Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкуруч?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 21 Червень 2007.

  1. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Скажіть, будь ласка, а йогурт є не солодкий? Скільки то вже цукру можна у все пхати, соки, йогурти..все солодюще, аж тошнить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Оце навряд - він густий. і подається швидше у креманках. Але великих, бо всі без виключення гості потім просили добавки))
     
  3. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    роблю деколи такий салат:

    1 банка тунця у власному соку
    3-4 крyто зварені яйця - порізані на четвертинки
    півбанки чорних маслин
    2-3 помідори ( без соку і зернят)- досить великими кубиками
    листя салату Айсберг

    заправка (оливкова олія, півложки горчиці і лимонний сік
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    А я люблю покраяти помідори кружальцями, зверху плястерками цибулю, посолити, файно поперчити і збризнути оцтом. МНЯМ!
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Так-так! Обов"язково твердий. Треба вибрати смачний, бо він дуже відчувається в цьому салаті. Забула вказати, коли перераховувала інградієнти.

    Додано через 2 хвилини
    Я також на щодень - ні в якому разі! Ми з чоловіком домовилися, що взимку їмо салати лише з буряка, капусти і моркви. Але часом хочеться якогось цікавішого салатику...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    у нас тут є несолодний натуральний йогурт. але він якийсь паскудний.
    набагато смачніше звичайне кисле молоко.

    ось у мене ПРОБЛЕМА.
    дівки під великим секретом (пів-села) збираються до мене в гості в неділю. хі-хі!.. де б то було видно, щоб в селі ніхто нічого не знав і були якісь таємниці!.. вже сорока-ворона принесла...
    вони з собою щось притягнуть, а я тепер мушу виходити intuitio на хвилю кожної, щоб приготувати щось таке, чого вони не принесуть... :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Doc.

    Doc. Active Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Зрозуміло, що просили добавки, бо я навіть не уявляю скільки компоту потрібно з'їсти щоб наїстися, а ложкою то взагалі довга історія...
    Хоча не так давно я був зібрався також суп зварити маючи в асортименті банани, виноград, манго, цибулину , картоплину, кетчуп, гірчицю та якийсь ренч, але на превеликий жаль моя уява далека від уяви італійців та досвіду не вистарчає, а так хочеться простеньких дерунів, поїду зранку в McDonald's. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Оце воістину нашвидкоруч.)) НЕ хочу Вас розчаровувати, але буквально днями говорилось про те, що в Маці на синтетичній олії смажать... І знаєте - схоже на те. Принаймні знайома що там працювала не змогла нічого відповісти толком. Мо все таки дома краще - яєшню там з індиком, помідорами та сирком?
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Мій чоловік любив часом там поїсти. Відколи отруївся і, за перепрошенням, лякав унітаз десь півдоби чи довше, ця проблема із його меню зникла. :radist:
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Ой, а я так люблю їхню їду! Хоч не часто там харчуюсь, все-таки хімія, та й чоловік свариться, каже, що це "смітник"!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Doc.

    Doc. Active Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Дякую, на сніданок тільки кава, вже на бранч щось можна перекусити, але також легке, кава та канапка з ікрою.
    Не думаю, американці і так їх судять аж гай шумить, до речі вони одні з перших фестфудів, що відмовились від розігрівання їжі в пластикових упаковках, коли визначили що пластик виділяє канцерогенні речовини при високих температурах.
    Моє меню дуже обмежене: кава, apple pie, салат деколи. Львівські друзі жартуючи називають мене патріотом, бо спочатку ми купуємо для мене каву в МакДональдсі, а вже потім на Віденьську, або ще кудись...:)

    Вашому чоловікові мабуть дуже легко з вами...:)

    А тепер як зробити гарячі канапки коли взагалі в холодильнику пусто,:)
    але не зовсім: ріжемо цибулину на маленькі квадратики, розбиваємо два яйця (курячих), перемішуємо, солимо, перчимо. Намазуємо хліб можна батон тоненьким шаром масла, на плиті вже стоїть пательня з невеликою кількістю олії, кладемо на неї столовою ложкою цибулю з яйцем і притискаємо це все кусочком хліба і так доти, доки інгредієнти не закінчуються. Коли яйце підсмажеться перевертаємо та кладемо на тарілку, яйце та хліб мають триматися купи. Для романтичної вечері замало, але перекусити можна і смачно.
    Але в студентські роки для романтики і сердельок вистарчало, правда чомусь вони завжди були безнадійно розварені...:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Що це таке?
     
  13. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    кочанний салат, досить розповсюдженний зараз , з хрусткими листочками.
     
  14. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    :shy: Перепрошую, не в ту гілку потрапила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    а я роблю швиденький салатик- сухарики з беконом, соломкою порізана копчена ковбаска(дрогобицьку беру) і кукурудза-заправити майонезом. дуже смачно. а ще , мабуть, коли скоро мають прийти гості-незамінима закуска-гарячі канапки! дуже файно,якщо купити булочки по 35 коп. такі кругленькі, розрізати на 2 половинки-начинити чим маєте, зверху сиром і у мікрохвильову( та найсмачніше вони виходять у духовці-вони тоді не мякнуть)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    це такий вид салату... - хрусткий, світло- зеленого кольору
    я його бачила в нас в МЕТRО і їла в "Кактусi"
     
  17. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    У мене гості бувають дуже часто і несподівано, переважно з інших міст/країн, бо з місцевими я домовляюсь заздалегідь. Виручають грецький салат і стейки з лосося.
    По дорозі з роботи купую на 4 особи в супермаркеті сирі, не морожені,стейки лосося(форелі,сьомги), помідори-2-3шт, огірки -2шт, перець червоний 1-2шт, банку чорних оливок і 200гр.фети, пляшку білого сухого вина (я люблю совіньон блан)

    Дома рибу мию( чистити вже не треба) солю, перчу панірую в борошні (не в клярі) і на розігріту пательню смажити 5 хв з одного боку, перевернути і 5 з іншого
    Поки смажаться з одного боку-мию чищу овочі. Перевертаю рибу. Потім ріжу крупно помідори, огірки, перець соломкою, пів цибульки дрібно, оливки навпіл і фету кубиками 1,5х1,5см. Заправляю оливою і грецькою(італійською, прованською) сумішшю спецій + сіль,перець.
    Сервірую на велику тарілку стейк з четвертинкою лимону і салат збоку. На все витрачаю 20 хв.
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. premium

    premium миється в бані

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Цікаво, для мого сайту пригодиться http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=37424 збираю там "швидкі рецепти".
     
  19. zLUCYA

    zLUCYA New Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    Ну так, для "перекусити" - просто супер...
    А от як щодо романтичної вечері? як її забабахати швидко і так щоб їстивне було:)




























    *





    [/quote]
     
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Хто і що готує для гостей коли треба нашвидкоруч?

    +100!!! Видно, Марусю, жи ви з тих місць, жи я!
     
    • Подобається Подобається x 1