З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Просять дівчата рецепт бісквіта. Дуже за простим рецептом його печу.
    Бісквіт
    Складові.
    5 яєць
    1 шкл цукру
    1 шкл муки.
    Відділяю білки від жовтків. Збиваю білки довго, тоді додаю цукор, продовжую збивати до твердих піків. Далі по одному додаю жовтки, збиваю. Далі додаю потрошки муку і легенько вимішую лопаткою.
    Форму для випічки змащую олією, даю пергаментний папір і виливаю тісто. Печу при температурі 200 градусів. Готовність перевіряю зубочисткою вже коли бісквіт потемнів.
    [​IMG]
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: З особистих рецептів

    а порошок до печива не даєте?
     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Якщо це питання до мого бісквіта, то порошку до печива не даю.
     
  5. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Ділюсь рецептом абрикосово-чорничної феєрії (обізвала так, бо "оріджинал" назви не знаю)) :

    Отже, тісто:
    1 п.масла
    2,5 скл борошна
    1п. порошку для печива
    5 жовтків
    4-5 ст.л цукру
    3 ст.л сметани

    Масло вимішуємо з борошном і порошком до печива. Жовтки розтираємо з цукром і сметаною та додаємо їх до борошна з маслом. Викладаємо на деко, застелене пергаментом. Посипаємо тісто манною крупою (приблизно 2 ст.л.). На тісто викладаємо половинки абрикосів. Серединки абрикосів заповнюємо чорницями.

    [​IMG]

    Ставимо в духовку, розігріту до 180 градусів - випікаємо протягом 20-25 хвилин.

    Тим часом: взбиваємо 5 білків із 1 склянкою цукру. Після того, як тісто з абрикосками спеклось, витягуємо з духовки і відразу накладаємо білкову масу зверху.

    [​IMG]

    Ставимо в духовку ще на 15 хвилин.

    [​IMG]

    п.с. Абрикоси беру твердуваті з кислинкою.
     
  6. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    салат з авокадо
    мясо великими кусниками (обсмажити)
    авокадо дольками
    перепелині яйця навпіл
    варена морква (соломкою)
    консервований горошок

    Все заправити соусом тартар

    салат з тунцем
    тунець
    сир фета (кубіками)
    огірок (кубіками)
    оливки
    помідори чері ( дольками)
    кукурудза

    заправити оливковою олією
    полити лимонним соком
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: З особистих рецептів

    Мурашник
    250 г рослинного маргарину/(будь-яке печиво пісочне,я брала "До кави" замість тіста)
    2 яйця
    0,5 ст. цукру
    4 ст. муки
    трохи соди або розпушувача
    Маса:
    1 банка вареного згущеного молока
    400 г вершкового масла
    1 ст. запареного і перемеленого маку
    1 ст. подрібнених горіхів, родзинки

    Розтопити маргарин, збити яйця з цукром. Перемішати, додати муки і трохи соди або розпушувача. Замісити круте тісто.
    Деко змастити жиром, посипати мукою і над ним натерти тісто на крупній терці стільки, щоб лише покрило дно.
    Запекти. Так повторити пару разів, поки не закінчиться тісто.
    Остудити, покришити його руками.
    Змішати з кремом.
    Крем: 1 банку вареного згущеного молока, 400 г вершкового масла збити(якщо на дві пачки печива,то 200-300гр). Додати 1 ст. запареного і перемеленого маку(мала заморожену макову масу готову,як на диво було добре з нею), 1ст. подрібнених горіхів(я завжди даю тільки арахіс), родзинки(не даю).
    Все гарненько перемішати і викласти у форму, утрамбувати добре, і покрити шоколадною глазур'ю. Я ставлю в холодильник. Смачного)
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    печена картопля
    [​IMG]

    картоплю і кабачки (можна ще баклажани, болгарський перець, шампіньйони) добре помити, порізати шматками в миску, посолити, додати улюблені приправи (я маю болгарську шарену сол, з нею неймовірно смачно), пару ложок олії, все гарно перемішати руками. викласти на деко і в гарячу духовку. в мене електрична, ставлю на 250 град + конвекція, тоді така скоринка гарна виходить і швидко готується. молода картопля за 25-30 хв готова. вже після духовки можна трошки часнику додати, я роблю соус з натурального йогурту, зелені і часнику.
    скажу, що багато залежить від духовки, те саме в газовій духовці буде зовсім іншим і на вигляд і на смак, пробувала готувати таке в мами.
    ще, молода картопля просто тане в роті, стара також смачно, але вона більш крохмальна.
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Шоколадне насипне печиво

    Тісто:
    1/2 пачки маргарину + 1 скл. цукру + 1 пакетик ванільного цукру - перемішати
    додати 2 яйця і 4 ст. л. кефіру або сметани - перемішати до однорідного стану
    додати приблизно 2 скл. борошна з порошком до печива - вимішувати і дивитись скільки "візьме" тісто
    від тіста, яке по консистенції має бути не туге, відділити 1/3 частину, підмішати в неї ше борошна, щоб та частина тіста стала тугою і покласти її в морозилку.
    Решта 2/3 тіста розкласти на братванку. я брала братванку розміром 25на35, змастила маслом, присипала мукою.
    Начинка:
    2 чорні шоколадки зтопити в банячку на маленькому вогні разом з пачкою масла до однорідної маси, відставити.
    2 яйця взбити в білу пишну піну, помалу підмішати в вистуджену шоколадно-масляну масу, знову поставити на вогонь і трішки заварити. відставити з вогню, додати трішки рому (я давала мидалеву есенцію) і 2 жмені подрібнених горіхів.
    Отриману масу вилити на тісто, зверху натерти на терці тісто з морозилки.
    Випікати при 180 градусах 40 хвилин. Дати вистигнути, щоб загусла шоколадна прослойка, нарізати на квадрати.
    Смачного!
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сірене по-шопськи (мало би бути в гювече - малому горщику)
    [​IMG]
    на чотири мої маленькі горщики (десертні) вийшло стільки складників:
    - 1 велика цибулина
    - 250 грам сірене (бринзи)
    - 4 яйця
    - 4 середніх помідора
    - 100-150 грам оливок (чесно, на око їх додавала)
    - вершкове масло, що змастити дно і бока
    - приправи (я давала кмин і суміш перців, солі не давала, бо бринза і оливки їхні такі солоні, що я вже думала вимочувати)
    Змастити щедро маслом горщик, шарами викладати складники - цибуля півкільцями, шматочки помідорів, бринза (квадратами), оливки, приправи, потім знову те саме по другому колу. Зверху на суміш овочів і сиру додати по одному сирому яйцю (а можна запекти спочатку без яйця, а потім його додати в самому кінці, тоді вийде рідкий жовток, як в яйці-пашот). Горщики ставила в холодну духовку, потім виставила температуру 200 градусів і запікала 20 хвилин.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: З особистих рецептів

    Рецепт мого улюбленого крем супу з кабачків та цвітної капусти.
    Інгредієнти:
    - 500 гр. кабачків;
    - 500 гр. цвітної капусти;
    - 3 середніх помідора;
    - 150 гр. моркви;
    - 150 гр. цибулі;
    - сіль;
    - перець.

    У каструлі обсмажую цибулю та потерту на дрібній терці моркву. Далі чищу кабачки, вирізаю серединку, ріжу на квадратні кусочки. Цвітну капусту ламаю на маленькі суцвіття. Помідори очищаю від шкірки та нарізаю кубиками. Кабачки, капусту та помідори кидаю у каструлю до цибулі та моркви і заливаю водою так, щоб вона накривала всі овочі.
    Варю до готовності (приблизно 25 хв.). Коли овочі готові, я трішки зціджую бульйон у окремий посуд, а по решті проходжусь блендером до пюрешної консистенції. Якщо суп мені загустий, просто доливаю бульйон.
    При подачі посипаю сухариками або затираю сиром.
    Смачного! :)
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Ожиновик пекла за цим рецептом. Смородини не мала.
    Смородиновый пирог

    Нам понадобится чашка (200г) смородины замороженной.Надо положить смородину в комбайн, залить таким же количеством кипятка и размолоть. Процедить.
    Теперь 300мл этого сока смешать со 150г сахарного песка.
    Добавить три яйца, хорошо размешать и оставить постоять на некоторое время.Тем временем делаем тесто. Я выбрала слоеное несладкое, а вы берите какое нравится. Для теста 200г муки порубить со 100г холодного масла и щепоткой соли. Я просто тру масло на крупной терке.
    Потом добавить 5-6 столовых ложек ледяной воды и замесить тесто, чтобы масло так и осталось кусочками, а мука смешалась с водой. Раскатать, положить в форму и дать постоять в морозилке 20 минут.Выпекать при 200С 20 минут, наколов донышко, если оно вздуется - прижать рукой обратно.
    Яичную смесь процедить и смешать со 100г жирных сливок.
    Вылить на корж в духовке смесь, выпекать 35 минут при 170С. Вынуть и остудить. Посыпать сахарной пудрой.
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Торт шоколадний (питали в кармі)
    [​IMG]
    я назвала "Ред хот чілі шоколад", бо

    Для тіста:
    150 гр вершкового масла
    1,5 склянки борошна
    2 ст.л. какао-порошку
    2 яєчних жовтка
    2 ст.л. холодної води
    3 ст ложки цукру
    0,5 ч.л. солі

    Для шоколадної начинки:
    300 гр шоколаду
    1 склянка вершків 30%
    2 жовтка
    Шоколадна глазур:
    вершкове масло - 50 г
    какао-порошок - 3 столові ложки;
    цукор - 3 столові ложки;
    вершки - 3 столові ложки;
    Приготування:
    Вершкове масло нарізати кусочками, розтерти з борошном у крихку масу. Додати какао, цукор, сіль, жовтки, замісити тісто. Колобок загорнути у плівку і поставити на пів години в холодильник. Розігріти духовку до 180 гр. Тісто тонким шаром розподілити по формі для випікання, зробити обов"язково бортики, щоб потім залити туди начинку. Тісто поколоти вилкою, поставити в духовку випікатися на 15 хв (я зверху ставила груз - фасолю на пергаментний папір).
    Шоколадна начинка - розігріти вершки, дрібно поламати шоколад, постійно розмішувати, щоб утворилася гладка шовкова шоколадна маса. Зняти з плити, додати жовтки і перемішати.
    Корж дістаємо з духовки, даємо трохи вистигнути, заливаємо шоколадною начинкою і печемо ще 10 хв.
    Тим часом швидко готуємо глазур: масло вершкове розтопити, додати какао-порошок, цукор, вершки. Все перемішуємо, щоб вийшла однорідна блискуча маса. Виливаємо її на серединку торта (який трохи вистигнув), і розподіляємо по всій поверхні (я просто нахиляла торт по колу, і все само розтечеться). Якщо будете бачити, що глазурі замало, можна збільшити к-сть складників і зварити більше її.
    Ось і все. А тепер основне - різати і вживати його бажано на наступний день. Я вчора пекла і вчора розрізала через дві години (уж невтерпьож), то на фото було видно, який він ще тягучий. Не те мало вийти. Але сьогодні різала мужу до кави - саме те, він на радостях забрав усе на роботу колегам (ітого - я з"їла лише один кусок зі всього торта вчора, і зовсім мені більше не хочеться, ні-ні :girl_cray:).
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    отже, рецепт смакоти
    насправді то є ніби яблучний наполеон
    [​IMG]
    не можу сказати, що швидкий в приготуванні, бо таки трохи займає часу, але надзвичайно простий, з тістом працювати одне задоволення і я ніколи не могла б подумати, що з такого набору продуктів виходять неперевершені слоєні коржі, на перший погляд, мало б бути щось більше схоже на пісочне. рецепт тіста з дрімфуду
    з борошном я була обережна, замісила легко, лиш би скатати в кулю. потім вже коли розкачувала, то трохи ще підсипала. розкачується дуже легко і тонко, в мене вийшло біля 13 коржів, точно не порахувала. всі до пляцка не дала, бо не вистачило мені крему. випікаються дуже швидко на 220 град за 2-3 хв, в той час встигала розкачувати наступну, деко з духовки не виймала, лиш замінювала пергамент з готовим коржом на сирий.
    для крему переварила 1 кг яблук, чищені, різані пластинками, приблизно 1 ст води і трохи менше стакана цукру (в мене були кислющі ябка), трішки корці. вже в самому кінці, коли яблука починають розварюватись, додала банку згущеного молока, ще трішки покипіло. масу охолодити і перекладати.
    коржі настільки крихкі, що розсипаються в руках, але то не проблема, бо від крему вони все рівно "відходять". різала вже за годину, просочився швиденько.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Поділюся і я своїм зовсім простим рецептиком вівсяного печеня))
    особисто я додавала всього "на око" тому пропорцій не пишу лише інгредієти.
    Вівсяні пластівці + порізана курага, родзинки, горіхи (купляла горіхове асорті, але його ітак там не було відчутно особливо..) тому достатньо грецького чи арахісу, також додавала насіння соняшника чищене. Потім додаю трішки меду і кілька яєць, все це ретельно перемішала і виклала у бритванку у формі круглого печенька. випікала при невеликому вогні хвилин 15-20. і все, дієтичне, корисне ще й смачне печенько готове! смачного! :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    крем суп з печериць
    вичитала з нету, але виходить дуже смачним і малокалорійним:)
    500г печериць
    2картоплини
    1цибулина
    1 морква
    оливкова олія
    спеції
    3 плавлених сирка

    порізати картоплю дрібно, залити водою(чим менше, тим густіший суп) і варити до готовності.
    За цей час нарізати цибулю, печериці і натерти моркву. Протушити на оливковій олії цибулю, потім додати моркву.Пізніше туди ж додати нарізані печериці і доливши трішки води тушити до готовності. Коли картопля зварилась додати нарізаний плавлений сирок і всяку зелень, спеції або трави. Коли сир розплавився додати тушені овочі і довести до кипіння. Половину густого з супу відібрати а решту збити блендером і додати це що відібрали. Знову довести до кипіння і супчик готовий...:) Смакота....:)
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    щоб не писати знов відповім тут, ось рецепт за яким готую гуакамоле
    схований в детальніше але тільки вкажу пропорції, на 4 середні авокадо, 4 середні помідорчики, пів цибулини, сік четвертини лимона, 20 крапель табаско, сіль, перець, оливкова олія. Чоловік любить гостре то він табаско ще "докрапує" собі
    ну і Нісуаз
    також є багато варіантів, я готую за таким рецептом
    складники:
    айсберг
    3-4 яйця
    3 середніх помідори
    пів фіолетової цибулини
    8-10 оливок (без кісточки)
    концервований тунець (мені йде 2 маленькі баночки)
    трохи лимонного соку
    для заправки:
    кілька листочків зеленого базиліку
    50 мл оливкової олії (іноді більше, залежить скільки листя айсбергу)
    1 ст.л. винного оцту
    1 ст.л. негострої гірчиці
    сіль, свіжозмелений перець
    1-2 зубчики часнику
    варимо яйця, і готуємо заправку- базилік дрібненько нарізати, вичавити 1-2 зубчики часнику, всі складники змішати і дати настоятися
    Листя айсбергу, помити, просушити, порвати на шматочки. Пів синьої цибулини порізати тоненькими півкільцями, помідори на четверо, оливки на двоє, заливаємо все заправкою і перемішуємо, викладаємо на тарілку, зверху яйця розрізані на четвертинки, тунець і збризгуємо лимонним соком. Я викладаю зверху яйця і помідори. Смачного!
     
  18. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Нафантазувала такий незамислуватий пляцок до кави

    тісто
    200гр маргарину (розтопила)
    2 яйця
    200 гр борошна
    2 ст.ложки какао
    150 гр цукру
    1 ч.л. порошку до печива
    !важливо! збиваємо(вимішуєм) яйця+цукор+какао+борошно з порошком до печива, аж потім добавляєм маргарин
    Відправляємо в морозилку
    сирна начинка
    400 гр.сиру
    2 жовтки
    кисіль (брала вишневий)
    4 ст.ложки олії
    150 гр цукру (я давала півбанки сирого згущеного молока)
    все збиваємо блендером
    вистелюєм застигше тісто в форму, робимо бортики, викладаємо сир
    кокосова начинка
    2 білки
    200 гр. кокосової стружки
    150 гр цукру
    2 ст.ложки крохмалю
    Вибиваємо білки з цукром , додаємо кокосову стружку,крохмаль.
    Викладаємо по сирній начинці.
    Дістаємо тісто з морозилки, тремо на терці по кокосовій начинці , або вистеляємо(в мене добре не застило, то я вистеляла)
    Відправляємо в духовку на 45-50 хв, випікаємо при 180 градусах.
    Смачного!
     
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Вчора дали мені рецепт дуже смачнючої домашньої кабачкової ікри. Нарвала з городу кабачків і нині буду робити. Може хто і знає той рецепт, а як ні, то тримайте:

    5 кг кабачків потерти на грубу тертку
    1 кг моркви так само
    1 кг цибулі порізати півкільцями
    1 кг помідорів порізати кубиками

    Все поокремо обсмажити на олії, солячи і перчачи до смаку. Змолоти на м"ясорубці. Скласти в баняк і як закипить, ще варити 1-1,5 год., поки не википить вся рідина. Гарячим розкласти по стерилізованих слоїчках, закрутити, перевернути, накрити коцом і нехай стоять до вистигання. Можна і не консервувати, а тримати в холодильнику і їсти. :)
     
  20. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    на прохання в карму "Зелений пляцок"
    Тісто:
    Яйці 6 шт.
    Цукор 6 ст.л.
    Сода 2 ч.л.
    Оцет 2 ч. л.
    Халва 350 гр
    Паніровочні сухарі 0.5 склянки
    Масло 1 ст. л.
    борошно 200 гр



    Тісто:
    збиваємо яйці з цукром, додаємо соду погашену оцтом,халву перетираємо з сухарями, додаємо до яєць, акуратно вимішуємо.Додаємо борошно, 3 ст.ложки олії.
    Випікаємо при 180 градусах 35-40 хв
    Виходить майже бісквітний корж
    Перерізаємо навпіл
    Я перемащувала звичайним сметанковим кремом, можна масляним
     
  21. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання зацікавлених рецепт "Сливовий пиріг"

    Потрібно:
    100 грам вершкового масла
    1/2 ч.л. соди (можна менше)
    0,5 склянки цукру (якщо сливки солодкі - цукру давати менше, до 2 ст. л)
    1/2 ч. л солі
    1,5 ст муки
    2 яйця
    2 ст л сметани
    2-4 ст л меду
    1 кг слив без кісточок (половинками)

    1. Муку, цукор, сіль та соду перемішати. Розтерти з маслом до утворення м"якої крихти.
    2. Окремо мед збити з яйцями та сметаною.
    3. Додаємо до збитих меду з яйцями і сметани масляну крихту з п.1. Обережно перемішуємо, до однорідності (не місити руками, а лопаткою-ложкою змішати).

    Форму для випікання нагріти, змастити маслом, присипати мукою (або пекти на пергаментному папері). Вилити тісто, зверху викласти сливки зрізами половинок вверх.

    Ставити пектись у нагріту духовку до 180-200 градусів (час перебування у духовці залежить від особливостей духовки, орієнтовно 30-40 хв, перевіряю дерев"яною паличкою, якщо суха - вимикаю).

    Можна їсти теплим, з м"ятою, з морозивом.