то не дуже потрібно, вода, кава, печево і я їду далі. Найбільше цікавить, що брати для малої, бо печевом напихати не дуже хочу. Ну і чим годувати чоловіка?
    Можна якийсь сир (трикутники хохланд) чи тостовий ? Щоб канапку по дорозі зробити
    Будемо виїжджати серед ночі, тому снідати не будемо хотіти.
    Хто що бере на дорогу? Бо за кордон машиною їдемо вперше
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не тільки по Хорватії, пасувало би в якусь іншу тему, але раз вже тут питаєте, то нагадаю:
    В євросоюз не можна ввозити продукти тваринного походження, хіба в невеликій кількості у вигляді канапок для споживання "для себе", і дитячого харчування. Якось їхала моя племінниця на екскурсію про європі - цілий автобус дітей шкільного віку, то де в кого і канапки відібрали, дехто мав при собі, то не побачили, а хтось доїдав, щоб не викинути...
    Певно, не всі митники такі затяті, але краще багато мясного-сирного не брати, щоб не було шкода викинути. Але дехто реально машиною і сало провозив, то певно як повезе...
    Правила ввозу харчових продуктів до Польщі (ЄС)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Ще цікавить як там з медикаментами? Потрібний рецепт в аптеці чи щось від болю в горлі, наприклад, можна купити без? Розумію, що від температури/проносу треба везти зі собою, але все все купувати не маю бажання, щоб потім не викидати. Чи таки для спокою везти?
     
  20. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я десятки разів їздила в Європу авто через Польщу , Румунію , Угорщину і ніхто ніколи не порпався в моєму холодильнику. Холодильник завжди ввімкнений в зарядку і митники його не чіпають.Так закон такий є , що не можна провозити продукти тваринного походження , і дійсно часто чую про перевірку , але це стосується ,як правило автобусних турів , де наші заробітчани везуть сало , домашні тушкованки і тд. Я маю холодильник і кладу туди , сир , сировялену ковбасу ,відбивні на дорогу, десяток яєць , масло ( щоб в перший день щось приготувати ). Чоловіка брат возить в Болгарію понад 10 кг "мНяса" замороженного в пінопласті :girl_haha: , і 2-3 ящика горілки , бус запакований під зав"язку і завжди проїзджає ( я не агітую так робити). На рахунок ліків , не знаю все беру з собою .Хоча за 5 разів відвідування , ніколи нічим не хворіли , це не Болгарія де гарантований всім ротавірус.
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2019 ---
    Я на півночі також не бачила людей з табличками . А починаючи з Середньої Далмації до Дубровніка їх повно , на околиці містечок сидять бабульки під парасолькою і пише "Апартмані". В сезон з 25 липня до 25 серпня я б не ризикнула їхати без броні , а в інший час можливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1