Хто бажає допомогти

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Neytasa, 24 Березень 2011.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчатка, в суботу до обіду ще один раз машина проїде по Львові за речами, так як минулого разу багато не мали можливості передати. Прошу напишіть ще раз в ПП, хто в суботу до обіду зможе передати речі. Коляски не потрібно, Натуля подарувала чудову коляску. Можливо ще щось з одягу, особливо осіннього та зимового. Дитинка повинна народитись в кінці серпня.
     
  2. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Я зібрала пакет речей, які не ношу (сорочки, спідниці, джинси тощо) і з радістю віддам дівчині зросту 170 см, середньої тілобудови. Може, в когось є знайомі, кому б знадобився одяг в хорошому стані?
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Прийму в подарунок теплий одяг для хлопчика 4 років. Звернулась по допомогу мама-одиначка, живе в селі, працює за мізерну зар. плату, сама тягне господарку.... Буде дуже вдячна усім хто допоможе!
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Маю дещо з одягу для дитини від 0 до 6 м, одяг не парадовий(хатній) після моїх хлопців. дещо нейтральне. віддам кому треба. пишіть в пп
     
  5. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Весь одяг віддала дівчаткам з інтернату, які в ранньому віці стали мамами.
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Напишіть будь ласка для всіх де знаходиться цей заклад і які приймають речі, так як є дуже багато бажаючих віддати дитячий одяг дійсно потребуючим...
     
  7. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Такого закладу фізично не існує, де б жили малолітні мами з дітьми. Я знайома з дівчиною, яка є колишньою вихованкою Турківського інтернату. Вона спілкується і підтримує дівчат, які після закінчення інтернату (15-17 років) пішли в доросле життя та з різних причин (часто в бідності, та створивши неблагополучні сім"ї) народжують дітей. Один раз в місяць при церкві вона своїми силами збирає речі по знайомих, щоб хоч якось підтримати та допомогти молодим мамочкам...
     
  8. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А як передати речі тій дівчині. Маю трохи речей для дівчаток до двох років. І ще щось знайду для мам.
     
  9. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Ви можете привезти їй додому (р-н Сихів), а можемо з Вами пересіктись (я на машині), деталі в ПП.
     
  10. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Величезне щире дякую форумлянкам CaddyV та Artemida за речі для малолітніх мам та їх діток!!! Сьогодні все завезла, найближчим часом одяг матиме нових власників))
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    В Дрогобичі є такий заклад, там зараз проживає дівчина, якій ми допомагали з одягом для маляткаМожливо треба молодим малозабезпеченим дівчатам. Звертайтесь.
     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Щось в мене попереднє повідомлення не повне виявилось. Маю свій зимовий одяг (куртку, пальто, кофти, штани), який можу віддати малозабезпеченим мамам або дівчатках. В нормальному стані. Якщо комусь треба можу віддати.
     
  13. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    І я маю спакований
    Єдине не маю можливості відвезти, можливо якби хтось був в р-ні Балатону щоб забрати, з радістю віддам.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    А маєте до них контакти? Чи як їм можна завезти речі? Я так розумію там від народження потрібен одяг? Бо у мене знайомі, а також ще одна форумлянка хочуть віддати одяг, коляски справді потребуючим...
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Це обласний соц. центр "Матері та дитини", в якому тимчасово перебувають мами з дітками до 1,5 року. Мами з соціально незахищених верств населення, які вирішили не залишати своїх діток, але їм нема куди з ними податись або нема умов для проживання з немовлятками.
    адреса:
    м. Дрогобич
    вул. Шептицького 7.
    тел. (03244) 410-143
    Виявляється я особисто знайома з директором цього центру, мамою моєї однокласниці.
    Речі я можу туди завезти, бо часто до батьків приїзджаю.
    Як детальніше дізнаюсь скільки є жінок і якого віку дітки в них - напишу.
    Там перебувають вагітні на останніх місяцях та мами з новонародженими дітками, допоки дитині не виповниться 18 місяців. Розрахований на 10 жінок
    Наскільки я зрозуміла, то речі у них не затримуються, і потреба у них є постійна, бо коли жінка йде від них, то їй намагаються щось назбирати і віддати.
    ось стаття про нього, тут фото є
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Я маю зимовий одяг для мам, запитайте можливо комусь з них треба, я б віддала.
     
  17. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Маю 2 зимові куртки і дубльонку 46 розміру, можливо комусь знадобиться.
     
  18. Sirenetta

    Sirenetta New Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Дівчата, в мене пропозиція - давайте на Миколая здійснимо чиюсь дитячу мрію про подарунки. Може хтось знає малозабезпечені сімї з дітками, де батьки не мають змоги купити подарунки. Можна взяти в них листи до Миколая і спакувати кульочки з омріяними речима. Лист можна було би брати (в міру можливостей) кожній окремо або один на декількох форумлянок.
    А ще мене дуже зацікавив центр "Матері та дитини", цікаво було би до них навідатись і придумати як би можна було допомогти молодим мамочкам ще й морально, бо можу собі лише уявити як їм психологічно важко в ранньому віці залишитися самій з дитиною.
     
  19. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    Гарна ідея. В церквах були такі деревця з бажаннями, але зараз всі ті листи вже порозбирали. Ми з малою ходили минулого четверга , то вже було пусто, але може ще хтось залишився без подарунка? В моєї малої в школі старшокласники вже збирали різні речі і гроші для Миколая, але одна справа - принести які-небудь абстрактні канцтовари, і зовсім інша - виконати чиюсь нехай маленьку, але мрію. :)
     
  20. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Хто бажає допомогти

    В церкві Йосафата. на Замарстинівській щороку є список парафіян потребуючих. Волонтери там пакують з усього принесеного пакунки і розносять по будинках. Є кілька дуже потребуючих адрес де возять машини, оскільки там потребують не тільки подарунків, а й продуктів...

    А ще в мене виникла ідея благодійного вертепу...