Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Ой Господи, аж світиться...
    Тому й дописав "не дай Боже" - ми би з вами довго не втрималися. Та й до того би не дійшло ніколи - я більше тяжію до старших, розумних, виважених, досвідчених молодиць зі здоровим глуздом.
    Тут на форумі є декілька таких, раджу звернути увагу на їх дописи.
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    якщо любиш, кращого не хочеться, він най-най....
    не буде хотіти і так сталось що ви заробляєте більше, це різні речі
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Samojlovu4 я не блондинка(це так між іншим) . Я буду звертати на них увагу,дякую за пораду!
    Як казав мій чоловік "Я люблю жінок які кусаються))"...тому до всіх найти підхід можна. НЕ така я вже погана)):girl_wink:

    OxankaF в мене якраз так сталося!! Сам виноватий...гордість в нього! І в мене він най най...я ж не пишу що він поганий))....він хороший...то я буваю прикра!
     
    Останнє редагування модератором: 4 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    А Ви б стали працювати більше для сім"ї, стосунків?

    Бо якщо ні - то ви однакові з тим чоловіком, котрий робити не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Знаєте, а я десь та ки згідна з красоткою....звичайно вона все описала дещо грубо і не дуже красиво, але...В мене є реальні приклади моїх знайомих, де чоловік просто не має бажання заробляти гроші, а жінка паше на 3 роботах, щоб прокормити. вдіти дітей і того абормота. А він працює вже 5 рік охоронцем в фокстроті на 800 грн, і ніц йому не треба, хоч і неодноразово була можливість прейти на іншу посаду, але ж то треб було курси пройти, свій зад підняти....а так людина знаєте за яким девізом живе?. " Я і ніколи не буду добігати до зупинки на трамвай.... всерівно потім інший прийде" А жінка шкодує його, і тягне воза, бо невистарчає характеру послати його к чорту....
     
    • Подобається Подобається x 29
  6. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Un.Known звичайно! Це ж нормально,тільки хочу щоб заробляв він!

    О!!! грубо описала.....тому що зла сьогодні на нього..нічого допомогти не хоче!
     
    Останнє редагування модератором: 4 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Коли моя мама почала заробляти більше, отримала підвищення, почала ходити "у люди" по робочих питаннях, то мій тато з нею розвівся. Ну не міг хлоп стерпіти шоб кубіта більше заробляла і була незалежною.
    Спершу були докори що він їй уже не потрібен, потім відверті скандали де це вона вечором і що це у неї за "кава з директрисою", потім ше купа дурниць... Зрештою була втрачена і хороша робота і розбиту недовірою вазу вже не зліпиш до купи.
    А є у мене товаришка, то в неї чоловік в хаті сидить, у декреті, а вона по двох роботах товчеться. Аргументує це тим що вона впевнена шо користі від її роботи куди більше ніж від його. А він троха дитину бавить, хоча здебільшо тєлік дивиться і в неті шатається (звідки знаю бо виділам на свої вочі).
    Так, що тут все залежить від особистостей і характеру. Один хлоп потішиться шо його кохана вміє і знає як заробляти, а інший просто нестерпить другої позиції і відсутності рангу того, що це він забезпечує сім*ю, утримує дружину і т.д. (чим ж притикнути під час сварки???)
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    В нас в сім"ї зараз працює лише чоловік,бо я в декреті.А до цього,він завжди казав що жінка повинна ходити на роботу ,щоб просто не зачахати вдома
    ,а заробляти виключно на свої потреби.На все решта він заробить сам!І мені так дуже затишно,і йому приємно"що він годувальник".
     
    • Подобається Подобається x 22
  9. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Adriasia (чим ж притикнути під час сварки???) ну це роблять мужчини-слабаки.ИМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Про нас. Чоловік заробляє на сім"ю, завжди заробляв і я неможу собі уявити щоб перестав.Це його" призначення" певно, він інакше б не зміг.
    Мене влаштовує такий розподіл.Він-забезпечує сім"ю, я - створюю затишок в домі.Все що заробляла( бо наразі непрацюю) було суто моїм, ці гроші не враховувались в сімейний бюджет абсолютно....може через те що я в принципі небагато заробляла.
     
    • Подобається Подобається x 20
  11. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    kati у нас так само..але в іншій би ситуації ,можу змінити життя своє.
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Красотка, ну як чим притикнути?
    1) ти нічого не робиш. Гроші заробляю я
    2) я тобі твою косметику фінансую
    3) не купляла би ти шмоток то ми б мало не мільйонерами вже були, а так всі мої гроші тринькаєш
    4) я в домі хазяїн, бо гроші заробляю Я і ти повинна мене слухатися...

    продовжити?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Adriasia мені ще ні разу такого не казав:eek:...убила б!
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    І тут треба жаліти жінку??? Та як вона з цим нічого не робить, погодилася на це, то й має відповідне. Тільки не треба казати, що в неі діти чи ще щось. Як вона так тяжко працює й усе тягне на своіх плечах, то що заважає дати трутневі копняка легко, аби йому розум до відповідного місця повернути? А як він ій саме такий пасує, то й нарікати нема сенсу.
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У нас якось так склалося що завжди більше заробляла я. Був навіть такий період коли заробляла і утримувала сімю тільки я. І мене це повністю влаштовувало. Але чоловік також не бив байдики. Але гроші що в його роботі що у моїй не були най головнішим фактором. Я сама колись підштовхнула чоловіка щоб він змінив не цікаву роботу на більш цікаву але на початках з малою зарплатою.
    А з початком кризи ситуація у нас трохи змінилася. У мене роботи стало набагато менше, а у чоловіка на щастя з роботою все без змін. Тому зараз утримує сімю чоловік. Така ситуація мене також влаштовує. Ніяких проблем пов"язаних з грошима у нас не виникало ні раніше ні зараз. Хоча я дуже чекаю нового цікавого замовлення, бо вже трохи стомилася відпочивати:) Але нате маю багато часу і енергії на інші справи, а то теж треба. Тому все що не робитьс все на краще :)
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    "Тягловою конячкою" у сім"ї таки має бути чоловік. Подобається вам то, чи ні. ;) Бо для того він і чоловік. А жінка замолоду повинна сидіти вдома, ростити дітей, пильнувати домашній затишок, бути завжди свіжою і відпочинутою для чоловіка. :) А коли діти підуть до школи, то може почати частково і працювати, щоби не закиснути в домашніх клопотах. А потім може працювати і більше, якщо діти не потребуватимуть великої опіки. А то, що жінки почали більше працювати, то тому, що збільшилося число одиноких мамів, де горе-татусьо частіше всього ховається від аліментів. А ще тому, що тепер розвелося багато хлопів слабаків, що й не дуже спішать працювати, тому жінка бере віжки в свої руки. Я теж завжди більше заробляла від чоловіка, бо не звикла жити в недостатках. А чекати, що він таки надумається робити і руками, і головою не мала сили. Тому і сама весь свій добробут і будувала своїми руками і головою.
    Коли після розлучення траплялися нормальні хлопи, то вже таких жінок боялися, а альфонсів я гнала доброю мітлою. От так і стала бізнесжінкою! :) Хоча за модель нормальної сім"ї, про яку написала напочатку.:)
     
    • Подобається Подобається x 23
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У нас було завжди так що я заробляла більше і утримувала сім*ю і навіть тепер коли не працюю і стараюсь всіх втримати на допомозі по-безробіттю, а вона в багато разів менша моєї бувшої зарплати.
    Але чи я заробляла чи ні чоловік всеодно вважає що я тринькаю гроші і що всю свою зарплату протринькала а треба було йому віддавати. Я йому не віддавала лише тому що йому не довіряю. Я не можу йому довірити гроші і не боятись що буду собою, якщо йому все віддам то знаю що затягнуть мені зашморг на шиї.:girl_sad:

    Зараз я сиджу вдома і це дуже заваджає мому чоловіку. Тобто з одної сторони йому дуже вигідно що я не працюю і він не боїться що я буду вище нього, хоча я ітак є бо у мене і диплом, і навчання, і професія яка не яка в руках. А з другої сторони він мені постійно дорікає що нема грошей і що він скоро взагалі перестане ходити на роботу бо йому здоров*я не дозволяє. Хоча не здоров*я йому не дозволяє а його власна лінь.

    Олю, мені також імпонує така сім*я як ви описали але нажаль, як я вже зауважила вище, не можу довіритись свому чоловіку на всі сто і спокійно сидіти вдома і не журитись що при потребі він подбає про наш сімейний бюджет.
     
    • Подобається Подобається x 17
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    зараз однозначно чоловік, до декрету - 70/30 - 70 чоловік. Я на свого чоловіка завжди можу покластись, рівно ж як і на себе.:girl_smile::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 13
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Хотіла про себе написати, але не зараз, мабуть, бо щойно із вечірки, де було багато сімей і всі вагітні або з немовлям (уже котрим) на руках... Коротше, я нині зла на весь світ, а особливо на Канаду, що не дозволяє нормально працювати іноземним студентам.
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    а чо так? чо не дозволяє? бо криза? чи бо іноземці?