Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

 1. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Ми на моря ще на авто не їздили, з дітьми тим більше. Але після минулорічних "вибирань" в Туреччину якось одразу налаштувалися, що цього року пробуємо Хорватію.
  Ну і її так всі хвалять - хочу для себе нарешті спробувати. Сусідня Чорногорія по духу і краєвидам нам дуже "зайшла".
  Усвідомлюємо, що дорога з дітьми у спокої та релаксі не пройде, але і нічого аж такого катастрофічного чи нереального не бачу. Великий шмат дороги на нічний сон, забавки, часті зупинки. В критичні моменти старшому мультики, меншому циця. Спеціально авто поміняли, щоб я могла між двома автокріслами сісти при потребі:)
  Головний "противник" (чоловік) сам якось змінив думку і виявив бажання, то я тим більше готова до пригод)

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 2. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Retaret, я собі пригадала, як ми вперше в Хорватію їздили. Малій було 2 роки, я вагітна, рвала, як їхали по автобану, змушені були зупинятися, хоч і не можна. Доня примхлива страх просто, як їй набридало, а набридало їй дуже швидко, лупила по вікнах, щоб її випустили. По різному бувало, деколи я пересідала на заднє сидіння, годувала ще грудьми на той час, планшет, ну і спала вона часто, все - таки заколисувала їзда. Робили зупинку на ніч у Будапешті. А там і звиклося до дороги. Ми ще потім їздили на тиждень у Боснію, у Меджугор’є, там наша хресна мама, то назад дорога морально якось легше йшла, і мала вже не так криала. Але я витривала мама :). Хотіла моря, то легко ті капризи сприймала.
   
 3. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  В нас були одні апартаменти без кухні, але прямо через дорогу море - холодне, середина серпня (район Задара). Щоб поїсти в закладах - було досить дорого, чоловік досі згадує ті ціни. Потім ще були апартаменти (по суті це кімнати з вигодами, як в Чорногорії) трохи під гору, і знову мені холодне море було. Знову з кухні тільки мікрохвильова і чайник. Це вже район Шибеника. І от накупалися ми нарешті якраз островах їхніх, де була вода 27+. То не проблема дістатися на острови, є такі, що можна через міст переїхати, є такі, що паромом. І там на островах є міста з такими ж краєвидами, соснами, архітектурою - туристів менше було, однозначно. Не можу тобі рекомендувати наше житло з дітьми, але сміливо в сторону островів я б дивилася. Можна тиждень на материку, тиждень на острові якомусь забукати. На аірбнб дивилася щось вже?
   
 4. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  А які саме острови?

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 5. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Та їх там сотні, це не Чорногорія, де їх кілька штук)))

  Надіслано від мого MI PAD 4, використовуючи Tapatalk
   
 6. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @Miss Sixty ми з Макарської пливли на острів Брач до містечка Бол, на той відомий пляж Золотий ріг. От там дуже сподобалося. Не шукала ще чи є там апартаменти, але готелі бачили гарні ( певно і ціна там гарна). От туди я б ще поїхала відпочивати.
   
 7. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Я навпаки читаю, що той відомий пляж нічого особливого не являє собою. Ну і чим відоміша локація, тим більше люду. А я навпаки хочу тиші і спокою.
  Знаходила гарні апартаменти на о.Брач, але пляж біля них не сподобався - невелика смуга попід дорогою, збоку катери, пірс. Зовсім не відпочинкова атмосфера.
  @Alicia мала на увазі, які саме острови ти порадиш? Де були, що тобі сподобалося?

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 8. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @Miss Sixty коли минулого року шукали локацію на потрібні дати з 20 липня до 5 серпня, то в цей період людей всюди багато було,
  Менша кількість відпочиваючих до 10 липня і після 20 -25 серпня.
  Суто пляж Золотий ріг є широким, але й людей було багато, як ми були, але менше ніж в Макарській
   
 9. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  З дітьми я б на таке добровільно не підписалась. Усе зібрати, переселитись, розкластись. Вилітає день відпочинку. Ми минулого року мали таку «атракцію», бо винаймали житло на місці. Інша справа коли двоє дорослих).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Ми на островах не жили, я лише тоді приглядалася - вір і муртер (і там, і там - на піщаних пляжах були). Тоді познайомилися з сім'єю з України, то вони їздять тільки на острови - лошинь, паг, хвар, корчула і т.д. Звичайно, краще їхати в якесь місце і житло перевірене кимось, може ще тут порадить хтось. Я Хорватію поки не дуже розглядаю через кількість відпочиваючих.. І взагалі, не дуже хочеться влітку більше на моря, мене таки зима більше вабить.

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
   
 11. onebyone

  onebyone Well-Known Member

  Знайшла гарні апартаменти на початок червня в Пакоштане. Чи хтось там уже був? Як водичка? Пляжі , ціни ?
   
 12. HannaP

  HannaP New Member

 13. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

 14. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

 15. Online

  Online Well-Known Member

 16. AdFeja

  AdFeja Навіжена фея

  ПЛР підходять, а акспрес-тести ні. Ми маємо перетинати хорватський кордон в неділю і як тепер влізти в 48 годин від моменту забору аналізу, не уявляю(((
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 17. Online

  Online Well-Known Member

  A cкільки часу в нас роблять ПЛР тест? І це реально стільки народу, що треба записуватись? Бо бачила в Медісі обов‘язковий попередній запис.
   
 18. AdFeja

  AdFeja Навіжена фея

  В Унілабі сказвли, що результати можуть бути і за 3 години, і за 3 доби, вон не можуть гарантуаватм
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 19. AdFeja

  AdFeja Навіжена фея

  В Унілабі сказвли, що результати можуть бути і за 3 години, і за 3 доби, вони не можуть гарантуавати
   
 20. Андріана

  Андріана Well-Known Member

  В Медісі ПЛР роблять тільки на Некрасова, тому, мабуть, черги і потрібно записуватися.
  А мене цікавить трішки інше питання. Вимагають ПЛР або ІФА про відсутність захворювання, а якщо вже є Ig G про те, що вже перехворів, з такими результатами кудись пускають? Ніде не зустрічала такої інформації...

  Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 1