Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Я за знаком зодіаку - Діва, а за роком - Щур. Як написано в одному з гороскопів - лабораторний щур, що знайде вихід в будь- якій складній ситуації (цілком погоджуюсь).
    Раніше дуже захоплювалася гороскопами, але після народження малих-дещо засумнівалась, бо вони такі різні за характером, ніби не одної мами і тата, хоча різниця між ними 2 хвилини. От і думай, що впливає на людину: чи планети, чи гени, чи виховання...:dntknw:
     
  2. Shine

    Shine New Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    Так:girl_spruce_up:так МИ присутні:girl_wink:
    Я теж ЛЕВ, а по роках ВІЛ. В основному, що пишуть так і є, хоч дещо не про мене. Ну наприклад, що ЛЕВИ не вживаються разом - для мене це не так. У мене дома справжній левиний прайт:girl_curtsey: я - лев, чоловік - лев, доня і синочок теж - леви(друзі жартують, що було б дивно якби у левів хтось інший народився:girl_wink:) Ми добре розумієм один одного, можливо тому і не конфліктуєм. А може то гени? Хоча, якось так вже склалося, що і друзів у нас багато ЛЕВІВ, що у нас, що у донечки, і найлегше спілкуватись якраз з ними( з левами). От так от - коти теж є різні:girl_wink:
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви по гороскопу?

    У мене в сім'ї склалася така ситуація: мама - Діва, тато - Тілець. Ніколи не чула, щоб вони сварилися. Ідеальна пара. Своїм прикладом поставили мені занадто високу планку, до якої я постійно прагну!
    Брат - Лев, грайливий, з гумором, іноді жорстоким, і страшенно потребує похвали! Як повітря!
    А ми з сестрою Раки. Але настільки різні! Схоже між нами - тільки емоційність і чутливість. Але, мабуть, ще через східний гороскоп (вона - коза, а я - дракон), та інші чинники ми дуууже відрізняємося!
    Вона - надзвичайно добра і віддана, іноді забуває про свої потреби, намагаючись опікати всіх навколо себе.
    Я - з доволі значною часткою егоїзму, впертості, гордощів, страшенної недовіри які, суміщаючись з емоційністю і чутливістю, створюють просто крейзі характер! Але разом з тим, я вже як когось покохаю/полюблю, то вже іноді схожа на жуйку, що прилипла і намагається привласнити собі все! Ракам властиві фобії, так от, страшенно боюся крику. Навіть занижений тон, інтонацію сприймаю, як образу. Тому іноді важко. Хочеться бути Левом)
    Мій хлопець - близнюк, яким властивий постійний рух вперед, вітряність. А я так мрію про вічні стосунки, як у моїх батьків. Ех...
    Люблю читати гороскоп з посмішкою від Лінди Гудмен.
     
  4. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - Овен. Рік - Коняка. У гороскопи, особливо щоденні, не вірю, але інколи читаю для приколу. А за характером, то можна знайти у будь якому знаку притаманні мені риси.
    О, я також її інколи почитую.
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Ми тут-ми тут!
    Щось я не помічала нелади з Близнюками:girl_wink:і найкраща подруга Близнюк-не жалілася!

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

    Не знаю. взагалі це більше я чоловікам приписую. я не кажу, що "влюбчиві"- синонім до бабніків. Просто вони завжди в стані закоханості і в погоні за вимріяними ідеалами:girl_wink:

    ---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:37 ----------

    Не знаю. взагалі це більше я чоловікам приписую. я не кажу, що "влюбчиві"- синонім до бабніків. Просто вони завжди в стані закоханості і в погоні за вимріяними ідеалами:girl_wink:
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    мій хлопець теж близнюк, але вітряність йому невластива. навпаки - постійність, послідовність, шалена акуратність і терплячість. Якщо кудись їдем, то сумку складає він, бо все буде акуратно і правильно поскладано . Я діва, але в мене так ніколи не буде. І ще він дуже звикає до речей і носить їх дуже акуратно. Рідко купляє собі одяг, має багато однакових футболок, не хоче нічого нового, бо звик до того. А разом з тим великий естет і поціновувач різних дорогих дрібничок, зокрема дорогих напоїв, має вдома велику колекцію дорогих напоїв і любить їх час від часу просто поперескладувати в серванті, полюбуватись :)
     
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    І я у вашу компанію "ОвеноСобак":girl_smile:
    Чоловік у мене Стрілець, мама-Лев, таке поєднання трьох вогняних знаків в одній квартирі часом буває "вибухонебезпечним":girl_impossible:
    Тато - Козеріг, виважений, спокійний, "100 раз поміряє-раз відріже", то він часто не розуміє за що ми сваримось, куди вічно поспішаємо, надто ми ємоційні для нього:girl_smile:
     
  8. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    І я Риба. Ну щодо фантазьорства то правда, взагалі чоловік каже, що в мене часом такі таракани, що ого-го. А нарахунок дружби в мене найкращі друзі, ще з дитинства то Водолій, Козеріг і Близнюки. А погано контактую з Дівами і Рибами (Причому чомусь тільки з жінками) аналогічно. Не знаю чому але не можу знайти з ними спільної мови. Але то певно в кожного порізному::girl_wink::smile:. А в житті найбільше знайомих попадаються Тільці.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Круті-круті!!! А деякі і ваааще зе бест!
    Нарешті припливла з морей моя улюблкена рибка:girl_tender:
    В тему - я овен, по роках півень.
    З ким співпадаю чи ні - незнаю, бо в мене багато друзів з різними знаками зодіаку і всі абсолютно різні.
    От риба мені "протпоказана", але ж я її любу, бо вона така файнюча!
     
  10. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    во-во, нема чого, абажаю Рибок, вони дуже вразливі, мають добре розвинуту інтуіцію і дуже підходять нам - Скорпіонам:girl_yes2::girl_yes2:
    чую Рибок здалека:girl_tender::girl_tender:
    А от хто скорпіончику на мозоль наступить, він може і "вжалити",якщо з ними мирно жити, все буде добре...але це сильні натури, терпеливі я б сказала дуже (ну принаймі я така:girl_wink:), з ними можна в "розвідку", чужу таємницю тримати вміють, цінують дружбу і не підведуть свого товариша.
    Маю сина Рибу і надіюсь , що ми завжди розумітимемо один одного! а от мій чоловік Тілець, то трохи не той знак для скорпіона, бо він ще і в рік Бика родився, то впертий, як щось собі придумає, то ніякі розумні доводи і переконання його думки не змінять....(борюсь з цим і в боротьбі помру напевно:girl_feminist:)
     
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Діва ( бачу нас тут багацько:))Все, що пишуть про Дів - наполовину про мене. У дитинстві все мріяла бути то вчителем, то журналістом, то юристом, а тут в гороскопах не дарма пише, що Дівам підходить саме така робота. Ми творчі натури, і чесні, прагнемо до знань, страшно любимо читати, і потеревинити.:)Наш мінус - занадто м які. Здалеку бачу Козерогів та Риб, але дружу найкраще з Близнюками. Чомусь не зустрічалися по життю Овни та Терези. Дивна річ - завжди закохувалася в Козерогів, і зараз маю чоловіка Козерога, ще й за роком - Коза!:) А я за роком Тигрик:) Втішило самолюбство характеристика сумісності Тигр-Коза : "... оскільки ці знаки несувмістимі, то такі шлюби є великою рідкістю, але якщо цей шлюб таки склався, то все - їх ніщо не розлучить. Цей шлюб найміцніший і щасливий...":girl_tender:Я взагалі дивуюся як ми вживаємося, адже, що тигр, що коза - впертюхи.
    Гороскопи рідко читаю, хіба перед Новим роком на рік гороскоп читаю:) Вони чомусь найправдивіші.
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Це точно...в мене старший син-Риба, а молодший Скорпіон, от вони собі прекрасно спільну мову знаходять, а я з старшим Рибом так ніби з різних планет:girl_impossible: А от Скорпіошка дууууже мені подобається, особливо чарівністю і просто видатним почуттям гумору, при чому з маленької лялі:girl_tender:
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    а я скорпіончик...
    для тих хто боїтся цього знаку можу сказати- не такі вже ми і кусючі)))))))
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Хі) Ой... я, мабуть, з приводу вітряності, наполовину забираю слова. Дійсно, він також має багато однакового одягу (все однієї фірми), завжди їсть одне і те саме (стейк, салат і фрукти), він як поїхав вчитися у Львів 12 років тому, з того часу кожен день ходить у ресторани, щоб з'їсти той стейк. (!) Я ще такого студента не бачила.
    Мабуть, вітряність я відчуваю у тому, що йому швидко надокучає опіка, яку я часто люблю виявляти, а вона в мене ще й обов'язково з привласнюванням, іноді посяганням на свободу, а він цього дууже не любить. Свобода у діях і повна довіра - його девізи. І жодних натяків на ревнощі. Він не знає, що це таке. Іноді так хочеться, щоб поревнував.
    Отже, в мене близнюк наполовинку вітряний-занадто-свободолюбивий))))
     
  15. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    я тут згадала про нумерологію, як магія чисел впливає на характер людини?....
    як взати характеристику знаку зодіаку, характеристику імені, і відповідного числа окремої людини, що ж то за характер получиться :8:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    О власне, я не злопамятна у мене просто память хороша. :girl_haha:

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

    А в мене навпаки, мама - Тілець, тато - Діва і жили як пес з котом, не пригадую часу коли б вони НЕ сварились.

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    А как же я?
     
  17. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Бик в квадраті :girl_spruce_up: (рік бика+тілець). Впертющааааааа але файнюня... в гороскопи вірю 50 на 50 (якщо файне пишуть, то точно вірю).
    Вдома- тераріум.:tanksmile: Мамуня і татуньо- скорпіони. По гороскопах- спільне життя їм і не світилося але вже 28 років разом, правда не без биття посуди))))) (шутю).
    Сестра овен (вреднючий), заміжня за рибком :connie_pull-pigtail
    А коханий рак! :khomyak:як казалося в одному гороскопі "гаже рака, нету знака" (раки не ображайтеся), але певно через те з ним файно.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    У мене донька Коза, то то можна застрелитись. Вона така непосидюча і то не навмисне. Діва з місяцем в Тельці а рік Кози. УСЬО!!! Капут! Мені здається що Кози дуже руйнівні, тобто все руйнують на свому шляху.
     
  19. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Вже писала, що я близнюки (рік півня) і не тільки я чоловік в мене також близнюки (рік змії) донечка наша Рибка (рік Миші) от така наша сімейка :girl_tender:ще знами мама водолій (рік дракона), тато козеріг (також дракон)
     
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Ага, муж розказував, як він в дитистві все нищив, ламав, розбирав.... Але разом з тим десь пише, що Козероги - будівельники. От і пойми тут коза нищить, а козеріг будує:girl_impossible:
    А ми в сімї всі різні - мама тілець, тато рак, брат водолій, і я діва.