З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Ліниві відбивні

    [​IMG]

    Дуже просто і швидко робляться... Перекручуємо м'ясо на фарш, додаємо сіль, перець, цибульку (можна також перекрутити). Фарш накладаємо на вафлю (продаються вафлі невеликих розмірів) і накриваємо іншою. Змочуємо у яйці (або клярі) і підсмажуємо на олії.

    Пиріг з лососем, шпинатом та бринзою

    [​IMG]

    Робимо тісто: 125 г масла із холодильника (натерти на терці) засипати 250 г муки та дрібкою солі і перемішати, додати яйце та 3-4 ст. ложки холодної води і швидко замісити тісто. Готове тісто прибрати у холодильник на 30 хв.

    Начинка: змішати 300 г шпинату (розморожений) з 2 яйцями, 300 г лососем (порізаним на невеликі шматочки), 150-200 г бринзою.

    Тісто розділити на дві частини (меншу та більшу). Більшу частину розкатати (меншу покласти у холодильник) і виложити у форму, накрити фольгою і насипати гороху (сухого), поставити у духовку (розігріту до 200 градусів ) на 20 хв.

    Витягнути з духовки форму, прибрати фольгу з горохом, викласти начинку. Розкатати меншу частину тіста і накрити начинку, наколоти та смазати яйцем. Випікати 30-40 хв при 180 градусах.

    ---------- Додано в 16:00 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

     
  3. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Лимонно-клюквенний

    200гр. відвареної і помятої картоплі
    150гр. масла, розтопленого
    150гр. цукру
    4 яйця
    цедра з 2 лимонів і сік з одного
    200гр. муки
    2.ч.л пекарського порошку
    жменя сухої клюкви
    Приготування -яйця збити з цукром, додати розтоплене масло, додати цедру і сік лимонів+картопля+мука змішана з порошком. На останку клюкву. ВИПІКАТИ 30-40 хв. при температурі 180г. Коли випечеться, зробити сірничком чи зубочисткою дирочки в пирозі і залити гарячим топінгом( 6 ст. л. цукру на сковорідці розтопити з соком 2 і цедрою ще одного лимона). Залити випічку гарячим. Пиріг має бути вологим і дуже смачним!
     
  4. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    учора пекла - дякую величезне! тепер буде моє улюблене різдвяне.
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Лимонний кекс на йогурті
    [​IMG]

    Я пекла 40 хвилин в електричній духовці, було достатньо. Запах нереальний! Пухкенький і смачненький кексик!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Вчора вперше спробувала зробити домашній бейліс, смакота ще та:girl_in_love::
    вичитала в інтернеті
    -175 г. віскі (можна і горілки, але смак буде трохи інший)
    -300 г. шоколадного молока (я взала чудо молочко в маленьких упаковочках)
    -1 банка згущеного молока (купила білоруське, наразі смачнішого не знайшла)
    -1 пакетик ванільного цукру
    -2 столові ложки дуже міцно завареної кави
    -0,5 чайної ложечки крохмалу для потрібної консистенції, хоча треба дивитись яке згущене молоко, якщо дуже густе, то можна і не давати.
     
  7. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Оселедець під шубою в новому амплуа
    [​IMG]

    Такая закуска, как рулет «Селедка под шубой», сможет идеально дополнить любой праздничный стол. По сравнению со всем знакомой селедкой под шубой этот рулет будет намного эффектнее смотреться на праздничном столе.

    Для того, чтобы ее приготовить, вам необходимы ингредиенты:
    1. Свекла, сваренная в кожуре, или же, запеченная – 4 штуки
    2. Морковь, сваренная в кожуре – 4 штуки
    3. Картофель, сваренный в кожуре – 3 штуки
    4. Яйца (вкрутую) — штуки
    5. Сельдь — 1 средняя
    6. Репчатый лук – 1 штука, небольшой
    7. Майонез – 100 грамм
    8. Соль – на вкус

    Приготовление рулета:
    1. Сварите предварительно все овощи и охлаждайте их пару часов в холодильнике
    2. Разделайте сельдь на филе, максимально удалив кости, нарежьте небольшими кубиками
    3. Нарежьте мелко весь лук, перемешайте его с сельдью
    4. Очистите все овощи от кожуры, после чего, мелко натрите их
    5. Таким же образом, очистите и натрите яйца
    6. Натертую свеклу хорошо отожмите, после чего, выложите одним слоем на пленку (пищевую). Теперь, посолите, и накройте такой же пленкой сверху, слегка уплотнив.
    7. Поверх свеклы выложите морковь. Так, морковный слой обязательно должен быть меньше свекольного слоя. Смажьте майонезом и накройте пленкой.
    8. Поверх моркови идет картофельный слой. Этот слой, в свою очередь, должен быть тоньше слоя моркови. Опять же, посолите и уплотните, смазав майонезом.
    9. Поверх картофельного слоя – слой из яиц. Проделать те же действия: посолить и уплотнить, добавить майонез.
    10. В центр, горочкой, выложите сельдь с луком.
    11. Все собранное сверните в рулет, обжав края. Рулет прямо в пленке спрячьте в холодильник на пару часов, а, лучше всего, на ночь, чтобы он приобрел форму.
    12. Достав рулет из холодильника, переложите его на блюдо для сервировки, сняв пленки. Украшайте рулет так, как вам угодно. Хорошо для украшения подойдут веточки любой зелени и майонез или соусы.
    Рулет с сельдью готов, приятного аппетита!
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів

    Незрозуміла, плівку лишити, чи просто притиснути і зняти?
     
  9. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Я з опису також не зрозуміла, міжтими прошарками також плівка? її як витягнути потім?..чи за допомогою плівки просто ущільнювати?
     
  10. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Так ви все правильно зрозуміли
     
  11. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Розумне тістечко:
    [​IMG]
    (вставляю текст прямо з сайту, звідки брала рецепт.тому вибачайте, що російською мовою):
    "
    Нужно (пишу норму на форму 20х30см)
    4 яйца
    125 г масла
    500 мл теплого молока
    115 г муки
    150 г сахара
    1 чл ванилина (ванилина нужно много)
    1 ст л воды

    1. Белки отделить от желтков
    2. Белки взбить с щепоткой соли до устойчивых пиков
    3. Желтки взбить с сахаром, ванилином и водой
    4. Масло растопить и слегка остудить
    5. влить остывшее масло в желтки и взбить
    6. Всыпать в 3 приема муку, каждый раз тщательно взбивая
    7. Вылить половину молока, тщательно взбить, затем оставшееся молоко и снова взбить
    8. Аккуратно подмешать белки, движением сверху вниз.

    Форму смазать маслом и посыпать мукой (форма должна быть НЕРАЗЪЕМНАЯ!). Вылить тесто (тесто получится даже жиже чем на блины). Поставить в духовку при 175С на 40минут- 1 час 20 минут. Кому то понадобится меньше, кому то больше времени, все зависит от духовки. Ориентируйтесь на внешний вид : сверху должно хорошо подрумяниться, а содержимое совсем слегка колыхаться.
    Полностью остудить. Посыпать сахарной пудрой и нарезать на порции."
    Я додала замість ложки води лимонного соку.
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Швиденько і смачно! Відбиваємо котлетки, відставляємо. На пательні на оливковій олії підсмажуємо цибульку. Відбивні легенько притрушуємо мукою, підсмажуємо окремо, тоді з'єднуємо з цибулькою, додаємо кілька ложок води, притушуємо і мммм смакота!
     
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Рецепт з журналу "Ліза". Лежав у мене на черзі, чекав форму.
    Тісто з творогом, тому раджу таки пекти в тій вузькій формі для хлібу, думаю на широкій деці він розповзеться. Скажу чесно, вдався мені з першого разу, тіста виявилось забагато, то я половину вкинула в морозилку. З`ївся на раз-два до чаю.

    Даю складники з журналу, але беріть ПІВПОРЦІЇ, або буде 2 кекси.

    600 гр муки,
    1 пакет розрихлювача до тіста,
    3 яйця,
    100 гр цукру (боялася, що буде замало, але якраз),
    1/4 ч.л. солі,
    200 гр масла,
    250 гр творогу (чи 230 в пачці здається, брала жирненький 10% щоб не було крупинок),
    Ванілін, родзинки (я замочила в коньячку, був під рукою).

    Оце все всипати і замісити тісто. Буде здаватися, що воно засухе, і захочеться долити водички... В жодному разі! Масло і творог зроблять свою справу. Місіть і все воно вбереться в гарненьке тугеньке тісто.

    Розкатати тісто в квадрат розміром з форму. В мене форма 30смх11 см. Товщина буде десь 0,5 см.

    Я брала відціжені вишні і густе смородинове варення. Начинка має бути така з густішого варення і на мій смак з кислинкою (смородина, абрикос), але то вже на смак. По об`єму треба десь 400-500 гр, ну півлітрова банка не сильно повна.

    В оригіналі додавався до варення подрібнений мигдаль, але я не давала.

    Викласти начинку на тісто і згорнути рулет. Защипати край і цим швом донизу класти.

    Форму вистелити пергаментом, покласти рулет і в нагріту духовку на 1 год (в мене було десь 50-55 хв) на 160 десь градусів. Маю духовку з поділками, то з 8 я пекла на 5 і 4 під кінець.

    Тісто гарно підростає. Коли його дістанете, буде коричнево- золотисте і таке трохи м`ягеньке, але це нормально, особливість творожного тіста. Все воно пропеклося, бо гарно виросло (див на фото), я думаю, майже за годину! Хай трохи постоїть. Вже тепле можна посипати цукровою пудрою.
    Ой, більше писати, як робити.:girl_wink:

     
  14. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Отож про цукерки власноруч
    [​IMG]
    Я дуже люблю шоколадні цукерки, але з появою дитини, ставлюся обережно до купованих через наявність у них консервантів і покращувачів смаку. Тому, почала шукати рецепти приготування домашнього шоколаду на просторах інтернету, а особливо після того, як знайшла тут на посиденьках комерційну пропозицію керобу і масло какао.
    Підганяла рецепти під себе, оскільки я любителька молочного і білого шоколадів, і ще люблю побільше горішків у цукерках.
    Отож для чорного/молочного
    100 г какао-масла
    50 г какао (або керобу, якщо робити для людей/дітей, яким шкідлива дія какао)
    50-100 г цукрової пудри (можна замінити на рідкий мед, теж виходить смачно)
    50-100 г горіхів / родзинок/ чорносливу/ кураги/ цукатів/ кукурудзяних пластівців
    Для молочного шоколаду додають сухе молоко (у Винниках його не знайшла, тому спеціально купила недорогу дитячу суміш спеціально для таких цукерок) Кількість за смаком від 10 до 100г
    Ще можна додавати ваніль для любителів.

    Рецепт білого шоколаду теж простий
    100 г какао-масла
    50-100 г цукрової пудри
    100 г сухого молока / дитячої суміші
    Решта теж до смаку.
    Готуються за 30-40 хв., (з них 20 хв для застигання в холодильнику)
    Спочатку розтопити какао-масло на водяній бані, потім додати решта складників, змішати міксером, розлити у формочки (наприклад ті, що для льоду у мозилці, як зробила я, коли немає спеціальних) далі в холодильних на 20 хв. І все, можна їсти:)

    Деякі нюанси
    цукрова пудра погано розчиняється у какао-маслі, оскільки воно не є гарячим, а теплим, тому, для кращої консистенції краще розчинити пудру у гарячій воді, але берем дуже невелику кількість окропу, бо тоді маса не застигне.
    Якщо використовувати кероб замість какао, а дитячу суміш замість сухого молока, враховуєм те, що вони самі по собі солодкі, тому цукру можна давати менше, зрештою орієнтуватись потрібно на свій смак.
    Мені смакує і без цукру, особливо, якщо додати багато мелених горішків і родзинок:)

    Ще дуже добре підходять ці рецепти для помадки/заливки для тортів, кексів чи печева

    Смачного!
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Зупка з лосося з кукурудзою, з книжки Cooking For Baby, але з задоволенням їдять всі. Нам потрібно 200 грам картоплі, 1 цибулька, 1 стебло селери, 1 морквинка, 1 зубчик часнику, 1ст.л. Оливкової олії, 1лавровий листочок, 1 1/2 горнятка води, 300 грамів лосося, 1 1/2 горнятка вершків, 1 1/2 горнятка кукурудзи (з банки або замороженої), сіль і перець. Готуємо овочі - нарізаємо кубиками картоплю, ріжемо цибульку, селеру, моркву, розминаємо часник. В банячок наливаємо оліїї, підсмажуємо на ній цибульку, моркву, селеру, часник з лавровим листочком. Додаємо воду і картоплю, варимо 7-10 хв під кришкою, тоді додаємо нарізаний лосось. Окремо в блендері робимо пюре з 1 горнятка кукурудзи і вершків, додаємо в банячок разом з рештою кукурудзи. Варимо поки звариться лосось, солимо, перчимо, витягаємо лавровий листочок. Смачного!
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  18. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Морквяні конвертики:

    мука - 2 стакани
    маргарин - 1 пачка
    морква - 2 шт. (великих)
    порошок до печива - 1 ч. л.

    Муку всипати в миску, додати порошок до печива, потерти туди маргарин, все разом добре перетерти. Моркву натерти, додати в муку. Все розмішати, місити тісто.
    Розкачати тісто товщиною в 3-5 мм. Порізати на смужки, потім на квадратики.
    Всередину кожного квадратика - густе варення (як варіант - вишня, я брала айву). Заліпити квадратики в конвертики.
    Випікати в розігрітій до 180 градусів духовці ~ 20-25 хв.
    Готові печенька посипати пудрою.
     
  19. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Вітамінна "каша"

    [​IMG]

    По 400 гр. таких інгредієнтів:
    - грецькі горіхи
    - чорнислив
    - курага
    - родзинки
    - 2 лимони (вимипти, можна обшпарити для стерильності і зі шкуркою перемолоти)

    Все прокрутити через мясорубку і додати 400 гр. меду.

    Зберігати в холодильнику.

    Смачно + дуже корисно, я вгамовую такою "вітамінкою" жагу до солодкого, це в мене замість цукерки до чаю, їм по 2-3 чайні ложечки в день. :girl_wink:
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Яблучний пиріг

    [​IMG]

    Тісто:
    1п. масла (або спред)
    1 жовток
    50г цукру
    220 г борошна
    сіль

    Замісити пісочне тісто і поставити на холод.

    Начинка:
    1 кг яблук
    100 г цукру
    3 яйця
    125 г сметани
    сіль
    сік лимона - 2 ст.л.
    дрібка куркуми - для кольору (не обов"язково).

    Все, крім яблук, збити.

    Яблука почистити, порізати на четвертинки і кожну тоненько порізати "віялом", не дорізаючи до кінця.

    Викласти тісто на папір, на тісто - яблука, розрізами доверху, полити все збитою масою.
    Випікати до зарум"янювання при 180 градусах.
    Готовий пиріг посипати корицею.

    Пиріг швидкий і легкий в приготуванні, а на смак - дуже ніжний, мені особливо подобається ще теплим.
     
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: З особистих рецептів

    Печиво пісочне з горіхами
    - 1 яйце, 50 гр масла, 3 ст.л. олії, 3 ст.л. сметани, 8мл. цукру( я дала не повні 2ст л, сода і сіль по пів ч.л( я солі дала меньше)
    -мука 500мл( в мене вийшло десь 2-2.5 ст)
    Начинка: горіхи, цукор до смаку(50 гр).Змолоти на крихту
    Для тіста всі сладові змішати, поступово додавати муку. замісити м"яке, еластичне тісто, щоб не липло до рук.
    Тісто розкачати в прямокутник і висипати зверху начинку, згорнути рулетом.Порізати на шматки товщ. 1 см, викласти на деко, пекти 20хв при 180-200грд.