З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання викладаю рецепт яблучного пирога.

    Яблучний пиріг за маминим рецептом :girl_yes2:.

    [​IMG]

    Інгредієнти:
    • яблука - 1 кг.
    • борошно – скільки візьме.
    • цукор – 1 стакан для тіста і 3 ст. л. для яблук
    • маргарин - 250 гр.
    • гашена оцтом сода - 1 ч. л.
    • яйця - 3шт.
    • сметана – 0.5 стакана .
    • ванільний цукор
    • кориця
    Рецепт розраховано на велику бритванку.


    При приготуванні яблучного пирога за цим рецептом бажано використовувати яблука з кислинкою.

    Маргарин розтерти зі стаканом муки.
    Відділити жовтки від білків. 2 жовтки і одне ціле яйце перетерти з цукром і додати до маргарину з мукою, а білки в окремій посудині відставити (пізніше будемо їх збивати).
    Додати ванільний цукор, сметану - вимішати.
    Після цього додати 1 ч. л. гашеної оцтом соди, перемішати.
    Додати борошно і замісити тісто . Воно має бути м"ягеньким і незабитим.
    З яблук зняти шкірку, очистити від серцевини і нарізати невеликими шматочками.


    Деко застелити папером для випічки і рівномірно викласти половину тіста.
    На тісто викласти яблука, посипати корицею і цукром.
    Білки збити міксером чи вінчиком.
    Викласти збиті білки на яблука.Зверху викласти другу частину тіста.
    Покласти деко в розігріту до 180 °С духовку і випікати приблизно 40 хв. до готовності.
    Деко вийняти з духовки і остудити пиріг. Яблучний пиріг готовий, можна посипати цукровою пудрою, нарізати і пригощати рідних та близьких :) Я подаю з кулькою морозива та медом.
    Сподіваюсь, вам сподобається. Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2012
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: З особистих рецептів

    Робила сьогодні свої давно забуті сирні пампушки)) чи скоріше бублики бо роблю їх з діркою посередині. Може хтось захоче, бо просто. Даю рецепт:
    1кг сиру (творогу, не мокрого)
    5яєць
    2скл цукру
    1ч.л соди
    Часто робила наполовину порції, бо їх багацько виходить. Сир, яйка, цукор розтерти, потім додати муку і соду. Замісити як на вареники. Відриваю потрохи,як в жменю влізе, бо трішки липне розпласкую рукою до 0,5см. Видушую рюмкою, а в середині дірку роблю тубою від АЦЦ наприклад або ще якоюсь кришечкою. Серединки і ці бублики кидаю в розігріту олію, щоб плавали і смажу до готовності як пампухи. На серветки щоб стекли, а потім або з пудрою, або з вареннячком чи з молоком. Смачного!
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання в кармі

    Пиріг з печінкою
    [​IMG]

    600 гр печінки (будь-якої)
    120 гр масла
    2 цибулі
    2 моркви
    олія

    Для тіста:

    250 гр молока
    15 гр дріжджів
    1 яйце
    3 скл борошна
    сіль
    2.5 ст ложки олії

    Замісити тісто і поставити в тепле місце.
    Печінку підсмажити на олії, порізавши великими шматками. Коли почне виділятися сік, додати цибулю і моркву, сіль, перець, накрити кришкою і тушкувати на маленькому вогні до готовності. Потім пропустити через м"ясорубку 2 рази. Додати масло кімнатної t і збити міксером.
    Тісто розкачати в пласт, товщиною 1.5 см, викласти в форму, зверху теплий фарш. Прикрасити смужками тіста, зробивши сітку, змастити яйцем.
    Випікати 30-40 хв.​
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання дівчат в карму виставляю рецептуру)) свого яблучного пирога.

    Яблучний пиріг

    [​IMG]
    Я роблю пиріг на півтора порції, бо на мою круглу бляшку виходить затоненький, тому даю зразу той рецепт по якому печу я. Якщо в когось бляшечка маленька, то прийдеться все поділити, щоб з півтора порції вийшла одна.
    2/3 пачки маргарину
    4,5 склянки муки
    1,5 склянки цукру
    6 ст. ложок сметани
    2/3 чайної ложки соди погасити оцтом
    3 яйця
    Муку вимісити з маргарином, жовтки розтерти з цукром, все змішати, додати сметану і соду погашену оцтом. Все добре вимісити. Розділити тісто на дві частини, одну в холодильник, другу в морозилку.

    Почистити яблука, порізати дольками. Коли тісто в морозилці добре затвердіє так щоб його можна було легко натерти на терці починаємо робити пиріг. Тортівницю добре змащуєм маргариною, викладаєм на дно ту частину тіста, яка була в холодильнику (можна зробити маленькі бортики), поверх викладаєм порізані яблука. Я яблука ще посипаю ваніліном, хто любить корицю, можна корицею, хто любить сильно солодке по яблуках ще можна посипати цукор. Потім збиваєм три білки в густу піну і викладаєм по яблуках. На верх тремо тісто з морозилки.
    Пиріг випікається в духовці в середньому 30-40 хв.
    Смачного!:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Просили мене в кармі рецепт морозива на сметанці. Ось, тримайте.
    Сметану, бажано пожирніше (я брала Президент 30%, але думаю домашня буде ще краща) взбити з цукром, як на сметанковий крем. Потім додати в ту масу будь-який подрібнений блендером фукт, і ще трохи взбити, головне щоб масло не почало відділятися. Розлити о формочкам і в морозилку :) Застигає десь за години 2 до такого ніжного кремового стану, ну смакота просто. Якщо довше тримати, то потім можна в холодильник перекласти, щоб підтануло, бо за ніч в мрозлці в мене дуже затвердло. Робила з бананом - просто супер, дуже ніжне і кремове. З персиком теж нічо, але персиковий сік кристалізується, тому в морозиві відчуваються кристалики льоду трохи. З ківі теж класне, але ківі дав гірчинку, певно цукру тре більше.
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: З особистих рецептів

    Кабачкові оладки з грибами.

    Великий кабачок потерти на середній терці ( тій що для моркви), додати трошки підсмажену остиглу цибулю, 2 яйця, муку, сіль, перчик. Тісто має бути таке собі добре густе, щоб можна було добре взяти ложкою. Смажити з того тіста оладки. А зверху на кожен оладок покласти дрібно порізані і підсмажені з цибулею гриби ( в мене були печериці). На грибочки зверхи трошки майонезу, або сметани і посипати зеленню. Ну і ще можна до грибів дати кілька зубчиків часнику, це Samhayne підказала :girl_smile:
     
  8. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Ошатна картопля по-шведськи
    [​IMG]

    Отже
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів

    ЯБЛУКА В ПЕРИНІ
    [​IMG]

    4 яйця
    200г цукру
    200г борошна
    1ст.л порошка для печива
    4ст.л олії
    150г розтопленого маргарину (я розтоплювала не до такого стану, щоб став рідкий як олія, скоріше як сметана. Щоб легко змішувався міксером)
    1кг яблук (мені дійсно пішов 1 кг яблук)
    Я тісто готувала міксером. Отже, яйця з цукром збити, щоб побіліли і збільшились в об"ємі. Додати решту складників крім яблук. Все гарно вимішати. Вилити в форму. Почищені яблука, якщо не великі різати на 4 і тикати в тісто сторчма вгору!!! При випічці тісто підніметься і повністю закриє яблучка. Випікати 40хв при температурі 180градусів. В мене по часу зайняло 50хв. + 5 хв трохи більшої температури, аби припекти верх. Смачного!
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    За проханнями дівчат нарешті додам рецепти.
    Салат "Вбий мене ніжно"
    Нам потрібно
    -крабові палички 200г
    -гриби печериці свіжі 300 г
    -варена морква 200г
    -цибуля 2шт
    -оливкова олія
    -кріп
    -олія соняшникова.
    Крабові палички ріжемо соломкою та обсмажуємо.
    Гриби чистимо, нарізаємо дольками і також обсмажуємо.
    Цибулю на різаємо півкільцями і також обсмажуємо.
    Змішуємо крабові палички, гриби та цибулю, натираємо моркву на грубій терці. Нарізаємо кріп та заправляємо оливковою олією, солимо, перчимо до смаку.
    [​IMG]
    Смачного!

    Кокосові безе
    -4 білка
    -200 г цукру
    -кориця до смаку
    -200 г кокосової стружки
    Кокосову стружку висипаємо на деко і підсмажуємо в духовці до золотого кольору. Студимо.
    Білки збиваємо в густу піну. Не перестаючи збивати додаєм цукор, корицю. Далі всипаєм стружку і акуратно вимішуємо.
    За допомогою двох чайних ложок викладаємо безе на деко і випікаємо близько 30 хв при Т 140 градусів.
    [​IMG]
    Сподіваюсь і вам засмакує)
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів


    Кокосове печенько
    -100гр муки
    -100гр цукру
    -200гр кокосової стружки
    -2 яйця
    -1 ч.л розпушувача тіста
    Яйця взбити з цукром. Додати кокосову стружку, перемішати. Всипати муку з розпушувачем, перемішати. Поставити тісто в холодильник на пів години. Витягнути. Руки змочити в холодній воді і сформувати з тіста печенько. Випікати при Т 180градусів близько 15-20 хвилин.
    Просто і смачно)
    [​IMG]

    Картопляні колобки під грибним соусом та сиром
    Картопля-1 кг
    яйце-1 шт
    гриби-400 гр
    вершки-200гр
    масло-50гр
    цибуля-2шт
    мука
    олія
    сіль, перець.
    твердий сир-150 гр
    кріп
    Картоплю почистити, відварити до готовності. Додати одне яйце та масло, зробити п"юре. Зробити колобки. Обваляти в муці і висмажити зі всіх сторін.
    Тим часом гутуємо соус.
    Гриби почистити, подрібнити. Цибулю подрібнити кубиками і стушити з грибами на соняшниковому маслі. Додаєм вершки і спеції до смаку та трошки муки. Соус готовий.
    Викладаємо наші колобки у форму для запікання, зверху викладаємо грибочки і поливаємо соусом. Далі в духовку на 5 хв. Посипаєм сиром на кропом і ще на 5 хвилин.
    [​IMG]
    Смачного)
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    "Цікаві баклажани"
    Нам потрібно
    1 баклажан
    2 помідори
    великі печериці кілька штук
    олія
    сметана
    твердий сир
    кріп
    часник
    Беремо баклажан, нарізаємо кільцями. Солимо і залишаємо на пів години. Далі їх змиваємо холодною водою.
    Помідори нарізаємо кільцями рівно на стільки штук, скільки є баклажанів.
    Печериці використовуємо лише шапочки. Їх ми нарізаємо тоненькими дольками. Також стільки, скільки є помідорів та баклажанів.
    Сметану (близько 100 гр) змішуємо з подрібненим часником (скільки, обираємо до смаку, я давала два зубчики).
    Форму для випікання змащуємо олією. Викладаємо баклажани, Трошки підсолюємо. Далі гриби та помідори. Звершу змащуємо сметаною з часником і в духовку на 15 хвилин. Далі посипаємо сиром та зеленню. Ось і все)
    Смачного!
    [​IMG]
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів

    Кабачкова запіканка з курячим філе
    700г кабачків
    4шт. яйця
    2шт. цибулі
    300г борошна
    1ст.л. порошок до печива
    300г курячого філе
    4ст.л. олії
    сіль, перець, кріп
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів


    "Лінива шарлотка"
    9 ложок олії
    пів шклянки цукру
    1 шклянка муки
    1 ч. л. соди гашена оцтом
    ванільний цукор
    3 яйця
    8 яблук
    Яйця збиваємо з цукром. Додаємо олію, соду, ванільний цукор та муку.
    Яблука нарізаємо маленькими кубиками. Додаєм в тісто, перемішуємо і виливаємо в форму для запікання.
    Пекти близько 40 хвилин при Т 200 градусів.
    Вийшло дуже смачно. На наступний день не залишається)

    Запіканка з кабачків, фаршу під сиром та помідорами.
    Цибуля 2 штуки
    кабачки 3 штуки
    фарш 400 грам
    томатна паста-2 ст. ложки
    помідор-2 штуки
    сир твердий-100 гр.
    сметана 150 гр.
    яйця-3 шт
    Цибулю подрібнюєм, смажемо на олії. Потім додаєм фарш. Тушимо 10 хвилин. Далі солимо, перчимо і додаєм томатну пасту.
    Тим часом тремо кабачки на грубій терці. Солимо.відтискаємо сік.
    Готуємо заливку- яйця збиваємо з сметаною та спеціями.
    Форму для готування змащуємо олією, далі шар кабачків, далі фарш, далі знову кабачки. Помідори нарізані кільцями викладаєм зверху і заливаєм сметанно-яєчною сумішшю. В духовку на пів години. Посипаєм сиром та кропом і ще на 5 хвилин.
    Смачного!.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Східна паляничка
    [​IMG]
    190 грам кефіру ( я відміряла рівно 200 мл)
    2 стакани муки ( спершу дайте трошка менше)
    0,5 ч.л. солі
    0,5ч. соди, погасити лимоном.


    300 грам творогу

    замісити мяке тісто - підсипати мукою як би липло.
    розділити на 4 куски.

    по 2 куски розкатати на круглу паляничку ( підсипати мукою щоб до дошки не приліпало), на скільки схочете, я десь до 0,5 см. качаю. поки дається. викласти начинку. накрити другою паляничкою. і защіпати край. як хочете защіпаєте - я переважно таким бортиком роблю, що ніц не витікало. і акуратно переносите на пательню. на газ. не в духовку))))
    ВИПІКАТИ НА СУХІЙ ПАТЕЛЬНІ на 2 боки. припіднімати лопаткою і дивитися на колір скоринки, як в мене на фото. може десь підгоріти - буде як з печі)))

    зїсти теплим))
    перевертаються легко, не розвалюється. розмір десь трошка більше ніж звикла тарілка виходить.
    начинки як хоч.в ориганіл має бути сир або творог - заправляти за бажанням - петрука чи кріп, кінза, тмин, сіль, перець, часник, паприка і т.д.
    Смачного!

    УТОЧНЕННЯ ДО РЕЦЕПТУ- СИР (ТВОРОГ) ЦЕ НАЧИНКА!
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2012
  16. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сирно-мясний рулет

    5 яєць взбиваємо, додаємо 350 гр будь-якого сиру, потертого на терочці і 250 гр майонезу.
    Дану масу виливаємо на противень, застелений пергаментом і відправляємо в розігріту до 200 градусів духовку на 20 хвилин.
    За той час, доки сирна маса випікається - готуємо фарш (як на котлети, але без булки) з 0,5 кг м"яса.

    [​IMG]

    Після запікання сирної масси, даємо їй остудитися 10 хвилин, після чого акуратно знімаємо її з пергаменту. Накладаємо фарш і завертаємо рулетиком. Відправляємо в духовку рулет ще на 30-40 хвилин, вже на нижчу температуру - 170 градусів.

    [​IMG]

    Bon Appetit
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Курячі кульки у вершковому соусі
    0,5 кг курячого філе
    дві цибулини
    200 гр вершків
    150 гр сиру
    сачник
    сіль, перець
    1 яйце.
    Філе відбиваємо, дрібно нарізаємо. Цибулю дрібно ріжемо кубиками і додаєм до фаршу. Попередньо взбите яйце додаєм до фаршу, солимо, перчимо.
    Форму для випікання змащуємо вершками. З фаршу робимо кульки і викладаємо у форму. Ставимо в духовку на пів години (Т-200 градусів).
    Тим часом готуємо соус. Сир натираємо на дрібній терці. Змішуємо з вершками і подріненим мілко часником.
    Витягаємо кульки поливаєм кожну соусом і ще раз в духовку на 20 хвилин.
    [​IMG]

    Картопляний гарнір з часником, паприкою та оливковою олією
    Картопля
    часник
    паприка
    сіль, перець
    зелень
    оливкова олія та соняшникова олія.
    Картоплю миємо. Краще коли картопля молода, бо тоді шкірка тоненька. Якщо картопля не молода, то шкірку легенько потерти щіточкою і добре вимити. Картоплину надрізаємо, але не до кінця, щоб вийшли "гармошка".
    Часник дрібно нарізаємо, додаєм паприку та зелень, заправляємо оливковою олією. Форму для випікання змащуємо соняшниковою олією. Викладаємо картоплини і змащуємо нашою сумішшю, кожну дольку окремо. Зверху ще змащуємо оливковою олією. І в духовку до готовності картоплі. Я закривала фульгою, щоб швидше приготувалась. Начиняти картоплю можна чим завгодно-помідори, шинка, печериці.
    [​IMG]
    Смачного!
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: З особистих рецептів



    Пляцок з яблук (рабарбару)

    Цей рецепт у нас в сім'ї в ходу стільки, скільки я себе пам'ятаю. За ним вже пече пляцок моя Орися - тобто він дуже простий до виконання.

    250 гр маргарину
    500 гр борошна
    1 порошок для пчива
    200 гр. цукру
    2 яйця
    3 ст. ложки сметани (кефір або квасне молоко теж піде)

    1 кг яблук (що більше яблук, то смачніше, але може розвалюватися)
    цукор і терта булка для посипання

    Муку вимішати з цукром і порошком, добре посікти з маргариною (ліпше сікачем, і маргарину взяти з морозилки, щоб до кінця мішення вона так і не розійшлася повністю).
    Додати яйця і сметану, замісити тісто і покласти в холодильник хоча б на годину (можна і на ніч)

    Бритванку змастити, посипати тертою булкою. Розкачати половину тіста, поколоти, посипати булкою, дати пошатковані яблука, посипати цукром (любителям - корицею), булкою, зверху розкачати решту тіста, поколоти і в духовку.
    Орієнтовно градусів 180-200, пекти хвилин 40 - годину (до готовності)
    Посипати цукром-пудрою і покраяти на шматки.
    Смачного!
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    На вимагання :biggrin: в карму даю рецепт.

    Шоколадний пиріг з сирними кульками.
    [​IMG]
    Сирне тісто:
    500г сиру
    2 яйця
    50г кокосової стружки
    100г цукру
    4 ст. ложки муки

    Сир розтерти, додати яйця, кокосову стружку, цукор і муку. Все добре перемішати. Руками сформувати кульки, і викласти їх на дно застеленої пергаментом форми. Форма 20х40.

    Шоколадне тісто (шоколад на кип ятку):
    2 скл муки (250 гр)
    2 скл цукру
    100 гр какао
    1.5 ч л соди не гашеної
    1.5 ч л розпушувача
    1 п ванільного цукру
    2 яйця
    0.5 скл олії
    1 скл молока
    1 скл крутого кип ятку (я давала свіжо запарену каву, але можна просто воду)

    Вимішати сухі інгридієнти. Збити яйця з молоком і олією, і потрохи додавати суху суміш. В кінці влити кип яток, перемішати, залити тістом кульки, і зразу в духовку. Пекти ~ 1год. Як вистиге, полити шоколадом.
    Смачного!​
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2012
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Отже на прохання виставляю рецепт "Бісквітний банан рулет"
    Для бісквіту нам потрібно
    -3 яйця
    - 100 гр муки
    - 40 гр крохмалу
    - 1 ч. л розпушувача тіста
    - 2 ст. л. масла
    - 1/3 шкл молока
    - 2/3 шкл молока
    Жовтки відділяємо від білків. Збиваємо білки з цукром, далі по одному додаємо жовтки.
    Масло додаємо до молока і ставимо на вогонь, доводимо практично до кипіння.
    Муку змішуємо з крохмалом та розпушувачем.
    Кілька ложок з яєчно цукрової маси відкладаємо.
    Додаємо до яєць муку з крохмалом та розупушувачем. Відкладені ложки змішуємо з маслом та молоком і вливаємо до головної маси.
    Легко все вимішуємо і виливаємо у форму для випікання застелену пергаментним папером. Форма не дуже велика, інакше тісто буде затонке і потріскає.
    Крем
    Сметана 350 гр
    загущувач до сметани
    цукор до смаку
    Збиваємо сметану з цукром та загущувачем.
    Тісто витягаємо, забираємо папір. Викладаємо на кухонний рушничок І після того як вистигне змащуємо кремом. З краю кладемо банани (мені пішло 1,5 шт) і акуратно скручуємо рулет. Зверху змащуємо кремом і посипаємо шоколадом. В холодильник на 2-3 години.
    [​IMG][​IMG]
    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 6 Жовтень 2012
  21. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    на прохання у карму ділюся рецетом "Шоколадного пляцка"

    [​IMG]
    Інгредієнти:

    цукор 2 склянки
    борошно 3 склянки
    какао темне 1\2 склянка
    олія 3\4 склянки
    сіль 1 ч. ложка
    сода 2 ч. ложки
    оцет 6% 2 ст. ложки
    ванільний цукор 20 г
    холодна вода 2 склянки
    Приготування
    Борошно розмішати з какао.
    Додати цукор, сіль, соду, ванільний цукор - розмішати
    Додати олію і оцет - розмішати
    Додати холодну воду, добре розмішати щоб не було грудочок.
    Тісто повинно бути як сметана середньої густоти. Випікати 30-40 хвилин при 180*С, краще на пергаменті або на добре змащеній бритванці, бо трохи прилипає ))

    Пиріг ніжний, вологий, насичено-шоколадний. Зверху полити пісною глазуррю: 2-3 столових ложок цукру , 2-3 столові ложки какао, 1-2 столові ложки води — проварити до загустіння 1-2 хвилини.
    Можна посипати кокосовою стружкою
    Смачного! Сподіваюся Вам сподобаться :)