Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    В мене та сама ситуація. Тільки чоловік дуже переживає, що я останнім часом заробляю більше за нього, тому почав використовувати хобі як спосіб підробляння - фото-, відео- на весілля. Думаю, тепер це в нього виходить навіть професійніше, ніж основна професія, тому бути "тягловою конячкою" він мені не дозволить.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Lozanna

    Lozanna Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    ой, нервує мене та фраза, коли чую, та ще в мій адрес:girl_cray:
    Гроші, це якийсь один кут, господарка - це другий, діти - це третій! А що четвертий - любов!!!???!!! А може ці кути про щось інше.
    І шо з того всього тримає жінка, а шо чоловік!?!
    я не второпаю певно ніноли цієї фрази!:girl_in_dreams:
     
  3. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Перечитала все, багато дописів, але в основному дівчата за щоб все-таки чоловік був тою конячкою. Я теж не проти. Але чогось доля не дає мені, щоб так було. І ніби чоловік не "дурний", має золоті руки (направду), але роботи "полюцкої" знайти не може. Сидить в тій охороні (бо з трудовою). І ніби з дитинства навчений, що батько забезпечує сім"ю. І чомусь навіть ті копійки, що ми вдвох заробляєм, я свої трачу на їжу і дитину (садок+ одяг+ подарунки (Миколая чи ДН чи так...)), на мене вже не хватає, а чоловік на машину (бо вже треба купити якісь там стойки (бо зараз дешевші знайшов, а вони взагалі дорожчі (ну і в тому роді)). І певно, мені так і треба, як хтось раніше писав про іншу пані, раз я то всьо терплю.
    Вибачайте за "откровеніє". Найшло.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Ми в принципі ,якщо взяти середне арифметичне на сьогоднішній день, то однаково.
    Тобто трохи раніше більше було у нього, зараз у мене, ще 1-1,,5 року тому заробляли однаково але звичайно більше ніж зараз. Через економічну ситуацію в країні , зарплата звичайно зменшилась.Тому хто сім"ю забезпечує, ми ніколи не приділяли увагу. Двоє заробляєм, двоє стараємся, то чого ? це сім"я а на якась естафета.
    Прсто є дійсно різні особистості, яким від більшої зарплати ніж в другої половини, як то кажуть "голову зносить", стають дуже стервозними

    Є знайома жінка, вже 50 р, яка пару років як працює ріелтором, і почала заробляти певну суму, на відміні від чоловіка. І змінилась кардинально , по відношенню до всіх, і до чоловіка і дітей.Але ж чоловік теж заробляє, а не на дивані чаї ганяє

    Ну як вже є такі , що і грошима скрутно і діти їсти хочуть, а чоловік не хоче переутруждати себе важчою роботою, то який же він тоді сім"янин, говорити тут нема про що, то людина тільки себе любить, і не думає хто більше заробить, а про те як би то його не трогав ніхто
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Чоловік :girl_curtsey:

    Був час (місяця три), коли я заробляла більше, то чоловік нічого не казав тільки шукав нормальну роботу, а мене хіба жалів, бо то була дуже важка робота.

    А весь решта час утримує сім'ю він. Всіх це влаштовує. Грошима ніколи не докоряє (і взагалі не докоряє:girl_in_love:).
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Погоджуюся з КРАСОТКОЮ....хоча, як на мене занадто в агресивній формі....
    Я заробляю досить непогано, але завжди знаю, що мій чоловік має більше і це мене тішить, що він годувальник, що він в сім`ї авторитет і взагалі голова сім`ї, бо ж хоч-не-хоч, а це все ж залежить від доходів...:girl_smile:
    А от знаю сім`ю, де жінка працює, як віл....залишила діточок самих...діти маму 3 роки не бачили....поїхала закордон, щоб їм освіту оплатити, гроші висилає, прогудовує всю сім`ю і ще й його """....А він - людина з вищою освітою, інженер, що не може собі кращої роботи знайти??? А не за 700 грн - робота до обіду....а делі - телек...Не неможе - а не хоче!!! Чи то вже комплекс, що не найде, чи не бажання....але, де ж той чоловічий сильний дух....???....руки опустив, живе за жінчин рахунок... Як мати такого чоловіка, то все ж краще й без нього... :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Тобто авторитет творять гроші???
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Працюємо обоє, але забезпечує чоловік!
    Хоча я б сказала що він забезпечує лише матеріальну сторону нашої сімї, бо
    сімейний затишок,
    душевну атмосферу,
    доглянуту і щасливу дитину,
    смачну вечерю і чисту білизну,
    поприбирану квартиру,
    відремонтовані крани і електрику,
    сплачені рахунки,
    купу цікавих ідей щодо дозвілля сім'ї,
    ЗАБЕЗПЕЧУЮ Я!!!!!
    А якщо б порахувати скільки б це коштувало згідно розцінок няні-гувернантки-економки-кухаря-дом.робітниці то напевно ми були б у паритетних відносинах!!! :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Це ви серйозно?? :eek: :eek: :eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Не можу знайти допис в якому хтось з форумлянок писав, - жінка з чоловіком поїхали відпочивати ще з однією парою, де чоловік не працював (тимчасово), і все жінка оплачувала....і яку зневагу вони спостерігали збоку....як та жінка зневажливо ставилася до свого ж чоловіка хоча тут же ж і з ним разом відпочивала і це тільки через те, що вона все оплачувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    І це підтверджує, що авторитет творять гроші? Як на мене, така поведінка жінки лише свідчить про нездорові відносини в сім*ї.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Лілю, а Ви хочете сказати, що гроші не творять авторитету??? Може й не тільки гроші, але вони є складовими цієї суміжі...
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Творять. Тільки не в сім*ї!!!
    Та й авторитет від грошей доволі примарний.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  14. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Ну не скажіть, людина тоді сама себе починає більше поважати за більші можливості...
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    То все від людини залежить. Тільки нащо такий авторитет у сім*ї я взагалі не розумію. Сім*я - це якесь приватне підприємство, юридична особа?
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    і все-таки не пояснили - чому?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Бувають моменти, коли і чоловік може трошки "здати позиції":girl_smile: - всяке буває...:girl_smile:
    Але для того, щоб чоловік сам себе почував впевнено, а не пригніченим жінчиною верхістю і, щоб жінка себе почувала впевненою і захищеною біля нього - для цього краще все ж, щоб чоловік заробляв більше...
    Це моя суб`єктивна думка...не стверджую, щоб всі до неї прислухалися, але вважаю, що в цьому нічого поганого нема...:girl_smile:
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    На мою думку, чоловік має бути годувальником у сім"ї, він тоді відчуває себе більш потрібним, впевненим, відповідальним. Я не говорю про те, що жінка повиннна бути домогосподарко, вона теж може за бажанням чи необхідністю працювати і навіть заробляти більше, ніж чоловік. Але мудра жінка завжди покаже все у такому ракурсі, що чоловік побачить: він - герой, "тяглова сила" сім"ї, відчує весь тагар відповідальності за сім"ю на собі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    А з меншою зарбплатою чоловік непотрібний і безвідповідальний??
    Розумний чоловік буде почувати себе дуже впевнено з успішною жінкою (якщо вже так скалаось). І якщо жінці посміхається успіх і кар"єра, а чоловікові недуже, то що треба робити себе жертвою, тільки щоб чоловік був "героєм"?
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Читайте уважніше дописи, будь ласка. Я вже писала, що жінка жоже отримувати і більшу зар. плату, але чоловік повинен вічувати себе утому плані все-одно важливішим, бо це у наших генах таке ще спокон-віків закладене, що чоловік - це годувальник сім"ї.
    І не обов"язково грати роль жертви (за вашими словами), щоб чоловік відчував себе потрібним і корисним для сім"ї.
     
    • Подобається Подобається x 1