З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Отже, про ковбасу святкову.:)
    По-перше треба мати у в що те м"ясо запхати, тобто оболонку. Я використовую тільки свинячі кишки, наш м"ясник, у якого ми м"ясо купуємо завжди мені залишає, ну і в селі тричі на рік колють кабанців, то теж всі лишки собі забираю. Кишки треба намочити у теплій солонуватій воді з ложкою оцту (відбиває запах) на кілька годинок і почистити ножем (пошлямувати у нас кажуть).Ну і промити кілька разів під краном.
    Тепер начинка. Можна робити і з одної свинини,але найсмачніша ковбаска в мене виходить із змішаного фаршу - свинина і телятина 50/50.
    Кілограм жирної свинини (якщо не жирна, то треба брати трохи сала, інакше ковбаса буде сухою і несмачною) ріжемо на шматочки приблизно см на см. Телятинку пропускаємо через м"ясорубку із великими отворами. Змішуємо, додаємо солі, перчику ( я даю суміш чорного, духмяного,білого і паприки), гірчички зернятами десь столову ложку добрячу, пропущені через давилку зо п"ять -шість зубочків часничку (можна менше, як не любите) і місимо як тісто. У процесі вимішування обов"язково потроху вливаємо 3\4 склянки теплої перевареної води, фарш все вбере. Як вимісили, то вибиваємо добряче, як на котлетки. Тоді накриваємо фарш харчовою плівкою і ставимо в холодильник на годинку, щоб всі аромати розкрились і з"єднались у букет:).
    Ну а далі начиняємо оболонки ( не туго, бо полопається і будем мати тушонку з часничком), вкладаємо їх кільцями на змащені смальцем дечки, пробиваємо булавкою чи голкою в місцях, де зібралось повітря, і ставимо у розігріту до 180 градусів духовку. Я ще вливаю на дечко по півсклянки води, щоб не різко почали пектися, не засушились. Приблизно хв через 30 зливаємо зайву рідину, зменшуємо температуру до 160 і допікаємо ще хв 30-40. Я загалом печу годинку, мінімум 50 хв.
    Увага! Багато що залежить від духовки! Треба дуже пантрувати, щоб не перепекти. Зовнішній гарний червонуватий вигляд + аромат готової ковбаски + оболонка пробивається зубочисткою із силою, а у м"ясо входить легенько. Якщо зверху ковбаски вже червоні, але ще мають пектися, вимикаю верхній вогонь у духовці.
    Готові ковбаски прямо на дечках накриваю змоченим пергаментом і зверху рушником. Хв десь на 20-30. Так вони мені ніжніші.
    Якщо то морочливо, то маю рецепт ковбаски без оболонки вареної, теж часто готую, (частіше ніж печену, бо менше замороки). Відгукуйтесь, якщо схочете, то напишу.:)
    [​IMG] ото моя ковбаса
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А як щодо штучних оболонок,....я от недавно такі випадково побачила?
     
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ніколи не пробувала. Якщо хтось пробував - напишіть, цікаво .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже гарно і зрозуміло розписала СОФІЯ-СОНЯ рецепт приготування домашньої ковбаски:y:.
    У рецепті моєї мами лише деякі відмінності:
    - щодо пропорції свинини і телятини, то більше додає таки свинини. Однак потрібно враховувати жирність м"яса. Якщо занадто жирне, тоді більше добавити телятини;
    - зі спецій дає лише сіль, чорний перець і подрібнений часник;
    - ніж для м"ясорубки бере з 4-ма отворами і перемелює обидва види м"яса;
    - води мама де добавляє;
    - голкою кишки не пробиває. Бо коли напихає м"ясо через м"ясорубку, то потрібно слідкувати, щоб повітря в кишку не попадало (щоб постійно м"ясо було в м"ясорубці)
    А решта практично все те саме. В кожної господині свої нюанси:). Думаю, що з часом ви з нами поділитесь своїм удосконаленим:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата поділіться хтось рецептом цибуляників.
     
  7. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Підкажіть, будь ласка, їстивний салат з кропиви:ninja:. Читала колись що це дуже корисно. І навіть наскубала в селі в кульочок:8:. Залишились дрібниці..... якось то з"їсти:xaxa::ninja:
     
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Кропиву додаю в салат із яєць+зелена цибулька+ кропива, заправлене сметанкою і ще в салатик із крабових паличок: яйця, кр палички, свіжий помідор, кукурузка і жменька кропивки. Цей з майонезом.
    А вчора привезла теж із села файної кропивки молоденької, то борщу зварила зеленого навпіл із щавлем.
    Ще з молодої капусти салатик робила, то теж здуру тої кропиви додала. Кака неймовірна!:):bad:
    Я не знаю чи то правильно, але я просто ріжу цибулю тонкими кільцями, приправляю сіллю і каррі, залишаю на трохи, а тоді легенько підсмажую, щоб пом"якшала. Роблю тісто (такої густоти як кляр) на яйцях з мінеральною водою і трішки оливкової олії. Туди ту цибулю і смажу такі млинчики. Рідко то роблю, бо Таня не їсть. хіба з грибами на сметані.
    Чи то може ви про печиво цибульне?
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    СОФІЯ-СОНЯ, а ви кропиву перед приготуванням обшпарюєте кип"ятком:confused:, чи свіжою "тішетесь"?:xaxa:
     
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Не ошпарюю. Мені ошпарена нагадує :bad: Мну ледь присолену.
    П С Я не мазохіст, мну у харчовій плівці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчата, де тут хто давав перепис пляцка з вишнями. Ніяк не можу знайти. Пам*ятаю що печеться два крухі коржі з вишнями і пересмаровується масою. Моя мама таке сестрі на весілля пекла 19 років тому. Мама ніяких переписів не зберегла. А я дуже хочу такого пляцка!
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дякую Софія-Соня я про ті шо ви написали:)завтра спробую:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я не дочекавшись вашої відповіді таки на всій розсуд "стряпала":ninja:
    Кропиву ошпарила (бо за свій язик переживала:xaxa:). Подрібнила в комбайні (напевне в таких моментах найбільше ціняться подібні пристрої). Добавила петрушки, цибульки, варені яєчка, трохи часничку (аби не списувати всю пекучість лише на кропиву:xaxa:)... добре, що полінувалась редиску добавляти.... Те що вийшло... навіть не знаю як описати... ні кольору ні смаку... лише запах часничка заманює:xaxa:
    Може й корисно, але не для мого стравоходу:confused: А по чоловіковій реакції зрозуміла, що отой зелений чоловічок:bad: тут таки найбільше пасує:xaxa: От такий маю досвід. Тепер можу спати спокійно:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівочки, маю свіжу рибу, порадьте щось з власних рецептів що би то такого смачненького з нею зробити. Смажити не хочеться, фрширувати довго, я би запекла, але з чим.
    Ото чоловік повертається з відрядження, хочу щось особливе...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    риба яка?

    я шмарую приправами, -- вегете , набір для риби, перець мелений, далі шмаорую трохи майонезом - і в холодильниу. за 30 хв. - роблю розрізи - туди запихаю лимон половинками дольки, і в середину в животик- протушену цибульку і моркву.
    і в піч на 30 хв.
    мені смакує.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже люблю свіжу рибу, тому часто її готую. Якщо велика, то в середину даю печериці, моркву, цибулю - все підтушене і заправлене + маслини
    , сколюю шпажками, щоб не вилітало, а саму рибу в приправи, які любите, деколи в майонез, деколи ні, потім в рукав і запікаю. А коли менша, тобто кожному на тарілку, то просто в майонезі зі спеціями і запікаю, а вже потім лимон зверху і що фантазія підказує для краси...
    :)
    Ой, йду я теж за рибою...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А в піч як у фользі, рукаві, чи просто "голу"?:confused:
     
  18. Christi

    Christi Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я часто готую рибу, і також не люблю жарити, по перше шкідливо, по друге довго пацькатися. Зазвичай я її печу так : порізати на кусочка, посолити, поперчити і дати трохи постояти. А тим часом нарізати цибулб пів кругом, натерти моркву ( моркву і цибулю в досить великій кількості), тушу разом додаючи трохи масла трохи олії, коли і морква і цибуля зтушилися додаю сметану, і це все перетушую. Потім на бритванку (я це роблю у шкляній посудині) Викладаю моркву, цибулю з сметаною на дно (трохи залишаю), викладаю рибу, трошки скроплюю лимонним соком, звершу ще посипаю морквою і цибулькою, тим що залишила, посипаю потертим сиром. І в духовку, десь 20-30хв. (до готовності).
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я в бритванку голу, бо пічка в мене погана. а так -спробуйте в рукаві. сік збиреться смачненький.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дуже всім дякую. :clapping: Мені від ваших рецептів аж слини прибавилось:). Буду чоловіка сьогодні зустрічати рибою, салатиком весняним, ну і ...:shy::shy::shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мабуть "ну і ...:shy::shy::shy:" йому найбільше сподобається...:)
     
    • Подобається Подобається x 4