Хто похвалить мене краще всіх...

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Маруся-мама, 16 Вересень 2010.

  1. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    А можна я себе похвалю за сміливість?
    Сьогодні на роботу вбралася як дівчатонька радили з ДП (Kati i Abriarа) і... викликала захоплення на роботі (особливо в мужчин).
    Вдягла вперше в житті легінси з тунікою і всі казали, що мені дуже пасує, навіть заздрісні пенсіонерки звернули увагу. Дякую, мені сподобалось.
     
  2. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Окремо хочу похвалити Таню tslezinskа. Про її альтруїзм вже писали, але вона, крім того, ще просто чаріна та добра людина, хоча там ще азарту та дитячої безпосередньості хоч відбавляй, з Танею цікаво та приємно поговорити на будь-які теми, але перед тим треба її "виловити", бо дуже моторна кобіта.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Похвалю Pомка, бо дуже добра людина , терплячий i люблячий батько, борець в якого велике серце i хороший друг.
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Похвалю Танюню за прекрасне почуття гумору (завжди вишукую ваші нові дописи) і золоті руки (такі чудові костюмчики карнавальні робите)!:girl_yes:
    Само собою, похвалю Ромка - це ТАТО з великої літери. Стільки сили і витримки, стільки любові до тої бідолашної дитини - звичайно, це заслуговує на величезну похвалу.:girl_yes:
    Похвалю також Фрезію - дуже подобаються ваші дописи.:girl_yes:
    Ну і Уку похвалю - завдяки вам я прийняла рішення не щепити дитину всілякою гидотою.:girl_yes:
    Ну і як не похвалити Галичанку - зайдіть у гілку "Як нарешті стати мамою" і все стане ясно без слів.:girl_yes:
    Ну і себе трошки похвалю - бо як сама себе не похвалиш, то ніхто тебе не похвалить:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: За те, що виборсуюся. Всупереч усьому.:girl_crazy:
    Як ще когось згадаю, то напишу)))
     
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Похвалю Златочку І Провізор (вибачте, що нік на українській), дві чудові все встигаючі мами. Похвалю Галичанку, за завжди оптимістичний настрій, за готовність завжди прийти на допомогу. Яську Березневу, за те що вона переносить всі випробування з високо піднятою головою, і вірить в краще.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    ЗГIДНА!! Танюня молодець, звертаешся до неi то людина завжди стараеться допомоти, в неi нема неможливого ) а костюмчики чудовi моя доня завжди вiдрiзняеться вiд iнших дiток на святах :girl_curtsey:
     
  7. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Хочу похвалити Leila за те, що знає все і про все на світі, чудово виглядає, встигає все, маючи двох малих дітей, оптимістична, відкрита, щира ну і просто МОЛОДЕЦЬ!:girl_tender:
     
  8. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Я як тільки прочитала допис Марусі-Мами ,то відразу хотіла все оте написати від душі, то щира правда про ЖІНКУ-ГОСПОДИНЮ,про МАМУ,:girl_yes: так, я також особисто не знайома , але інтуїтивно по-дописах відверто-щирих, ще більше можна це зрозуміти і бажаю й надалі бути такою ж і не втрачати гумору бо він додає витримувати всілякі негаразди:girl_smile:.А "чеколядку" заслуговують напевно ваші "слухняні" домочадці.:girl_spruce_up:

    Я так і думала ,чоловіки в посмішках не помиляються... Усміхайтеся у відповідь і всім буде привітніше.:girl_tender:Побільше б таких Марусів -мамів.:girl_yes:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2010
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    ага... чоловік вже мене настрашив що на наступний рік поїде в Україну ну може і мене як багаж захопить.:girl_yes: А що буде як я в літак не влізу? :girl_crazy:

    А я також хочу багатьох похвалити. Наприклад, Орман. Я завжди думала що вона злюка але пізнавши її поближче я просто переконалась що це не так. Вона розумна рукодільниця, гарно дає поради в життєвих ситуаціях і з питань здорового харчування. Камсамолка, спартсмєнка і просто красавіца.

    Олю-Leila, також хочу похвалити за те що вона зуміла зібратись з силами і вибрала правильне рішення для своєї сім’ї. І просто їх хочу подякувати за всю поміч.
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    А я похвалю Vitaminka, дуже уважна , не забувае привiтати всiх з ювiлейчиками )) добра, i взагалi просто молодчинка)
     
  11. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    добре тепер я:connie_pull-pigtail
    ой нас тут так багато хороших, можна довго писати/хвалити
    Маруся-мама, від вас я навчилась багато смачненького готувати, ви господиня на всі 100%
    Liliyah Romanova, сильна, розумна жінка
    підтримую
    п. Левандівка, зовсім не злий модератор, а культурна, добра людина
    Ука, дуже вдячна за поради в питаннях щеплення
    Галичанка, ви молодець і дуже допомагаєте порадами -як нарешті стати мамою-
    imel, Грильяжка, читаю ваші дописи і таке враження, що це я написала
    Angel, гарний у вас смак щодо вибору речей для малявки і дуже співпадає з моїм
    mermaid, дуже красиві у вас роботи
    Natorella, класна слінгомама, по ваших дописах я обирала слінг, вчилась намотки
    ola-lyola, суцільний позив на нашій роботі (MUCHACHA знає)
    я_тут, хороша мамочка, ми разом готувались до пологів, це перша людина з якою я тут познайомилась
    pravovuk, розумний юрист
    Марта2, Ная, zetta, Юстина, Bonitа, popelushka, Іспанка, true, Zlju4ka.. за ваші поради
    odree, Usmishka, Котя, kati, GONE BABY GONE, Esma, kvVItKA, Curly Xena,Каsia, Уляночка..ну в нас тут багато доглянутих, стильних жінок
    ще похвалю всіх рукодільниць - дуже багато красивих робіт
    :girl_blush2:
    я люблю дарувати тепло і робити людям приємно, вітати/робити подаруночки, напевно більше чим їх отримувати:girl_in_dreams:
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    А я хочу не просто похвалити форумлянок, а ще й ПОДЯКУВАТИ їм, за те , що Вони тут Є:
    Agalinka, Mayscream , Ahaid, Veronika, Otis, Klio, Kalina, Prutylyatko, Natka75, mysika82, Pusik, Milashechka, Majolika, Milka, Ckorpionsha, OxankaF, Bora, markiza, levandivka, KOCHAM, Окса, Шоколадка, Юська, Грильяжка, Галичанка, Наталя 2204, Настік, Сніжна, Ніка, Носик, SEPTIMA!!!
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Хто похвалить мене краще всіх...

    Люблю посиденьки і учасників за пропаганду натуральності і природності, завдяки таким форумам наші діти здоровші і міцніші. І не будуть за 20 років їсти пласмасові канапки :girl_haha: