З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Лазанья. Спочатку готуємо соус - робимо фарш, зарум'янюємо його разом з дрібно нарізаною цибулькою і роздушеним часничком на пательні, додаємо баночку консервованих італійських помідорів, склянку води, орегано, свіжий базилік і листя петрушки. Відставляємо. Рікотту змішуємо з яйцем. Відварюємо лазанки. На дно вибраного посуду викладаємо трошки соусу, кладемо лазанку, покриваємо її рікоттою, соусом, моцарелою, і так чергуємо. Зверху посипаємо потертим пармезаном і відправляємо в духовку на 40 хвилин. Нам потрібно - 300 гр фаршу, 1 банка помідорів у власному соці, 1 цибулька, 2 зубчики часничку, 1 ч.л орегано, по 1 ст.л свіжого базиліку і петрушки, 1 баночка свіжої рікотти, 1 яйце, 2 кульки моцарели, пачку лазанок. Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Дякую за рецептик, чоловікові дуже сподобалося, просив повторити. От тільки в мене питання, слойоне тісто коли розкачувати, то воно перестає наростати "слоїтися". Як тому можна зарадити? І ще коли кожен шар змажувати олією, то скільки приблизно на один шар брати олії? Я щось захопилася, то під кінець по краям бляхи олія аж хлюпала, то нормально?
     
  4. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    тому мабуть краще робити самому то філо... а я халявила і брала готове листкове і не розкачувала, просто пекла трохи довше щоб добре пропеклось. І змащувала зовсім трішки .. ну десь як яйця на булочки .. просто щоб блищало:)
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Навіть не думала, що мої шоколадні творіння так багато людей зацікавить :girl_blush2:. На прохання з карми кидаю під катом лінк на ЖЖ і рецепти тортиків. Вони всі дуже легко робляться, навіть в такої далекої до кухні як я, вийшло дуже смачно. Мій синок їв й приговорював, яка я гсоподиня і щоб все йому такі шоколадні тортики пекла. А це для мене найвища оцінка. та що там говорити - я сама "без зазрения совести" за день злопала сама весь тортик й пекла ще...бо якось незручно було признатись мужу, що я САМА за день стоптала ВСЕ.
    Копіюю дослівно з ЖЖ:
    Трюфельно-шоколадный торт

    (Рецепт Карин Горен)
    Сочетание сливок и сметаны,относительно небольшое количество муки делают етот торт нежным,кремовым и таюшим...(желательно не в руках:)))
    И даже те у кого нет миксера,могут приготовить ето шоколадное чудо:))

    Корж:
    150 г растопленного сливочного масла
    1+1/2 ст сахара
    2 яйца
    1 пачка(250 мл) жирных сливок
    1 баночка(200 г) сметаны
    1+1/4(180 г) муки
    1 ч.ложка разрыxлителя
    1/4 ч.ложки соды
    1/2 ст. хорошего порошка какао(70 г)

    Помадка:
    1/3 ст сливок(80 мл)
    100 гпрького шоколада

    Разьемная форма-24 см(застелить бумагой для выпечки)
    Духовка-170 гр
    1.В миске перемешиваем растопленное масло,сахар,яйца,сметану и сливки.
    2.Добавляем муку,разрыхлитель,соду и какао.Перемешиваем(недолго) только до получения однородной массы.
    3.Выкладываем тесто в форму и ставим в заранее нагретую духовку на 40-45 мин(очень важно не передержать в духовке.При касании пальцем коржа он должен быть мягким,но не жидким.Если проткнуть корж зубочисткой,то на ней должны оставаться влажные крошки,но она не должна ни мокрой(значит не допекли) ну сухой(значит перепекли)надеюсь понятно?Если соблюдать ети правила конечный результат получится влажный и кремово-трюфельный:))
    4.Вынимаем корж из духовки.Даем остыть .Заливаем помадкой.
    5.Помадка:
    Довести сливки до кипения(но не давать кипеть).Выключить огонь
    Добавить шоколад и быстро перемешать(пока шоколад полностью не раствориться)Я еше любю добавить пару ложек бренди:))


    Дать постоять 7-10 мин и вылить на корж.



    Держать торт в холодильнике...Но мой совет:перед тем как его кушать...дайте ей постоять ,мин 10 вне холода...,тогда вы полностью прочувствуете...и поймете...Что такое... быть кузнецом)))

    Я пекла брауніз за цим рецептом http://buxgalter-sofi.livejournal.com/141962.html
    Там зліва є теги - кілька варіантів брауніз, а в самому низу, на букву "ш" - різні шоколадні торти, вони всі дуже смачні, деякі робляться за 5 хвилин, по типу все змішати і в духовку :)


    п.с.2 Тут важливий ще час випікання - буквально 2-3 хвилинки можуть дуже змінити смак. Наприклад шоколадно-трюфельний я пекла тричі - час 37, 40 й 45 хвилин. Як на мій смак - краще меенше, ніж більше, бо втрачається ота кремовість, сухіший робиться, й просто як шоколадний пиріг.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів

    Написали мені кілька прохань у карму, аби переписом поділитися. От знайшла хвильку, то перекладаю.

    Фрітата зі шпинатом
    Складники:
    1,5 скл мороженого шпинату, нарізати (я давала свіжий, багато)
    4 великі яйця
    4 білки
    2 пучки зеленої цибулі, дрібно нарізати
    1/4 скл сиру фета, покришити
    3/4 скл натертого сиру моцарела (або будь-якого твердого сиру)
    сіль
    1 ст л оливкової олії (у мене була кокосова, без кокосового присмаку)
    1 скл помідорчиків чері
    (я ще додала 1 зубок часнику)

    Інструкція: ;)
    Напишу так, як є за переписом.
    Увімкніть гриль, щоби нагрівався. Тут таку функцію мають електричні печі.
    У великій мисці добре перемішайте виделкою шпинат, яйця, білки, зелену цибулю, фету, 1/2 скл сиру моцарела та 1/4 ч л солі.
    У сковорідці (такій, яку можна потім запхати в гриль) нагрійте олію на середньому вогні (на плитці). Влийте шпинатно-яєчну суміш на сковорідку, візьміть помідори й повтискайте легенько в суміш. Накрийте сковорідку та печіть 5-6 хвилин, або поки суміш не буде готовою по краях.
    Поставте сковорідку в бройлер на відстані 10-12 см від джерела нагрівання на 4-5 хвилин, або поки не буде готове по центру. Посипте звеху рештою сиру моцарела та запікайте ще хвилину або поки сир не розтопиться.

    Я робила і в сковорідці, і в керамічній квадратній формі (у ній трохи довше робилося). У керамічній формі я поставила все в духовку (200 градусів С) й далі дивилася на око. Коли краї схопилися й були готові, витягла й увімкнула бройлер. Далі все за переписом.
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: З особистих рецептів

    на прохання з карми Клубнічний Рахат-лукум
    інгрідієнти:
    200г. клубніки
    25г. желатин
    150г цукрової пудри
    пів лимона

    приготовлення:
    1. Блендернути клубніку до однорідної маси
    2. додати желатин, дати йому набухнути пару хв, тоді додати пудру і сік з пів лимона, перемішати і нагріти на невеликому вогні, помішуючи до повного розтоплення желатину, не кипятити!
    3. Хай маса ця остигне до кімнатної температури і взбити міксером 5-7хв. на великій швидкості, поки маса значно не збільшеться в обємі, посвітлішає і стане густою.
    4. форму для застигання застелити папером для випічки і туди вилити клубнічну масу, залиште в холодному місці, не накриваючи для застигання на пару годин
    5. коли маса застигне, переверніть форму на посипану цукровою пудрою поверхневість і акуратно зніміть папір. Наріжте кубиками, обкатуйте їх в цукровій пудрі і подавайте до столу.
     
  8. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    може хтось має рецепт дріжджових булочок з варенням???перечитала купу сторінок та щось не знайшла.
     
  9. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте? (4)

    Там тільки й слова що "соус". Все дуже просто: порізані соломкою кабачки (0,5 кг) підсмажуються до готовності, до них додаються молоті/рублені горіхи (0,5 стакана), 2 зубчика часнику, 2-3 ст.л вершків і сіль-перець до смаку. От і все, але смачно :)
     
    Останнє редагування модератором: 21 Червень 2013
  10. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    я так роблю... в мами навчилась.
    Ігредієнти
    борошна десь біля кілограму
    півлітри молока
    200 грам масла (або маргарину)
    2 яйця
    склянка цукру
    дрібка солі
    ванілька
    30 грам дріжджів

    У глибоку миску вливаємо 2,5 стакани підігрітого молока, розчиняємо в ньому дріжджі плюс сіль, цукор, топлене але вже не гаряче масло, яйця . Розмішуємо, додаємо борошно... скільки точно не наю, має вийти мяке і легке, і гарно вимішуємо так щоб не липло до рук. в кінці вимішування можна ще ложечку-півтори соняшникової олії додати.
    Тісто в тепле місце доки не підійде вдвічі. Зробити булочки і спекти. Десь при 200 я печу 15-20 хвилин.
     
  11. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    дівчатка, може хтось має перевірений рецепт бізе?при якій температурі і скільки часу сушиться?дуже треба.Дякую
     
  12. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Робила кілька раз за різними рецептами, вийшло тільки за цим:
    Безе в мене точно сушилося 2 години, може чуть і більше. Обовязково його не виймати, поки не вистигне з привідкритими дверцятами духовки.
    Я робила завжди безе ввечері, зранку вже смакували.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    і ще дуе важливо, аби вся посуда і все, що до білків має відношення було сухе, жодної краплі води. Ну і ще по тому , що я робила, то писали, що спочатку збити білки в піну ( трошки) , а вже тільки тоді по трохи давати цукру.
    Ось по якому я робила
    http://www.say7.info/cook/recipe/284-Beze.html
    Завжди виходили дуже добрі
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Мої десертики. Маківник помаранчевий (роблю як торт - випікаю у круглій формі, розрізаю, перекладаю шматочками помаранчі і помаранчевим масляним кремом, або просто випікаю як кекс і сезонно - ягоди в молочному желе, я робила одну велику форму, але естетичніше зробити маленькі, тоді окунути в гарячу воду і перевернути на тарілочку)
    [​IMG]
    Почну зовсім з не сезонного помаранчевого маківника. Для початку на ніч замочуємо 3/4 горнятка маку у 3/4 горнятка молока. Перед приготуванням доводимо суміш до кипіння і відставляємо. У міксері на великій швидкості збиваємо 180 гр масла, 200 гр цукру добіла, додаємо 1 ч л екстракту ванілі, почерзі додаємо 3 яйця, зменьшуємо швидкість, додаємо цедру 2х помаранч, фреш 1ї помаранчі ( приблизно 125 мл), суміш маку, 375 гр муки і 2 ч л порошку до печива. Вимішуємо до однорідної маси, іиливаємо у форму, випікаємо 30-40 хвилин при 180.

    Ягоди в молочному желе, притрушені кокосовою стружкою. Для молочного желе - 0,5 літри гарячого молока, в молоці розчинити 3 ст л цукру і 25 гр желатину, і все збити міксером в піну, залити ягоди і відправити в холодильник. Смачного!
     
  15. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Печиво з кунжутом.
    Нам потрібно:
    1,5 стакана оливкової олії;
    1 стакан цукру;
    сік 1 апельсина;
    сік 1 лимона;
    1 ч. л. кориці;
    2 ст. л. коньяка;
    600 г муки;
    по 1 ч. л. соди і розпушувача;
    6 ст. л. кунжута;
    1 білок.

    1. З"єднати в посудині оливкову олію з цукром. Ввести, помішуючи, сік цитрусових, коньяк і корицю, збити міксером. Добавити просіяну муку з содою і розпушувачем і замісити тісто. в кінці вмішати 4 ст. л. кунжута. Сформувати кульку, загорнути в харчову плівку і залишити в холодильнику на 30 хв.

    2. На посипаній робочій поверхні розкачати тісто в пласт і розрізати на полоски. В рецепті пише на 40 але я не рахую, роблю на око. З кожної полоски зробити жгут, косичку або що спаде на думку. Перекласти на застелене пергаментом деко, змастити збитим білком і посипати кунжутом. Випікати 20 хв. при 175 градусах.
     
  16. Vona

    Vona Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Дуже смачні і легкі в приготуванні:

    "Сирні кільця"

    0,5 кг. - домашнього сиру (кисломолочного),
    0,5 скл. - цукру,
    1 ч.л. - порошку до печива,
    1 шт. - яйце,
    муки скільки забере (тісто має бути як на вареники)

    Сир змолоти, додати цукор і збите яйце.
    Порошок до печива змішати з мукою і додати до сирної маси і замісити тісто як на вареники. Розкачати пластом 2 мм, склянкою вирізати кружальця, а з меншим діаметром робити в середині дірочку щоб утворилося кільце. Смажити сирні кільця на олії, і на добре розігрітій сковорідці. Готові кільця посипати цукровою пудрою.
    Смачного:)

    [​IMG]
     
  17. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    [​IMG]
    Крем-суфле робиться дуже просто і може використовуватися у будь-яких комбінаціях. Мені здається, що в ідеалі поєднувати цей крем саме з бісквітними коржами, але це вже питання особистих смаків. Думаю, що буде смачно, якщо додати до суфле ще трохи фруктів. А от, власне, і сам рецепт.
    Інгредієнти
    2 ст.л. желатину
    9 ст.л. холодної води
    5 яєчних білків
    0,5 – 1 ч.л. лимонної кислоти (я давала ложку лимонного соку)
    1,5 скл. цукру
    Приготування
    Желатин залийте 9 ст.л. холодної кипяченої води та поставте набухати. Залежно від того, який желатин, залежить і те, скільки він буде набухати. Тут краще дотримуватися інструкції. Після того, як желатин набухне, розчиніть його, не доводячи до кипіння. У мене був дуже “швидкий” желатин, який набух хвилини за 2, після чого я його трошки підігріла у мікрохвильовці.
    Білки збийте з цукром та лимонною кислотою. Техніка така: спочатку дуже добре збиваються білки, тоді поступово додається цукор. У процесі збивання так само поступово додайте розчинений желатин. І… все Крем готовий.
    Рецепт коржів на жовтках:
    5 жовтків
    3/4 скл. цукру
    3/4 скл. борошна
    100г вершкового масла
    0,5 ч.л. розпушувачу
    3 ст.ложки какао
    3 ст.ложки води
    ванільний цукор за смаком
    З усіх інгредієнтів замісити тісто.Форму для випічки бажано брати невелику – до 24 см в діаметрі.
    Спочатку я пекла корж(30 хв.при 180 градусів).В форму виклала пергаментний папір, щоб були "бортики"(бо крем суфле заливала ще не застиглим).Пропитала готовий корж лікером(можна коньяком, ромом).Виклала на корж крем суфле(застигає швидко, десь за 25 хв. в холодильнику). Потім прикрасила фруктами і залила напівзастигшою галареткою.Ще потримала в холодильнику 2 години.
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    треба спробувати , але може на перепелиних білках

    а я салат прикольний робила
    перший слой - терті крабові палочки
    2 - майонез
    3 - ананаси різані
    4 - яйця терті
    5 - майонез
    6 - сир тертий

    і можна ще раз в тій послідовності виложити слоями
    дуже смачно!
     
  19. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    їх тоді багатенько треба))
     
  20. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    до мене приїхала сестра, тому ділюсь рецептами вірменської кухні :girl_wink:
    Толма
    [​IMG]
    листочки молоді виноградні обшпарити
    фарш - свинячо-яловичий 1 кг + жменя рису + 2 цибулини потерти + невеликі пучки кінзи, кропу, базиліку дрібно порізати та додати + пів перцю гострого зеленого порізати + сіль-перець
    далі як голубці
    тушкуємо придавивши тарілкою
    коли готово - ложку вершкового масла зверху
    Баклажани з грецькими горіхами
    [​IMG]
    порізати пластинками, обсмажити, обсушити від масла і перемазати - сметана + майонез + часник + горіхи волоські перемелені - згорнути рулетиком - вмочити краєчками в зелень
    ну і на солодке Пахлава вірменська
    [​IMG]
    1 пачку маргарину перетерти з 4 склянками борошна + 1 жовток + ціле яйце
    1 стакан кислого молока без сироватки тільки біла частина + 1 ст. ложка оцту + 1 чайн. ложка соди - змішати та з'єднати з протертим борошном і маргарином
    тісто має бути мʼякеньке і не липке
    ділимо на 3 частини і в холодильник, одна частина трохи більша

    2 білки + 300 грам цукру збити
    400 грам горіхів подрібнити
    розкачати три пласта і два нижніх намазуєш безе і горіхами присипаємо.
    Потім нижнім пластом - він більше на сантиметр закриваєте з боків, а верхній пласт нарізаєте ромбиками, і оздоблюєте горішками. Запікати в духовці до готовності - і потім прорізати ще раз ромби і намазати кількома ложками меду все, і знову на хвилинки дві в духовку - що б просочилося медом.
    Няма.
     
  21. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: З особистих рецептів

    Салат "Коза в городі"
    Інгредієнти:
    - сирий бурячок;
    - сира морква;
    - цибуля;
    - горошок маринований;
    - молочна ковбаса;
    - чіпси/сухарики;
    - майонез.
    Моркву і буряк натерти на корейській терці, ковбасу порізати полосками, а цибулю дрібними кусочками. Потім все виложити на тарілку ось у який спосіб:
    [​IMG]
    Подавати на стіл у такому вигляді, а безпосередньо перед трапезою перемішати.
    Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1