Хто живе тільки магазинами?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Forest, 14 Листопад 2007.

?

Чи допомагає вам дача/родина/село

  1. Жодної зими не було без "закруток" чи провіанту від родини/знайомих

    27 голосів
    57,4%
  2. Більшість основних продуктів вирощую/готую сам

    10 голосів
    21,3%
  3. Не купую картоплі, капусти, моркви etc взагалі

    6 голосів
    12,8%
  4. Зимую виключно на магазинних харчах

    4 голосів
    8,5%
  1. Forest

    Forest Active Member

    Цією темою хочу провести міні-дослідження, щодо того, кому з форумчан-мешканців міст Галичини допомагає рільничість регіону. Особисто в мене не минає жодної зими без закруток від знайомих чи родини, без мішка-двох "шарової" картоплі від вдячних сільчан чи просто знайомих. Чи це тільки в мене, чи регіон таки вирізняється певною матеріалізацією вдячності?
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Зимую виключно на магазинних харчах і літую все своє свідоме життя,навіть за комуняків на ринок не ходив
     
  3. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    А ми бараболю,капусту і т.д. на зиму закупляєм на базарі.Решта продуктів - в магазині.
     
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Не довіряю магазинним закруткам - огірки, помідори, капуста - обов"язковий стратегічний запас на зиму. Ще бульба і цибуля на базарі, все решта - магазин.
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Оскільки я господиня ще не досвідчена, то стріляю закрутки по родичах!
    А що стосується картоплі,моркви і капусти то свекруха зі села передає, хоча якість не завжди мене задовільняє, тому іду в Сільпо!!!
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Дещо в батьків берем, а дещо - купляємо.
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Перейшли на супер-паркети. Тепер овочі - кругом польским трунком напувають.
     
  8. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Ще скажіть,що то всьо генетично модифіковано...
     
  9. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    головне, щоб закрутки самі не стріляли...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Раніше робили дуже багато закруток, а зараз чомусь їх не їмо... Замість варення - якесь печиво , шоколад до чаю, а замість огірків-помідорів якісь салати робимо. Ті закрутки то певно наслідок того, що не можна було нічого купити. Зараз в них нема такої потреби. Хоча, вони дозволяють трохи економити...
     
  11. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    А що тут дивного ? 78% картоплі на ринках , по даним СанЕпідемСтанції ... - генна...
    Доречі, тіки на рос.товарах є значок чи продукт генно модифікований чи ні ... а наша влада відмовилася від такого маркування ....
     
  12. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Бабуся робить закрутки...смачнющі:))) Але так, то переважно все купуємо ...

    А ще вся морозилка забита фруктами , клубнічкою.малинкою ...то зимою зі сметанкою --ням-ням.:)) Сама чесно признаюсь ---закрутки робити не вмію ....і дуже сумніваюсь, що навчусь:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Так само, ягід наморозили багатенько... а закрутки вже кілька років не робимо, бо ніхто не їсть... А як захотца, то щось "Верес" купуємо, особливо квасоля з грибами подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Виходить, що закрутки через десять років будуть екзотикою... Мабуть як і не модифікована картопля чи нормальний ароматний непекучий часник. Як на мене, дарма, бо колись кожна сім'я мала свій прадавній рецепт маринованих помідорів, огірків, ба, навіть олів'є мало безліч смаків, у кожного підсвідомо зберігалася родинна традиція пропорції інгридієнтів та особливих приправ. Як на мене, коли всі споживають їжу з однаковим смаком (хоч і куплену в різних містах), втрачається значна частина того, що я називаю сімейним огнищем :sad:

    Цікаво, чи хтось з покоління, народженого після 1980-го зберігає і примножує грубу сімейну книжку з переписами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    закруток не роблю, продукти купую на базарі і в магазині.
     
  16. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    В мене бабця в селі живе, то ми від неї возимо овочі, а також на базарі купуємо.
    А огірки, помідори, картоплю, яблука із супермаркетів я не признаю:beee: .
    Недавно свекор накупив яблук, то вони такі як з картинки, взяла в руки, а воно як воскове - фу, скільки хімії там, їх навіть хробачки їсти не хочуть!!! :D :D :D :D
    Справжні яблука, то на базарі можна купити сільські або зі свого городу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    в нас майже все своє... і овочі і фрукти, і порей і селера, і багато банок огірків...
     
  18. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Переписи є)
    від руки правда мало пишеться зараз, повно цього добра в інтернеті
     
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Ми завжди багато робили закруток, а як продали дачу і зайнялися курортним бізнесом, то просто на це не вистачає часу.Так що приходиться купувати все в магазині, на базарі.О, ще інколи бабуся з херсонщини підкидає щось домашнє...ну там картоплю, гуску-курку:))
     
  20. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Хто живе тільки магазинами?

    Раніше я над закрутками не задумувалась, мами вдосталь забезпечували, а я ще носом вертіла - не хотіла брати. Відколи ми переїхали у власний будинок за містом з великим садом і городом, я почала потроху і сама власні овочі консервувати, мені дуже подобається, а ще розумію що воно більш природнє і має менше хімії, ніж магазинні конвервації і овочі.
    Мені подобаєть біологічно здорова їжа. Тому у мене є 3 курочки які щодня несуться з березня по листопад. Весною садила 4 рядочки картоплі, 3 кущі цукіні (вони до січня свіжі у пивниці були), трохи огірків, квасолі, перцю і помідор. Ну і ще зробила закрутки з власної малини і смородини. Мій город нагадує маленький квітничок.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Корисно Корисно x 1