Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    ну що ж, знов поговорим про себе, коханих)))))

    я водолійчик)

    в гороскопи не дуже вірю, бо тако, мені здається, підтасувати характеристику то раз плюнути...;)

    сумісніть - деколи кажу чоловікові що його вогонь без мого повітря не буде так файно горіти;)))
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Оооо, і для мого! Я - рак, муж - близнюки:girl_crazy::girl_mad:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А у мене щось подібне було з рибами, ніби і розумілись а спільної мови так і не знайшли. Але так щоб справді кимось захопляватись то мені подобаються чоловіки Тільці але не жінки. У мене мама Тілець і двоє доньок, то з ними домовитись мені важко хоча ніби маємо розуміти один одного бо ніби обоми править венера.:girl_wink:

    Мені найближча моя доня котра Діва, і татко мій Діва - в нас з ним дуже гарні відносини.
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А я за місячним гороскопом - Лев, а за річним - Тигр. Лише частково бачу ознаки цих звірів в мені :). А ще я прмітили, що липневі і серпневі Леви помітно відрізняються :) (я липневий)
     
  5. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я Діва, в основному характеристика знаку і мого характеру співпадає, а в гороскопи не вірю, але інколи читаю, особливо в експресі , там так файно все пише
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    О, згадала рос. версію Давай одружимось. Там толкова така астролог. Я все думала, чи то астрологія така вумна, чи то вона власний життєвий досвід підтасовувала під дані гороскопів:)))
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    угумсь, я теж водолійчик :girl_wink: правда я на межі козеріг-водолій, тобто лише перший день водолія - 21 січня народжена :girl_curtsey:
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я Козеріг, в гороскопи не вірю, єдине ,що тішуся, що ми з моїм чоловіком ідеально підходимо по знаках.хоч якби не підходили, то і не переживала б
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    думаю вона добрий прихолог :girl_wink:
     
  10. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Людину (якою вона мала би бути) можна розглядати в багатьох ракурсах: за знаком зодіаку (є різні гороскопи), за характеристикую імені, там теж кожному імені присвоюють інший характер.
    Але це все відносне, мені здається, що на характер людини більше впливає середовище, в якому вона виросла, її виховання.
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Але може на характер ПІДДАТЛИВОЇ людини?;) Знаю в професорській сім"ї такого батяра..ой...таким треба вродитися)
     
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А я Водолій,в гороскопи не вірю і не читаю.
     
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я - ВОДОЛІЙ! Емоційна, вразлива. Характер суперечливий: з одного боку - мрійність, з іншого - енергія, активність.




    Коли читаю гороскоп, то якщо щось гарне, то надіюсь що так і буде. А коли щось таке що мені не подобається, то тихесенько кажу що то не про мене і закриваю той гороскоп.

    А про сумісність знаків, то у нас все чудесно має бути. Незнаю чи можна зважати на ті гороскопи, але щоб бути щасливим у шлюбі треба докласти максимум зусиль і т.д. А гороскопи - то це так для роздумів...

     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    а то вже темперамент зачіпили... він вроджений;) і його точно не зміниш, можна тільки ледь-ледь скорегувати
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    А хто зважає на сумісність знаків?
    От мені всі горосопи пишуть, що я не сумісна з коханим- Я риби, він - терези. Але я цього зовсім не відчуваю. Взагалі, у мене друзі дуже різних знаків, добре спілкуюся з Терезами, Дівами, Близнюками. Не люблю Водоліїв- але лише чоловіків, ну і скорпіони 100% важкі. хоч усюди пишуть., що Рибам вони супер як підходять.
    А ще часто помічала, що чоловіки і жінки під одним знаком мають зовсім різні характери
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я мала на увазі пиятику а не зайву енергію...

    Про характери оффтоп:girl_wink:
     
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я - Овен. Вперта - це правда. Теж часто вгадую Овнів. Рік Собаки - теж правда - дружелюбна і добра. :girl_blush2:( як же ж себе не похвалити) можу лише погавкати іноді
    Подобаються Терези, Леви, Стрільці. Хоча маю багато подруг Раків і чоловіка Тільця.
     
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Ой, цікава темка..колись і сама хотіла таку створити та все руки не доходили перовірити, чи нема часом подібниої теми.

    Я сама по знаку зодіаку телець. Також не замислуюся і неакцентую увагу на ці гороскопи але рака завжди можу розпізнати з натовпу...ну чомусь мене тягне до них, а їх напевно до мене. Мої друзі раки і "основний мій друг" також рак. Чомусь найспокійніше і найбезпечніше мені з цим знаком :)
    Це 100%-тів про раків. Поки все добре не зважить - не озвучить своєї точки зору, а нові можливості технічні наукові, будь-яке новизна - то їхня слабинка
    На рахунок сумісності в шлюбі, в нас з коханим (я - телець, він - рак) є отаке - телець - вічний генератор ідей, а рак в свою чергу фінансово реалізує ці ідеї :xaxa:
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    В нас з чоловіком щось подібне, тільки він вміє гроші збирати до купи а я легко тратити :girl_wink: Тіко то ніц до зодіаку не має відношення. :girl_haha:
     
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я думаю, що таких пар гороскопів є багацько :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: