З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дана,дуже дякую за рибку,і сирник теж спробую.
     
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дана,а тісто на сирнику має бути тільки внизу чи зверху сиру теж?
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Тільки внизу
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дана дякую за ідеї з хлібцем:), я роблю майже по такому рецепту, тільки ніколи не додумувалась додати начинки...на Пасху буду експерементувати...

    і ще...здається то Софія Соня згадувала про шинку в тісті....а може я помиляюсь... Як таке робити?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Хто має рецепт маринаду для грибів, щоб їх можна було перемаринувати, тобто є гриби закручені в банці, але вони несмачні, мало спецій,оцту....і я от незнаю що можна з ними придумати:confused:
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я вчора спекла сирник за рецептом Дани-супер Сирник пекла вперше.Дуже смачнющий і вигляд теж.Хотіла як доказ щей фотки показати,але не можу запустити на форум.Дано,дуже дякую!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    і я вчра сирник пекла:),той що мамин:) фоток теж нема...бл злопали все....дуже файний
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ЯКщо ви любите дуже гострі, то подивіться чи у вас продається готова італійська заправда до салатів, у ній переважно великий вміст оцту і спецій різних.
    А якщо ні, то такі гриби я використовую до салатів але перед тим їх гарно висмажую з цибулькою і ложкою соєвого соусу. Він надає грибам того грибового смаку, що часами може бракувати.

    Дуже добра салатка на швидку руку, посмажити гриби з цибулею на ложці олії а тоді до них додати трошки (пів баньочки) зеленого горошку і кукурудзи. Все гарно вимішати, можна приправити трохи сіллю і перцем, хоча солі там напевне не треба буде а перцю так. І все. Навіть в пісний день можна таке поїдати :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    kati і gala :clapping: дуже дякую що спробували, шкода що фото нема. Але тішуся що вам сподобалося.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Питаннячко- як замаринувати шпондир(сирий) щоб потім його запекти? чи що ще можна з ним зробити?
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ось тут я не великий спец:ninja: робила пару раз так сирий шпондер обмазувала гірчиця звичайна козацька +сіль +перець і ставила в холоде місце на добу, потім виймала клала в фольгу, на дно і на боки клала по листочку лавровому і по пару горошин пахучого і гострого перцю, загортала і пекла в духовці, коли майже готове, фольгу відкриваю і ще підпікаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я от мучуся щоб такого приготувати на Паску, ми будемо в свекрихи в гостях, але ж і в хаті шось треба мати... що ви готуєте зазвичай?
    Думаю приготувати пару салатиків... може шось підкажете, з своїх улюблених?
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я робила практично так само, лишень без гірчиці. домашні їли і нахвалювали :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    В мене є рецепт Печеного сала, ще не робила, але їла таке - було дуже смачне
    Натерти сало сумішшю зі всіх сторін, поробити надрізи зверху і збоку (якщо сало товсте) і туди теж позапихати цю суміш

    Суміш:
    Витиснути часник, сіль, мелений чорний перець, паприка, дрібно розтерти лавровий лист, інші спеції,.

    Маринувати ніч.

    Тоді поскладати в гусятницю або загорнути у фольгу
    Пекти в духовці (не дуже довго). Коли буде готове, витягнути, відкрити кришку, щоб пара вийшла і винести на холод. Коли вистигне, покласти у морозилку
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Голубці з м'ясом, розсипчатим рисом, підсмаженою морквочкою і цибулькою.

    Зменшіть розмір фото в пейнті чи фотошопі (зберегти як). А потім завантажте на сайті http://www.radikal.ru/ і скопіюйте 2 чи 3 адресу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    дайте будь ласочка перепис печінкового тортика....а то я завжди все роблю так на око, але напевно є якісь секрети як зробити його ще ліпшим:)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я робила один раз

    0,5 кг. печінки
    1ст. муки
    0,5 ст. молока
    1 яйце
    сіль перець

    то не є такі тоненькі млинці. звичайні короче. нормально смажилися.
    але робила давно. може ще хтось інше порадить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Підкажіть рецепт печива.:clapping: Яке ви печете і яке добре получається? Хочу спекти на Паску у вигляді великодніх зайців, а доброго рецепту нема.
     
  20. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я частенько так роблю, не обов'язково на свята, чоловік дуже любить :clapping:
     
  21. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Печінковий торт
    1 кг печінки перемолоти
    10 яєць
    10 цибулин перемолоти
    1 стакан молока
    1 стакан муки
    сіль,перець до смаку.
    Печемо печінкові налисники-виходить приблизно 60 штук ,це на 7 тортиків.
    Перемащуємо майонезом з часником,на верхній корж тремо дрібненіко варене яйце(жовток посередині,білок скраю).Ставимо на ніч у холодильник,перед подачею до столу можна поставити на 3 хвилини у духовку.
    Коли печінки маю небагато ,можу зробити печінковий торт навпаки-звичайні налисники,перемащені відвареною і перемеленою печінкою зі спеціями.
     
    • Подобається Подобається x 1