З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    :eek::eek::eek: А це не забагато???
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я спочатку теж перелякалась, 10 яєць, 10 цибулин.... а потім дочиталась, що то на 7!!! тортів:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А, ну тоді можливо :xaxa:
    Я пару разів робила то в мене 3- виходило :)
     
  5. Olia

    Olia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а я до печінки додаю трохи або фаршу або перемеленого курячого філе, і перекладаю: майонез, твердий сир тертий на дрібно, часник. Зверху теж намащую, викладаю половинки помідора по кругу і притрушую яїчком
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    A печиво напевне хочете крухе?
    Попробуйте таке:
    1склянка - 250 гр.

    1/2 скл масла
    1/2 скл смальцю (можна брати повністю масло)
    1 1/2 скл цукру
    2 яйця
    3 ст. ложки сметани
    1/2 ч. л. соди
    3 скл муки (~360гр)
    1/4 ч.л.солі

    Втерти жир з цукром до пухкої маси. По-одному додати яйця. Соду змішати зі сметаною і додати до яєчної маси. Все гарно збити. В кінці вмішати муку і сіль.
    Після замішування дати тісту постояти в холоді хоча б годину.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А нащо вам цей поганський символ? Як на мене, баранчики набагато кращі.
    А курка, перетворена на зайця, що несе яйця - це однозначне збоченство. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Liliyah Romanova десь давно побачила рецепт вафельного тортика( повидло, крем,крекери), вже зробила....на вигляд апетитний, будем в неділю куштувати.
    А ще неможу знайти ваш сирник на печеві, дайте пліз силочку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Так не обовязково зайців випікати, мона яєчка а потім гарно оформити різнокольоровим білковим кремом.
    А курка за якимось міфом і була перетворена на зайця бо якісь там богині не вгодила :xaxa::xaxa::xaxa:
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А ви дивіться в фотопереписах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Вже Маруся відповіла, то я не дублюватиму. :)
    Врахуйте тільки, Каті, що сирник із Філадельфії печений, то 30% жирний творожок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Надіюся, що вгадала з темою :)
    Подивилася телевізор і знову ж таки переконалася, що в ковбасу тепер м"яса не дають. А іноді так ковбаски хочеться :sad:
    Кумоньки, може хто яку ковбаску вдома робить. Поділіться рецептом. З мене вдячність, а з мого чоловіка пиво або щось інше :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата ,чоловік купив великі шампінйони,я вмію іх тільки тушити,може хтось знає як ще іх можна приготувати,може якось в духовці запекти?
     
  14. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Великі шампіньйони я люблю фарширувати
    Гриби очищую, відділяю шапочки від ніжок, кидаю все в кіп"яток на хвилину (на всякий випадок:ninja:). Потім ніжки подрібнюю і піджарюю на олії з цибулькою(посоливши і поперчивши). Потім додаю багато тертого сиру і всю цю масу викладаю в попередньо підсолені шапочки. Можна полити зверху майонезом і ще притрусити тертим сиром. Все це треба відправити в духовку чи мікрохвильовку. Мені смакує:xaxa:

    Рецепт, якщо вам ще потрібно, можу в мами запитати. В неї домашня ковбаска смачненька вдяється:y:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Фарширу печерички так само як написала Галченя, А в гостя пробувала з вареною ковбаскою, замість цибульки. Також дуже смачно!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    І ще під час пасерування додати трохи тертої моркви, і ще можна одне варене яйко-смакота. Стараюсь робити на великі забави-зїдають всі на ура.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я підгледіла в одному жж-журналі цікаву закусочку, і смачно і гарно. Великі шляпки чистимо, ніжки відрізаємо, в шляпки виливаємо по одному перепелиному сирому яйці, солимо і перчимо, і запікаємо, виглідає так прикольно і на сніданок перша кляса:y:
    [​IMG]
    ФОТО НЕ МОЄ
     
    • Подобається Подобається x 18
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    "Швиденькі шампіньйони" - чистите, відділяєте ніжки від шляпок, ніжки обсмажуєте з цибулею і готуєте з цим сирний соус до спагетті.
    Шляпки обдаєте окропом, всередині трішки солите, макаєте в кляр, потім у сухарі і обсмажуєте в оліїї (у фритюрі) до легенького приємного золотистого кольору, але не пересмажте!
    От за 20 хв готова вечеря - спагетті під сирним соусом з грибами, а навколо - шляпки -фрі. У кожну шляпку вже на тарілці кладу дрібку тертого сиру з кропом, а можна і без нічого.
    Щодо ковбаси, то давно роблю тільки свою - свинну, телячу, курячу, потрошкову, навіть картопляну і рисову. Буду потроху писати, маю вже більше часу тепер, ніби то
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже потрібно :crazy: Вже руки сверблять робити, а ще рецепту доброго не знайшла.. та й в холодильнику ще м"яска багато є... То буду робити вже наступного тижня... Але дуже треба рецепт доброї ковбаски :)
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я читала що шампіньйони ні в якому разі не можна перед вживанням мити. Бо вони як губка вбирають в себе вологу, тому можуть вийти водянисті. Може в вас вони кращі але в нас то точно такі. Я тепер ніколи їх не мию перед приготуванням.
    Дякую за перепис начинених шампіньйонів. Зроблю на неділю.
    А в Кулінарному Поєдинку минулого тижня масою з цибульки, селери, перчику і печінки начиняли помідори і запікали, як онто колись Ліля показувала. Думаю, що комбінація овочів підійде і до грибочків.
     
    • Подобається Подобається x 4
  21. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а я полюбляю просто цілі грибочки( але то невеличкі треба) поперчити посолити і вклярі обсмажити...
     
    • Подобається Подобається x 3