Хвалимося результатами!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Heureuse, 11 Листопад 2010.

  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    @podolyanochka - ви неймовірна молодець! Так тримати і не розслаблятися ні на хвилинку.

    Мої результати не такі вражаючі, та все ж хочу ділитися. Бо бачу цей тиждень тішуся, що й мимоволі забуваю як до цього йшла. Грамчики поволі повзуть не туди, де потрібно)

    Отже, ціль "55" досягнуто!
    Беру себе в руки, гантельки, зарядка, щоб до пляжного сезону бути рельєфною цукерочкою
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 3
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    клас! А нагадайте, з якої ваги починали?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @podolyanochka вау. Неймовірно !
    @cjomcjomka , математик з мене так собі, але ніби 96-97 кг.
     
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Цілеспрямовано з ваги 65. Тобто, -10кг за півроку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну то сууупер!
    Треба брати з Вас приклад :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Навіть не знаю, що сказати..бо брала приклад з Вас). Також, трохи шокували мої вагітні цифри. Був такий один день, коли ваги показали 80.
    Влітку тільки й робила, що читала хто як худне після пологів.
    Ще після першої дитини, ніби-то, намагалась правильно харчуватись. А тепер це все правильно систематизувала, що і дало результат.

    Нарешті. Визнаю, що горджуся собою. Хоч така в мене конституція, що зовсім не виглядаю з 55кг худою. Працюю далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    165 см, було.. колись) зараз точно не переміряла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Рівно рік від дати старту. Від першої планки 10 сек... тоді я ледь витримувала :)
    -35 кг / -1,5м в об’ємах
    Мій ДН святкували на лазанці - звички таки можна міняти.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 6
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Просто вау!
    Секрет?
     
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Нема секрету :)
    Раціональне харчування і регулярні (щоденні) тренування вдома.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене результат невеликий, та все ж в період свят я не набрала, а навпаки скинула вагу. Тренувалась, тренувалась, тренувалась і...не жерла.
    Загалом -5,5 кг. за 3,5 місяці. І зараз моя вага-53,5 кг. Так мало я не важила вже більше 15 років.
    Тіло підтягнуте, я собою задоволена :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прийшла похвалитись): мінус 6,300 за 2 місяці. При стартовій 57,300. Чесно, сама від себе не сподівалась. Було відносно легко і дуже неочікувано. Тепер треба той результат втримати, і ось тут проблемка, бо відчуваю, що можу не справитись: поїздки, посиденьки з друзями, морозиво тощо. Коли був карантин - було таки легше.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ви молодчинка. А що робите?
    Я зараз теж в процесі схуднення (по онлайн програмі, з правильним харчуванням і помірними спорт.навантаженнями). Перший місяць йшло гарно. Зараз щось мотивація почала зникати, думаю, чим себе надихнути. Наразі -3,2 кг за 7 тижнів. Хочеться ще -5 кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та якось зовсім випадково попала на марафон по правильному харчуванню). Перший марафон (3 тижні) проводила над собою експеримент - дотримувалась усього: харчування, режим, фізичні навантаження. Потім був Великдень), але я його гідно пережила), дотримувалась пх, потім підписалась ще на один марафон. Ось тут я вже трохи халявила, але вага теж потрашечки йшла. Зараз вже сама харчуюсь, і вага стабільна. Мені ну дуже сподобалось! Можу сміло рекомендувати) Я отримала ну дуже хороший результат як на свою стартову вагу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Cao

    Cao New Member

    @Rodionochka доброго дня. Підкажіть що за марафон. Дякую.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Марафон
    Марафон Оксани Яворськоі, знайдіть її у інстаграмі. Зараз в дорозі, поганий Інтернет.
    Приєднуйся у Viber до Схуднення(Оксана Яворська) https://invite.viber.com/?g2=AQBrwpAM/XBZLEy8iPpyOCKy+T8XPrRdn/rROS4Qj4vIKVJSmMXOwHiaZOK5AjCb
     
  18. Cao

    Cao New Member

    @Rodionochka дякую.Я на неї підписана, але щось ніяк не могла наважитись спробувати марафон.Мабуть треба пробувати.Ще одне питання чи дуже важко витримати і чи багато готувати потрібно?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене все вийшло дуже спонтанно), але я теж давно хотіла схуднути, лиш не знала як це зробити). Тут все просто - є правила, які треба виконувати і результат буде сто відсотків.
    Витримати мені було не важко, порції великі та смачні, було цікаво і дуже пізнавально). Перший тиждень було багато готування, потім втягуєшся). Зараз мені навіть смішно), що це здавалось важким. Це як народжується перша дитина, і ти нічого не встигаєш. А потім народжується друга - і ти розумієш що мав багато часу тоді). Якось так.
    Після марафонів намагаюсь правильно харчуватись, і вага далі йде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Cao

    Cao New Member

    @Rodionochka щиро дякую. Треба таки наважитись.