Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Васюша

    Васюша Member

    Я мала на увазі не особисто вас, а мою відповідь на допис Ліллі

    Безвідповідально кидатися такими словами, непотрібний лише той чоловік який не любимий........А коханій людині, якщо внього навіть якість проблеми у фінансовому стані, потрібно допомогти і підтримати...

    ой це мав бути допис від Olma

    :girl_curtsey:

    :girl_smile::girl_curtsey:

    зарита а як ще , всюди шукаєте підтекст
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    якими словами? То за-пи-та-ння!!!
    Я уважно перечитала останні дописи і не бачу жодної суперечки!!!!

    І ще з осанньо-написаного (чи є таке слово?:girl_in_dreams:) я зрозуміла, що десь-таки "собака зарита". :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    +100! Так не люблю стереотипи. І ще більше не люблю, коли люди свідомо себе ними обмежують. В результаті сім*я зводиться до якихось фінансово-торгівельних відносин, а сама її суть геть затрачується. Не дивно, що заради грошей можна наплювати на сім*ю, якщо ідеали виключно матеріялістичні. :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У яких це таких генах? Українських??
    Щоб чоловік відчував себе корисним і потрібним у сім"ї він не повинен більше заробляти (ну хіба якщо в нього якийсь комплекс неповноцінності). Так само як жінка не повинна готувати їсти тільки тому що вона жінка.
    То стереотипи. Дехто їх тримається, а дехто живе так, як обом вигідніше чи як по житті виходить..
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У нас в сім"ї чоловік заробляє гроші,спочатку після одруження у мене інколи виникали такі розмови, що гроші лише вінзаробляє, то чоловік лиш дивувався, щоя собі створюю такі комплекси. ось зараз часто зустрічаю сім"ї де мами йдуть працювати, бо лиш не вистачає грошей, так сказати, на другу відпустку або на дорогі речі дитині..:girl_sad:сумно, бо більшість дітей того не оцінять.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Мушу тягнути поки сім"ю сама. Але це тимчасово сподіваюсь. Криза вибила троха грунт з-під ніг виробничих компаній. А в чоловіка відповідно специфічний фах. Але раніше він в рази більше за мене отримував.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Що мене дратує?

    :8: :ninja: :xaxa: :D :eek: :suicide: :girl_devil:
    Ото цілий набір смайлів-моя реакція на допис!!!!

    А Ви не допускаєте, що жінки закінчують економічні ВИШі???

    Я знаю то-бо маю економічну освіту.
    Навіть більше, не просто знаю, а й розумію і вільно оперую цими поняттями,можу на хлопський розум то все пояснити.
    А ще знаю, що таке спред, маржа, спот-курс, крос-курс, дефляція, стагнація... :girl_crazy:

    І мені то набагато ближче, ніж канапки і торти :girl_crazy:

    Мо не ті канали дивитеся? :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що мене дратує?

    Але ж жінка за саоєю природою істота не войовнича! В ній не закладена природою потреба утримувати сім"ю і боротись за виживання! Жінка може лиш помагати чоловікові (не маю на увазі окремі випадки, коли від жінки залежить все в сім"ї).. Ну така наша природа! Звісно, хто хоче і любить - буде все це пізнавати, але... Теперішнє суспільство перетворило жінок в істот, які інколи можуть заткнути за пояс свого чоловіка. Ну хіба це правильно?



    Мені достатньо включити лиш оте кухонне радіо чи просто увімкнути телевізор "щоб щось говорило в хаті"... Поки не переклацаю всі канали, щоб знайти хоча б мультики, не заспокоюсь :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Що мене дратує?

    Я ще наразі незаміжня і утримую себе.

    І не маю жодного бажання кудись затикати свого коханого, ми просто дуже любимо один одного, і в нас немає потреби щось комусь доводити-напр, хто більше заробляє, чи хто більше знає, ні.
    Знання потрібні для того, щоб бути хорошим спеціалістом своєї справи. Це більше САМОствердження.
    Просто я займаюся справою, яку люблю, і яку маю знати.
    І чомусь це мені ближче, ніж ведення домашнього господарства.
    Така я.
    Але я цілком розумію і сприймаю, і поважаю жінок, які думають інакше, бо всі ми РІЗНІ.

    І в нашій майбутній сім"ї, напевно, найбільша проблема-хто готуватиме їсти. Для мене-то каторга!вмію, але не люблю :girl_crazy:

    немає однозначної відповіді, бо для когоь правильно, для когось-ні.

    Офтопимо однако, можна переміститися сюди
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У нас сім"ю утримує чоловік. Я по мірі можливості йому в цьому допомагаю. Але я ще студентка :) То стипендію теж віддаю, добре що маю підвищену :) Але й трачу на дрібниці в основному я ;) Він - то вже робить "серйозні" покупки (щось з техніки, чи інше)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    в мене зароляє тільки чоловік(дитина часто хворіє).але цим не задоволені обоє.він хоче щоб я відчитувалася чуть не за копійки.а мене це ДИКО бісить
     
  12. Марго

    Марго Well-Known Member

    Шлюб з калькулятором..?

    Останнім часом мучить мене одне питання і вирішила звернутись за порадами та розмами..
    Уточню - я ще не заміжня, зустрічаюсь біля 2 років
    Що мене турбує...фінанси. Можливо я собі намалювала ідеальну картинку, а тепер возмущаюсь, чому все не так! В нас дочить часто виникають фінансові спори... В ідеалі я вважаю, що хлопець також повинен приймати участь у фінансовій підтримці дівчини. Тобто покупка речей, подарунки і взагалі просто - тобі потрібні гроші!!!
    В мене того нема, досить того, він постійно намагається мені сказати - заробиш - купиш! Мене це дратує. Сказати, що він не тратить на мене гроші - неможливо, так як ми постійно ходимо по ресторанах, щовихідних їздимо в Карпати і ще багато різного. Дорогі подарунки на свята...
    Але от коли мова дійшла до поїздки на море, мені коректно натякнулось , що я також мушу прийняти участь у фінансуванні цієї поїздки..
    Це мене обурило!
    що насправді мене мучить...А коли б ми одружились, то я б також мусила в цьому і далі приймати участь?! І далі говорилась би фраза - закробиш - купиш?! Оце мене лякає!!! Адже на свою ЗП я не можу собі дозволити те, що хочу!
    Порадьте, чи то я просто себе накручую?!
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Заробіток - прерогатива чоловіка?!

    1. Я б казав, що дозволяти собі більше, ніж можеш - зле завершуєцця (дуже дорого коштує).
    2. Раджу читати форум. Поруч є подібні теми.
    3. Раджу згадати:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2010
  14. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб з калькулятором..?

    Я думаю, що схожі проблеми виникають в багатьох пар. Зрештою, в неї і в нього були різні уклади в сім'ї щодо того, хто має заробляти гроші і як ними розпоряджатися. Чи варто звинувачувати хлопця в тому, що він не хоче (чи не може) повністю утримувати дівчину? Чесно, не знаю. Сама якось задумувалася над цим. В кожного своя правда. Якщо говорити про мене, то я б не хотіла повністю залежати від чоловіка. Але й утримувати його теж не дуже охота. Приємно, коли тебе опікають тоді, коли ти не є залежною в фінансовому плані.
     
  15. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    У мене була протилежна ситуація: я не хотіла, щоб за мене платив мій чоловік, з яким ми просто зустрічалися. Якісь дрібнички, розплатитися в кафешці, то без проюлем платив він. Але якщо ми кудась їхали, тоя наполягала, що платитиму я. Закінчувалося все тим, що я платила якусь маленьку суму, наприклад, на мені було харчування в дорозі. Коли йшли на день народження, то я купляла квіти а основний подарунок - він.
    З Вашого допису, Марго, складається враження, що хлопець має платити Вам дорогими речами, поїздками лише за те, що Ви з ним зустрічаєтеся.
    Щодо того, що буде після одруження, то треба знати чоловіка. Зараз ви просто пара людей, які проводять разом час. А сімейний бюджет - то окрема історія.
    Тут є два варіанти: більше заробляти, або зменшити забаганки
     
  16. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Ми з чоловіком взагалі не рахуємо, хто кому і що повнен купляти, спонспорувати і т.д. Офіційна зарплата у мене набагато більша, ніж у чоловіка, але буває, що він приносить за день три моїх заплати. Деколи у мене випадає можливіть підробити, і тоді пируємо на мої гроші. Але бюджет спільний, кожен бере стільки, скільки йому потрібно на те чи інше.
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Додам ще один варіант...шукати олігарха з яким не треба вносити свою фінансову частку в сім"ю.
     
  18. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    В житті всяке буває. Що робити, якщо олігарх втрачає гроші? Цьом-папа? І якщо таке стається, коли дівчина молода і ще може знайти собі іншого олігарха, то ще півбіди. А якщо дівчина далеко не молода і олігархи не клюють? Що робити з захцянками?
     
  19. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    Життя з олігархом, ой, не солодке... Краще вже з рівнею.
    І не треба забувати про те, що "безкоштовний сир буває тільки в мишоловці".
     
  20. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Хто у домі "тяглова конячка"?

    коли я зустрічалась з хлопцями, ніколи не чекала на подарунки без приводу. коли з майбутнім чоловіком, зробив кілька подарунків просто так, бо йому сподобалось щось для мене. якось було б не звично, якби він мене одягав чи платив за якісь захцянки. в ресторанах, кафешках платив він. коли одружились, бюджет був спільний, але тратив більше він, на свої захцянки. коли пішла в декрет, звичайно він утримував сім"ю. щоправда на себе любимого ніколи грошей не жалів, а мені лише на конкретні речі виділяв. коли йшлося про те , що не варто тринькати на не дуже потрібні речі величезні суми для нього любимого, бо є важливіше потрібне для сім"ї, звучала фраза: " я заробляю, я собі можу позволити". зараз я сама заробляю на себе, на сина. інколи допомагають батьки, але я не вважаю, що зараз вони зобов"язані це робити. в ідеалі хотілось би щоб основна відповідальність по утриманні сім"ї була на чоловічих плечах, але маю те, що маю.