Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    краще з круасаном (в Ашані теж є) . Можеш зробити з цілого (так зручніше робити буде) і потім навпіл розрізати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Зла я, всім все в одному місці і все зводиться до того, що ту всю параду я одна (із чоловіком) буду готувати. Клас, кликати все село (ну там вже хто прийде, але треба бути готовим )-- і одна дурна Кандя то все буде готувати. Не раз мені казали, що гірше дурня -- дурень із ініціативою. Ок, знач маю таке меню (просте-припросте, щоб усе встигнути):
    1) Олів"є в корзинках
    2) фаршмак в корзинках
    3) канапки зі шпротами і лимоном (то на білому хлібі)
    4) канапки із сільодкою -- на чорному
    5) лаваш із сирками
    6) ....................... ????????? ШЕ З ЧИМ ТАКИМ ПРОСТИМ МОЖНА ЗРОБИТИ?
    7) ковбасна нарізка
    8) шпажки: сир+оливка+о
    воч
    9) мариновані печериці на зубочистках (ЧИ ДО НИХ ЩЕ ЩОСЬ МОЖНА НА ТУ ЗУБОЧИСТКУ НАЧІПИТИ?)
    10) ПЕРЕПЕЛИНЕ ЯЦЙЕ ІЗ ЧИМ, ОКРІМ ЧЕРІ ЩЕ МОЖНА?
    11) печінковий паштет на крекері (чи на чомусь там ще, бо в еклери то буде мені трохи задовго бавитись)
    12) гамбургери в круасані

    13) солодке
    14) фрукти
    15) чай-кава-бухло

    НУ ЯК ДУМАЄТЕ, НОРМАЛЬНО БУДЕ?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    знизу огірочок свіжий , яйко, зелена оливка. Або кислий огірок, яйко і тоді чорна оливка. Тільки ненавпаки оливки - інакше буде або все кисле, або знадто нейтральне. Огірок ріж грубим кругляшком і тоді на половинку, плястерок буде спадати з шпажки, всі огірки залишаться на тарілці, типу як тут
    щось тіпа таке

    зроби краще з виноградом, щоб більш різноманітне було.
    сир бери якийсь такий, щоб можна було ним круасан намастити, так буде смачніше - не сухо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я взагалі-то думала нічо не мастити, я на то реально не буду мати часу. Я би порскнула по троху майонезу-гірчиці-кетчупу, лист салату, шинка, тостерний сир і помідор чи огірок
    --- дописи об"єднано, 8 Листопад 2016 ---
    яйця із огірком -- гарно (але в мене без ікри будуть). А до грибів мені б щось одне, бо то я не буду мати коли ті тетріси складати. Може просто покладу ті печериці на тарілку і зубочистки в них позапихаю
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна і таке, тобто чогось "ріденького" туда однозначно треба.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    тож потрібна мені ще одна проста намазка у лаваш
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Можна таку намазючку: творог+кріп+часник+сіль/перець+ наполовину сметана і майонез. То як основа. Можна для краси дрібно порізаний болгарський перець туди. Свіжий огірок класно додати, але це якщо зразу їсти, бо дасть сік і лаваш розмокне.
    Але я таку намазючку більше з чорним хлібом люблю. Думаю у лаваші теж буде нормально.
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2016 ---
    То як мінімум не етично. Кожен готує стіл виходячи з своїх фінансових можливостей. Тим більше у наш час, коли грошей впритик, а продукти дорогі. Що тоді не святкувати? Коли я з чоловіком йду на забаву до знайомих і знаю, що у них не високий дохід у сім`ї, живуть з батьками, робота час від часу і т.д., то що я там буду чекати ікру і крабів? Та навіть у кожній сім`ї можуть бути свої обставини, різні ситуації. Що були не дорогі частування ніколи не зауважу вголос і поставлюсь з розумінням, що було не смачно, можу там чоловіку потім тихо сказати.
    Не беріть до голови, нормальні люди будуть просто вдячні за частування, а не рахувати ціну страв. А смачно може бути і дешево.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я Вам просто співчуваю, це буде КАПЕЦЬ. Я не знаю, але на забаві, як правило, завжди знайдеться якась жіночка, яка запропонує свою допомогу, то не відмовляйтесь, там і інші підтягнуться.
    Бачила Ви ікру хотіли, то можна ту в баночках не дорогу взяти з мойви чи оселедця на крекер + лимончик.
    Прочитала попередні пости, то прийде багато людей і всі будуть голодні.
    І я б таки чорний хліб з салком, солоним огірком і часничком зробила. То ідеальна закуска до горілки.
    ІМХО вимальовується гарне меню у Вас, просто і смачно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Яку намазанку можна використати на грінки крім сирних (з твердого чи домашнього) і без яєць? :girl_flag_of_truce:
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Паштет, рибка типу сардини, кальмари з цибулею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Грибну - зблендерити готові гриби з цибулькою, квасолеву - типу хумус.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Я збиваю блендером тунець+лимон+петрушка+спеції до смаку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Знову я тут. Питання таке. Хочу вечірку у стилі: ми на вершині гори) Причому вже завтра. То буде на вулиці. Причому чоловік через півгодини буде на базарі і буде дзвонити питати, що купити? Які ідеї ?
    Так щоб пошвидше
    Мої ідеї:

    грибна юшка
    шашлик
    картоппля у фользі зі шполндером і часником (ясно що в духовці запечена, біля вогню вона хіба полежить)
    гриби на шампурі (вдома намариную -- і там за дві сєкі підігрію)
    гаряче вино
    якісь там кислі огірочки-крижавки.

    Що ще?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    ковбаса домашня (ну умовно:girl_smile:) посмажена на сітці, хліб чорний, чай травяний, вино гаряче з апельсинами, гвоздикою й корицею (палочки)
    і оселедець обов'язково!
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2016 ---
    і якщо хтось любить рибу (я про себе))), то для таких ми запікаємо червону рибу в фользі на сітці. швидко й смачно, але не дешево
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    фатить. на
    більше з собою нічого не тягнуть, бо то тєжко. :girl_wink: Хіба аджику якусь в торбу ще можна закинути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну я коли була на Тростяні (а це 10 років тому), то туда нічо не тянула -- все продавалось. Ковбаски були на вогні, але як буде шашлик -- то нашо мені ті ковбаски. І коняк там був палоьоний. Гадість -- спирт, цукор і чай))) Жах. У мене буде оригінальний коняк))) То що ще? Мася хіба шашлик і гриби купив. Зараз йду в Арсен. То що? Щось із салом?
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    сало з коньяком? Не травмуйте мою психіку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Зі свого досвіду скажу,що під шампанське класно йде рибний балик))))))))))))))