Хто Ви за гороскопом?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Vendy, 9 Серпень 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Ну, зустрінемось, я його переконаю, що далеко не всі восторжонні і зовсім не романтичні. )))

    Тілець я. Стопроцентний тілець, зі всіма ознаками. Корівка м’ясної породи, коров’ячі задумані очі, стою, жую, думаю... Інколи мукну...

    Спостерігаю, як щось набридає - довго хвостом відмахуюсь. Як не дійде - піднімаю на роги. Гнати мене не можна, та й не треба - вистачає погладити, і я дам молока кіко треба, навіть більше.
     
  2. viklesgo

    viklesgo New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я козеріг:))чоловіку зі мною весело,хоча справедлива і вперта,він стрілець,а масік водолійчик, а так ми всі в році Бика
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Ну ти й порівняла, всіх решта тільців з собою. Ти ж унікальна, тут навіть переконувати не треба:girl_tender:
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    я скорпійончик :girl_curtsey: багатьох дивую, коли називаю свій знак зодіаку, бо зазвичай чую "ти зовсім не схожа на скорпіона!" в гороскопи не вірю, хоча характеристика скорпіона мені підходить: якщо хтось мене любить і цінує, я задля тієї людини піду хоч на край світу; образи запам"ятовую на все життя, але моя помста полягає в повному ігнорі того, хто мене образив (сваритись не люблю, я просто розвертаюсь і йду, як "кицька, яка гуляє сама по собі", не пояснюючи чому я не хочу спілкування з цією людиною).

    мій чоловік - риба. якщо вірити гороскопу - це мій ідеальний партнер. якщо гороскопу не вірити, то є люди-риби, з якими не хочу мати нічого спільного :)
     
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?


    В нас я - телець, мама з татом - леви, сестра - стрілець, її чоловік - рак, а малий - близнюк :girl_impossible:
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    а в нас вдома 2 раки-собаки (я і біг бой..дуже схожі..емоційні,запальні,чутливі до всього,плаксиві,все і за всіх переживаємо:girl_spruce_up:)...муж -водолій-коза (дуже спокійний..лий на нього воду-в одне вухо зайде,а в інше - вийде..але інколи він не коза,а як і будь-який хлоп, - козел:girl_feminist::girl_wink::girl_wink:),а молодшенький - тілець-тигрик..(наразі не брикаємось і не ричимо..тьху-тьху:girl_tender:)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    точно як я :) тілець тигрик.Тільці часто твортчі люди :) брикатися звичайно люблять,але тим самим не раз зауважувала не тільки по собі,що що тільці дуже чутливі люди.Але дууже вперті ;)
    А чоловік мій водолій-свинка. І то правда-на нього воду лий, а він спокійний.Стриманий,не любить розкидатися словами, все в собі.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    а я "діва"- "змія", просто 100%. А мій чоловік- просто 100% "стрілець"- "коза" .І згідно гороскопам ми просто строго несумісні. Але якось "несуміщаємося" уже 15 років.А дитина- "телець"- "мавпа". Наскільки "100%"- ще не зовсім ясно ( щоправда, таки є- чутливий, нестандартний, емоційний, впертий).
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    о,так, це ще одна типова риса тільців-емоційність.
     
  10. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я близнюки-змія,чоловік-водолій,мама,тато,синочок-леви,доця-скорпіон.
     
  11. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - Лев, Дракон:) Але ще напевне маленьке левенятко, тому що багато з характеристик цього знаку не збігається. Чоловік - Козеріг, дуже впертий, але вже трішки починає забувати про свою впертість. Найбільша несумісність в мене з Водоліями, хоча синочок в мене Водолійчик:girl_in_love: Правда те, що до себе ворога я ще можу підпустити, а до дітей ніколи, "з'їм" того, хто буде ображати моїх діток. Коли я спокійна і в моїй душі панує душевна рівновага, то немає щедріших, в плані віддачі себе сім'ї, друзям. Часто емоційна і дуже важко переживаю життєві невдачі.
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Лев і Тигр:girl_yes2: Коли читала всякі характеристики про свій знак, то половина підходила, а от друга кардинально не про мене. Гороскопи читаю тільки в журналах, коли напишуть, щось добре то вірю, що так і буде, але коли поганий прогноз то зразу кажу собі, що це неправда. Несумісність знаків зодіаку для мене теж повна фігня, з різними людьми, але вони одного знаку зодіаку, можу мати різні відносини. тому для мене сумісність-не сумісність залежить від людини.
    А від Левчика маю трошки гордості, мінімальні кількість егоїзму, забагато впертості, але абсолютно не присутня "любов к лести и хвалебным одам"
     
  13. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А в нас сім"я щурів, всі родилися в рік щура:ed4d70def841dc74b57а по гороскопу я Близнюк,чоловік Стрілець, Вікуся водолій,
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Стрілець і Півник:)Під загальні гороскопні дані підпадаю з точністю 99,9%
     
  15. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    А я тигрова креветка:girl_crazy::girl_crazy:Розшифовую: я Риба,яка народилася в рік Тигра:girl_cool:
     
  16. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    я Овен, який народився в рік Бика :girl_crazy: читаючи гороскопи про себе можна знайти відповідності щодо характеру :) але одне можу сказати точно - Овни дуужжее вперті (то я про себе :girl_blush2:)
     
  17. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я Лев, народилася у рік Тигра. Про себе можу сказати, що я вперта, трохи лінива, як і належить царю звірів, хочу завжди бути у всьому першою і найкращою (причому, підсвідомо, часто не помічаючи цього сама), і, звичайно, люблю, коли мене хвалять :)))
    Ну і кажуть, що творча натура (мабуть так і є), а ще еноргійна, горда і імпульсивна...
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Я - рак. Була переконана, що в мене вроджена непероносимість Левів та Близнюків. Принаймі моя дружба з ними нічим хорошим не закінчувалась.
    І от подарунок долі: чоловік - Близнюки, синуля - Лев. Ну що ж...поживем-побачим.
     
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хто Ви за гороскопом?

    Не креветка а якщо вже тигрова то акула, бо ж рибка а не рачок.