Хто похвалить мене краще всіх...

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Маруся-мама, 16 Вересень 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Он в нас є тема про те як ми себе «нелюбимо» за маленькі грішки, про те як ми один одного уявляємо, про те чи нам говорять компліменти але нема теми де ми просто можемо похвалити один одного, а психологи кажуть що хвалити треба вміти бо це піднімає самооцінку.

    Може тему треба в Пляц Забав, але давайте щодня приходити і хвалитись на взаєм. А хто найкраще похвалить когось заробить чеколядку, від мене, скажімо. :connie_pull-pigtail
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    От Марусю я вас i похвалю....бо хоч не знаю особисто проте комусь я вже казала шо як людина ви менi дуже подобаетесь...мудрiстю, добротою, простотою. Нема у вас зверхностi i отого "ах кружите меня, кружите" )).Гарна вигосподиня а дописи вашi завжди читаю з задоволенням бо в них всласне порада а не повчання ). Пишу вiд душi тому вiд чоколяди категорично вiдмовляюсь скорiше навпаки ще вас пригощу:give_rose:
     
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    І я розкажу всім яка Маруся-мама файна, хоч це не вигадка, а чиста правда . Отже, Маруся в нас файна господинька, любить щось смачненьке спекти і головне, поділитися з нами рецептиком:girl_claping: А ще вона дуже терпляча жіночка, має велику силу волі терпіти вибрики діток і чоловіка, що означає, що вона їх дуже любить! Дуже щира і така проста, що мені дуже приємно і цікаво читати її дописи! Короче Маруся-мама супер-пупер і молодчинка!
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Ну то що я файна то я знаю:girl_haha: (читай чеколядка вже у вас в кишені), а хто ще такий файний на форумі?

    Я он похвалю... кого б то похвалити, вас так багато. :girl_claping:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    О, і я Марусю похвалю, але словами свого чоловіка, котрий каже, що як Марусю де згадуємо, то не може не усміхатися, бо така в Марусі посмішка щира й відкрита, що зразу хочеться у відповідь посміхатися! :girl_tender:

    А про смакоти, що Маруся виробляє, взагалі нема слів говорити, тим більше, що я їх не лише на знимках бачила, а й куштувала - язика можна проковтнути! :nyam2:
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Карапуз )) безконфлiктна людина, турботлива мама i дружина ) позитивна дуже .. делiкатна).
    Одрi - красуня вся така воздушна , з почуттям гумору)
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    А можна я Лілю похвалю? Я в перший тиждень після пологів не те що до інтернету підійти, я в принципі розгублена ходила! А Ліля молодець! Не те що до інтернету. а ще й пару хрестиків вишила! Та й взагалі вона молодець!
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Ліліні похвали не рахуються, вона зацікавлена особа, ібо географічно найближче до чеколядки. :girl_haha::girl_haha::girl_blum::girl_blum: :girl_blum::kiss:

    Muchacha, хвалю за любов до чеколядок!:girl_wink:

    ---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

    то не можна, то ТРЕБА!!!

    ---------- Додано в 17:15 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    а там де Карапуз там і Занудка. Хвалю дівчаток за такий чудовий тандем. Мені вони видаються не лише добрими мамами а й дуже позитивними і приємними жіночками з якими дуже б хотіла познайомитись поближче і вживу.:girl_claping:
     
  10. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    І я Лілю похвалю! Така врівноважена, усе встигає. А ще чудова мама і дружина!!! Завжди дивуюся, як Ліля знаходить відповіді на всі питання. Є до кого тягнутися :girl_wink:

    А в Марусі-мами чуууууудове почуття гумору! А як читаю її переписи, то ноут слиньками заливаю.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    О, я те саме подумала. Занудку знаю особисто. То таке файне сонечко!! Сама доброта й позитив! :girl_tender:



    До речі, похвалю Маріясю за її доброту, щирість і увагу до людей!

    А ще похвалю мегапозитивну Хомочку! То теж суцільний заряд позитиву й доброти!

     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    А я похвалю Кольорову, за те що вона навіть будучи на лікарняному страшенно допомагала нам з роботою:kiss:Рокс лю тебе:kiss:
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Ой, на посиденьках є стільки неймовірних жінок, що частково сюди заходжу, аби почитати що нового у кожної з них :)
    дуже тішуся, що маю нагоду поспілкуватися з ними не лише на форумі, а і в реальному житті!

    Маруся-мама, Koza-Dereza, Zoryanazirka, Irus'ka, Zirnycja, Ksani ...:girl_tender:

    Окреме захоплення tslezinskою Танею! Її альтруїзм іноді просто шокує! :girl_yes2:

    ---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:14 ----------

    а от для Марусі

    [​IMG]
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Так, на сьогодні завдання всі хвалимо La esposa. Не забуваємо, що за найкращу похвалу в кінці тижня видається чукулядка.

    Іринка дуже весела і гарна жіночка з золотими ручками, бо гарно вишиває.:d64: А ще у неї хід думок правильний, нашенський :girl_crazy:
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Так, я трошки не по завданню:girl_sad:
    Хочу підтримати все вищесказане про Марусю-маму та чомусь в мене все більше складається думка, що Маруся насправді нам як мама:girl_tender:: на кухні, то взагалі, без слів (слюнки не дають слово сказати), щодо діток, теж поради всюди дієві й в питаннях особистих та сімейних без неї ніяк. А, крім цього, розумна, досвічена, добра та просто чарівна наша "мама", що б ми без вас робили???
    Ну, а де мама, то там мусить й бути тато. Ну, а тато в нас теж супер, його досвіченість, розум, а особливо почуття гумору та міри вражає. А ще ж треба мати терпіння до нас та наших дописів:girl_devil:, не раз самій потім смішно, що написала, а йому з його вродженою добротою (думаю, я права) ще крім читання треба й гарно відкоригувати все. Думаю, всі впізнали нашого пана Левандівку.
    Наші помічники та опікуни, щиро дякую Вам, що ви в нас є!:girl_tender:
     
  16. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...


    А за Іруську також можу сказати, що сонечко ще те :), мега-позитивна і активна дівчинка :girl_crazy:

    Поважаю Зануду за мудроту і виваженість...її дописи завжди читаю, просто "записую" :girl_crazy:, настільки врівноважена людина, що мені ще вчитися і вчитися в таких людей...до таких ще можна "дописати" і АнНоув

    Каті можу похвалити за стильність і доглянутість...ну просто молодчинка :)

    Лілю можна похвалити за підтримку...людина, яка завжди підтримає позитивним словом, розрадить...а її психологічні навички мені осбисто помагають на практиці :)

    Ой, мені тут на форумі кожна форумчанка така особлива і така файнезна, можна кожну хвалити...я зараз як заведуся :girl_crazy:
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...



    ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    ну так для того і створилась тема аби хоча б щодня когось похвалити.
     
  18. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Я похвалю Hruska, бо вона мене похвалила,(нізащо), як без того. )))

    Гм-гм-гм...

    Марусю я за кулінарні здібності хвалити не буду, то вже пора медалі і ордени давати. Я її похвалю, бо вона завжди "нєсмотря ні на што".

    А взагалі, я так подумала, дуже великий список виходить.

    Але за що б я похвалила переважну більшість моїх улюблениць - за почуття гумору. І вміння посміятись з себе. А ще за таку собі тверезість, ясність думки. То в бори спостерігаю, в Орман, Зануди, tslezinska, Марусі, знову ж таки. Люблю жінок, котрі знають, чого хочуть. Я, звісно, сюди багатьох не додала.

    Ще є на ДП така дєвочка, :) як Яруська, вона в мене неспірний лідер серед усіх, навіть якщо я з нею не погоджуюсь в якихось питаннях. Жінка - раз, з гумором - два, мудра - три, компанійська надзвичайно, золоті руки, до того зовнішність. І чоловік в неї цікавий. :) А ще Яруська непередбачувана. )

    Зануда мене раз вбила наповал на ЛФ. Приходить мені повідомлення від модератора:"Ваше повідомлення видалено за відсутністю думки". Я просто афігєла і згадувала, коли то я впилась і писала бездумні дописи на ЛФ... )))) Зануду надзвичайно хвалю за вміння чітко опонувати.

    Ну і Левандівку тре похвалити за терпіння.

    А ще Лілю за гармонію, котру будує у своїй сім'ї.
     
  19. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Тепер афігєла я!:girl_crazy: Я ваші дописи просто обожнюю! Я до рання собі всю голову зламаю згадуючи "якколиіприякихобставинах" я собі дозволила щось вотакєвово...
    Ну-с...пріступім. Я би хотіла похвалити тут Карапуз: Галя, хвалю!
    За всі ті "з півслова-з півпогляду", за неймовірне почуття гумору і здоровий глузд. За те, що до тебе приємно приходити вгості і їздити з тобою відпочивати. А про те, як приємно з тобою "висіти на дроті" годинами:ed4d70def841dc74b57 то най вже і не згадую, бо то само собою.
    Ти кльова кобіта, що тут ще сказати? :) :girl_tender:
    Далі буде...
    П. С. Я ще не скінчила хвалити всіх кого хотіла - не розслабляйтесь.
     
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    ООоо,і в мене буде величенький список тих.кого я хотіла похвалити:):
    1.Лілю - хвалю за мудрість і виваженість,за те,що ви з Романом є прикладом люблячої християнської сім"ї,за те,що завжди готова допомогти,поговорити і просто підтримати у важку мить:girl_tender:
    2.Танюню - хвалю за те,що такий зайчик - енерджайзер і за просто КОЛОСАЛЬНЕ почуття гумору,за те,що піднімає настрій навіть тоді.коли здається вже ніщо не може втішити:girl_tender:
    3.Марусю - маму - хвалю за дотепні дописи,за те,що демонструє всім,якою господинею треба бути, за те,що дає натхення до приготування всіляких смаколиків і вселяє у таких місів як віру в те,що схуднути можливо.
    4.Карапуза і Занудку - хвалю за приклад справжньої непохитної дружби і за те,що вони дві такі файні рижулі:girl_tender:
    5.Всіх рукодільниць(бо вас дуууже багато0 - хвалю за ваші золоті і платинові рученьки,які творять таку красу.
    Далі буде....