Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Мій улюблений сніданок - яйця, в будь-якому вигляді, хлібці з сирною мазанкою, кава з молоком. Для гостей би ще взяла круасани в перевіреній перепічці.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Rodionochka, на вечерю можна лазанью. Трохи коло неї є роботи, але виходить багато :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій


    Ще на підтримку лазаньї, не треба паритися гарніром і м'ясом, все в одному флаконі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    яйця ніхто не відміняв:girl_yes2:: жарені, парені, варені:girl_blum: З вечораможна приготувати цвітну капусту, броколі, шпарагівку, а зранку тільки взбити яйця, залити ті овочі і в духовку або на велику пательню.
    Гарбуза ім напечіть. ТО нові гості, вони його ще не їли :girl_crazy: І на травлення добре.
    Філешки курячі печені теж добре на сніданок підуть: філе замаринувати, завернути "цукерками " в фольгу і в духовку на годину. Потім порізати. Холодні вони смачніші ніж свіжо спечені: тримаються купи, гарно нарізаються.
    Можна кусок риби засолити. ТОсти, яйко, листя і рибка - мммм, класика жанру.
    Або видати їм вівсянку з яблуками і корицею.
    Хлібо-булочні я не пропоную, бо то не моє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Rodionochka я би запитала гостей, що люблять на сніданок, що звикли їсти. Яку каву-чай пити. Хтось любить лише з молоком, хтось зраня снідає кашею, хтось яєшнею. Ну або мати в хаті стандартний набір продуктів. Типу тостового хліба, масла, сиру, ковбаси, каші, молоко і так далі :girl_crazy: знаю родину, де снідають лише сирниками :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я гостям на сніданок часто готую омлет з овочами(перець, спаржева квасолька, помідорки, цибулька, зелень) в мульті і гарячі канапки. ну і млинців з яблуками можу насмажити+ домашнє вареннячко або без.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та ладно, тема про "для гостей на швидкоруч". Простіше встрелитися, ніж над одною стравою пихтіти більше години, яку ще й за 10 хвилин "знищать":girl_wink::connie_pull-pigtail
    от в усьому процесі, це - "булка з маслом", яка робиться за 3-4 хв (молоко тре попередньо підігріти в мікрохвильовці:girl_blum:)
    На вечерю максимально пригрузити духовку і комбайн: плов( м"ясо замаринувати зі спеціями (багато спецій і солі, так щоб воно добре пересолене і приправлене було, рис потім все втягне), в духовку на годину-півтора (залежить що за м"ясо ) в тій формі, що плов буде (хай собі печеться). Цибулю і моркву треба пасернути, багато того треба. Викладаємо на м"ясо, засипаємо зверху рис. Заливаємо водою на 2 пальці. Кусочок м"яса спробувати на смак, може треба буде воду досолити і приправити. І назад в духовку на годину, або дивитись як вода випаровується і рис росте (багато залежить від рису). Начистити головку часнику, дістати плов, натикати часнику і відправити на 15-20 хв знов в духовку. По часу готування - 2-3 години, але по процесах найбільша проблема нарізати і посмажити моркву і цибулю.
    Гратен: картоплю ( вибрати сорт що дуже швидко вариться) натерти плястерками в комбайні(почистити), сир будь-який натерти на грубу терку. Гріти молоко, в нього закинути трохи мускатного горіха тертого і видусити кілька зубців часнику, дати булькнути. Викладаємо в форму картоплю, посолити трошки, сиром посипати і так шарами . Залити молоком десь на 2-3 см. В духовку. Верхній шар сиру додати коли вже буде гратен готовий, просто посипати і на 5 хв в духовку без кришки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 4
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Khrystik плюсуюсь за овочевий омлет.
    А ще можна солодку молочно- рисову кашу..от з чим душа забажає....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Моя бажає з яблуком і гарбузом...:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я спитаю обов’язково, але то вже буде на другий сніданок. Мені так буде легше).
    То приізжає сестра чоловіка з друзями-співробітниками. Я їх не знаю взагалі))). Люди творчі і за здорове харчування. Здається).
    Тому на перший сніданок запасусь яйцями, овочами, сир, ковбаса (а раптом таки їдять))). Домашній сир і морожені ягоди у нас і так завжди є.
    @Jusi, за лазанью теж думала, але я її жодного разу ще не робила. Тому навіть не знаю, чи варто ризикувати).
    Вони будуть працювати, додому повертатимуться ввечері. Принаймні перші три дні. Тому має бути просто, але швидко. Бо і я з тих 3-х днів додому раніше 18-30 не попадаю. Короче, будемо певно щось пекти куском в духовці. На гарнір буде рис, кус-кус чи щось таке. Це як варіант на один з вечорів. Можна ще буде щось типу м’яса по хфранцузьки. Вчора робила. До того сто років не робила. То мої змели за пару хвилин. Заскучили). Можна ще піцу буде заварганитт. Теж простий варіант. Головне - тісто замінити. Субота - неділя - тоді можна вже буде щось загрилювати всім разом. Якось так.
    Дівчата, усім велике дякую за ідеї!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А чому так довго? Що зайняло стільки часу? Я ще не робила. Але перечитала ще раз, і нічого складного не побачила. Де підвох)?
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я от кожного разу, коли готую, дивуюсь, в чому справа, але реально чомусь завжди виходить довго. Багато окремих процесів, кожен з яких наче простий, а в підсумку все разом часу з'їдає, пластинки підварити (не всі це роблять, але мені так краще), окремо приготувати бешамель, окремо болоньєзе, можливо ще+ друга начинка, з грибів, наприклад, натерти сир. Поскладати, час на запікання. Ну, якось довго.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Та от і я так думала. Листочки я відварювала, щоб не були твердими, з ними дуже багато мороки. Зробити соус, підготувати м'ясо, я ще й сама все мелю завжди))) Бешамель зробити, постудити, все перемазати, залити. Ну і потім відмити всю кухню :connie_pull-pigtail
    Можливо, у більш досвідчених господинь швидше вийде. Я то робила давно, але більше нема бажання, краще десь піду поїм в ресторанчик смачну лазанью :girl_haha:
    Уявіть собі, дехто ще і тісто сам місить :girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Лазанья, як роблю я).
    Ставлю болоньєзе на один вогонь(воно саме вариться фактично), муку з маслом на 2, і молоко на 3, вода на тісто 4. Коли фарш і соус готові, вода на тісто вже давно гаряча/кипляча. Духовка вкл.Тісто в воду (то ж секунди) і складаю. Духовка вже готова. Ну, годину я з тим пацькаюсь).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Rodionochka так спростіть лазанью - за день наперед приготуйте соус болоньєзе, перед вечерею тільки зварити спагетті, додати соус, притрусити пармезаном, і майже смак лазаньї:girl_yes2:
    А взагалі, я б готувала щось без мого особливого втручання: гарніри - запарена гречка, кус-кус, заморожені овочі на сковорідку з маслом
    Куски риби запекти, шию свинну нарізати кусками-бігом обсмажити+цибуля, соус і на 2 год в духовку в баняку під кришкою, курячі бедра накидати з картоплею і запекти, піццу, індиче філе з помідором під сиром. То все бігом робиться, а салат можна і з гостями нарубати, щоб свіжий був.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для мене найшвидше і, якщо треба ситніше, то риба і філе індиче/куряче(печене, варене,парене). Гарнір в мульті готую любе(картопля скибками(приправлена), рис з овочами.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    На вихідних пробувала робити швидку страву. Колеги називають то Casserole. Ну а по простому - запіканка. Шинка-бекон шматочками, сира картопля дрібими кубиками, перець-помідор можна присмажити з цибулькою, або сирий, 12 яєць збити з пів стакана молока, то все перемішати плюс сіль перець, вилити в скляну форму, і в духовку. Пекти 30 хв, потім зверху шар сиру (в рецепті тертий, але я мала лише нарізаний слайсами, то я його так і виклала). Ще 20 хв пекти - і готово. Приготування - 10 хв реально. Вийшло досить багато і виглядало непогано, добре різалося. Ніби й омлет, але щось цікавіше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    Є питання і незнаю де спитати: скоро святкуватимем день народження доньки - 3 роки. З гостей будуть тільки хресні з дітьми - 1.4 р та 4 місячне маля. Так собі прикинула, що в нашій невеликій квартирі при наявності малих шилодупів ставити великий стіл посеред кімнати не варіант. Можливо, зручніше буде зробитт щось а-ля шведського столу? Хто робив таке і чи воно є зручно? І якщо так, то поділіться, будь ласка, варіантами страв, так щоб і діти і годуюча мама могли покуштувати. Буду вдячна

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk