З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Курячі кишеньки:

    •курячі грудки
    •твердий сир
    •яйце
    •панірувальні сухарі
    •печериці
    •сіль, перець

    Помила курячі грудки і видалила мале філе. Прорізала в курячих грудках кишеньку. Натерла сіллю та перцем грудки всередині і зовні, для смаку додала трішки часнику і базиліку. Натерла сир на великій тертці. Крім того, ще посмажила печериці із цибулькою. Наповнила кишеньки натертим сиром і печерицями.

    Щоб кишеньки не відкривались, можна заколоти розріз зубочистками.
    Грудки змочила спочатку в яйці, а потім обваляла в сухарях і на гарячу сковороду. Обсмажила грудки з обох боків до рум’яної скоринки до готовності.

    Секрет цієї страви - соус який готується дуже легко:

    квашений огірок нарізала дрібними кубиками, подрібнила каперси, розчавила часник. Все це додати до сметани і викласти соус на грудки.

    Фото ТУТ

    Bon appetit
     
  3. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання в карму - рецепт "Яблучного рулету" :girl_flirt:


    Тесто:
    4 яйца
    4 ст. л. с горкой пшеничной муки
    0,5 ч. ложки разрыхлителя
    4 ст. л. Сахара

    Для начинки:
    3-4 яблока
    2 ст.л. сахара
    1 ч.л. лимонной цедры

    Приготовление:

    1. Яблоки очистить от кожуры и семян. Натереть на терке, отжать от сока, добавить сахар и цедру. Тертые яблоки выложить на противень, застеленный бумагой для выпечки и слегка смазанный маслом, и выровнять. Сверху можно посыпать корицей.

    2. Отделить белки от желтков. Желтки взбить, добавить сахар и опять взбить минуты три. Добавить просеянную муку и разрыхлитель. Хорошо перемешать. Белки взбить до мягких пиков и аккуратно вмешать в тесто.

    3. Равномерно выстелить тесто поверх яблочной массы, разровнять. Выпекать в прогретой до 180 градусов в духовке 15-20 минут.

    4. Противень с готовым бисквитом накрыть чистым полотенцем, перевернуть бисквит на полотенце начинкой вверх, снять бумагу и сразу же, при помощи полотенца, завернуть рулетом так, чтоб яблочная начинка оказалась внутри. Слегка посыпать сахарной пудрой.
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    ділюсь з вами простим і смачним рецептом гарбузового крем-супу (Pumpkin cream-soup) це не є класичний перепис, але вийшло смачно, муж хвалив:girl_yes2:
    Отже, нам потрібно
    800 гр габуза
    1, 5 стакан бульйону
    100 мл 20% вершків
    невеличка цибулина
    3 зубці часнику
    шматочок імбиря
    сіль, спеції за смаком
    пармезан
    грінки
    Гарбуз почистити, порізати не важливо як, я різала кубиками , залити бульйоном ( в мене був з перепілки ) і проварити до готовності гарбуза на маленькому вогні, помішуючи
    в той час порізати цибулину, часник і імбир, і обсмажити на сковорідці, додати це все до гарбуза, трошки остудити і збити блендером
    Посолити, додати спеції за смаком, я дали тільки трохи чорного перцю, влити вершки і на маленькому вогні довести до кипіння, 2 хв і зняти з вогню
    Перед подачею посипати тертим (чи тонко порізаним) пармезаном і додати грінки.

    смачного :)
     
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    "Королівська ватрушка"
    [​IMG]
    Бісквітне тісто на сметані
    -2 яйця
    -пів шкл. сметани
    - 1 шкл. цукру
    -пів чайної ложки соди
    -2 ст. л розтопленого масла
    - 1,5 шкл муки
    Яйця збиваємо з цукром близько 5 хв міксером. Далі додаємо сметану, соду, муку та охолоджене розтоплене масло.
    Начинка
    -пів кг сиру
    - 3 яйця
    - пів шкл. цукрту
    - 1 ст. ложки манки
    Все збити міксером до густої однорідної маси.
    Форму для випікання застеляємо пергаментним папером. Виливаємо тісто, так, щоб середина була більш менш пуста. Виливаємо сирну масу в середину. В сир можна покласти будь які фрукти. Це лише додасть цікавішого смаку. В мене це сливи. Можна замінити на полуницю, яблука, ягоди.
    Ставимо в попередньо розігріту духовку до 200 градусів. Готовність перевіряємо деревяною паличкою. В мене пеклось близко години.
    Смачного!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання напишу рецепт пампушків сирних:
    [​IMG]

    500г сиру
    1 скл цукру
    4 яйця
    1 ч л соди погасити
    3 скл муки (приблизно)
    1 п ванільного цукру
    Замісити мяке тісто, розкачати товщиною 5-7мм. Вирізати пампушки склянкою (або зробити кульки) і випікати у великій кількості олії до золотистого кольору. Посипати цукровою пудрою. Смачного!
     
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Яблучні скони
    Потрібно:
    450 гр. борошна (+2-3 ч.л. розпушувача, 1 ч.л. солі)
    110 гр масла
    50 гр цукру
    450 гр яблук
    молоко (скільки тісто візьме, яблука різної соковитості бувають, у мене пішло 150-170 мл.)
    Почистити яблука, половину натерти на тертці, половину порізати дрібними шматочками.
    Масло дрібно порізати і розтерти на крихти з борошном, сіллю, розпушувачем.
    Додати цукор, яблука і замісити з молоком м"яке не круте тісто.
    На притрушеній борошном дошці (чи пекарському папері) розім"яти руками тісто у пласт завтовшки десь 2 см і вирізати скони.
    Викласти на вистелене пекарським папером деко, змастити молоком і притрусити цукром.
    Випікати 20 хв., температура 200 С, поки не стануть золотавими.
    Прекрасне печиво (? хлібчик? тістечко?), найкраще смакує теплим. Самі скони не дуже солодкі, і їх пречудово подавати до чаю з джемами-вареннями або м"яким сиром.
    [​IMG]
     
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сьогодні варила вареники з морозилки(звичайні з картоплею та картоплею з сиром) і дуже переживала чи не порозлазяться. Не порозлазились! Тому даю перепис тіста,яке для мене ідеальне.
    Тісто на вареники(пельмені):
    2 стакани просіяної муки
    1 яїчко
    0,5 ч. л. солі
    0,5 стакана холодної води
    Пробуйте, можливо комусь підійде. Я завжди робила "на око" а тепер знайшла перевірений рецепт
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    Просили рецепт.
    Торт Лебедина вірнісь.​


    [​IMG]
    Складається з 4 коржів з какао і 2 коржів бісквітних.

    Коржі з какао:
    Збити 3 яйця з 1 скл цукру, вилити все в банячок, додати 100гр масла, і поставити на маленький вогонь.( Перший раз робила так як написано, і мені підгорів цукор, тому переробляла вже на водяній бані). Тим часом 2 ч ложки соди гасимо оцтом, 2 ст ложки какао змішуємо з 2 ст муки. Як яйця з цукром закиплять, додаємо муку з какао і соду, перемішуємо і знімаємо з вогню. Тоді додаємо ще 1 ст муки і замішуємо тісто. Тісто виходить як пластилін:) Випікаємо 4 коржі.

    Тісто на бісквіти:
    3 яйця збити з 1 ст цукру, додати 1 ст сметани, 2 ч ложки амоняка, 2 ст муки. Випікаємо 2 коржа.

    Крем №1:

    0.5 л молока+ 1 ст цукру+ 3 ст ложки манки. Зварити манку. Остудити. Збити з 300гр масла. В кінці додати сік з одного лимона.

    Крем №2:
    1 ст маку запарити і перетерти з 1 ст цукру. Збити 100гр масла і додати мак.

    Складаємо торт. Коричневі коржі добре пропитати сиропом.
    Темний корж- крем №1- білий корж- крем №2- темний- крем№1- темний- крем №2- білий- крем №1- темний. Зверху шоколадна глазур. В мене не правильно складений :mocking:
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Булочки «Крем-де-Паризьен»
    Тісто
    370 гр муки
    20 грам живих дріжджів
    75 гр цукру
    40 гр масла
    1/3 ч.л солі
    195 гр молока
    1 яйце.
    Муку просіяли. Дріжджі розвести в теплому молоці з цукром. Окремо збити яйце з сіллю та розтопити масло. До розведених дріжджів додаємо яйце, муку (не всю, дивимось по консистенції) та вкінці масло. Все добре вимішуємо. Місимо хвилин 15-20. Ставимо рости на дві години в тепле місце.
    За той час готуємо крем.
    350 гр молока
    2 жовтки
    2 ст. л. крохмалу
    4 ст. л цукру
    40 гр масла
    ванільний цукор
    Змішати молоко, крохмал, цукор, жовтки, ванільний цукор і ставимо на вогонь. Постійно помішуємо і доводимо до кипіння відразу вимикаємо.
    Як остудиться додаємо мягке масло і розтираємо крем.
    Тісто підійшло, збільшилось у два рази. Беремо відриваємо шматочок, розкачуємо до овальної форми. З краєчку кладемо крем (приблизно 1 повна ч. л) і заліплємо той край, щоб крем не вийшом (добре заліплюємо). З іншого краю розрізаємо полосочки , кожна десь сантиметр і скручуємо в трубочку нашу булочку. Зверху виходять такі різані полосочки. Змащуємо булочки жовтком. Булочки ложимо близко одна до одної.
    Ставимо на пів години ще щоб підійшло і можна в духовку (Т 180 градусів).
    Ось така смакоти виходить)
    [​IMG]
    Питаються скільки виходить штук. В мене вийшло 10 булочок.
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Кростата італійська
    [​IMG]

    3 жовтки (я брала цілі яйця)
    200 гр муки
    100 гр цукру
    варення для начинки (в мене баночка 300 гр, не солодкого, фруктового варення)
    100 гр масла (кімнатної температури)

    Всі інгредієнти (крім повидла) перемішати, і готове тісто поставити в холодильник на 30 хв- годину! тісто має вийти дуже еластичне, трішки прилипати до пальців, і бути жирним від масла!
    2/3 тіста розкатати, викласти у форму на папір для випікання! зверху викладаємо варення. головне, щоб воно не буде занадто рідке (бо при випіканні воно почне кипіти і виливатись).
    з тіста, що залишилось сформувати "кліточку", викласти її на кростаті, добре закріплюючи краї тіста.
    випікати при 175 градусах, 30-40 хв, в залежності від духовки.
    коли вистигне, розрізати і смакувати.
     
  13. olena

    olena New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]


    Тортик "Кармеліта"

    горіхи грецькі 1 склянка
    чорнослив 200 г
    яйця курячі 5 шт.
    цукор 1,5 склянка
    борошно 1 склянка
    сода 1 ч. ложка
    какао 2 ст. ложки
    сметана 400 г

    Відокремити білки від жовтків. Жовтки розтерти з однією склянкою цукру. Білки збити та з'єднати з жовтками. Додати погашену соду, 2 ст. л. какао і потроху — склянку борошна. Випікати близько 40 хв при 180 градусах. Готовий бісквіт трохи остудити. Зрізати акуратно верхівку (як для «П'яної вишні»). М'якоть вийняти з коржа та подрібнити руками.
    Для начинки:
    400 гр. сметани і 0,5 склянки цукру збити (цукор ввести поступово).
    Горіхи подрібнити. Чорнослив замочити і дрібно порізати.
    Розмішати крихти бісквіта з горіхами і чорносливом. Залити сметаною. Розмішати. Цією масою заповнити корж і накрити його верхівкою. Покласти на ніч в холодильник.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів

    просили рецепт Лоранського пирога
    [​IMG]
    Рецепт брала тут
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Нарешті є хвилька, тому додаю бажаючим рецептики
    Міні-тортик "Пір"я зебри"
    [​IMG]
    Тісто
    3 жовтки
    3/4 шкл муки
    1/2 шкл цукру
    100 гр масла
    1/3 ч.л соли гашеної оцтом
    Жовтки збиваємо з маслом. Додаємо цукор та гашену соду. Взбиваємо до розчинення цукру. Поступово додаємо муку. Викладаємо тісто у форму застелену папером для випікання. Ставимо в розігріту духовку до 180 градусів і печемо до готовності. Папір не знімаємо.
    Суфле
    3 білки
    2/3 шкл цукру
    сік половини лимона
    1 ст. л желатину
    шоколад (я брала 50 грам)
    Желатин заливаємо водою (десь пів шклянки). Нагріваємо до розчинення та не кипятимо. Ставимо щоб трошки вистиг. Тим часом білки збиваємо з цукром, додаємо сік лимона.
    Шоколад розтоплюємо на водяній бані з маслом до рідкого стану.
    До білків додаємо желатин кімнатної температури, легенько збиваємо.
    Суфле ділимо на дві частини. В одну вливаємо охолоджений розтоплений шоколад.
    Беремо наше тісто і викладаємо суфле. Чотири ложки білого, три шоколадного, 2,5 білого,2 шоколадного і так по спаданню викладаємо усе суфле. Ставимо в холодильник на дві-три години. Я ставила на пів години в морозильник і застигло супер.
    Пиріг "Яблучна долина"
    [​IMG]
    250 гр маргарину або масла
    150 гр цукру
    3 яйця
    1/2 шкл сметани
    250 гр муки
    неповна чайна ложка соди гашеної оцтом
    яблука
    кориця
    цукрова пудра
    Маргарин мягкий розтираємо з цукром. По одному додаємо жовтки. Поступово всипаємо муку. Додати сметану змішану з содою. Додаємо попередньо збиті білки. Гарно вимішати, щоб не осіли білки.
    Викладаємо тісто в форму.
    Попердньо очищені яблука нарізаємо дольками і викладаємо колами (легенько вдавлюємо в тісто). Чим більше яблук, тим краще. Зверху посипаємо корицю. Випікаємо близько години у розігрітій духовці до 180 градусів. Як остигне посипаємо пудрою.
    Смачного!
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: З особистих рецептів

    Західно-український пляцок. ;)

    [​IMG]
    Спочатку робимо сирні кульки:
    200 гр сиру
    8 столових ложок кокосової стружки (я давала менше)
    1 жовток
    2 ст ложки цукру

    все добре розтираємо і робимо 20 кульок, величиною як грецький горіх, викладаємо їх на тарілку і в морозилку на 30 хв.

    Тепер приступаємо до тіста:

    200 гр маргарину кімнатної температури розтираємо з 1 стаканом цукру, тоді додаємо по одному три яйця, добре вимішуєм. Тоді додаєм 150 гр сметани, перемішуємо, потім 0.5 скл муки і 1 чайну ложечку розпушувача -перемішати. Тоді всипаємо ще 1.5 скл муки і добре перемішуємо (в мене пішло всього 1.5 скл).

    Ділимо тісто на 2 частини. В одну частину додаємо 2 столові ложки какао і 3 столові ложки молока. В прямокутну форму (20*30), застелену пергаментом, викласти біле тісто, на нього чорне тісто, зверху викласти сирні кульки (ніби втиснути в тісто). Ставимо в розігріту духовку до 200гр на 40 хв.

    Коли залишається приблизно 10 хв до кінця випікання, робимо крем.

    Змішуємо 1 скл молока, 0.5 скл цукру і 1 повна столова ложка муки. Ставимо на маленький вогонь и при постійному помішуванні доводимо до кипіння. Коли закипів крем, знімаємо з вогню, і додаємо 1 ст ложку масла. Розмішуємо, поки масло не розчиниться. Заливаємо гарячим кремом тортик, зверху посипаємо какао.

    На питання в кармі: після заливання кремом в духовку ставити вже не треба.
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Коли ви все встигаєте?

    о, маю один рецепт млинців. взяла йог ов Італії, в одній креперії, і направду, смачнензні.
    півлітри молока,
    200(а може 150, треба точно глянути)грам муки
    4 яйця,
    120грам масла(беру 82:wacko:
    сіль,цукор
    виходять жовтенькі-жовтенькі
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Коли ви все встигаєте?

    Я можу поділитися рецептом оладок. Жодного разу мене не підвели, тісто зробити - 2 хв, ну а поки вони смажаться, то можна посуд помити чи щось паралельно готувати:)

    Оладки на кефірі.
    кефір 500г, 1 ч.л солі, 1 ч.л. соди, 1-3ст.л. цукру(додаєте за смаком), борошно 2 скл.
    Я беру кефір в пачках по 450г, відповідно даю трошки менше борошна. Все змішати(спочатку можуть утворитися грудочки, але ми гарненько мішаємо і вони зникнуть), тісто вийде таке як домашня сметана, може трошки рідше. Смажити на олії. Виходять пухкеньки такі, ням-ням,:)
    Кефір беріть середньої жирності, брала якось 3,2% вийшли пласкенькі. Але на смак це не вплинуло:)
    Можна ще розім"яти банан і додати в тісто(тоді солі троошечки) або яблуко потерти:)
     
  19. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Перигорський салат

    Ингредиенты:

    - 500 г куриной печени
    - 1 авокадо
    - небольшой кочан пекинской капусты
    - 4-5 помидоров или 10-12 помидоров черри
    - 4-5 вареных яиц
    - сок 1 лимона

    Для заправки:
    - 5 ст.л готового йогурта(можна не жирную сметану)
    - 2 ст.л. острого кетчупа
    - 1 ст.л. коньяка
    - морская соль по вкусу

    Приготовление:
    Печень моем, нарезаем на средние кусочки, солим и обжариваем на растительном масле на сильном огне в течение 4-5 минут, постоянно помешивая. Откладываем в сторону.
    Пекинку - только верхнюю листовую часть - нарезаем полосками и раскладываем на блюде.
    Авокадо нарезаем ломтиками и раскладываем поверх капусты. Поливаем лимонным соком.
    Яйца режем на четвертинки, помидоры - на 6 частей каждую.
    Кладем поверх авокадо, оставляя в центре свободное место. В центр горкой выкладываем печенку.
    Готовим заправку.
    Смешиваем и подаем на стол)
    [​IMG]
    bon appetit !
     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Рибна ковбаса:
    500 гр. філе риби
    2 морквини
    2цибулини
    2 булки чи 100 гр батона
    спеції за смаком

    харчова плівка
    нитки

    моркву і цибулю, порізати, обсмажити, додати мелену рибу, посолити, викласти на плівку, скатати у вигляді ковбаси, і кінці завязати ниткою, варити в каструлі 1 годину, потім коли вистигне ще потримати в холодильнику 2 години.
     
  21. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів