З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    салат « Нікях»

    1 шар – курага порізана соломкою(вимочена)
    соус «Папрік» + майонез(розмішуєм)
    2 шар куряче мясо соломкою (обсмажити на маслі )
    соус «Папрік» + майонез(розмішуєм)
    3 шар корейська морква
    соус «Папрік» + майонез(розмішуєм)
    4 шар сир потертий на грубій тертці + горішки (перемелені в пудру в кофемолці)

    салат також можна не викладати шарами, а всі інгрідієнти вимішати,але горіхи дрібно нарізати
     
  3. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Аромат на цілу хату, діти наминають повні щоки. Banana bread - банановий хлібчик. Так просто робиться. Нам потрібно 2 склянки муки, 2 чайні ложечки порошку до печива, 1 склянка цукру, 2 яйця, 3 дуже стиглі банани, 1 столова ложка молока, 1 чайна ложка меленого цинамону, 8 столових ложок масла. Розтираємо цукор з маслом, додаємо яйця, перемішуємо до однорідної маси. В мисці розминаємо 3 банани з столовою ложкою молока і ложечкою цинамону.(я використовую давилку для картоплі). Окремо змішуємо муку і порошок до печива. Коли всі 3 мисочки готові, все з'єднуємо, перемішуємо, викладаємо у форми і печемо 30 хвилин при т 170. Смачного!

    ---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    [​IMG]
    Маршмелоу на замовлення синочків. нам потрібно 84 грами желатину залити 120 мл води і відставити. В банячку розчиняємо 1 1/2 склянки цукру, 1 склянку меду і 120мл води, варимо на середньому вогні 9 хв, поки горяче з'єднуємо з розчиненим желатином і збиваємо 12-15 хвилин поки суміш не стане густою білою масою, в останню хвилину додаємо 1чайну ложечку ванільного сиропу. Готуємо форму - дуже легенько змащуємо олією, посипаємо сумішшю цукрової пудри з крохмалем (1до1), викладаємо туди отриману суміш, ставимо холодильник поки не застигне. Викладаємо на дощечку, ріжемо і посипаємо пудрою. Смачного!
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    Останнім часом "пробило" мене на кокосові печенька. Випікаю щодня різні, за різними рецептами, але за тим рецептом, за яким пекла сьогодні -реально найкращі. Такі пухкенькі, ніжні, з верху хрумкі, прям в роті тануть, а рецепт- простіше простого, загалом пару хвилин мого часу зайняло.

    Кокосові печенька.
    І так рецепт:
    100 гр масла
    100 гр цукру (можна трошки більше)
    2 яйця
    100 гр кокосової стружки
    1 ч. л. порошку до печива
    200 гр муки.

    Збиваємо масло (я давала спред) з цуром, добавляємо по яйцю, також збиваємо, потім висипаєм кокосову стружку, перемішуєм. я міксером все "лупила". Насипаєм муку і порошок до печива ( завжди використовую тільки польський) і замішуємо тісто. Воно за консистенцією буде рідкувате. Тоді стелим бритванку пергаментом, я зверху змащую ще папір маслом і викладаємо печенька. я робила так- набирала тісто ложкою, клала на папір і тоді вже на бритванці рукою легенько формувала печенько. Треба мати на увазі що вони в процесі випікання будуть трошки розтікатись, тому печенько тре робити височеньке. Печенька ще добре наростають, це також треба враховувати, щоб не зрозслися, викладати одне від одного на деякі відстані.
    Випікати приблизно 15-20 хв на не великому вогні.
    Смачного.:girl_wink:
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    Такс, нині пекла цибулькові крекери вперше і ніби так нічо.
    З радістю ділюсь рецептом.):connie_pull-pigtail

    Цибулькові крекери.
    Одну середню цибулину посмажити на олії, остудити.
    Потім замішуєм тісто:
    150 гр муки
    50 гр масла
    3 ст.л молока
    1/4 ч.л порошку до печива.
    1 ст.л. олії.
    0,5 ч.л. солі (можна менше, якщо не любите соленого)
    Вимішуєм тісто, додаєм цибульку і ще раз перемішуєм.

    Потім треба розкачати тісто товщиною близько 3-5 мм і порізати на кусочки, чи вирізати формочкою.
    Пекти на середньому вогні 10-15 хв.

    Мої рекомендаці- цибулю не висмажувати сильно, а довести до золотистого коліру, бо потім під час випікання, вона з верху буде чорна.

    Смачного.:girl_flirt:
     
  6. Drongo

    Drongo Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Йоркширські пудинги, поповери або просто булочки з тіста для млинців :)
    1 скл. молока
    2 яйця
    1 не дуже повна скл. муки
    сіль
    Все змішати. Розлити в силіконові формочки для кексів ( 2-3 ст. ложки - вони вдвічі виростають ). В розігріту духовку до 230 гр. Через 15-20 хв. зменшити температуру до 200 гр. і ще 5 -10 хв. підрум'янитись.
    Смачного

    [​IMG]
     
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    ПАХЛАВА
    (за рецептом від Ю.Висоцької)
    [​IMG]

    Потрібно:
    300г грецьких горіхів
    900 г цукру
    1/2 ч.л. кардамону
    1/2 ч.л. сухих дріжджів
    1,5 ч.л. шафрану
    2 яйця
    1 жовток
    0,5 л. молока
    дрібка солі
    0,5 кг муки
    100 г вершкового масла
    топлене вершкове масло

    Приготування:
    1. Горіхи підсушити в духовці хвилин 10, подрібнити (перемолоти на м"ясорубці або блендером), додати 300 г цукру і кардамон.
    [​IMG]
    2. Дріжджі розвести в 1-2 ст.л. теплої води
    3. Шафран розвести в 2 ст.л. теплої води і добавити в 250 мл теплого молока. Туди ж додати яйця і сіль.
    4. В муку влити дріжджі, потім молоко з шафраном і яйцями, замішувати тісто. доливаючи решта молока (у мене йде чуть менше 0,5 л, ніж вказано в рецепті)
    5. В кінці замішування додати м"яке масло (100 г) і ще раз вимісити. Має вийти м"яке тісто
    [​IMG]
    6. Забуваємо про тісто на 2-3 годинки (ставимо в тепле місце). Після цього часу розділити тісто на 10 частин, тоненько розкатати (нижня і верхня частини мають бути трішки товстішими).
    7. На деко, змащене олійкою, викладаємо перший шар тіста, посипаємо трохи горіхово-цукровою масою. Накриваємо другим шаром, розкачаним до напівпрозорості. І так зі всіма шарами - кожен пересипаємо рівномірно горіхами з цукром.
    8. Верхній шар розкатати розміром чуть більшим за форму, викласти так у форму, щоб краї звисали і акуратно їх обрізати.
    9. Змастити верхній шар жовтком, змішаним з 1 ч.л. шафрану.
    10. Розігріти духовку до 180 градусів і випікати 7-8 хв.
    11. Підпечений корж розрізати на традиційні шматочки-ромбики, але так, щоб нижній корж залишався нерозрізаним. Прикрасити половинками/четвертинками горіха. Полити зверху розтопленим маслом (досить щедро) і залишити в духовці 150-160 гр. на 1 годину.
    [​IMG]

    12. За той час приготувати сироп: 600 г. цукру залити 2 стаканами води, варити до загустіння (в мене не загустало, просто варю, поки не розчиняється цукор) на повільному вогні. Золити готову пахлаву і залишити на 1 годинку, після чого остаточно розрізати на порційні шматочки.

    СМАЧНОГО!

    Ще мої коментарі:
    за цим рецептом виходить багато пахлави - велике деко (я печу на деко від духовки).
    Тісто треба старатись розкатати достатньо тонко - тоді пахлава буде дуже смачна! Переносити на деко за допомогою качалки.
    У мене не завжди виходить 10 шарів, але і з 8 - буде теж смачно.
    Кардамон і шафран - потрібно обов"язково.

    Ну, і найголовніше - весь процес приготування і рецепт можна подивитись тут http://www.edimdoma.ru/retsepty/26933-pahlava на сайті Ю.Висоцької.

    Саме в цьому випуску побачила вперше, як пекти , і відтоді час від часу балую себе і рідних.
     
  8. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Маффіни із згущеним молоком

    Рецепт незвичайно простий, але виходить дуже смачно;)

    [​IMG]

     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Фокачча
    [​IMG]
    скомбінувала 2 переписа - від oksumoron і від блогерші Belonika
    Нам потрібно:
    2 ч.л. сухих дріждів
    1 скл. теплої води
    1 ч.л. цукру
    1 ч.л. солі
    400 г борошна (або скільки "візьме" тісто)
    5 ст.л. оливкової олії в тісто і ще для змазування форм і фокаччі
    Приготування:
    дріжджі і цукор залити 1 скл. теплої (не гарячої!) води і дати постояти 20 хв.
    на дощечку просіяти муку, зробити виямку і поступово вливати воду з дріжджами, постійно помішуючи, туди ж всипати 1 ч.л. солі і влити 5 ст.л оливкової олії. Замісити тісто, воно не повинно бути тугим, але й не липнути до рук. Поставити в тепле місце на 2 год схОдити.
    Коли тісто виросте (збільшиться в 2 рази), розділити на 2 частини. Тісто розкачати на всю площу, а потім скласти його вдвоє, а потім в четверо і ще раз розкачати до площі бритванки (в мене великі квадратні з комплекту духовки). Бритванку змастити оливковою олією, викласти тісто і тісто теж змастити оливковою олією. Ріденько викласти начинку. Я робила одну з: в*ялені томати, сушений розмарин, часничок; другу з: соусом песто.
    Випікати 5-7 хв. на 230-240 град в режимі випічки тіста, поглядайте, щоб не горіло, бо духовки різні :)
    Смакує як теплою, так і холодною, головне правильно зберігати під рушничком, щоб не засохла.
     
  10. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Тортик "Мокрий"
    Дуже просто і швидко готується, а назва відповідає дійсності!
    Для тіста:
    2 скл. борошна
    2 банки згущонки (сирої)
    4 яйця
    1 ст. л. розпушувача тіста
    какао
    це для двох паляниць
    Для крему:
    0.5 л. жирної сметани
    1 скл. цурку
    1 пачечка желатину
    Для сиропу:
    0.5 л. води
    1 скл. цукру
    2-3 ст. л. коньяку, горілки, лікеру (шо є в хаті)

    Змішуємо 1 скл. борошна, 2 яйця, розпушувач і згущонку. Тісто виходить, як густа сметана, виливаємо в форму і випікаємо при t=180С, ~20-25 хв, поки не зарумяниться. До іншої порції тіста, по бажанні, додоємо какао і все так само випікається. Коли готові паляниці вистигнуть, то розрізати, щоб вийшло 4 шт.
    готуємо сироп: Закипятити воду, додати цукор і алкоголь(по бажанню), трохи проварити, поки цукор розійдеться, зняти з вогню і остудити! Як вистигне сироп, пропитати ним всі паляниці, використати весь сироп не шкодувати, паляниці дуже гарно його втягують.
    Для приготування крему збити сметану з цукром, якщо сметана гарно збивається, то желатин не потрібно давати, якщо ж навпаки, то краще дати трохи желатину, щоб крем не стікав з паляниць!
    Промазати всі паляниці кремом і зверху також! Паляниці, після того як пропитались сиропом дуже мокрі, тому з ними треба обережно поводитись, щоб не поламались! на кілька годин поставити торт в холодильник, а найкраще на ніч! після того прикрасити на ваш смак!
    В мене вийшов ось такий тортик!
    [​IMG]
    Смачного!
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2013
    • Креативно Креативно x 1
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Мнямка - бурячки. Варимо буряк, тремо на терці, на пательні розтоплюємо масло, викладаємо потертий бурячок, трошки підсмажуємо, додаємо сметану або вершки, 1 ст. ложку цукру, сіль, перець. Можна ще додати трошки соку цитрини. Смачного!
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]

    нарешті підібрала собі перепис файного тіста на чебуреки - - хрустке, слоїсте, абсолютно не поглинає жиру при смаженні :girl_claping:

    3 склянки борошна,
    1 жовток
    1/2 ч.л. солі,
    1/3 скл. олії

    Міряти все однією склянкою, спочатку борошно всипати в миску, жовток залити водою до рівня 3/4 склянки, розкалатати і поступово вимішуючи вливати в тісто. В результаті вийдуть такі собі пластівці з тіста. Влити олію та вимісити. Покласти в холодильник на годинку.
    На ці пропорції в мене пішло близько 500 г фаршу. Жовток можна також заливати кип’ятком, а потім одразу ж в борошно, тоді тісто буде мати трохи інший смак та слоїстість...

    ну і ще один коментар - не раджу підсипати борошна при розтачуванні, воно дуже псує смак і процес...
    найкраще мені розтачується на силіконовому килимку...
    якщо розтачуються не ідеальні палянички, дуже зручно і швидко обрізати залишки тіста ножем до піцци...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Смачно та ситно;)

    М'ясний рулет з макаронами

    [​IMG]

     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Піст. Здам трошки своїх рецептів смаколиків.
    [​IMG]
    Французька зупка з цибулі. Беремо 5 середніх цибулин, нарізаємо соломкою, в банячку розтоплюємо 100 гр вершкового масла, кладемо цибульку, 3 зубчики роздушеного часничку, 1 лавровий листочок, дрібку тим'яну. Підсмажуємо так щоб трошки все зарум'янілося. По тому додаємо скланку червоного сухого вина, тушимо 5 хвилин ( так щоб вино випарувалося), витягаємо лавровий листочок. Цибульку притрушуємо 3 столовими ложками муки, притушуємо ще кілька хвилин, по тому додаємо 1 літр яловичого бульйону. Чекаємо поки закипить і готово. Перед поданням зверху кладемо твердий сир і даємо йому розтопитися під грилем. Смачного!

    ---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    Вкотре готую, смакота -
    [​IMG]
    Нам потрібно 2 баклажани, рікоту і банку цілих італійських помідорів, оливкову олію, часник, свіжу петрушку та базилік. Баклажани ріжемо довгими пластинками, солимо, відставляємо на 30 хв, тоді кожну пластинку підсмажуємо з двох сторін. Тим часом в пательні на оливковій олії підрум'янюємо роздушений часничок( 3-4 зубчики), додаємо баночку помідорів (я їх попередньо подріібнила на блендері разом з соком), притушуємо, додаємо подрібнену петрушку і базилік (приблизно по столовій ложці). Притушуємо ще 3 хвилини. Ділимо на 2 частини - одну залишаємо в формі. З баклажанів формуємо рулетики з рікотою, викладаємо у форму, зверху поливаємо рештою соусу. Ставимо це все у духовку на 30 хв. Смакота!
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: З особистих рецептів

    Рецепт "Пляцок по-домашньому"
    - 5 яєць;
    - 280 гр. цукру;
    - 1 п. майонезу;
    - 1 п. порошку до печива;
    - мука (кількість грам важко сказати);
    - фрукти (переважно я беру яблука);
    - кориця (якщо з яблуками);
    - маргарин.

    Спочатку добре збити яйця з цукром, додавати поступово майонез, порошок до печива і муку. При тому муки потрібно стільки, щоб тісто вийшло як густа сметана. На змащену маргарином дечку викладаю 2/3 тіста, далі фрукти (якщо яблука, то посипаю корицею і трішечки цукром). Потім викладаю решту тіста на фрукти і ставлю випікати.
    Смачного! :girl_smile:
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    І ще смакоти на сніданок. Нам потрібно в одну мисочку - 1 1/4 горнятка муки, 3 ст.л какао, 2 ч.л порошку до печива, 1/4 чорнятка цукру, 1 1/2 ложечки меленого цинамону. Перемішуємо, відставляємо. У другій мисочці розминаємо 1 дуже стиглий банан, додаємо 2 столові ложки розтопленого масла, 1 яйце, 1 горнятко молока, 1/2 ч.ложечки екстракту ванілі, перемішуємо і з'єднуємо з вмістом першої мисочки. Перемішуємо до однорідної маси. На горячу пательню викладаємо млинці ( приблизно 2 столові ложки на один), смажимо з однієї сторони, тільки побачимо що починають формуватися бульбашки - перевертаємо. Подаємо з банами, шоколадною поливкою або кленовим сиропом. Смачного! Дітям вони особливо подобаються

    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:42 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    По проханню Квітки
    Під основу взяла пісочне тісто. Основу спекла окремо. Сам сирник печемо так. Нам потрібен сир Філадельфія або Buko (можна купити в Метро). Сиру 500 гр, 3 яйця, 1 склянка цукру, 500гр сметани, цедра 1 цитрини, ваніль. У миску від міксера викладаємо сир, збиваємо до однорідної маси, поступово додаємо яйця ( по одному), цукор, сметану, збиваємо до однорідної маси, додаємо ваніль. Викладаємо у приготовану форму, форму ставимо в фольгу (не закриваємо) і поміщаємо у більшу форму, в яку наливаємо кип'ятку. Цю всю конструкцію поміщаємо у духовку і випікаємо при 170(не більше) поки трошки не зарум'яниться. Зробила експеримент - спекла два - один з водою, другий без. Той що без зовсім не пишний і сів.. Для начинки - склянка морожених чорниць, 3ст.л. Цукру, ложечка желатину. Варимо на слабенькому вогні кілька хвилин. Зверху кладемо збиті вершки. Смачного!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Кекс з сочевицею ( чечевицею) . Хочу поділитись з вами, бо думаю, що хоч і солодке але корисне.
    [​IMG] трохи покрошився бо я різала гарячим, спекла на сніданок
    так от

    2 яйця збити
    3/4 скл червоної розділеної сухої сочевиці ( відварити заздалегідь і зцідити зайву воду)
    1/3 скл олії
    екстракт мигдалю ( в мене не було я дала ванілін і апельсиновий лікер для запаху)
    вимішати рідку частину



    1 склянка вівсянних пластівців ( що швидко готуються)
    1/3 скл крохмалю
    1/2 скл порошок какао
    1,5 скл муки
    1,5 скл цукру (можна менше бо солодке досить)
    1 ч.л солі
    2ч.л порошку до печева, 1/2 ч.л соди
    вимішати суху частину

    1 склянка кипятку

    Сухі інгредієнти змішати і додати рідкі , і добре розмішати. Влити 1 склянку окропу і вимішати. Вилити у форму кекс і пекти при температурі 175С приблизно 30-40 хв, але краще перевірити готовність через 30 хв тикнувши в середину деревяною шпажкою, якщо витягається з мокрим рідким тістом , то ще пекти.

    думаю за бажанням можна додати ізюм чи горіхи, але смачно і шоколадно і так.
     
  18. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]

    Мармуровий кекс з маскарпоне

    200 г масла
    200 г цукру
    1 пакетик ванільного цукру
    5 шт яєць
    250 г маскарпоне
    1 пакетик розпушувача
    350 г борошна
    5 ст л какао
    3 ст л молока
    ягоди за бажанням - 300-400 г

    Масло взбити з цукром та ваніллю, по одному додати яйка, слідом маскарпоне і все добре вимішати.
    Борошно з розпушувачем просіяти в масляну масу, вимішати.
    Половину маси викласти в бритванку, в одну частину додати какао, розведене молоком, вимішати і також викласти в бритванку.
    За бажанням між шарами викласти ягоди (мені найбільше смакують порічки, чорниця та вишні).
    Пекти при 170-180С, близько 45 хв

    писи. Печу в кексовій бритванці Ікея з дзюркою посередині, какао беру тільки Доктор Етке.
    Смачного!
     
  19. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання рецепт бісквітного рулету з сирним кремом
    [​IMG]
    Бісквіт:
    6 яєць
    6 ст.л. цукру
    6 ст.л. борошна
    Відділити жовтки від білків, білки збити міксером з маленькою щіпкою солі у густу піну, додати до них цукор і ще раз добре збити. В окремому посуді збити міксером жовтки до посвітління. Додати у жовтки 1/3 білкової маси, просіяну муку і обережно змішати міксером на найменшій швидкості. Потім додати решту білків і вимішати ложкою рухами зверху вниз до однорідної маси. Вилити на застелену папером бритванку, розрівняти ножем і пекти при 200 гр рівно 15 хв.

    Одразу вийняти бисквіт з бритванки і закрутити рулетом разом з папером, залишити на 2 хв. Спечений за цим рецептом бисквіт дуже пружний, тому легко закручується і не ламається.
    Потім розкрутити рулет, зняти папір, змастити рулет кремом і знову закрутити його в папір, залишивши так до повного вистигання. Посипати пудрою.
    Крем:
    200 г сиру,
    1 ч.л. желатину,
    1 ст. молока,
    4 ст.л. цукру,
    2 яєчних жовтки,
    ванілін - за смаком.
    Замочити желатин в невеликій кількості холодної кип'яченої води. Довести до кипіння молоко і влити туди набряклий желатин, добре перемішати, щоб желатин повністю розчинився, після чого молоко слід охолодити. Поки молоко охолоджується, змішати сир з цукром і яєчними жовтками. Суміш добре збити (можна в блендері). Додати охолоджене молоко і знову все збити. Додати ванілін.
    Я до рулету додала вишні у власному соці, можна будь-які фрукти або без них.

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    пи.си. Я брала бритванку від духовки, тобто велику (щойно поміряла десь 34*34).
    Яйця домашні середнього розміру.
     
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Carrot cake (морквяний тортик). В миску від міксера вбиваємо 4 яйця, склянку олії, 0,5 склянки маслянки (можна йогурту), 2 склянки цукру, 2 ч.л. екстракту ванілі. Окремо в мисці перемішуємо 2 склянки муки, 2 ч.л. соди, 2 ч.л. порошку до печива, 2 ч.л. меленого цинамону і додаємо все в першу мисочку, перемішуємо до однорідної маси. Коли тісто готове до нього додаємо 3 склянки мілко натертої моркви і склянку горіхів. Випікаємо при 170 на протязі 40-50 хвилин ( поки зубочистка не буде сухою). Для крему - 250 грам філадельфії, склянка цукрової пудри, 100 грам масла - збиваємо все міксером і викладаємо на охолоджений тортик. Смачного!

    [​IMG]
     
  21. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    Арахісове печиво
    [​IMG]
    2 стакани почищеного арахісу (я беру грам 350-400, чим більше, тим краще :))
    3 стакани муки
    1 стакан цукру
    1 ч.л. солі
    250 грам маргарину
    3 яйця
    1 ч.л. амонію (можна замінити розпушувачем)
    арахіс підсушити в духовці, половину змолоти на м"ясорубці.
    в миску просіяти муку, втерти маргарин, додати всі інші складники, замісити тісто.
    відщіпувати мокрими руками кусочки тіста (намагатись його не зминати, щоб були такі їжачки) викладаємо не щільно (бо ще наросте) на деко застелене пергаментом.
    випікати в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів до рум"яного кольору (в мене займає приблизно 25 хв).