Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Я вже давно завела дома таку традицію. щоякщо нагрянули неочікувані гості то на стіл кладу солодощі, каву, чай, максимум канапки(але рідко). А для гостей які сама запросила на вечерю і маю в запасі години дві, то готую або рибу з салатом овочевим, або курячі крила(як варіант пульки) в різних варіаціях, і фрі і печені і з соусами і без, картоплю печену з якимось соусом.
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Запікала сьомгу (40 хв у рукаві в духовці) та робила салат з перцю, салати та соняшникового і гарбузового насіння (туди б пасувало ще авокадо). Окремо - покупні оливки з креветками, сир, гостре м"яско на шпажках, фрукти. Вийшла легка закуска до вина.
    Але думаю тема актуальна і надалі).
    А от знайомі в такому випадку роблять суші! Вже всі інгредієнти в нас можна придбати.
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Ріжу куряче філе шматочками, обжарюю на пательці додаючи сіль, перець, гранульований часник. При кінці додаю заморожені овочі - броколі, морквочу, капусту брюсельську, може бути горошок.(Максимум 30 хв) Смажу заморожене фрі (7-10 хв) Готово !
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Перепроршую, а де продається заморожене фрі?
     
  5. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    то у пакетах морожена сира барабуля порізана стручком, американський продукт у кожному гіпермаркеті є !
     
  6. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Ну то, сердечно дякую від мого імені і усіх запрошених решту :)! Тішуся потрійно (з поїздки, з культурної програми і з доброї кухні!!! ;))! Починаю вже помалу готуватися, кажіть, в якій готовності і кондиції прибувати і яку передінформацію необхідно засвоїти? :)
     
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Власне кондиція та готовність може бути така сама як заре(традиційна). Я радий буду показати столицю Буковини, як мешканець старого міста знаю прикольні маршрути. Передінформація ? Не знаю власне розраховуйте на мій енциклопедично-чернівецько-буковинську-обізнаність! Звертайтесь по телефону!
     
  8. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    А до мене гості вже давно не ходять (дім - моя територія). Ми зустрічаємось в місцях, де нема проблем з їжею. Та й коже платить за себе (економія сімейного бюджету :)). А за тим часом, коли в хаті було повно гостей трохи сумую, зараз не ті часи.

    Якщо в хаті зовсім "голяк", то курка-гриль, до неї помідори, огірки (не обов"язково салат, а просто так порізані), вино, інші "горячителные напитки".
    Якщо є троха часу: спагетті (недешеві) + фарш з цибулею, потушкований у томатному соусі (часто з-за кордону привозу в пачках, тіпа "соус болоньєз" - не плутати з торчинівським). Готується все 15 хвилин.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Вона не сира, а вже трошки підсмажена:) Виходить така як макдоналдсі.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Я теж так готую - варю макарони ( італійські в коробочках) і до них додаю соус больньєс найчастіше від Heinz. Смакота і скоренько.
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    щойно зробила хачапурі
    дуже скоро вийшло, фарш підсмажила, тісто готове слойоне купила, 25 хв і духовці і до росолу є додаток ;)

    гостей тепер теж лише солодким приймаємо - мартіні як додаток, морозиво з фруктами - основне аби все гарно виглядало!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Мне очень понравилась орехово-фруктовая смесь из супермаркета (сушеная) как закуска к сухому белому вину.
    Не знаю, чего мучаться. Если есть куриное филе - порезать на три-четыре слоя, отбить, обмакнуть в майонез, затем в яйцо. Отличные отбивные.
    Зимой консервации овощные выручают, если летом есть время их делать :)
    То же мороженное слоенное тесто можно быстренько превратить в пиццу...
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    А я роблю баклажани за переписом Вікторії, або овочеву мішанину. Туди можна дати все, що є з овочів у холодильнику. Додаю часом ще шматочки курячого філе. Можна дати і картоплю. Якщо не даю картоплі, то варю рис. Рис викладаю браслетом, а рагу (так ми ту мішанину називаємо) усередину. Всі завжди прицмокують. Головне у страві - приправи. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    О, ви мені пригадали.
    Нарізаєте дрібно (в блендері) часник і чорні оливки (можна ще горіхи). Трохи цю суміш обсмажуєте на краплі оливкової олії, до того додаєте бринзу або фету, добряче вимішуєте. Можна при потребі додати трохи майонезу. Мастити на порізану баґетку (довгий французький батон). Можна подавати ненамащений хліб. Кожен собі сам мастить. До пива просто супер. Думаю, можна і з вином. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    я дуже люблю різного типу "маси", навіть до крекерів або до паличок зі слойки, Лілю, дайте ще якусь ідею! ;) ця просто чудова!!!!
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Знаєте, Ольго, у мене тут маси не дуже люблять, тому я їх часто не роблю.
    Я ще одну пробувала. Там даються горіхи (обсмажені), посічена петрушка і теж бринза або фета. Проблема тільки, що петрушку в блендері краще не пропускати, бо вона дає дивний присмак. Тобто її або в останній момент додавати вже, або й не додавати. А ту масу я давала у баклажанні рулетики. Нарізаєте баклажани не кружальцями, а вздовж. Обсмажуєте. Ставите на паперові рушнички, аби олія туди ввібралася. Тоді загортаєте разом з тою масою (горіхи, бринза/фета, петрушка) баклажанні рулетики.

    Я взагалі зараз зрідка готую. От переїжджаємо скоро на інше помешкання, то там буде кухня. Може тоді зможу новими переписами ділитися. Я у Львові постійно щось на кухні хімічила. Подобається мені та справа. :)

    До речі, для десерту колись робила яблучно-банановий пляцок. От маю намір на новосілля зробити. То була моя переробка французького яблучного.
    На пісочне тісто накладається шарами яблуко, а поміж нього банан (можна банан і не давати). Важливо, аби банану не було видно. То посипаєте корицею. Потім, коли вже все гарно викладено, посипаєте пиріг 25 гр цукру і поливаєте 50 гр розтопленого масла. Тоді випікати у духовці 40-45 хвилин при 180 градусах. Потім виймаєте, робите суміш із двох джемів (3 ст.л. абрикосового або персикового і 1 ст.л. вишневого) і змащуєте або поливаєте нею (рівномірно) пиріг. Ставите ще на 10-15 хвилин у духовку. Подавати теплим і з вершками, або вершковим морозивом. З вершками смачніше. ;) Головне у такому десерті, що він ніколи не проїдається. :)
    Десь мала знимку, то зісканую і поставлю, аби було уявлення, як викладати яблука.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Что ха ФАРШ в хачапури?
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    в кожного свої хачапурі ;)
    я дала такого типу мясну начинку ;)
    чудово виглядає!! яблука як коровай викладені ;)
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Ось ще варіант маси на канапки: сир (білий, домашній) посолити, додати витиснений часник, паприку (червоний солодкий перець) і розтерти з маслом. Намазати хліб, зверху можна ще покласти кружальця ковбаси і помідора, а можна вже нічого не давати, і без цього смачно.
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Для баклажанних рулетиків я використовую таку масу: часник і твердий сир потерти з допомогою комбайна чи вручну, змішати з майонезом. Дуже смачно!