Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене також від видалення родимок залишилось 2 шрами, один під грудьми, не видно, а другий - келоїдний, на грудях, де зазвичай підвіска від ланцюжка, він мене дуже турбував, я двічі ходила на шліфування, мазюкала різними кремами і дорогими, і дешевими, на сонці мусила пластирем закривати, за 8 років змирилась, але він вже плоскіший і видно, що шкіра там відновлюється, радили мені його частіше масувати.
    Доця цього року впала з самоката і розбила борідку, має шрамик, то ми просто олійкою натираємо на ніч, вона вже сама нагадує, поки ще червоний
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цілком погоджуюся. Тим більше, що йдеться про місце на спині між лопатками, яке завжди під одягом, в тому числі і на пляжі, бо з його кількістю родимок він не засмагає і навіть плаває на морі в спеціальній футболці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Pamp

    Pamp New Member

    Доброго дня. Потрібно видалити родимку в інтимній зоні. Чи може хтось підсказати де і в кого найкраще зробити?
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, може хтось стикався з таким та й взагалі буду вдячна за будь-які коментарі та поради.
    Мала на грудях родимку, була собі родимка як родимка, а в період вагітностей і лактацій почала розпливатися з не рівними краями і перероджуватися. В Леодермі оглянули, зробили дерматоскопію, сказли прийти через три місяці, а вчора мене "потішили", що цю меланому треба таки видаляти. Ще й лазаром на молочних залозах не видаляють, лиш скальпелем
    Мене не настільки лякає оте видалення, як період реабілітації. 1.5 місяці не можна нічого важкого руками робити.((( Я шось собі у свому ритмі життя взагалі того не уявляю:sad:
    Ну, і де краще зробити те видалення в Леодерм, чи в Онкоцентрі?
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2019
  5. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    я робила на Гашека. На Коновальця можна зробити діагностику, там можна також видалити. А хто то сказав, що 1,5 місяці нічого не можна робити? Думаю, все індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Може пікажете фамілію лікаря і ціну? Ну, і той період після видалення. Чи дійсно там так все серйозно.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    тобто? що маєте на увазі від словами "Чи дійсно там так все серйозно.)"
    чи серйозно в лікарні?
    написала вам в пп
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Лікар у Леодерм. Не те щоб нічого не можна, а важкого не можна.

    Це ті моменти які я уточнила), бо вони мені більш за все актуальні.
    Сказав лікар, що можуть розійтися шви.
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2019 ---
    З реабілітацією.:)
     
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    думаю, це індивідуально. Я в лікарні після видалення не лежала. Просто через 10 днів здається приїхала, щоб зняти шви. Підіть на консультацію і тоді вирішите самі - Леодерм чи лікарня.
    Я написала лише про свій досвід, не агітую
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Мені видаляли біля брови скальпелем. Наклали 2 шви. Загоїлось досить швидко, але мала проблеми, оскільки на нитки пішла алергія і було відторгнення ниток, довелось швидше терміну їх знімати . Пила антибіотики , до тижня часу все загоїлось.
    Просто зі свого досвіду, хочу наголосити, що якщо щось насторожуватиме після операції, то показатись лікарю, просто в тел режимі лікарі багато що вважають нормою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Теж видаляли на Ганшека на груді. Лікар таких застережень тоді не давав щодо не піднімати нічого важкого. Приїхала кілька разів на перев'язки і знати шви Було три шви. Загоїлося дуже швидко. Минуло вже 6 років, сліду навіть не видно.
     
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ой,і мені так треба. Дуже боюсь наважитись. Все відтягую: то вагітність,то гв зараз. Маю між грудьми і в паху, родимку до якої мабуть приєдналась папілома. Вагаюсь чи йти в приватну чи краще зразу на Гашека? В останню можна просто собі з вулиці прийти?

    А ще десь на днях бачила на сихові в Оксфорд медікал акція"огляд,дерматоскопія і видалення" по суттєвій знижці може комусь цікаво.
     
  13. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Про те, що родимку варто видалити мені повідомили на безкоштовному огляді (такі колись проводилися час від часу у Львові, щоб попередити меланому), звідти скерували на Єфремова. Там я прийшла по талончику згідно черги, мене ще раз оглянули та скерували на Гашека.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я думаю якщо є шви, тоді логічно, що ту частину перенавантажувати не можна бо шви мають здатність розходитись. Тому то ще залежить в якому саме місці була розміщена видалена родимка.
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Думаю, якщо ви підете на консультацію і поговорите з лікарем-вні все розкаже, що можна і що ні (які навантаження і т.д.). Знаю по собі, що важко наважитись і я довго збиралалась теж. Зробіть перший крок, бо треба то треба
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    На наступний тиждень у мене передбачається значно складніша операція у онко лікарні, то відразу лікар і меланому видалить під тим же наркозом.
    Так що поки я думала, все зважувала- ситуація обернулась ще в іншу сторону.((
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, де можна перевірити всі свої родинки за один раз, але не сидіти пів дня в живій черзі? Бо цікавилася в одній приватній клініці, то мені пояснили, що обстежують конкретну родинку, тобто платиш за кожну окремо. Це у всіх так? Бо в мене їх на тілі трохи є, навіть не уявляю собі кінцеву суму)
     
  18. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    На Коновальця, там є звісно черга, але не критично
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    В шкірдиспансер? Там є онколог чи це до звичайного дерматолога йти?
     
  20. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Дерматолог перевіряв, але от видаляти я щось не наважилась там
     
    • Інформативно Інформативно x 1